دانلود کتاب صوتی ماجراجو در هرمزگان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراجو در هرمزگان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجراجو در هرمزگان

کتاب صوتی ماجراجو در هرمزگان نوشتۀ موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، ویژگی‌های خاص این استان پرجاذبه را معرفی می‌کند و اطلاعات مفیدی دربارۀ تاریخچه، صنایع دستی، سوغات، غذاهای محلی، طبیعت خارق‌العاده، جاذبه‌های گردشگری و ... ارائه می‌دهد.

دربارۀ کتاب صوتی ماجراجو در هرمزگان:

استان هرمزگان با مساحتی حدود 70 هزار کیلومترمربع نهمین استان از لحاظ مساحت به شمار می‌رود. جمعیت این استان بیش از 160 هزار نفر است. مرکز آن شهر بندرعباس و بندر لنگه، میناب، قشم، کیش، جاسک، ابوموسی، بندر خمیر، رودان، بستک و ... از جمله شهرهای آن است.

هرمزگان بافت جمعیتی بسیار متنوعی دارد. در قسمت شرق، فرهنگ و سنت‌های بلوچ‌ها حکم‌فرماست و در مرکز و غرب آن اغلب فرهنگ بومی همین استان دیده می‌شود و اهالی با لباس‌های فرنگی تردد می‌کنند. از جمله غذاهای بومی هرمزگان می‌توان به قلیه ماهی، شوربا، هواری ماهی، ماهی شور، گلبار، هواری مارگیه، سفره ماهی، متبک، موفلک، کلمبا، ماهی برشته، خوراک ملوک و... اشاره کرد.

استان هرمزگان از آب‌وهوای بیابانی و نیمه‌بیابانی تأثیر می‌پذیرد و مناطق کوهستانی آن گرم و خشک و مناطق ساحلی و جلگه‌ای آن گرم و مرطوب است. در فصل پاییز و زمستان این استان آب‌وهوایی بهاری دارد، در حالی که هم‌زمان دیگر استان‌های کشور برف و سرما را می‌گذرانند، از این رو در این فصول گردشگران بسیاری به هرمزگان و بنادر ساحلی زیبایش جذب می‌شوند.

ظروف حصیری، سفالگری، قالی‌بافی، سوزن‌دوزی، سبد و حصیربافی، چادرشب‌بافی، قالیچه، صنایع دریایی، برقع‌سازی، جاجیم، لچک‌سازی و... از جمله صنایع دستی و انواع خرما، انواع ماهی و میگو، انواع صدف‌های دریایی، انواع ماهی آکواریوم و... از جمله سوغات این استان به شمار می‌روند.

کتاب صوتی ماجراجو در هرمزگان برای چه کسانی مناسب است؟

اگر اهل سفر و گردشگری باشید و بخواهید با مناطق و مردمان مختلف ایران آشنا شوید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی ماجراجو در هرمزگان می‌شنویم:

پارک دلفین‌ها یا (دلفیناریوم) جزیره کیش اولین و تنها پارک دلفین در کل ایران است. مجموعه تفریحی پارک دلفین‌ها با مساحتی حدود 100 هکتار در جنوب شرقی جزیره کیش قرار دارد.

پارک دلفین‌های کیش شامل فضای سبز با انواع گونه‌های مختلف گیاهی و باغ پرندگان و اولین و تنها دلفیناریوم در ایران است. در همین پارک مجموعه‌ای از انواع و اقسام پرندگان می‌باشند.

مساحت کلی پارک حدود 20 هکتار بوده و میهمانان این پارک پس از بازدید باغ پرندگان برای تماشای نمایش دلفین‌ها به استخر مخصوص دلفین‌ها می‌روند.

به‌غیر از پارک دلفین‌ها و باغ پرندگان یکی از بزرگ‌ترین آکواریوم‌های ایران نیز در این پارک واقع شده که انواع ماهی‌های خلیج‌فارس نیز در این آکواریوم برای بازدیدکنندگان تدارک دیده شده است.

 ۱ ساعت و ۴۹ دقیقه، ۱۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۵ دقیقه
قسمت اول
۳۷ دقیقه
قسمت دوم
۳۷ دقیقه
قسمت سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماجراجو در هرمزگان

برای دانلود کتاب صوتی ماجراجو در هرمزگان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماجراجو در هرمزگان

نظرات کتاب صوتی ماجراجو در هرمزگان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.