دانلود کتاب صوتی مارتین هایدگر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مارتین هایدگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مارتین هایدگر

کتاب صوتی مارتین هایدگر اثر مایکل ویلر از مجموعه‌ دانش‌نامه فلسفه استنفورد به روایت اندیشه‌های هایدگر که تاثیر سرنوشت‌سازی بر سیر فلسفه اروپایی معاصر گذاشته، می‌پردازد.

مارتین هایدگر (Martin Heidegger) فیلسوفی آلمانی بود که شاید بتوان گفت کارش آسان‌تر و سرراست‌تر از همه با پدیدارشناسی و اگزیستانسیالیسم قرین می‌افتد. هر چند تفکر او را باید تنها با احتیاط و قید و شرط بسیار، بخشی از چنین جنبش‌های فلسفی‌ای تلقی کرد. اندیشه‌های هایدگر تاثیر به سزایی بر سیر فلسفه اروپایی معاصر داشت. این اندیشه‌ها بر حوزه‌هایی بسیار فراتر از فلسفه نیز تاثیر نهاده‌اند؛ به طور مثال، بر نظریه معماری، نقد ادبی، الهیات، روان‌درمانی و علم شناختی.

مایکل ویلر (Michael Wheeler) در این کتاب بیشتر درباره‌ی زندگی هایدگر، ارتباطش با دیگر فلاسفه، علائق و نظرات فلسفی نوشته است. مارتین هایدگر خود را وقف پرسش از هستی یا همان معنای هستی کرده بود. او با انتشار شاهکارش، کتاب هستی و زمان در سال ١٩٢٧ به یکی از مهم‌ترین فیلسوفان قرن بیستم تبدیل شد. کسانی که مایل به مطالعه خود «هستی و زمان» نیستند، در کتاب حاضر پاسخ‌هایی برای مهم‌ترین پرسش‌ها خواهند یافت که به شیوه‌های جذاب، روشن و قابل فهم نوشته شده‌اند. چرا که آثار هایدگر به واسطه ساختار زبانی جزو پیچیده‌ترین متن‌ها شمرده می‌شوند.

تمایز هستی و دازاین در چیست؟ مرگ نزد هایدگر چه نقشی بازی می‌کند؟ تکنیک چه نقشی بازی می‌کند؟ تکنیکی که هایدگر آن را تحت عنوان «گِشتِل» به عنوان دیدگاه بنیادی ما نسبت به جهان می‌فهمد، چیست؟ چرا او با ناسیونال سوسیالیست‌ها (نازی‌ها) همکاری کرد؟ در کتاب صوتی حاضر افزون بر این توضیحات، مطالب کوتاه و سرگرم‌کننده زیادی در باب موضوعات مختلف خواهید یافت. مارتین هایدگر معتقد است آن‌که بزرگ می‌اندیشد، خطاهای بزرگ نیز مرتکب می‌شود. برای خواننده ضروری است که در مطالعه هایدگر با شکیبایی و توجه، پیوسته خود را با متفکری غیر عادی مواجه بداند.

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
ترک اول
۲۸ دقیقه
ترک دوم
۲۱ دقیقه
ترک سوم
۲۵ دقیقه
ترک چهارم
۳۰ دقیقه
ترک پنجم
۳۰ دقیقه
ترک ششم
۲۱ دقیقه
ترک هفتم
۳۳ دقیقه
ترک هشتم
۳۰ دقیقه
ترک نهم
۱۳ دقیقه
ترک دهم
 ۴ ساعت و ۲ دقیقه، ۲۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی مارتین هایدگر

برای دانلود کتاب صوتی مارتین هایدگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مارتین هایدگر
نرگس Dr
۱۳۹۷/۲/۲۲
👍👌👌😊😊
hadi faraji
۱۳۹۸/۶/۱۶
عالی بسیار کاربردی
محمدمهدی درتاج
۱۳۹۷/۳/۳
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)