دانلود کتاب صوتی مارتین هایدگر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مارتین هایدگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مارتین هایدگر

کتاب صوتی مارتین هایدگر اثر مایکل ویلر از مجموعه‌ دانش‌نامه فلسفه استنفورد به روایت اندیشه‌های هایدگر که تاثیر سرنوشت‌سازی بر سیر فلسفه اروپایی معاصر گذاشته، می‌پردازد.

مارتین هایدگر (Martin Heidegger) فیلسوفی آلمانی بود که شاید بتوان گفت کارش آسان‌تر و سرراست‌تر از همه با پدیدارشناسی و اگزیستانسیالیسم قرین می‌افتد. هر چند تفکر او را باید تنها با احتیاط و قید و شرط بسیار، بخشی از چنین جنبش‌های فلسفی‌ای تلقی کرد. اندیشه‌های هایدگر تاثیر به سزایی بر سیر فلسفه اروپایی معاصر داشت. این اندیشه‌ها بر حوزه‌هایی بسیار فراتر از فلسفه نیز تاثیر نهاده‌اند؛ به طور مثال، بر نظریه معماری، نقد ادبی، الهیات، روان‌درمانی و علم شناختی.

مایکل ویلر (Michael Wheeler) در این کتاب بیشتر درباره‌ی زندگی هایدگر، ارتباطش با دیگر فلاسفه، علائق و نظرات فلسفی نوشته است. مارتین هایدگر خود را وقف پرسش از هستی یا همان معنای هستی کرده بود. او با انتشار شاهکارش، کتاب هستی و زمان در سال ١٩٢٧ به یکی از مهم‌ترین فیلسوفان قرن بیستم تبدیل شد. کسانی که مایل به مطالعه خود «هستی و زمان» نیستند، در کتاب حاضر پاسخ‌هایی برای مهم‌ترین پرسش‌ها خواهند یافت که به شیوه‌های جذاب، روشن و قابل فهم نوشته شده‌اند. چرا که آثار هایدگر به واسطه ساختار زبانی جزو پیچیده‌ترین متن‌ها شمرده می‌شوند.

تمایز هستی و دازاین در چیست؟ مرگ نزد هایدگر چه نقشی بازی می‌کند؟ تکنیک چه نقشی بازی می‌کند؟ تکنیکی که هایدگر آن را تحت عنوان «گِشتِل» به عنوان دیدگاه بنیادی ما نسبت به جهان می‌فهمد، چیست؟ چرا او با ناسیونال سوسیالیست‌ها (نازی‌ها) همکاری کرد؟ در کتاب صوتی حاضر افزون بر این توضیحات، مطالب کوتاه و سرگرم‌کننده زیادی در باب موضوعات مختلف خواهید یافت. مارتین هایدگر معتقد است آن‌که بزرگ می‌اندیشد، خطاهای بزرگ نیز مرتکب می‌شود. برای خواننده ضروری است که در مطالعه هایدگر با شکیبایی و توجه، پیوسته خود را با متفکری غیر عادی مواجه بداند.

 ۴ ساعت و ۲ دقیقه، ۲۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
ترک اول
۲۸ دقیقه
ترک دوم
۲۱ دقیقه
ترک سوم
۲۵ دقیقه
ترک چهارم
۳۰ دقیقه
ترک پنجم
۳۰ دقیقه
ترک ششم
۲۱ دقیقه
ترک هفتم
۳۳ دقیقه
ترک هشتم
۳۰ دقیقه
ترک نهم
۱۳ دقیقه
ترک دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مارتین هایدگر

برای دانلود کتاب صوتی مارتین هایدگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مارتین هایدگر

نظرات کتاب صوتی مارتین هایدگر

FARIBA AKBARI
۱۳۹۹/۶/۱۶
ما برای خدایان دیر به دنیا اومدیم و فقط یک خدای دیگر میتواند ما را نجات دهد البته مانند هگل عقیده داشت خدا با زمان حرکت میکند
hadi faraji
۱۳۹۸/۶/۱۶
عالی بسیار کاربردی
مشاهد همه نظرات (۲)