دانلود کتاب صوتی ماشین پولسازی: در بازی پول درآوردن مهارت پیدا کنید

  • از: آنتونی رابینز
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماشین پولسازی: در بازی پول درآوردن مهارت پیدا کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماشین پولسازی: در بازی پول درآوردن مهارت پیدا کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماشین پولسازی: در بازی پول درآوردن مهارت پیدا کنید

آنتونی رابینز در کتاب صوتی ماشین پولسازی: در بازی پول درآوردن مهارت پیدا کنید (میکرو کتاب)، در 7 قدم به شما می‌آموزد که چگونه با درآمد فعلی‌تان جریان‌های درآمدی دیگری برای خود بسازید.

با عملی کردن راهکارهای کتاب صوتی ماشین پولسازی (Money Master the Game) بدون اینکه درگیر کارهای دیگر شوید یک دستگاه پول‌سازی برای خود ایجاد می‌کنید. برای اینکه به آزادی مالی دست یابید و از آن محافظت کنید، باید ماشین پول‌سازی خودتان را بسازید. این چیزی است که برای ثروتمند شدن به آن نیازمندید. اگر سرمایه‌ مورد نیاز برای ایجاد درآمد دائم، که برای سبک زندگی خود لازم است را در اختیار دارید در این صورت از نظر مالی آزاد هستید. با توجه به این موضوع، چگونه می‌توانید به آزادی مالی دست پیدا کنید؟ این فرآیند 7 گام ساده دارد که باید آن را دنبال کنید.

بسیاری از ثروتمندان هستند که پول برای آن‌ها کار می‌کند، نه آن‌ها برای پول! شما نیز باید اینگونه عمل کنید. اما مسئله اصلی این است که چگونه باید به چنین جایگاهی برسیم؟ چگونه کاری کنیم که حتی زمان استراحت هم درآمد داشته باشم؟ در میکروکتاب ماشین پولسازی می‌‌شنویم که چگونه از یک حقوق ساده که به پایان ماه نمی‌رسد به استقلال مالی برسیم. راهکارهای این کتاب برای همه ما در هر سطحی قابل اجراست. کافی است بخواهیم که زندگی بهتری را تجربه کنیم. اگر شما بخواهید همه چیز ممکن می‌شود.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins)، یکی از مشهورترین و موفق‌ترین نویسندگان، مربی انگیزشی و سخنران در جهان است. او کتاب‌های بسیاری درباره‌ی موفقیت نوشته و چندین سال متوالی مرد شماره یک آمریکا در استراتژی سبک زندگی و کسب‌ و کار بوده است. آنتونی یک بنیاد خیریه بزرگ دارد و تلاش می‌کند تا به همه افراد کمک کند تا سرنوشت خودشان را به دست گیرند. رابینز در گذشته زندگی فقیرانه و سختی را گذرانده و بیش از بیست کیلو اضافه وزن داشته که این اضافه وزن او را تبدیل به فردی بی‌حوصله و خواب‌آلود کرده بود، اما یک روز تصمیم گرفت که تغییر کند و همه تغییرات موجود در زندگی امروزش را با تغییر تفکرات و دیدش به دنیا به وجود آورد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

جملات برگزیده میکروکتاب ماشین پولسازی:

- فردی که در قله‌ کوه قرار گرفته، به آن نقطه پرتاب نشده است.
- مهمترین نکته در زندگی این است که باور داشته باشیم بهترین چیزها هنوز فرا نرسیده‌اند.
- زندگی مانند یک دوچرخه است. برای اینکه تعادل آن را حفظ کنید باید به حرکت ادامه دهید.
- خوشحالی چیزی نیست که در بیرون آماده باشد، بلکه از اعمال خودتان سرچشمه می‌گیرد.
- اگر نمی‌خواهید کار کنید باید به اندازه‌ کافی پول دربیاورید در این صورت دیگر مجبور نیستید کار کنید.
- هر فردی می‌تواند به یک انسان فوق‌العاده تبدیل شود، چون همه‌ی افراد می‌توانند بخشنده باشند.
- اقدام کردن، دشوارترین تصمیمی است که باید گرفته شود، بقیه‌ کار به سرسختی خودتان مربوط می‌شود.
- با چیزهایی که به‌ دست می‌آوریم زندگی‌مان را می‌سازیم و با چیزهایی که می‌بخشیم به آن معنا می‌دهیم.
- موارد علاقه‌ی من در زندگی هیچ هزینه‌ای به همراه ندارند. چرا که زمان مهم‌ترین سرمایه‌ای است که در زندگی‌مان در اختیار داریم.
- برای خود اهداف مالی واقع‌بینانه قرار دهید تا وارد بازی‌ شوید که در نهایت بتوانید برنده از آن خارج شوید. غبار عدم قطعیت را کنار بزنید و ببینید در زندگی واقعا از چه چیزی لذت می‌برید.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی ماشین پولسازی می‌‌شنویم:

با استفاده از قدرت جادویی سود مرکب، حتی با پول کم، می‌توان کارهای فوق‌العاده‌ای انجام داد. فقط کافی است تصمیم بگیرید می‌خواهید چه بخشی از درآمد امروزتان را پس‌انداز و سرمایه‌گذاری کنید. امروزه افراد زیادی فکر می‌کنند که می‌توانند راه‌شان را به سمت استقلال مالی پیدا کنند. آن‌ها فکر می‌کنند نکته‌ کلیدی برای رسیدن به استقلال مالی این است پولی که درمی‌آورند، از پولی که خرج می‌کنند بیشتر باشد. این روش تفکر چند مشکل دارد.

فرقی نمی‌کند که چقدر پول دربیاورید، همیشه راهی برای خرج کردن آن وجود دارد. تمایلی که برای مصرف کالاهای فوق‌العاده‌ای که در اطراف‌تان وجود دارد‌ همیشه از مقدار پولی که در اختیار دارید سبقت می‌گیرد، مهم نیست که درآمد شما چقدر است.

برخی از افرادی که بیشترین درآمد را در جهان داشتند، ورشکست شده‌اند. روش پول خرج کردن آن‌ها به شکلی بود که انگار فردایی در کار نیست و در نهایت این رویکرد آن‌ها را نابود کرده است.

به جای اینکه به این فکر کنید که در آینده روزی می‌رسید که به استقلال مالی دست پیدا کنید، تصمیم بگیرید که به یک سرمایه‌گذار تبدیل شوید نه اینکه یک مصرف‌کننده‌ ساده باقی بمانید. اگر این کار را انجام دهید نه تنها کنترل آینده‌ مالی‌تان را دست خواهید گرفت، بلکه خود را در وضعیتی قرار می‌دهید که از پدیده‌ قدرت سود مرکب هم بهره‌مند شوید.

پول قطعا یکی از روش‌هایی است که می‌توانید رویاهایتان را با آن تبدیل به واقعیت کنید. یا شما از پول استفاده می‌کنید، یا پول از شما. یعنی یا شما کنترل پول را در دست می‌گیرید، یا در نهایت این پول است که کنترل شما را در دست می‌گیرد.

 ۱ ساعت، ۵۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
فصل اول: قدم 1: تصمیم بگیرید به یک سرمایه‌گذار تبدیل شوید نه یک مصرف ‌کننده‌ ساده
۸ دقیقه
فصل دوم: قدم 2: با قوانین سرمایه‌گذاری آشنا شوید تا به یکی از افراد درون بازی تبدیل شوید
۷ دقیقه
فصل سوم: قدم 3: با فهمیدن اینکه آمار واقعی‌تان چه هستند، کاری کنید که بتوانید برنده‌ بازی شوید
۷ دقیقه
فصل چهارم: قدم 4: مهم‌ترین تصمیم‌تان را که اختصاص دادن سرمایه به شکلی هوشمندانه است، بگیرید
۵ دقیقه
فصل پنجم: قدم 5: برنامه‌ درآمد تضمین‌ شده‌ خودتان را ایجاد کنید
۸ دقیقه
فصل ششم: قدم 6: مانند حرفه‌ای‌ترین سرمایه‌گذارهای دنیا، سرمایه‌گذاری کنید
۷ دقیقه
فصل هفتم: قدم 7: کار را آغاز کنید و از آینده لذت ببرید، قرار است کار فوق‌العاده‌ای انجام دهید
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماشین پولسازی: در بازی پول درآوردن مهارت پیدا کنید

برای دانلود کتاب صوتی ماشین پولسازی: در بازی پول درآوردن مهارت پیدا کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماشین پولسازی: در بازی پول درآوردن مهارت پیدا کنید
مرتضی ابراهیمی
۱۳۹۸/۳/۲۲
کتاب جالبی بود واقعا
محسن رضوی
۱۳۹۸/۱/۳۰
بنظرم خوب بود
محمد حبیب
۱۳۹۸/۱/۱۹
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)