دانلود کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم

عکس جلد کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم
قیمت:
۳۱۰۰۰ تومان - 9.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم

کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم اثر کالین هوور، یک داستان عاشقانه‌ی معمولی نیست، این کتاب قلبتان را می‌شکند و همزمان، آن را از امید لبریز می‌کند. تا انتهای داستان، در میان گریه خواهید خندید.

انسان‌ها در مسیر زندگی بر سر دوراهی تصمیم قرار می‌گیرند که گاهی تصمیم برای رفتن در مسیر درست سخت است. ما تمامش می‌کنیم (It ends with us) تصمیم‌های زندگی یک زن را به تصویر کشیده و راه‌های بی‌شماری را که پیش روی او قرار دارد بیان می‌کند؛ و مخاطب را با او در جهت تصمیم‌گیری درست هدایت می‌کند. در این کتاب عشق، خشونت، گذشت و عقلانیت به دور از کلیشه‌های همیشه و با پایانی متفاوت بیان می‌شود.

داستان درباره‌ی دختری به نام لیلی است که با یک جراح مغز و اعصاب خوش‌تیپ به نام رایل کینکید وارد رابطه می‌شود، ناگهان زندگی برایش آن‌قدر زیبا می‌شود که باور کردنی نیست اما وقتی دغدغه‌های مربوط به رابطه‌ی جدید، ذهن لیلی را به خود مشغول کرده است، خاطرات اتلس کاریگن، اولین عشقش و رشته‌ای که او را به گذشته‌ پیوند می‌دهد، درگیرش می‌کند. اتلس در گذشته، با لیلی نقاط مشترک فراوانی داشته و از او محافظت کرده است؛ به همین علت، وقتی ناگهان پیدایش می‌شود، هر آنچه لیلی با رایل ساخته، مورد تهدید قرار می‌گیرد و لیلی درمی‌یابد که گاهی اوقات، کسی که دوستت دارد، بیش از همه آزارت می‌دهد.

کالین هوور (Colleen Hoover)، با این رمان جسورانه و کاملا منحصر به فرد، داستانی را روایت می‌کند از عشقی فراموش‌ ناشدنی که ناچار باید بیشترین بها را برای آن پرداخت. هوور در مصاحبه‌ای بیان می‌کند که کتاب «ما تمامش می‌کنیم» سخت‌ترین کتابی است که تا کنون نگاشته و این کتاب را بیشتر از بقیه کتاب‌هایش دوست دارد.

کالین هوور در سال 1979 در تگزاس آمریکا به دنیا آمد و در سال 2011 اولین رمان خود «بسته» را منتشر کرد. وبلاگ‌‌نویس معروف «ماریس بلک» به این رمان پنچ ستاره اعطا کرد؛ و این کتاب به سرعت از پرفروش‌های نیویورک تامز شد. وی کتاب‎های زیادی را به رشته تحریر درآورده، که اغلب آن‌ها جوایز و دستاوردهای خوبی را به خود اختصاص دادند؛ مانند: عقب‌نشینی، ما تمامش می‌کنیم، این دختر و...

در قسمتی از کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم می‌شنویم:

«آرام آه می‌کشم، چشم‌هایم را می‌بندم و سرم را به دیوار گچی پشتم تکیه می‌دهم. به دنیا ناسزا می‌گویم که این آرامش تأمل برانگیز را از من دریغ کرد. حداقل کاری که دنیا می‌تواند در ساعت‌های پایانی امروز برایم انجام دهد، آن است که صدای پا، متعلق به یک زن باشد، نه یک مرد. اگر قرار است با کسی مصاحبت داشته باشم، ترجیح می‌دهم زن باشد. من به اندازه کافی قوی هستم و احتمالاً در بیشتر موارد، می‌توانم خودم را کنترل کنم اما در حال حاضر آنقدر راحتم که دلم نمی‌خواهد نصفه شبی، با یک مرد عجیب، روی پشت بام تنها باشم و آرامشم را از دست بدهم»  

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
بخش اول - فصل اول - قسمت اول
۲۸ دقیقه
بخش اول - فصل اول - قسمت دوم
۳۴ دقیقه
بخش اول - فصل دوم
۲۱ دقیقه
بخش اول - فصل سوم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
بخش اول - فصل سوم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
بخش اول - فصل چهارم
۱۳ دقیقه
بخش اول - فصل پنجم
۱۲ دقیقه
بخش اول - فصل ششم
۲۱ دقیقه
بخش اول - فصل هفتم - قسمت اول
۱۸ دقیقه
بخش اول - فصل هفتم - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
بخش اول - فصل هشتم - قسمت اول
۲۹ دقیقه
بخش اول - فصل هشتم - قسمت دوم
۷ دقیقه
بخش اول - فصل نهم
۳۲ دقیقه
بخش اول - فصل دهم
۳۱ دقیقه
بخش اول - فصل یازدهم - قسمت اول
۱۹ دقیقه
بخش اول - فصل یازدهم - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
بخش اول - فصل دوازدهم
۱۰ دقیقه
بخش اول - فصل سیزدهم
۲۶ دقیقه
بخش اول - فصل چهاردهم
۲۴ دقیقه
بخش اول - فصل پانزدهم
۱۴ دقیقه
بخش اول - فصل شانزدهم
۲۷ دقیقه
بخش اول - فصل هفدهم
۱۱ دقیقه
بخش اول - فصل هجدهم
۲۱ دقیقه
بخش دوم - فصل نوزدهم
۲۳ دقیقه
بخش دوم - فصل بیستم
۲۱ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و یکم
۱۲ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و دوم
۲۷ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و سوم
۱۲ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و چهارم
۲۲ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و پنجم
۱۱ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و ششم
۸ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و هفتم
۱۴ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و هشتم - قسمت اول
۲۷ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و هشتم - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و نهم
۲۱ دقیقه
بخش دوم - فصل سی‌ام
۹ دقیقه
بخش دوم - فصل سی و یکم
۱۶ دقیقه
بخش دوم - فصل سی و دوم
۱۶ دقیقه
بخش دوم - فصل سی و سوم
۱۷ دقیقه
بخش دوم - فصل سی و چهارم
۲۸ دقیقه
بخش دوم - فصل سی و پنجم
۱۳ دقیقه
سرانجام

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم
نویسنده
مترجمآرتمیس مسعودی
گویندهآنالی طاهریان
ناشر چاپیانتشارات آموت
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۴۴ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۳۱۰۰۰ تومان - 9.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی

نظرات کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم

شهبا شریفی
۱۴۰۰/۲/۲
اول اینکه صدای خانم آنالی فوق العاده بود. اما کاش برای آقایون از راوی مرد استفاده می‌شد. درباره‌ی داستان: رایل بود که مظلوم واقع شد. اصلاً انتظار نداشتم بعد از اونهمه اشتباهی که لی‌لی کرده بود و علم به گذشته‌ی رایل، بره پیش اطلس. واقعاً مسخره بود که از رایل ناامید بود و نه از ضعف خودش. اون بود که فکر می‌کرد عاشق رایله اما در اصل فقط داشت با احساس دست دومش بهش خیانت می‌کرد! داستان ضعیف... انسان ضعیف... که روی همه‌ی خطاهاش سرپوش گذاشت. خطاهای رایل فیزیکی بود، اما برگرفته از خطاهای احساسی لی‌لی که متأسفانه با چشم دیده نمی‌شدن. لی‌لی تا قبل از رفتن سمت اطلس، داشت خودشو زندگی رایل رو «باهم» تباه می‌کرد...!
atefeh cheraqali
۱۳۹۹/۱۱/۵
از داستان خیلی لذت بردم، نویسنده به زیبایی یکی از بزرگ‌ترین مسائل اجتماع رو به تصویر کشیده، زمانی ک آدم‌ها قدرت کافی برای بیرون کشیدن خودشون از مشکلات رو ندارن، اطرافیانی ک فقط قصاوت میکنن بدون هیچ درکی و فشار روحی ک اون شخص باهاش مواجه هست، خیلی خوب نمایش داده بود و واقعا از پایانش لذت بردم، ک داد نشون چقدر یک نفر جدای از زن یا مرد بودن میتونه قوی و توانا باشه و تصمیم درست رو بگیره، برخلاف نظر بعضی از دوستان، ب نظر من صدای خانم گوینده عالی بود، و به خوبی احساسات نقش هارو منتقل میکرد، کلا کتاب خوبی بود، تابحال از این نویسنده چیزی نخونده بودم ولی الان خیلی از سبک نگارشش خوشم اومد
آناهیتا ربیعی
۱۳۹۹/۱۲/۸
ابتداى داستان فکر کردم یک رمان عاشقانه کلیشه ایه، ولى جلوتر که رفتم خیلى برام جذاب شد. کتابیه که همه آدم‌ها مخصوصا خانم‌ها باید بخونن.
البته که لى لى بلوم درنهایت از خیلى از آدم هایى که درچنین شرایطى هستن خوشبخت تر هست چون امکان وتوان انتخاب داشت.
قسمت قشنگ تر داستان تلنگر درمورد قضاوت کردن بود
دیگران که حتى درمورد کسانى که فکر مى کنیم از جزئیات زندگیشون آگاه هستیم قضاوت ما میتونه غلط باشه.
درمورد خوانش صداى غم انگیز خواننده درسراسر کتاب حتى جاهایى که اتفاق بدى نیوفتاده بود اذیت کننده بود.
مریم آقایی
۱۳۹۸/۴/۵
اگر دنبال گوش کردن رمانی با تم عاشقانه برای گذران زمان هستید رمان خوبیست، اما کمی اتفاقات آن شبیه سریالهای ترکیه ایست، و من از یک نویسنده آمریکایی بیشتر ازین در وقایع پردازی انتظار داشتم. دختر آسیب دیده از روابط خانوادگی از سطح متوسط جامعه در رویارویی با مردی فقیر، یا در رویارویی با مردی موفق و دور پولدار، از واقعیت اما ماجرا جویانه در عشقهای آتشین. گوینده‌ی توانمندی آن را خوانده، جملات رابه وضوح و لحنی خوب بیان میکند اما تن صدای همیشه بغض آلودش کمی اذیتم میکند.
ماری الهی
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
سلام ممنون میشیم از دو شخصیت برای صدا گذاری استفاده کنید آقای محسن نامجو در صداگذاری کتاب کیمیاگر به تنهایی کاملا احساس رو به مخاطب انتقال داده اون از نظرم نابغه س و گوش دادن به شخصیتها لذت بخش، اما خانم طاهریان در صدا گذاری شخصیتهای مذکر ناموفق بوده و حس خوبی ازش انتقال داده نمیشه برعکس اینکه در و راوی بودن شخصیت لی لی بسیار موفق بوده. محتوای کتاب هم از نظرم فوقالعاده ضعیف بوده کتابی نیست که بشه برای خونونش به کسی معرفی کرد.
مشاهده همه نظرات ۹۵