دانلود کتاب صوتی مرگ نامه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرگ نامه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مرگ نامه

کتاب صوتی مرگ نامه نوشته‌ی ادوارد لوه، یک خداحافظی بی‌نظیر و سوداگرانه از زندگی‌‌ست که روح پریشان انسان را در مقابله با مرگ به نمایش می‌گذارد، این اثر فهرستی جامع از نتایج و پیامدهای عمل خودکشی ارائه می‌کند و در انتها اثری از جسد انسان باقی نمی‌گذارد.

کتاب صوتی مرگ نامه (Suicide)، بستری برای رویدادهای از پیش موجود است که با وجود متفاوت بودن‌شان، همه‌ی آن حکم‌رانه‌های مرگی را خواهند داشت که در آخر نوع بشر را به انتظار نشسته است. این رمان کوتاه مملو از روایت‌ها و خاطرات راوی از دوستی است که 20 سال پیش از نگارش این رمان، در 25 سالگی‌اش دست به خودکشی زده است و به زندگی خود پایان داده است. ادوارد لوه (Edouard Leve) با خطاب قراردادن همان دوست در گذشته، سعی در بازسازی خاطرات گذشته دارد.

شخصیت اصلی این کتاب صوتی کسی‌ست که می‌داند در آخر همه‌ی گزینه‌ها و انتخاب‌های پیش رویش دور باطلی خواهند بود تا خود را مصرف کند، هرز رود، خورده شود و در نهایت در فسادی آمیخته با زوال تنش، دوباره زندگی در مرگ او و به سود دیگری چون او جوانه زند.

ادوارد لوه نقاش، عکاس، نویسنده در سال 1965 در کشور فرانسه چشم به جهان گشود. لوه پس از طی کردن دوران کودکی خود به تحصیل در دانشگاه در رشته اقتصاد پرداخت و پس از مدتی به سمت نقاشی کشیده شد. اما عده‌ای از منتقدان، بر این عقیده بودند که لوه از تعدد شخصیت و زندگی دوگانه در عذاب است و این مورد در آثارش نیز دیده می‌شود، این موضوع باعث شد، لوه از نقاشی دست بردارد. بعد از آن، به سمت عکاسی رفت اما در این حرفه نیز زیاد نماند و این حرفه را کنار گذاشت و به نویسندگی پرداخت و آثاری چون «کارها»، «دفتر خاطرات» و... را به نگارش درآورد. وی در سال 2011 ده روز پس از تحویل مرگ‌نامه به ناشر خودکشی کرد و درگذشت.

در قسمتی از کتاب صوتی مرگ نامه می‌شنویم:

«برایت مایه شگفتی نبود که نمی‌توانی با این دنیا کنار بیایی، ولی از این که دنیا موجودی خلق کرده تا در آن همچون غریبه‌ای زندگی کند شگفت‌زده می‌شدی. گیاهان هم خودکشی می‌کنند؟ حیوان‌ها از ناامیدی می‌میرند؟ آن‌ها یا خودشان را با دنیا وقف می‌دهند یا ناپدید می‌شوند. تو شاید حلقه‌ای ضعیف، بن بستی تصادفی در چرخه تکامل یا ناهنجاری‌ای موقت بودی که قرار نبود دوباره شکوفه بزند...»

 ۳ ساعت و ۳۶ دقیقه، ۱۹۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
بخش اول
۲۴ دقیقه
بخش دوم
۲۲ دقیقه
بخش سوم
۳۳ دقیقه
بخش چهارم
۳۰ دقیقه
بخش پنجم
۲۶ دقیقه
بخش ششم
۲۹ دقیقه
بخش هفتم
۱۹ دقیقه
بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مرگ نامه

برای دانلود کتاب صوتی مرگ نامه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مرگ نامه
نکیسا سردارزاده
۱۳۹۹/۹/۸
عالی بود. صدای این گوینده عالیه
pooria talesh
۱۳۹۹/۱/۷
بسیار بسیار تاثیر گذار، از اواسط کتاب فوق العاده میشه، فصل آخرشم که بی‌نظیره با ترجمه عالی که داره
یک درجه
۱۳۹۸/۷/۱۶
نام بسیار جالبی دارد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)