دانلود کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

  • از: راندا برن
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۶۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز (میکروکتاب)، دربردارنده‌ی تجربیات و راهنمایی‌های راندا برن درمورد معجزه‌ سپاسگزاری است که می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند.

راندا برن (Rhonda Byrne) در میکروکتاب صوتی معجزه (The Magic) به شما 26 درس می‌آموزد تا به این درک برسید که سپاسگزاری می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. یک برنامه‌ی 26 روزه برای دستیابی به تمام آنچه که می‌خواهید.

جمله‌ی شگفت‌انگیز «خدایا، سپاس‌گزارم» را هر روز با صدای بلند و به طور مداوم بگویید، یادتان باشد هر لحظه و همیشه آن را به یاد داشته باشید و تکرار کنید، در ذهن‌تان آن را مرور کنید یا در قلب‌تان حسش کنید، از همین حالا بکوشید که هر کجا می‌روید، حس سپاس‌گزاری و معجزه‌ی آن را نیز با خودتان ببرید.

برای اینکه بتوانید یک زندگی آرام و شاد داشته باشید باید سپاس‌گزاری خداوند متعال را همیشه بر زبان بیاورید و با تمام وجود آن را حس کنید. هر چقدر بیشتر و صمیمانه‌تر بخاطر این نعمت‌ها و شگفتی‌های جهان از خداوند شکرگذار باشید، بیشتر غرق فراوانی و آرامش می‌شوید. اگر به طور مداوم شکرگذار باشید بر قانون خطاناپذیر جهان می‌توانید چیره شوید. این قانون، هدیه‌ى جهان به شماست تا آن را عملی کنید و زندگى خود را شکوفا نمایید.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

راندا برن، نویسنده و تهیه کننده‌ای بسیار موفق است که در طول زندگی خود به معرفی قانون جذب پرداخته و فیلم‌های زیادی درباره‌ی این موضوع حیرت‌آور ساخته و در این راه نیز بسیار موفق بوده است. پیش از این نویسندگان زیادی بوده‌اند که درباره‌ی قانون جذب صحبت کرده‌اند اما راندا برن توانست به گونه‌ای دقیق و جامع به شرح آن بپردازد.

او در سال 2004 بخاطر فوت پدرش به افسردگی دچار شد. اما پس از مدتی با کمک دخترش بیماری‌اش را درمان کرد و شروع به خواندن کتاب‌های روانشانسی درباره‌ی تفکر مثبت و قانون‌های جذب کرد. او زندگی خود را وقف تبلیغ این فرهنگ کرد و پس از کتاب پرفروش راز، شروع به نگارش و چاپ کتاب‌های جذاب‌تری مثل معجزه، قهرمان، قدرت و... کرد که هر کدام از آن‌ها به گونه‌ای جامع‌تر و باارزش‌تر نسبت به دیگری هستند.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی معجزه می‌شنویم:

اگر تمام تمرین‌ها را تا به امروز دنبال کرده باشید، شما آماده هستید تا درباره‌ آرزوها و خواسته‌های ارزشمندتان، نیروی معجزه‌آسای سپاسگزاری را بکار بگیرید. شما باید در ابتدا تصویری از خواسته‌هایتان در ذهنتان به وجود آورید. سپس، برای جذب خواسته‌ ارزشمندتان باید احساس کنید که به آن رسیده‌اید.

در واقع قبل از اینکه به خواسته‌تان برسید، باید سپاسگزاری را انجام دهید. با سپاسگزاری خالصانه از خداوند، قبل از دستیابی به هر خواسته‌ای، بی‌درنگ واقعیت یافتن آن خواسته در ذهنتان تشکیل می‌شود. به این ترتیب احساس می‌کنید که به خواسته‌ خود رسیده‌اید. وقتی شما دستیابی به خواسته‌های ارزشمندتان را تصور و احساس می‌کنید؛ نسبت به آن مثبت‌اندیش می‌شوید و وقتی مثبت‌اندیش باشید هر چه بهتر از فرصت‌های زندگی برای رسیدن به خواسته‌های خود استفاده می‌کنید.

 ۱ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۱۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۱۳ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول
۱۱ دقیقه
فصل دوم
۱۱ دقیقه
فصل سوم
۹ دقیقه
فصل چهارم
۹ دقیقه
فصل پنجم
۱۶ دقیقه
فصل ششم
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

برای دانلود کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

نظرات کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

الهه عبدلی
۱۳۹۹/۱/۲۲
‌واقعا عالیه و بسیار عالی توضیح داده شده تا بحال متوجه معجزات شکر گزاری نبودم این کتاب عالی ذهنمو باز کرد و نتایجش رو روز بروز میبینم و یک دستاورد بزرگ هم داشتم
بهنام صفی زاده
۱۳۹۹/۲/۹
سلام. من خیلی آدم ناشکری بودم. از وقتی به این کتاب گوش دادم و شکر گذاری کردم، هم حالم بهتر شده هم روزیم زیاد شده.
الناز افشاری
۱۳۹۹/۲/۱۶
سلام. من کتابهای مشابهی رو خونده بودم. این کتابم داشتم ولی نمیخوندم. ولی الان همش ذوق شروع کردنشو دارم. برای هم دعا کنیم تا تاثیرش تو زندگیمون صد چندان شه. ممنونم ازت کتاب راه:)
مشاهد همه نظرات (۲۲۴)