دانلود کتاب صوتی میشل شدن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میشل شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی میشل شدن

میشل اوباما همسر رئیس جمهور سابق آمریکا باراک اوباما در کتاب صوتی میشل شدن، زندگی خود از زمان کودکی تا روزی که کاخ سفید را ترک کرده‌ را روایت می‌کند. این کتاب در آمریکا و سراسر جهان مورد توجه قرار گرفت، به بیش از 24 زبان دنیا ترجمه شد و در اولین روزهای انتشار خود فروش بسیار بالایی داشت.

یکی از جذابیت‌های این کتاب این است که در اولین روز انتشارش، صف‌های بسیاری در مراکز فروش جهت خرید کتاب تشکیل شده و حدود 700 هزار نسخه در همان روز اول فروش رفته است.

کتاب صوتی میشل شدن (Becoming) به روایت زندگی قدرتمندترین و درخشان‌ترین زن سیاه‌پوست دنیا می‌پردازد. حکایت زنی که سختی‌ها و موانع زندگی را گام به ‌گام پشت سر گذاشته و با صبر، پشتکار و هوش بالایش آینده‌ای درخشان برای خود رقم زده است.

میشل اوباما (Michelle Obama) در این کتاب صوتی به شما می‌گوید که در گذشته چگونه انسانی بوده و چه دیدگاه‌هایی نسبت به مسائلی مانند طبقه اجتماعی، نژاد و جنسیت داشته است. او شما را با احساس خود در مورد زندگی شخصی، خانوادگی، ویژگی‌های اصلی شخصیتی و تمام اتفاقات و افرادی آشنا می‌کند که به او کمک کردند تا به شخصیتی که هم اکنون است، تبدیل شود.

میشل اوباما در این کتاب صوتی برجسته که در حقیقت نوعی داستان رویای آمریکایی است، از شروع زندگی‌ خود در طبقه‌ی دوم خانه‌ی یکی از دوستان‌شان در جنوب شهر شیکاگو صحبت می‌کند که به دلیل نرخ بالای جرم و جنایتش زبانزد همگان بود. اما هیچ‌کدام از این شرایط سخت و دشوار نتوانست جلوی موفقیتش را بگیرد و زندگی رویایی که همیشه در ذهنش بود را برای خودش ساخت. میشل در خانواده‌ای فقیر و کارگر متولد شد، در نوجوانی برای تحصیل در یک دبیرستان خوب قبول شد و از این مسیر توانست به هاروارد برای ادامه‌ی تحصیل برود. او در رشته‌ی وکالت به تحصیل پرداخت و سرانجام به کاخ سفید وارد شد.

میشل شدن در واقع به سه بخش «من شدن»، «ما شدن» و «بیشتر شدن» بخش‌بندی شده است. این کتاب صوتی فرصتی‌ به شما می‌دهد تا با زندگی زنی فوق‌العاده و منحصر به فرد آشنا شوید و از روش‌ها و راهکارهای او جهت موفق شدن در زندگی بهره بگیرید. او در این کتاب صوتی، از نژاد، جنسیت، امتیازات، سختی‌ها، تلاش‌ها و مشکلاتی صحبت می‌کند که باعث می‌شوند ما با یکدیگر متحد شویم.

میشل اوباما کیست؟

در تاریخ ایالات متحده‌ آمریکا، میشل اوباما نخستین بانوی اول آمریکایی، آفریقایی است که در سال 2018 به عنوان بانوی ستایش شده آمریکا برگزیده شد؛ 16 سال به صورت مداوم این شهرت در اختیار هیلاری کلینتون بود. او تا قبل از زن اول شدن، فعالیت‌های کاری و اجتماعی زیادی در شیکاگو انجام داده بود. او ارزش و اهمیت بسیاری برای محیط زیست و زنان قائل است و در زمانی که زن اول بود، تلاش می‌کرد در این دو زمینه فعالیت‌های بسیاری انجام دهد.

در بخشی از کتاب صوتی میشل شدن می‌شنویم:

در تابستان، باراک باز هم به شیکاگو می‌آید، و زمان بیشتری را با خانواده‌اش سپری می‌کند. میشل، کار روزنامه‌نگاری را شروع کرده، هر چند به صورت نامنظم، اما آن را تلاشی برای پیداکردن خودش می‌داند. او در میانه رسیدن به این درک است که زندگی، باید لذت و معنا را توأم داشته باشد، و اعتماد جدی باراک به اهداف والایش باعث می‌شود میشل نیز احساس کند باید جدی‌تر به دنبال اهداف و آرزوهایش باشد.

میشل متوجه می‌شود از شغل وکالتش راضی نیست، و به صورت جدی می‌خواهد آن چیزی را که واقعاً در زندگی خواهانش است، دنبال کند: هر چه که باشد، اما قطعاً حقوقی نیست. او این دغدغه را با مادرش در میان می‌گذارد و متوجه می‌شود که موقعیت مناسب اوست که باعث مطرح شدن چنین دغدغه‌ای برایش می‌شود. در حالی که پدر و مادرش احتمالاً احساس خاصی در مورد چنین پیشرفتی ندارند، و مادرش به او توصیه می‌کند که نگرانی اول باید در مورد پول باشد و بعد در مورد خوشحالی و رضایتمندی.

وضع سلامتی پدر او وخیم‌تر می‌شود، و میشل تعریف می‌کند که موفقیت‌های او و کریگ باعث خوشحالی پدرش شده، هر چند برای خودشان چندان اهمیتی ندارد. برای مثال، کریک عضو MBA شده و معاون یک بانک است، اما علیرغم کسب ثروت، همچنان رضایت خاطر ندارد.

 ۱۹ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۱۱۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
بخش اول
۳۱ دقیقه
بخش دوم
۳۸ دقیقه
بخش سوم
۳۱ دقیقه
بخش چهارم
۳۰ دقیقه
بخش پنجم
۱۹ دقیقه
بخش ششم
۲۴ دقیقه
بخش هفتم
۱۸ دقیقه
بخش هشتم
۲۶ دقیقه
بخش نهم
۲۸ دقیقه
بخش دهم
۴۱ دقیقه
بخش یازدهم
۲۳ دقیقه
بخش دوازدهم
۳۵ دقیقه
بخش سیزدهم
۳۷ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۷ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۹ دقیقه
بخش شانزدهم
۳۳ دقیقه
بخش هفدهم
۱۹ دقیقه
بخش هجدهم
۲۹ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۲ دقیقه
بخش بیستم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و یکم
۲۵ دقیقه
بخش بیست و دوم
۳۲ دقیقه
بخش بیست و سوم
۲۹ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۳۶ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۲۹ دقیقه
بخش بیست و ششم
۳۷ دقیقه
بخش بیست و هفتم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و هشتم
۳۲ دقیقه
بخش بیست و نهم
۲۵ دقیقه
بخش سی‌ام
۲۱ دقیقه
بخش سی و یکم
۳۰ دقیقه
بخش سی و دوم
۲۴ دقیقه
بخش سی و سوم
۲۴ دقیقه
بخش سی و چهارم
۳۳ دقیقه
بخش سی و پنجم
۴۰ دقیقه
بخش سی و ششم
۲۶ دقیقه
بخش سی و هفتم
۴۳ دقیقه
بخش سی و هشتم
۴۱ دقیقه
بخش سی و نهم
۳۹ دقیقه
بخش چهلم
۱۵ دقیقه
بخش چهل و یکم

راهنمای دانلود کتاب صوتی میشل شدن

برای دانلود کتاب صوتی میشل شدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  میشل شدن
پروین صحرایی
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
عااااااالی واقعا عالی
الهه عبداللهی
۱۳۹۹/۱/۱۵
کتاب طولانی و پر تفسیری بود، اما واقعا ارزشش را داشت و داره که خوانده بشه و به عنوان نه تنها یک زن بلکه یک انسان تعقل بشه..
ali pelaya
۱۳۹۹/۱/۱۴
کتاب خیلی جالبی است و صدا و لحن گوینده عالی است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷۱)