دانلود کتاب صوتی میوه خارجی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میوه خارجی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی میوه خارجی

کتاب صوتی میوه خارجی نوشته‌ی جوجو مویز روایتی عاشقانه، منحصر به فرد و دوست‌داشتنی است که از زبان یک زن روایت می‌شود و شما را در احساسات و عواطف زنانه‌ی راوی غرق می‌کند. این اثر یکی از کتاب‌های پرفروش نیویورک‌تایمز است که به زبان‌های مختلفی ترجمه شده و جایزه انجمن نویسندگان رمان‌های عاشقانه بریتانیا را نیز در سال 2004 دریافت کرده است.

دربار‌ه‌ی کتاب صوتی میوه خارجی:

جوجو مویز (Jojo Moyes) این رمان خارق‌العاده و پرطرفدار را در سال 2003 منتشر کرد و در مدت زمان کوتاهی به اثری پرفروش تبدیل شد. این رمان که با عنوان رها در باد نیز معروف است، داستانی حیرت‌انگیز و متفاوت را دربردارد و به روایت چند داستان در زمان‌های گوناگون می‌پردازد، روایت‌هایی از زندگی زنانی که با شکست، عشق و تنهایی روزگار خود را گذراندند.

کتاب صوتی میوه خارجی (Foreign Fruit) در کنار شرح داستان به شما راز و رمزهایی را می‌گوید که برایتان بسیار جذاب و شنیدنی خواهد بود. داستانی امیدوار کننده که به شما یاد می‌دهد هرچقدر هم که گذشته تلخ و بدی داشته‌ باشید می‌توانید آن را جبران کنید همانند زنان این کتاب که هر کدام برای غلبه بر سنت‌ها و شکستن آن‌ها می‌جنگند تا به آنچه حق طبیعی آن‌هاست، یعنی زندگی عاشقانه و مملو از آرامش برسند.

خلاصه‌ی کتاب صوتی میوه خارجی:

این کتاب صوتی دو دوره زمانی حال و گذشته را در دو بخش مجزا روایت می‌کند. داستان درباره‌ی دختری به نام لوتی است که در در جنگ جهانی دوم خانواده‌ی خود را از دست داده و از آن زمان توسط خانواده‌ی مهربان هلدن به فرزندخواندگی پذیرفته شده است. آن‌ها در شهر کوچک و دور افتاده‌ای به نام مرم زندگی می‌کنند. لوتی در کنار سیلیا دختر این خانواده دوران نوجوانی خود را می‌گذارند و رابطه‌ی بسیار خوبی با او دارد، تا اینکه سیلیا به لندن مهاجرت می‌کند و در آن‌جا با مرد آرزوهایش ملاقات می‌کند.

در بخش دوم، داستان 50 سال جلوتر می‌رود و با شرح زندگی زنی به نام دیزی پارسونز ادامه پیدا می‌کند. همسر دیزی او را ترک کرده و به همین دلیل او به همراه فرزند کوچکش به شهر کوچک مرم مهاجرت می‌کند و درآنجا شروع به کار می‌کند که این اتفاق موجب گره خوردن زندگی این شخصیت با لوتی و سیلیا می‌شود. این شخصیت‌ها در مبارز‌‌ه‌ی مداوم با سنت‌های کهنه جامعه برای دستیابی به رویاهای خود هستند.

جوجو مویز در این کتاب، داستانی هیجان‌انگیز از تقابل سنت و مدرنیته را به تصویر می‌کشد. شما در این داستان با موضوعی رمانتیک روبرو می‌شوید و با شخصیت‌های اصلی داستان همزاد پنداری می‌کنید و به درکی از معنی عشق حقیقی دست می‌یابید.

شنیدن کتاب صوتی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

اگر دوست دارید روزهای تعطیل خود را با تجربه‌ی عاشقانه‌ی جهانی متفاوت سپری کنید، این کتاب صوتی انتخابی خوبی است. این اثر در دسته‌ی کتاب‌های پرحجم و طولانی با موضوع عاشقانه است و به کسانی که زمان بیشتری برای شنیدن یا خواندن کتاب دارند و می‌خواهند در زمینه‌ی داستان زمان بیشتری را اختصاص دهند، پیشنهاد می‌شود.

با جوجو مویز بیشتر آشنا شویم:

جوجو مویز با نام اصلی پائولین سارا جو مویس روزنامه‌نگار و نویسنده در سال 1969 در لندن چشم به جهان گشود. او ابتدا به روزنامه‌نگاری مشغول بود و از سال 2002 با کتاب «باران پناه­ دهنده» وارد عرصه­‌ی نویسندگی شد و به نگارش رمان‌های عاشقانه روی آورد. مویز از معدود نویسندگانی است که دو بار برنده جایزه سال رمان عاشقانه برای کتاب‌های «میوه خارجی» و «آخرین نامه از معشوق خود» توسط انجمن نویسندگان رمان‌های عاشقانه شده و آثارش به چندین زبان گوناگون ترجمه شده و نام خود را به­‌عنوان یکی از درخشان‌ترین رمان­‌نویسان رمانتیک معاصر مطرح کرد.

مویز در سال 1992 به علت شرکت در دروه کارشناسی ارشد روزنامه‌نگاری در دانشگاه شهر در لندن برنده یک بورس مالی از روزنامه ایندیپندنت شد. او پس از آن به مدت ده سال در سمت‌های گوناگون در روزنامه ایندیپندنت شروع به فعالیت کرد و در سال 1998 دستیار سردبیر اخبار و در سال 2002 مسئول بخش هنر و رسانه شد. او هنوز هم برای روزنامه دیلی تلگراف مقاله می‌نویسد. از دیگر آثار او می‌توان به مجموعه سه‌گانه‌ی «من پیش از تو»، «پس از تو»، «هنوز هم من» و «مرکز فروش طاووس»، «اسب رقصان»، «دختری که رهایش کردی»، «یک به علاوه‌ی یک» و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی میوه خارجی می‌شنویم:

لوتی روی لبه‌ی زیرانداز ادلاین نشسته بود و تمام مدت با خودش مقابله می‌کرد که شن‌های لای چین‌های زیرانداز را با دست کنار نزند، با این حال، سرانجام آرام و قرار گرفت. احساس دهاتی بودن می‌کرد و می‌دید لباسش برای لب دریا زیادی رسمی است، برای همین حس حماقت به او دست داده بود. تمرکز نداشت و نمی‌توانست مکالماتی را که در اطرافش در جریان بود، دنبال کند. ادلاین که همیشه تلاش زیادی می‌کرد تا لوتی احساس راحتی کند، با مردی گرم گفت‌وگو بود که لوتی تا آن روز ندیده بود. لوتی شرابش را مزه مزه کرد...

 ۱۹ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۱۰۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
بخش اول - فصل اول - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
فصل اول - قسمت سوم
۲۱ دقیقه
فصل اول - قسمت چهارم
۲۰ دقیقه
فصل دوم - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
۲۶ دقیقه
فصل دوم - قسمت سوم
۲۲ دقیقه
فصل سوم - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل سوم - قسمت دوم
۱۹ دقیقه
فصل سوم - قسمت سوم
۲۶ دقیقه
فصل چهارم - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
فصل چهارم - قسمت سوم
۱۳ دقیقه
فصل پنجم - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
فصل پنجم - قسمت سوم
۱۷ دقیقه
فصل ششم - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۳۶ دقیقه
فصل ششم - قسمت سوم
۱۷ دقیقه
فصل هفتم - قسمت اول
۳۵ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل هشتم - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم
۱۴ دقیقه
فصل هشتم - قسمت سوم
۱۸ دقیقه
بخش دوم - فصل نهم - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل دهم - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت دوم
۳۱ دقیقه
فصل دوازدهم - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل دوازدهم - قسمت دوم
۳۴ دقیقه
فصل دوازدهم - قسمت سوم
۲۷ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت دوم
۱۳ دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت سوم
۲۶ دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت چهارم
۱۸ دقیقه
بخش سوم - فصل پانزدهم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت دوم
۲۷ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت سوم
۲۸ دقیقه
فصل هفدهم - قسمت اول
۳۰ دقیقه
فصل هفدهم - قسمت دوم
۱۲ دقیقه
فصل هفدهم - قسمت سوم
۲۵ دقیقه
فصل هجدهم - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل هجدهم - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
فصل نوزدهم - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل نوزدهم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل نوزدهم - قسمت سوم
۱۴ دقیقه
فصل بیستم - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل بیستم - قسمت دوم
۱۲ دقیقه
فصل بیستم - قسمت سوم
۵ دقیقه
خاتمه

راهنمای دانلود کتاب صوتی میوه خارجی

برای دانلود کتاب صوتی میوه خارجی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  میوه خارجی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
atata izad izad
۱۳۹۹/۹/۱۱
کتاب و گوینده و موزیک همه عالی بود ولی باید تا قسمت 14 باید صبور باشی چون در فصل 14 کل داستان رو میفهمی به همه دوستان پیشنهادش میکنم
شهرزاد شاه حسین زاده
۱۳۹۹/۲/۳۰
اوایل کتاب که خیلی کسل کننده است. توضیحات حوصله سر بر، بدون جریانی که واقعا دنبال کننده و جالب باشه. خوشم نیومد، ادامه‌اش رو گوش نمیکنم.
سمیرا صولتی
۱۳۹۹/۹/۵
تمام کتابهاى جوجو مویز را دوست دارم تحت تاثیر سه کتاب معروف من پیش از تو، من پس از تو، و من هنوز
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)