دانلود کتاب صوتی نسخه بهتر خودت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نسخه بهتر خودت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نسخه بهتر خودت

کتاب صوتی نسخه بهتر خودت از نویسنده مشهور و پرفروش دنیا جول اوستین، راهنمایی الهام بخش و انگیزه دهنده برای شماست تا نقاط قوت خدادادی خود را کشف کنید و زندگی شادتری داشته باشید. این کتاب در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار داشته است.

درباره کتاب صوتی نسخه بهتر خودت:

جول اوستین به عنوان نویسنده و کشیش یکی از بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکا، همواره با آثار خود به میلیون‌ها نفر در دنیا الهام بخشیده و این بار در کتاب صوتی نسخه بهتر خودت (Become a better you) هفت مرحله عملی را به شما ارائه می‌دهد تا هدف و سرنوشت فردی خود را کشف کنید و به دنبال چیزی بروید که از ابتدا برای آن به دنیا آمده‌اید.

کتاب نسخه بهتر خودت شامل اصول اساسی کتاب مقدس، عبادت‌ها و تمرین‌های معنوی شخصی‌ست تا هرکس با انجام آن به تعالی و رشد برسد و روح اصیل خود را پیدا کند. درواقع اگر این هفت راهکار را در برنامه زندگی خود بگنجانید، به مرور متعجب می‌شوید که خداوند چقدر برای شما، خیر و خوبی ذخیره کرده است؛ در این صورت دیگر در لحظه حال زندگی می‌کنید و بدون توجه به شرایط مختلف، از آن لذت کافی را می‌برید.

البته ممکن است سوال‌ها و شک و تردیدهایی برای‌تان ایجاد شود که آیا ممکن است هر آدمی بتواند به زندگی موفق برسد یا نه. اما جول اوستین در کتاب صوتی نسخه بهتر خودت می‌خواهد نشان دهد که مفید بودن یکی از خواسته‌های همیشگی بشر در طول تاریخ بوده و انسان‌ها باتوجه به نقشی که داشتند، چه در خانواده و چه در محل کار، از ته دل می‌خواستند بهترین خود باشند و هرگز به کم قانع نبودند.

بنابراین با عمل به هفت نکته طلایی این کتاب می‌توانید امور منفی و بد را از زندگی‌تان دور کنید و قشنگ‌ترین آرزوها را برای خود داشته باشید. برای مثال یاد می‌گیرید که با خودتان مهربان باشید، عادات مثبتی را در برنامه زندگی‌تان بگنجانید، روابط‌تان را باکیفیت‌تر کنید، به خدا بیشتر اعتماد کنید و...

جول اوستین را بیشتر بشناسیم:

نویسنده، سخنران و کشیش خندانی که خطبه‌های تلویزیونی‌اش در ایالات متحده حدود 70 میلیون بیننده در هفته دارد و بیش از 200 میلیون نفر دیگر در بیش از 100 کشور جهان به سخنرانی‌هایش گوش می‌دهند، کسی جز جول اوستین (Joel Scott Osteen) نیست.

هفت کتابی که تاکنون نوشته در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارند و بعضی از آثارش بیش از 200 هفته در صدر جدول قرار داشتند. همچنین در سال 2006 در لیست ده انسان تاثیرگذار جهان معرفی شد.

اوستین کشیش ارشد کلیسای لیکوود، بزرگ‌ترین کلیسای پروتستان‌هاست؛ عنوان و مسیری که درواقع از پدرش سرچشمه می‌گیرد. او در زمان جوانی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این کار را انتخاب کند اما سرانجام پس از مرگ پدرش در سال 1999 جانشین او شد و از آن زمان تاکنون ظرفیت کلیسای لیکوود از 5000 نفر به 56000 نفر افزایش یافته است.

سبک موعظه و فن بیان این کشیش خندان آمریکایی منحصر به فرد است. او می‌گوید که ترجیح می‌دهد بیش از اینکه به موضوع گناه انسان‌ها بپردازد، بر خوبی‌ها و مهربانی خداوند و داشتن زندگی شاد و با ایمان تمرکز کند. اوستین سعی دارد اصول کتاب مقدس را به روش ساده و با تأکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت بیاموزد.

کتاب صوتی نسخه بهتر خودت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه مندان به کتاب‌های روانشناسی و خودیاری هستید و می‌خواهید کیفیت زندگی‌تان را بهتر کنید، این کتاب جذاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی نسخه بهتر خودت می‌شنویم:

می‌خواهم بهترین روش زندگی کردن را به شما یاد بدهم. در کتاب مزامیر آمده است: «من همیشه خوبی‌هایی را که خداوند به من کرده، مرور می‌کنم و نمی‌توانم به ‌آن فکر نکنم. » نکته مهم اینجاست؛ فکر کردن به خوبی‌ها.

ما همیشه ناامیدی و ناراحتی را در ذهن‌مان مرور می‌کنیم و موفقیت‌ها و شادی‌هایمان را از بین می‌بریم. مثلا قوم بنی اسرائیل از بعضی از کارهای خود می‌گذشتند تا دستورهایی را که خداوند گفته بود، به جا بیاورند. آن‌ها با این جشن‌ها به یاد می‌آوردند که خداوند چگونه آن‌ها را از بردگی و سختی نجات داده است. در طول تاریخ این مراسم یادبود نسل به نسل گشته و تمام این‌ها نشان می‌دهد که خداوند چه محبتی به ما کرده است.

ما هم باید زمانی را برای به یاد آوردن موفقیت‌هایمان در نظر بگیریم؛ با این کار هم ایمان قوی‌تری خواهیم داشت و هم انگیزه بیشتر. آن لحظه‌هایی را به خاطر بیاورید که به ته خط رسیده بودید و خدا دادرس شما بود و راهی پیش پایتان گذاشت.

 ۴ ساعت و ۱۴ دقیقه، ۲۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۵۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
فصل اول: پا گذاشتن به مرحله‌ی بعدی
۱۱ دقیقه
فصل دوم: زندگی رویاهاتون رو بار دیگه احیا کنین
۱۶ دقیقه
فصل سوم: قدرت ذاتی
۸ دقیقه
فصل چهارم: ترک کردن محدوده‌ی امن
۱۰ دقیقه
فصل پنجم: نعمت به ارث رسیده
۱۱ دقیقه
فصل ششم: پیدا کردن سرنوشت
۹ دقیقه
فصل هفتم: به حرف آدمایی که تو رو مقصر جلوه میدن بی‌اهمیت باش
۷ دقیقه
فصل هشتم: خودتون رو دوست داشته باشین
۱۱ دقیقه
فصل نهم: از حرفامون به نفع خودمون استفاده کنیم
۱۰ دقیقه
فصل دهم: خودتونو باور داشته باشین
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم: به دنبال والاترین بخش وجودی مردم باش
۸ دقیقه
فصل دوازدهم: بین درگیری‌ها و زندگی‌مون فاصله‌ی زیادی بندازیم
۱۰ دقیقه
فصل سیزدهم: به خاطر خانواده‌مون کاری کنیم
۶ دقیقه
فصل چهاردهم: بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی روابطه
۷ دقیقه
فصل پانزدهم: به انسان‌ها محبت کنیم
۶ دقیقه
فصل شانزدهم: توسعه عادات خوب
۷ دقیقه
فصل هفدهم: به خوشحال بودن عادت کنید
۷ دقیقه
فصل هجدهم: چجوری با انتقاد کننده‌ها برخورد کنیم؟
۷ دقیقه
فصل نوزدهم: همواره خوشحال بمونین
۶ دقیقه
فصل بیستم: موقعیت امروزتونو بپذیرین
۶ دقیقه
فصل بیست و یکم: آیا این مسئله با روح و روان من سازگاره؟
۴ دقیقه
فصل بیست و دوم: آرامش خودتون رو حفظ کنین
۶ دقیقه
فصل بیست و سوم: خوبی‌ها رو یادمون بمونه
۸ دقیقه
فصل بیست و چهارم: خداوند شرایط رو کنترل می‌کنه
۶ دقیقه
فصل بیست و پنجم: صعود کنیم
۶ دقیقه
فصل بیست و ششم: کشف و شهود خودمون رو تقویت کنیم
۸ دقیقه
فصل بیست و هفتم: روبه‌رو شدن با مشکلات پایه
۶ دقیقه
فصل بیست و هشتم: برنامه‌ای برای خوشبختی
۸ دقیقه
فصل بیست و نهم: همواره ترانه خودتون رو بخونین
۷ دقیقه
فصل سی‌ام: از اعتقاد تا انتظار
۱۲ دقیقه
فصل سی و یکم: همیشه برای زندگی اشتیاق داشته باشین

راهنمای دانلود کتاب صوتی نسخه بهتر خودت

برای دانلود کتاب صوتی نسخه بهتر خودت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نسخه بهتر خودت

نظرات کتاب صوتی نسخه بهتر خودت

Hemn Muhammadzada
۱۳۹۹/۸/۲۰
سلام، کلا با کتاب‌های جول اوستین آدم آروم میشه و باعث میشه با دید زیباتری به دنیا نگاه کنید، گویندگی خانم صفری هم خیلی خوبه، اما بنده عادت دارم کتاب‌های جول اوستین رو با صدای آقای مهبد قناعت پیشه گوش کنم، برای همین تقاضا دارم این کتاب را با صدای ایشون هم بگذارید؛ ممنون از کتابراه 🌹🌷🙏🙏
طاهره ترکی
۱۴۰۰/۱/۱
گوش کردن دیدگاه‌های برای رشد فکری نیازه و حتی اگر هم گفته‌های جول اوستین تکراری باشه باز هم برای درک بیشتر مطالب و تکرار و مرورشون نیازه
کتاب خوبیه هر چند نظر من اینه ک همه‌ی گفته‌ها و دیدگاه‌ها رو باید گوش کرد ولی نقادانه چون گاهی مخالف ایدولوژی هامون هست پس باید با دقت گوش کرد
در نهایت من گوش کردن این کتاب رو توصیه میکنم کتابی عالی هست
hadis khamevar
۱۳۹۹/۸/۲۸
ممنون ازتون که کتاب رو به شنیداری تبدیل میکنید، صدای گوینده بسیار خوبه، اما کتابهای جول اوستین با صدای آقای قناعت پیشه این حس رو به آدم‌میده که انگار خود جول اوستین داره مارو مخاطب قرار میده، پس ممنون‌میشم این کتاب رو هم با صدای ایشون بارگذاری کنین
مشاهد همه نظرات (۳۵)