معرفی و دانلود کتاب صوتی همین لحظه جذب کن: تجلی در لحظه حال

عکس جلد کتاب صوتی همین لحظه جذب کن: تجلی در لحظه حال
قیمت:
۷۰,۲۰۰ تومان
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همین لحظه جذب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همین لحظه جذب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی همین لحظه جذب کن: تجلی در لحظه حال

چگونه می‌توان روشنایی وجود خود را کشف کرد و همواره انرژی درونی را در سطح بالایی نگه داشت؟ آیدل احمد در کتاب صوتی همین لحظه جذب کن، به شما کمک می‌کند الگوهای قدیمی ذهن‌تان را رها کنید و ارتعاشات ذهن خود را در تعادل با آرزوهای قلبی‌تان هماهنگ نمایید.

درباره کتاب صوتی همین لحظه جذب کن:

ممکن است ندانید چه قدرتی در درون شما جای گرفته است که با اتکا به آن قادر خواهید بود جهان را به کلی دگرگون کنید. افراد کمی در دنیا وجود دارند که از این قدرت درونی خود آگاه هستند و از آن در جهت ارتقای خود استفاده می‌کنند. کشف این قدرت با یک روش بسیار راحت برای همه امکان‌پذیر است. تنها کافی است ارتعاشات خود را متعادل سازید و آن را همگون با جهان اطراف پیش ببرید.

حالا این موضوع چه معنایی دارد و آیا ارتعاشات هرکس با دیگری برابر است؟ برای پاسخ به این سوال در قدم اول باید بدانید که تنها افرادی که به ذهن‌آگاهی رسیده‌اند، می‌توانند ارتعاشات خود را کنترل کنند. ذهن‌آگاهی هم با تکنیک‌های مراقبه و مدیتیشن حاصل می‌شود. اما نگران نباشید! اگر شما تا به حال مراقبه نکردید یا «عبارات تاییدی» را تمرین نکردید، این کتاب برای شما نوشته شده است.

کتاب همین لحظه جذب کن (Manifest Now) به شما کمک می‌کند که با انجام تکنیک‌های خود مراقبتی، به ذهن‌آگاهی برسید و با ماندن در لحظهٔ حال ذهن خود را کنترل کنید. پس از آن است که می‌توانید به راحتی ارتعاشات درون‌تان را نیز به اراده خود در جهان پراکنده کنید و روح و جسم خود را در تعادل نگهدارید؛ این گونه است که به آرامش کامل و کافی دست خواهید یافت و خود حقیقی‌تان را کشف خواهید کرد.

اگر بتوانید انرژی‌های هم‌سو با ارتعاشات را جذب کنید، آن وقت است که می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید در درون خود بیافرینید. آیدل احمد (Idil Ahmed) در این کتاب به شما یاد می‌دهد ذهن قدرتمند خود را تحت کنترل خود در آورید و تمام موانع را نیز از سر راهتان بردارید. تفاوت اصلی این کتاب با سایر آثار در زمینه خودسازی، تکنیک معرفی شده در آن است.

این روش «تکنیک همین لحظه تجلی کن» نامیده می‌شود که با کمک جملات تأییدی ذهن شما را قدرت می‌بخشد. کتاب صوتی همین لحظه جذب کن را می‌توانید هر زمانی که به آن نیاز داشتید گوش کنید و جملات تأییدی آن را برای خود تکرار کنید. بعد از گذشت مدتی متوجه تغییراتی در زندگی‌تان می‌شوید که شگفت‌زده‌تان می‌کند!

کتاب صوتی همین لحظه جذب کن مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کسانی که دوست دارند کیفیت زندگی خود را ارتقا دهند و به اهداف خود دسترسی پیدا کنند مناسب است. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعه فردی و خودیاری از شنیدن آن لذت خواهند برد.

جملات برگزیده کتاب صوتی همین لحظه جذب کن:

- باید همیشه به یاد داشته باشید که شما موجودی ارزشمند هستید. شما هدیه هستید. شما انسانی خاص هستید. هرگز به خودتان اجازه ندهید که احساس کمبود کنید تا اشخاصی که نسبت به خودشان احساس خوبی ندارند، از ضعف شما به نفع خودشان استفاده نکنند.

- از جهان به خاطر روابط دوست‌داشتنی و سالمتان سپاس‌گزاری کنید. این انرژی حاصل از سپاس‌گزاری شما را در فرکانس عشق نگه می‌دارد.

- افزایش ارتعاش یعنی حذف هر چیز یا تمام چیزهایی که انرژی‌تان را می‌کشند و به شما احساس کمبود می‌دهند.

- فراموش نکنید که حقیقت درونی شما فقط متعلق به خود شماست. هیچ‌یک از گفته‌ها و کارهای دیگران نمی‌توانند بدون اجازه خودتان مانع شما شوند. به کسی قدرت ندهید.

- باید باور داشته باشیم چیز بهتری می‌تواند اتفاق بیفتد و خودمان را غرق در صبوری کنیم، حتی اگر هنوز نشانه‌هایی دریافت نکرده‌ایم. ابرقدرت پنهان وجودمان که قفل هر معجزه‌ای را می‌گشاید، در صبر و ایمان ما یافت می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی همین لحظه جذب کن می‌شنویم:

در ابتدا و قبل از هر چیز می‌خواهم کمی به شما هشدار دهم که این تکنیک به معنای واقعی کلمه به شما کمک می‌کند تا خیلی سریع به خواسته‌هایتان برسید. زمانی که برای اولین بار این تکنیک هفت روزه را شروع کردم، ظرف دو روز اول به آنچه می‌خواستم رسیدم. مات و مبهوت مانده بودم و برای دقایقی از هیجان قدرتی که در دست داریم میخکوب نشسته بودم.

فهمیدم کائنات بلافاصله پس از صحبت، فکر و احساس چیزی فورا پاسخ ما را می‌دهد. زمانی که سطح تمرکز بالا و احساسات کاملا شفاف باشند و با افکارمان روی نتیجهٔ کار سرمایه‌گذاری کنیم، همه چیز برایمان بلافاصله شروع به اتفاق افتادن می‌کنند. تکنیک همین لحظه تجلی کن، دربارهٔ دریافت در حال حاضر است.

هنگامی که همین لحظه و برای تجلی خواسته‌های زندگی‌مان، افسار حال درونمان را به دست می‌گیریم، خواسته‌مان را خیلی سریع دریافت می‌کنیم. اگر از همین دقیقه زمانی سه ماهه یا یکساله تعیین کنیم، نمی‌توانیم به همین شدت الان هدف‌ها و خواسته هایمان را بطلبیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
مقدمه
27 دقیقه
فصل یک: هم‌اکنون تجلی کنید (تجلی چیست؟) / فصل دو: ذهن؛ همه چیز از ذهن آغاز می‌شود
28 دقیقه
فصل سه: انرژی ذهن‌تان را هدایت کنید / فصل چهار: از انرژی ذهنی‌تان به نفع خودتان استفاده کنید
35 دقیقه
فصل پنج: جریان عشق درونی
22 دقیقه
فصل شش: رها کردن، اجازه دادن، مرحلهٔ اعتماد / فصل هفت: جسم؛ بهینه‌سازی بدن برای داشتن انرژی بیشتر
19 دقیقه
فصل هشت: پنج روش برای افزایش ارتعاشات طی فرایند تجلی
27 دقیقه
فصل نه: روح؛ شما فراتر از جسم هستید / فصل ده: به استقبال انرژی جدید بروید
13 دقیقه
فصل یازده: تکنیک همین لحظه متجلی کن
32 دقیقه
فصل دوازده: رها کنید
33 دقیقه
فصل سیزده: فکر کنید
30 دقیقه
فصل سیزده / بخش دو
33 دقیقه
فصل سیزده / بخش سه
32 دقیقه
فصل سیزده / بخش چهار
30 دقیقه
فصل چهارده: تصدیق کنید
38 دقیقه
فصل چهارده / بخش دو
36 دقیقه
فصل پانزده: ذهنیت مغناطیسی پول

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی همین لحظه جذب کن: تجلی در لحظه حال
نویسنده
مترجمآزاده اعرابی
راویحمیده کریمی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۲۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی همین لحظه جذب کن

مهسا فامل
۱۴۰۱/۱۰/۲
هررویداد تلخی که در مسیر گذشته تا به اکنون برای من پیش آمده و در آن هر فرایندی که در ذهن من خشم کینه بدی حسد و ترس و شکست تصویر سازی کرده و مانع دستیابی فرصت‌های بینظیری که کیهان بر سر راه من قرار میدهد دستور میدهم خوبی و مهربانی سلامتی و آرامش و امنیت و اعتماد وفاداری، سراسر پیروزی و موفقیت به من عطا نماید هر آنچه که در لحظه اکنون نصیب ما شده است تحقق رویاهای نچندان دور ماست کافی است کمی تعمل کنیم، پس‌ای کاش از این پس با قلبی سراسرپاکی برای خود و دیگران آرزو کنیم و با تمام وجود خواهان بهترین‌ها بدون هیچ شری برای خود و دیگران باشیم، چنین کتاب‌هایی به شدت این حس را در ما بیدار می‌کنند پس در لحظه اکنون از این کتاب شروع کنید.
این کتاب مکمل کتاب (کنترل ذهن) می‌باشد و صد البته کتاب (چهار اثر از فلورانس) که ترکیبی بینظیر است از بدست آوردن هر آنچه که در ذهن تک تک ما نقش بسته و برای بدست آوردنش در حال نامیدی و شکست هستیم و الان به خواست تقدیرتان در مسیر شما قرار گرفته که از ذهن ناخودآگاهتان با بالا بردن آگاهی با مطالعه چنین کتاب‌هایی کمک بگیرید. پس فارغ از تمام عیبهایی (صدای گوینده و ترجمه و موسیقی) که بر روی این چنین کتاب‌هایی میگذارید با تمام وجود شنوا باشید باورداشته باشید اتفاق میافتد فقط کافیست به رویدادهای پیش از این در زندگیتان توجه بیشتری داشته باشید
بنده درون مایه اکثرکتاب‌های انتخاب شده گوینده عزیز خانم حمیده کریمی جهت گویندگی را مازاد بر صدای ایشان میپسندم و برای من مثال دوستی است هموطن که هم تفکر، بنده حقیر می‌باشد و در نهایت دوست همفکر شما هنگام صحبت کردن با شما، صدای تاثیر گذاری هم خواهدداشت ایشان بهترین کتاب‌هایی با چنین محتواهایی رابه خوبی تاثیرگذارتر می‌کنند
سپاس
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۱۲/۱۱
بدون شک یکی از کتاب‌های صوتی خوب در راستای قدرت تجسم و تلقین ذهن هست که با بیانی شیوا و ساده تمام نکات مهمی که در روزمرگیمون می‌تونیم کنترل کنیم و به خودمون جذب کنیم رو اینجا گفته شده. قدرت جذب و یا همون قانون جذب یک حقیقته محضه چه باور داشته باشیم بهش یا که خیر یک امر واقعی در زندگی هست. همه چیزها دردن خودمونه و از خودمونه همونطور که حضرت مولانا خیلی سالیان پیش فرمودند که: بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست، در خود به طلب هر آنچه که خواهی توئی!! با یه نگاهی به حوادث و رخدادهایی که تو زندگی برامون پیش اومده چه خوب چه بد متوجه خواهیم شد که خودمون جذبشون کردیم. نویسنده در اینجا از عبارات تاکیدی موثری استفاده کرده که حس خیلی خوبی رو به خواننده القا
می کنه و با بیانشون می‌تونیم خیلی تغییرات بزرگی رو در لحظه‌های زندگی به انجام برسونیم. راوی خیلی خوب خوانش کردند و کار ترجمه عالی بودش. مممون از کمپانی ماه آوا و سپاس فراوان به تیم خوب کتابراه.
محمد.م
۱۴۰۱/۱۰/۲
سلام، با آرزوی شادی، تندرستی و موفقیت برای شما دوستان عزیز باید بگم اگر درباره قانون جذب قبلا مطالعه داشتید احتمالا این کتاب نمیتونه بهتون کمک زیادی کنه، ضمنا کتاب دارای عبارات تاکیدی هست که کاملا اشتباهه، چون عبارت تاکیدی باید متناسب با شرایط شما باشه و در شما ایجاد احساس خوب کنه به بیان دیگر عبارت تاکیدی یه موضوع شخصیه، در کل این کتاب حرف تازه‌ای نداشت
javad mirzazadeh
۱۴۰۱/۱/۲۰
سلام با عشق
من از خواندن این کتاب سیر نمیشم هر لحظه که می‌خوانم یک آرامشی و سعادتی حس میکنم و حس داشتن در من ایجاد میشود این کتاب خیلی کامل و دقیق از فصل اول تا آخر بصورت گام به گام آموزش می‌دهد تا در لحظه زندگی کنیم و در لحظه انرژی خود را بصورت آگاهانه و هوشمندانه استفاده کنیم من خیلی ممنونم به خاطر این کتاب عالی خدا جونم سپاسگذارم.
آنیتا پاک وجدان
۱۴۰۲/۷/۱۸
در فصل یازده چرا تکنیکها یکی در میان خوانده شده! بعد از عدد ۲، عدد ۳ است، نه عدد ۴! تکنیک شماره ۳ چرا گفته نشده؟!! این چه وضع ارائه کتاب است؟! لازم نیست با سانسور کتاب ارائه کنید که ناقص باشد!! به کل ترجمه این کتاب و کتابهای دیگر این اپلیکیشن باید شک‌کرد. واقعا متاسفم
Hoori
۱۴۰۲/۴/۲۷
ربطی به همین لحظه و اسم کتاب نداشت بلکه بطور کلی در مورد قانون جذبه. خوب بود ولی برای من حرف جدیدی نداشت. اگر کتابهای زیادی در مورد جذب و حیطه قانون جذب خوانده و شنیده اید، این کتاب هم تکرار همون اطلاعات هست ولی اگر کمتر درموردش مطالعه کردید، مطالب این کتاب خوب هست.
تارا رضایی
۱۴۰۱/۸/۲۹
به جرات میتونم بگم یکی از بهترین کتابهایی که خوندم، انرژی فوق العاده‌ای بهتون میده و جذب‌های عالی براتون میاره، به شدت توصیه میکنم، حتی می‌خوام خود کتاب رو برای چنتا از دوستام هم بخرم، گوش کردن مدام به کتاب از شرکت کردن تو هزار تا دوره آموزشی بهتره
اصغرقاسمی
۱۴۰۱/۸/۲۳
بادرود به تمامی دست اندرکاران کتابراه همچی در این کتاب خوبه ولی عیبی هست البته نظرمن هست و نظر دیگران قابل احترامه.. فقط‌ای کاش راوی یکی ازاقایان بود صدای خانم بیشتر برای کتابهای کودکان و کتابهای که مربوط به خانم میشه خوبه ممنون از همگی شما
Nahid Rakhshani
۱۴۰۱/۸/۶
کتاب فوق العاده بود کل قوانین که تو بقیه کتابای قانون جذب بود تو این کتاب آورده شده بود
ارتعاش شما فرکانسی که در درون خود نگه می‌دارید، وبا آن فرکانس زندگی خود را شکل میدهیم و کیفیت زندگی خود را مشخص میکنید.
Behnam Golpour
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
خیلی خوبه این کتاب
در حدی که می‌خوام نسخه چاپی این کتاب رو هم بخرم
با توجه به اینکه در این رابطه خیلی کتاب خواندم
ولی حسابی جذب کرد من و
جملات تاکیدی بسیار عالی هم داره
صدا و خوانش متن هم عالیه 🌹
Taybe Aligoli
۱۴۰۱/۲/۳
آموزنده و مناسب برای به هدف رسیدن آرزوها و عشق ورزیدن به طبیعت و آفریدههای خداوند و آرزوی نعمتهای خدا را به سوی خود جذب کردن یاد می‌گیره چگونه در همان لحظه به چیزی که درون اوست برسه
F .... M
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
کتاب خوبی هست.... با صدای بسیار خوب که دلم میخواد کتاب رو همش گوش کنم.... بعضی کتاب‌ها رو از جای دیگه به صورت صوتی تهیه کردم، واقعا صدای گوینده آدم رو از ادامه گوش دادن به داستان، پشیمون میکنه....
Afrasyab Roshan
۱۴۰۱/۳/۲۷
کتاب خوبی بود اما به شرط اینکه باورهایی که سالیان درازی در ما نهادینه شده رو آروم آروم که خیلی زود بندازیم دور چون زمان مثل برق و باد میگذره
Bahman Beiranvand
۱۴۰۲/۱۰/۱۴
کتاب خوبه ولی چیزی که مهمتر است و میخوام بگم اینست که خانم راوی محترم: خداوکیلی دیگه نخون. اصلا چطوری این صداها را تولید میکنی؟:)
Samira Noorishirazi
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
عالی
خیلی واضح و روشن تونستم بفهمم زمان گذشته و آینده وجود ندارد
هر چه هست حال است و بس
بسیار عالی
مشاهده همه نظرات 36

راهنمای مطالعه کتاب صوتی همین لحظه جذب کن

برای دریافت کتاب صوتی همین لحظه جذب کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.