دانلود کتاب صوتی هوش تجاری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هوش تجاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هوش تجاری

کتاب صوتی هوش تجاری (میکرو کتاب)، توسط سه شخص برگزیده و متخصص در کسب‌وکار، دیو مارکوم، استو اسمیت و ماهان خالسا نوشته شده است. آن‌ها در این میکروکتاب به شما می‌آموزند که چگونه با استفاده از هوش تجاری، به آن‌چه که در زندگی و کسب‌وکارتان می‌خواهید، برسید.

در واقع هوش تجاری (Business Think)، توانایی شما در به اجرا در آوردن کارهاست، این‌که بتوانید از ایده‌هایی که به ذهن‌تان می‌رسد بهترین نتایج را بدست آورید، بتوانید از استعدادهایتان بهتر استفاده کنید و به ارزش کسب‌وکارتان بیافزایید.

استفاده درست از منابع، به شما کمک می‌کند تا با بالاترین میزان تولید، بهترین نتیجه را بدست آورید. تصمیم‌گیری بهتر به شما و تمام کسانی که با شما کار می‌کنند کمک می‌کند تا تصمیم‌های استراتژیک بهتری بگیرید.

ایجاد روابط قطعی بین عملکردها و نتایج به طوری‌ که شما می‌توانید بیشتر از آن‌چه در آینده عملی است انجام دهید. افزایش دقت افرادی که از آن استفاده می‌کنند دقت‌شان به خصوص در کسب‌و‌کار افزایش می‌یابد. نشان دادن راه‌حل‌های خوب و مناسب در مواقعی که مشکلات بحرانی به وجود می‌آید. انتخاب اولویت به شما و سایر افراد شرکت کمک می‌کند که اولویت‌های مناسب را انتخاب کنید.

در گذشته، مدیران نمی‌خواستند که کارکنان‌شان خیلی فکر کنند. در واقع به جای این‌که مدیران اجازه دهند آن‌ها خودشان تصمیم بگیرند، به آن‌ها پول می‌دادند تا با مدیران هم رأی باشند و فقط آن‌چه که آن‌ها می‌خواهند را انجام دهند. اما آن روزها برای همیشه از بین رفته‌اند.

امروز، در یک سازمان تجاری همه باید قادر باشند که منطقی و تأثیرگذار فکر کنند. بنابراین، برای داشتن تفکراتی روشن و شفاف به چارچوب جدید و بهتری نیاز است. کتاب هوش تجاری، مجموعه‌ای از ۸ اصل اساسی است که به افراد کمک می‌کند تا منطقی‌تر فکر کنند و تصمیم‌های بهتری بگیرند.

تمام هدف و تمرکز هوش تجاری این است که فاصله بین ارائه یک ایده خوب و عملی کردن آن کم شود و به دنبال این است که چه کاری می‌توان و باید انجام داد تا آینده کسب‌و‌کار در موقعیت مطلوبی قرار گیرد. قوانین هوش تجاری برای همه افراد در تمام سطوح شرکت و در همه صنایع قابل اجراست.

در مجموع، هوش تجاری روشی جدید و اساسا بهتری برای فکر کردن، برقراری ارتباط و اتخاذ تصمیم‌های تجاری است، و مجموعه‌ای از ابزارهایی است برای ارتقا و کارآمدتر کردن چیزهایی که به آن‌ها فکر می‌کنید.

میکروکتاب صوتی هوش تجاری همچنین کمک می‌کند که به موفقیت‌های بیشتری برسید، چون زمان بیشتری را صرف تمرکز روی زمان حال می‌کنید و زمان کمتری برای فکر کردن به این موضوع می‌گذارید که با وقت‌تان چه کار دیگری می‌توانستید انجام دهید. بنابراین، هوش تجاری کمک می‌کند تا شما نتایجی را که واقعا می‌خواهید از کسب‌وکارتان به دست آورید، در حالی که حق تبدیل شدن به یک بخش ضروری از کسب‌وکار را هم به شما می‌دهد.

با رعایت همه قوانین هوش تجاری جعبه سیاه کوچکی می‌سازید که زمان بین علت و معلول را کم می‌کند. اگر شما مشکلی را داخل این جعبه قرار دهید، جعبه راه‌حل را پیدا می‌کند؛ یعنی بر اساس شواهد، اثرات، اثر موج‌دار و محدودیت‌ها، راه‌حل را به بخش‌های مختلف تقسیم می‌کند و بعد ناخالصی‌ها یا همان ایده‌های بد را مشخص و جدا کرده و در نهایت بازده کار شما را به راه‌حل صحیح مورد هدف نزدیک‌تر می‌کند.

ماهان خالسا (Mahan Khalsa)، فارغ التحصیل دانشگاه UCLA و هاروارد است. او را به عنوان یک متخصص در زمینه توسعه تجاری می‌شناسند و در حال حاضر به عنوان معاون رئیس فرانکلین کوی، یک شرکت خدمات یادگیری و عملکرد فعالیت می‌کند.

استو اسمیت (Steve Smith)، مدیر منابع انسانی شرکت فورچن ۵۰۰، کارآفرین و توسعه‌دهنده برنامه آموزش مدیریت است. حوزه تخصص او تفکر کارآفرینی است. استو اسمیت هم مانند دیو مارکو به تعدادی از شرکت‌ها در صنایع مختلف مشورت می‌دهد. او فارغ‌التحصیل دانشگاه یوتا است.

دیو مارکوم (Dave Marcum)، بیش از ۱۸ سال تجربه مدیریت دارد. او سمت‌هایی به عنوان مدیر فروش، مدیر ارشد اجرایی و مدیر تغییرات بنیادی در کسب‌وکارها داشته است. یکی از مهارت‌های او فروش محصولات پیچیده است و به همین خاطر به شرکت‌های بزرگی مثل مایکروسافت، اچ پی، فورچن ۵۰۰ و آکسانتور در این زمینه مشاوره می‌دهد. همچنین او استاد دانشگاه می‌سی‌سی‌پی است و جوایز زیادی در زمینه مقالات و کتاب‌هایش گرفته است.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۱ ساعت و ۱ دقیقه، ۵۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسندگان
۳ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
فصل اول
۷ دقیقه
فصل دوم
۷ دقیقه
فصل سوم
۱۱ دقیقه
فصل چهارم
۴ دقیقه
فصل پنجم
۴ دقیقه
فصل ششم
۴ دقیقه
فصل هفتم
۷ دقیقه
فصل هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی هوش تجاری

برای دانلود کتاب صوتی هوش تجاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هوش تجاری
Amin Bagheri
۱۳۹۸/۴/۲۱
صدای گویندش خیلی تاثیر گذار و عالیه
این صدا جوریه که مجبورت میکنه تا آخرش گوش کنی
دمت گرم گوینده
محمد علی طلاقت
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
بیشتر موارد گفته شده در این کتاب کلی و نسبتا مشخص هست و برای افرادی که اندکی تجربه در کسب‌وکار داشته باشد ارزش افزوده چندانی را ایجاد نمیکند.
این کتاب را به افرادی که به تازگی شروع به راه اندازی کسب‌وکار کردند، پیشنهاد میکنم.
maryam mahdi
۱۳۹۷/۸/۱۴
بسیار مفید و آموزنده بود. سپاسگزارم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)