دانلود کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد

کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد نوشته‌ی پائولو کوئیلو، درباره دختر جوانی‌ست که علی رغم داشتن یک زندگی نرمال و بدون مشکل دست به خودکشی می‌زند. این رمان پرفروش که برگرفته از تجارب شخصی نویسنده از بیمارستان‌های روانی‌ست، به موضوع دیوانگی و جنون در جامعه انسانی می‌پردازد.

درباره کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد:

نویسنده مشهور برزیلی در رمان محبوب و پرفروش خود سوالاتی اساسی از میلیون‌ها مخاطب خود می‌پرسد؛ اینکه چرا باید به زندگی ادامه داد؟ و چرا باید در چنین شرایطی و با چنین قوانینی زیست؟

کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد (Veronika Decides to Die) داستان دختری بیست و چهار ساله به نام ورونیکا را تعریف می‌کند که به ظاهر همه چیز در زندگی خود دارد؛ از جوانی و زیبایی گرفته تا خانواده‌ای دوست داشتنی و شغل و درآمدی مشخص. اما او در درون خود احساس می‌کند که چیزی را گم کرده و خلایی عمیق در زندگی‌اش دارد. به همین خاطر صبح یک روز سرد در ماه نوامبر مشتی قرص خواب آور مصرف می‌کند تا دیگر هیچ وقت از خواب بیدار نشود. اما خودکشی ورونیکا نافرجام باقی می‌ماند و وقتی چشمانش را باز می‌کند، خود را در یک بیمارستان روانی می‌بیند و دکترها به او اطلاع می‌دهند داروهایی که مصرف کرده باعث لطمه شدید به قلبش شده و زیاد زنده نخواهد ماند.

پائولو کوئیلو با الهام از وقایع زندگی خود، کتاب ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد را نوشته و در این رمان تصمیم می‌گیرد معنای جنون را زیر سوال ببرد و از افرادی سخن بگوید که جامعه آن‌ها را طبیعی و عادی نمی‌دانند. این نویسنده مشهور با قلم جادویی خود توانسته لحظات آخر زندگی ورونیکا و احساسات درونی‌اش را به تصویر بکشد و ارزش زندگی را طور دیگری بیان کند.

از این کتاب، فیلمی سینمایی به همین نام به کارگردانی امیلی یانگ در سال 2009 ساخته شد.

کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به ادبیات آمریکای لاتین علاقه‌مند هستید و از شنیدن داستانی روانشناختی و عمیق لذت می‌برید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

پائولو کوئیلو (Paulo Coelho) را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده مشهور برزیلی، همچنان منبعی الهام بخش برای نوشتن کتاب‌هایش دارد؛ چرا که او در طول زندگی خود با مرگ روبه‌رو شده، از جنون گریخته، با مواد مخدر مقابله کرده، در برابر شکنجه مقاومت نشان داده، جادو و کیمیاگری را تجربه کرده و فلسفه و دین را خوانده است. کوئیلو بارها گفته که ایمان خود را از دست داده و دوباره به آن رسیده و همچنین درد و لذت عشق را تجربه کرده است. این نویسنده در جست‌وجوی جایگاه خود در جهان، راه‌حل‌هایی را کشف کرده تا بتواند با آن‌ها به چالش‌های زندگی‌اش پاسخ دهد.

کتاب‌های کوئیلو به 82 زبان دنیا ترجمه شده و بیش از 230 میلیون نسخه از آن‌ها در بیش از 170 کشور به فروش رسیده است. رمان کیمیاگر که در سال 1988 نوشته شد، بیش از 85 میلیون نسخه فروخت که الهام بخش بسیاری از مردم جهان بوده است.

او عضو آکادمی ادبیات برزیل است و بیش از 115 جایزه و افتخار ملی و بین‌المللی از جمله جایزه هانس کریستین اندرسن و نشان ملی کشورش را دریافت کرده و همچنین در سال 2007 نیز به عنوان پیام آور صلح سازمان ملل متحد انتخاب شد.

پائولو کوئیلو را به نویسنده گوگلیست نیز می‌شناسند. این لقب از آنجا به او تعلق گرفت که تمامی کتاب‌ها و نوشته‌هایش در وبسایت خود و دیگر شبکه‌های به اشتراک گذاری کتاب وجود دارد و یکی از پرطرفدارترین نویسندگان در شبکه‌های اجتماعی است که مردم سراسر دنیا مطالبش را دنبال می‌کنند.

برخی از آثار مهم و پرطرفدار پائولو کوئیلو عبارتند از:

- خاطرات یک مغ (1987)
- کیمیاگر (1988)
- والکیری‌ها (1992)
- کنار رود پیدرا نشستم و گریستم (1994)
- نامه‌ها عاشقانه یک پیامبر (1997)
- ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد (1998)
- شیطان و دوشیزه پریم (2000)
- یازده دقیقه (2003)
- سفرها (2004)
- زهیر (2005)
- چون رود جاری باش (2006)
- عشق (2009)
- الف (2010)
- نسخه خطی موجود در آکرا (2012)
- جاسوس (2016)

جملات برگزیده کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد:

- آگاهی از مرگ ما را تشویق می‌کند تا شدیدتر زندگی کنیم.
- مردم هیچ گاه با شنیدن چیزی نمی‌آموزند؛ باید خودشان به آن پی ببرند.
- مردم فقط وقتی دیوانه می‌شوند که می‌خواهند از زندگی روزمره‌ی خود بگریزند.
- زندان هرگز زندانی را تربیت نمی‌کند فقط به او می‌آموزد که جنایت‌های بیشتری انجام دهد.
- من واقعی چیست؟ همان چیزی است که تو هستی، نه آن چیزی که دیگران از تو می‌سازند.
- به زودی آخرین تجربه‌ی زندگی‌اش را پشت سر می‌گذاشت و این تجربه کاملا متفاوت بود، مرگ.
- به ما اجازه داده می‌شود در زندگی اشتباه‌های زیادی انجام دهیم به جز اشتباهی که ما را نابود کند.

در بخشی از کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد می‌شنویم:

ورونیکا در اتاق مشاوره دکتر ایگور به حالت عادی برگشت. خودش را درحالی دید که روی تخت سفید و پاکی با ملافه‌های تمیز دراز کشیده بود و دکتر ایگور داشت به ضربان قلبش گوش می‌داد.

ورونیکا خودش را خواب زد اما با شنیدن کلماتی که دکتر زمزمه می‌کرد، انگار چیزی در درونش متحول شد. «نگران نباش با این شرایطی که داری، می‌تونی هم تا صد سال عمر کنی.»

ورونیکا چشمانش را باز کرد. یک نفر لباس‌هایش را از تنش درآورده بود. چه کسی این کار را کرده بود؟ دکتر ایگور؟ یعنی دکتر ایگور او را عریان دیده بود؟ چیزی به ذهنش نمی‌رسید.

«چی گفتی؟» «گفتم نگران نباش. » «نه مثل اینکه شنیدم گفتی تا صد سالگی عمر می‌کنم. » دکتر ایگور به طرف میز کارش رفت و همانطور که سعی در مخفی کردن موضوعی داشت، گفت: توی علم پزشکی هیچ چیز صد درصد نیست؛ هر چیزی ممکنه اتفاق بیفته.»

 ۷ ساعت و ۱۴ دقیقه، ۴۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
فصل اول
۱۰ دقیقه
فصل دوم
۷ دقیقه
فصل سوم
۱۲ دقیقه
فصل چهارم
۸ دقیقه
فصل پنجم
۱۵ دقیقه
فصل ششم
۲۵ دقیقه
فصل هفتم
۴ دقیقه
فصل هشتم
۲۳ دقیقه
فصل نهم
۳ دقیقه
فصل دهم
۲۰ دقیقه
فصل یازدهم
۱۹ دقیقه
فصل دوازدهم
۷ دقیقه
فصل سیزدهم
۱۷ دقیقه
فصل چهاردهم
۲۳ دقیقه
فصل پانزدهم
۱۲ دقیقه
فصل شانزدهم
۲ دقیقه
فصل هفدهم
۳۵ دقیقه
فصل هجدهم
۱۵ دقیقه
فصل نوزدهم
۲۵ دقیقه
فصل بیستم: بخش یک
۳۵ دقیقه
فصل بیستم: بخش دو
۱۶ دقیقه
فصل بیست و یکم
۴ دقیقه
فصل بیست و دوم
۲۰ دقیقه
فصل بیست و سوم: بخش یک
۱۹ دقیقه
فصل بیست و سوم: بخش دو
۵ دقیقه
فصل بیست و چهارم
۴ دقیقه
فصل بیست و پنجم
۷ دقیقه
فصل بیست و ششم
۹ دقیقه
فصل بیست و هفتم
۲ دقیقه
فصل بیست و هشتم
۹ دقیقه
فصل بیست و نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد

برای دانلود کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد

نظرات کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد

Mohsen Rahimi
۱۳۹۹/۱۲/۲۳
یک مورد ازار دهنده اینست که
یه روز میگن پائولو کوئیلو
حالا میگن کوئیلیو
خیلی ناراحت هستم، یه کتاب خوب ولی یه مورد ناشیانه برای جلب توجه ناشر
تو رو خدا دست از این کارا بردارین لابد فردا میان میگن پائولو کولو، کشتین مارو بخدا، مثلا جامعه تحصیل کرده هستید
Dream Land
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
کتاب‌های پائولو کوئیلو نیاز به گفتن نیست همشون عالیه این کتاب هم همانند بقیه آثارشان لذت بخش و اموزنده بود صدای راوی هم خیلی خوب بود من بسیار راضی بودم
Abas Vahidi
۱۳۹۹/۱۱/۲۷
از نوشته‌های این نویسنده لذت میبرم. اولین تجربه‌ی من از کتاب صوتی بود و باید بگم که لذت بخش بود. مشتاق شدم که بیشتر به کتاب‌های صوتی رو بیارم. 💫
مشاهد همه نظرات (۱۲)
داستان و رمان روانشناسی، دانلود کتاب ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد، خرید کتاب ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد، جملات زیبای کتاب ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد، فایل صوتی ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد، دانلود کتاب ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد با لینک مستقیم، بهترین ترجمه کتاب ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد، کتاب ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد پائولو کوئیلو، ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد بهترین ترجمه، ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد صوتی، ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد قیمت، ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد کتاب، دانلود کتاب های پائولو کوئیلو، جملات پائولو کوئیلو، ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد اثر پائولو کوئلیو، دانلود ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد پائولو کوئیلو، کتابهای پائولو کوئیلو صوتی، عقاید پائولو کوئیلو، شخصیت پائولو کوئیلو، کتاب پرفروش، رمان پرفروش خارجی، ادبیات آمریکای لاتین، داستان های برزیلی، رمان برزیلی، داستان برزیلی، رمان روانشناسی، رمان روانشناختی، داستان روانشناسانه، داستان روانشناختی، جنون، دیوانگی، مرگ، خودکشی، هدف از خودکشی انسان، رمان خارجی معروف، رمان معروف خارجی، دانلود رمان خارجی معروف، دانلود رمان خارجی، دانلود داستان خارجی، رمان خارجی، رمان ترجمه شده، Veronika Decides to Die، Paulo Coelho