دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین (میکروکتاب)، در واقع حاوی 4 کتاب از این نویسنده‌ی برجسته است که در یک جلد تدوین شده است. این کتاب‌ها دربردارنده‌ی: بازی زندگی و چگونگی آن، کلام تو عصای معجزه‌گر توست، در مخفی موفقیت و قدرت کلام است. چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین، برای افرادی که می‌خواهند مثبت‌اندیشی و تغییر را در زندگی شروع کنند، بسیار مناسب است.

فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) در میکروکتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین (Four Complete Books) می‌گوید که چیزی به نام محدودیت در زندگی‌های ما وجود ندارد. محدودیت در واقع حصاری است که خود انسان‌ها دور خودشان کشیده‌اند. اگر فکر می‌کنید که دلیل اصلی نرسیدن به تعدادی از خواسته‌هایتان در زندگی نداشتن پول یا اسباب لازم است، همان خواهد شد. اما اگر در وخیم‌ترین شرایط ممکن باشید و آرزوهایتان را ببینید، بدون شک به آن‌ها خواهید رسید. زیرا کلام می‌تواند زندگی ما را تغییر دهد. شاید آن را ساده نگاه کنیم و بگوییم که صحبت کردن تاثیری بر زندگی ما ندارد. ولی همین جملات به تعبیر ساده می‌توانند تحولی بزرگ در زندگی ما ایجاد کنند.

برای بسیاری از افراد، زندگی مثل میدان رزم است، ولی واقعیت اینگونه نیست و زندگی اکثرا مثل یک بازی است. در حقیقت اگر ما به بعضی از پیش آمدها غیرطبیعی و ماورایی که از ژرفای جان‌مان سرچشمه می‌گیرند، عقیده نداشته باشیم، به هیچ عنوان نمی‌توانیم که در این بازی پیروز شویم. اگر ما به دنیا بدی و نفرت بدهیم هیچ‌گاه نمی‌توانیم خوبی و عشق دریافت کنیم و یا بالعکس اگر عشق بدهیم، امکان ندارد جز آن به دست بیاوریم. همچنین در برابر دروغ، تقلب و دیگر صفات اخلاقی به همان صورت و همان مقدار نصیبمان می‌شود. در حال حاضر از همه مهمتر این است که ما چگونه از هر یک از بازی‌های زندگی عبرت بگیریم و در بازی زندگی خود به کار بگیریم.

فلورانس اسکاول شین را بیشتر بشناسیم؟

فلورانس اسکاول شین نویسنده، تصویرگر و هنرمند درخشان و برجسته‌ی آمریکایی بود. او علم الهی را به دیگران می‌آموخت و از این راه توانست گره از مشکلات و گرفتاری‌های زندگی انسان‌های بسیاری باز کند و می‌کوشید تا پیام معنویت را به مردم جهان برساند. کتاب‌های او به زبان‌های مختلفی ترجمه شد و در اختیار عموم قرار گرفته است.

فلورانس می‌گوید: هر چیزی که انسان حس کند و یا به درستی تصور کند بر ذهن نیمه هشیار او تاثیر می‌گذارد و جز به جز در عرصه زندگی آشکار می‌شود. جز شک و ترس، هیچ چیز نمی‌تواند بین انسان و بزرگ‌ترین آرزوها یا مرادهای دلش فاصله بیاندازد. اصولاً هر گرفتاری نتیجه ذهنی آشفته است. شر زاییده توهمات اشتباه اشخاص است و نتیجه باور به دو قدرت خیر و شر به جای اعتقاد به یک قدرت یعنی خدا است. فقط آن چیزهایی را به خود جذب می‌کنید که بسیار به آن فکر می‌کنید.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین می‌شنویم:

ترس باعث می‌شود تا ما یک تصویر روشن از چیزی که از آن هراس داریم را در ذهن نیمه هوشیار خود زنده نگه داشته و تصویرسازی کنیم. برای اینکه از ترس‌ها و تصاویر ذهنی ترسناک خود در امان باشیم، باید به عدم مقاومت روی آوریم.

برای از بین بردن ترس‌ها باید به قدرت کلام هم اهمیت داده شود، وقتی از مشکلات و ترس‌هایمان دائم حرف بزنیم آن‌ها را دو چندان می‌کنیم. انسان همان چیزی که در عالم تصور و افکار خود کاشته را برداشت می‌کند. از قدرت ایمان برای برطرف کردن ترس‌ها استفاده کنید، زیرا خداوند معجزه‌های خود را از راه‌های عجیبی به انجام می‌رساند.

- همانطور که خدا جدایی‌ناپذیر است، خیر و مصلحت من هم با موهبت او جدایی‌ناپذیرند.
- من به ظاهر امروز توجه نمی‌کنم و از آن متاثر نمی‌شوم، بلکه به خدا توکل می‌کنم و او اکنون خواسته‌ مرا برآورده می‌کند.
- من در ذهن الهی، آرمانی کامل و همواره در جای عالی قرار دارم و برای پاداشی عالی به کاری عالی می‌پردازم.

 ۱ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۹۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۱۸ دقیقه
فصل اول: کتاب اول: بازی زندگی و چگونگی انجام آن
۲۱ دقیقه
فصل دوم: کتاب دوم: کلام تو عصای معجزه‌گر توست
۱۷ دقیقه
فصل سوم: کتاب سوم: در مخفی موفقیت
۱۲ دقیقه
فصل چهارم: کتاب چهارم: قدرت کلام
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

برای دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Leila Nouri
۱۳۹۹/۱/۱۷
حرف نداره... خدا جلوی راهم گذاشت شکرررر
حنا ف
۱۳۹۹/۲/۱
مفید بود. لازم است که حداقل همه یکبار بخونن
Anahita g
۱۳۹۹/۴/۱
کتاب کامل نیست، مثال‌های کتاب گفته نمی‌شود. باید در عنوان ذکر میشد که این نسخه خلاصه کتاب است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۸)