معرفی و دانلود کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل

عکس جلد کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل
قیمت:
۸۰,۰۰۰ تومان
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل

اسکات گالووی در کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل، به بررسی نحوه عملکرد این چهار غول بزرگ دنیای تکنولوژی و تجارت جهانی پرداخته و از مزیت‌ها و آسیب‌هایی که هر یک از آن‌ها به جوامع وارد کرده‌اند، سخن می‌گوید. این اثر بی‌نظیر و فوق‌العاده یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و یو اس ای تودی است.

درباره کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل:

کمتر کسی را پیدا می‌کنید که نام چهار شرکت تاثیرگذار در سطح جهان را نشنیده باشد؛ آمازون، اپل، فیس‌بوک و گوگل که هرکدام تاثیری چشم‌گیر بر زندگی تک تک انسان‌ها گذاشته‌اند و بسیاری از مناسبات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را تغییر داده‌اند. با وجود آنکه در چند دهه اخیر درباره این چهار غول جهانی مطالب بسیاری نوشته شده است، هیچکس به اندازه اسکات گالووی نتوانسته قدرت و موفقیت سرسام‌آور آن‌ها را به خوبی نشان دهد.

کتاب چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل (The Four: The Hidden DNA of Amazon, Apple, Facebook, and Google) سوالاتی اساسی درباره نحوه عملکرد آن‌ها می‌پرسد و نشان می‌دهد که چگونه این شرکت‌ها کاملا در زندگی همه جوامع نفوذ پیدا کرده‌اند و این قدرت و همه‌گیری آن‌ها باعث از بین رفتن بسیاری از کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک دیگر شده است. همچنین گالووی این پرسش را مطرح می‌کند که با وجود رقابت شدید میان این چهار شرکت برای تبدیل شدن به اولین شرکت تریلیون دلاری جهان، آیا باز هم کسی یا نهادی می‌تواند آن‌ها را به چالش بکشد؟

همانطور که می‌دانید در دو دهه اخیر، آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل موفق شده‌اند چنان ثروت و خدماتی تولید کنند که به جرات می‌توان گفت هیچ یک از ساخته‌های بشری چنین کاری نکرده‌اند. فرصت‌های شغلی فراوان، تولیدات و خدمات عالی و ایجاد امنیت اقتصادی برای هزاران انسان، باعث شده است که حضورشان امری جدایی‌ناپذیر در زندگی مدرن امروزی باشد. با این حال بسیاری از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی با آنالیز کردن اطلاعات و تصاویر و مکالمات تلفنی تک تک افراد، اطلاعات فردی کاربران‌شان را به این شرکت‌ها می‌فروشند! به همین خاطر ابهامات بسیاری درخصوص ثروت عظیم این غول‌های تجاری مطرح می‌شود.

اسکات گالووی با همان سبک انتقادی و ریزبین خود که او را به یکی از مشهورترین اساتید تجارت جهان تبدیل کرده، استراتژی‌های این چهار شرکت را به خوبی تجزیه و تحلیل می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه آن‌ها با روش‌های منحصر به فرد خود، نیازهای فردی انسان‌ها را دستکاری می‌کنند تا بتوانند به فروشی بالاتر برسند. از طرف دیگر کتاب چهار، درس‌هایی آموزنده در حوزه تجارت و کسب‌وکار به شما آموزش می‎‌دهد که می‌توانید آن را در زندگی شغلی خود به کار گیرید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل:

- این همان کتاب کمیابی است که علاوه بر آموزنده بودن، سرگرم کننده نیز هست. دید شما نسبت به این چهار شرکت هرگز مانند سابق نخواهد بود. (جونا برگر)

- اسکات گالووی صادق، اهانت‌آمیز و بحث‌انگیز است. این کتاب سیستم عصبی حمله یا گریز شما را به کار واداشته و با این کار شما را به متفاوت اندیشیدن وا می‌دارد. (کالوین مک دانلد، مدیر عامل Sephora)

- همچنان که قدرت بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری مورد موشکافی قرار می‌گیرد، استاد کسب و کار دانشگاه نیویورک، گالووی فاش می‌کند که آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل چگونه امپراتوری‌های عظیم ساختند. (Publishers Weekly)

- چهار کتابی ضروری، جامع و قدرتمند است که مانند خود اسکات گالووی به شکل برابری برنده، سرگرم کننده و گزنده است. همانند سخنرانی‌های فوق‌العاده MBAاش، گالووی هر چیز را همان‌گونه که هست بیان می‌کند و از نقد هیچ خدای تجاری و شرکت بزرگی غفلت نمی‌کند. (آدام آلتر، نویسنده Drunk Tank Pink)

کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل برای چه کسانی مناسب است؟

در دنیای امروز که تکنولوژی و اینترنت بر همه چیز حکم‌رانی می‌کند، دانستن ویژگی‌های خاص شرکت‌های بزرگ این حوزه می‌تواند جذابیت بسیار زیادی داشته باشد. پس اگر می‌خواهید با غول‌های تجارت الکترونیک بیشتر آشنا شوید، این کتاب پرفروش به شما پیشنهاد می‌شود.

اسکات گالووی را بیشتر بشناسیم:

او استاد دانشکده تجارت دانشگاه نیویورک است؛ جایی که به دانشجویان سال دوم MBA استراتژی نام تجاری و بازاریابی دیجیتال آموزش می‌دهد. اسکات گالووی (Scott Galloway) یک کارآفرین موفق نیز به شمار می‌رود که تاکنون 9 شرکت تجاری از جمله L2 ، Red Envelope و Prophet را تاسیس کرده است.

در سال 2012 وبسایت Poets & Quants، او را یکی از 50 استاد برتر مدرسه تجارت جهان معرفی کرد. همچنین صفحه یوتیوب گالویی بازدیدکنندگان میلیونی دارد.

در بخشی از کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل می‌شنویم:

اگر اندازه اهمیت داشته باشد که همین‌گونه هم هست، شاید فیس‌بوک موفق‌ترین ساخته بشر در طول تاریخ باشد. یک و چهار دهم میلیارد چینی، یک و سه دهم میلیارد کاتولیک، هفده میلیون نفر از سرتاسر جهان سالیانه از دیسنی‌ورد دیدن می‌کنند.

از سوی دیگر شرکت فیس بوک ارتباط معناداری با دو میلیارد نفر دارد. درست است که هواداران فوتبال سه میلیارد نفرند اما این بازی زیبا و جذاب به بیش از صد و پنجاه سال زمان نیاز داشته تا بتواند نیمی از کره زمین را درگیر خود سازد.

فیس بوک و دارایی‌های آن قبل از بیست سالگی از این مرزها گذشتند. این شرکت سه نرم‌افزار از پنج نرم‌افزار مهم دنیا را در اختیار دارد که به سرعت به تعداد صد میلیون کاربر دست یافته‌اند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
29 دقیقه
فصل اول: چهار
57 دقیقه
فصل دوم: آمازون: بخش اول
37 دقیقه
فصل دوم: آمازون: بخش دوم
36 دقیقه
فصل دوم: آمازون: بخش سوم
41 دقیقه
فصل سوم: اپل: بخش اول
38 دقیقه
فصل سوم: اپل: بخش دوم
38 دقیقه
فصل چهارم: فیسبوک: بخش اول
31 دقیقه
فصل چهارم: فیسبوک: بخش دوم
37 دقیقه
فصل پنجم: گوگل: بخش اول
41 دقیقه
فصل پنجم: گوگل: بخش دوم
31 دقیقه
فصل ششم: به من دروغ بگو
35 دقیقه
فصل هفتم: کسب و کار و بدن
54 دقیقه
فصل هشتم: الگوریتم تی
32 دقیقه
فصل نهم: پنجمین سوارکار: بخش اول
32 دقیقه
فصل نهم: پنجمین سوارکار: بخش دوم
49 دقیقه
فصل دهم: چهار و شما: بخش اول
37 دقیقه
فصل دهم: چهار و شما: بخش دوم
11 دقیقه
فصل یازدهم: پس از سوارکارها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل
نویسنده
مترجمحسین گازر
راویصادق وفایی
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ ساعت و ۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های تجارت الکترونیک
قیمت نسخه صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل

رضا مهدوی
۱۴۰۱/۲/۱۰
کتاب خیلی خوبی بود. من اطلاعات خوبی راجع به ۴ ابرشرکت بزرگ آمریکایی به دست آوردم
دیبا افسری
۱۴۰۲/۳/۳۱
متن بسیار کاربردی و عالی بود
صدا و بیان هم شیوا و روان بود
عالی بود
حامد نیک مهر
۱۴۰۰/۶/۴
کتاب ارزشمندیه و خیلی خوب و روان ترجمه و اجرا شده
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل

برای دریافت کتاب صوتی چهار: دی ان ای پنهان آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.