دانلود کتاب صوتی چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم

  • از: جول اوستین
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۳۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم

کتاب صوتی چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم اثر جول اوستین راه‌ها و روش‌هایی جهت غلبه و جلوگیری از ناامیدی و احساسات منفی در زندگی‌، ارائه می‌کند.

این کتاب صوتی برگرفته از سخنرانی‌های جول اوستین با موضوع چگونه بر خستگی و نا امیدی غلبه کنیم، است که در آن یاد می‌گیرید، احساسی در خود به وجود آورید تا هیچ‌وقت از رؤیاهایتان دست نکشید؛ تا زمانی که به آن برسید و احساسات منفی مانند خستگی و ناامیدی باعث نشوند از رسیدن به رؤیاهایتان دست بکشید. یاد می‌گیرید که هدفی را مشخص کنید و بدون اینکه تا انتهای مسیر رسیدن به آن خسته و ناامید شوید، به هدف خود دست‌ یابید و از بالاترین حد پتانسیلی که دارید استفاده کنید. 

در این کتاب با سه بخش وجودی خود آشنا خواهید شد و متوجه خواهید شد که وقتی بالاترین بازدهی و تأثیرگذاری را خواهید داشت که بتوانید تعادل را بین این سه بخش برقرار کرد، هم‌چنین باورهای محدودکننده‌ای که در رابطه با خستگی و ناامیدی دارید را پیدا می‌کنید و با باورهای تقویت‌کننده عوض می‌کنید.

جول آستین (Joel Osteen) واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۴۴ دقیقه، ۶۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
مقدمه
۴۳ دقیقه
چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم

برای دانلود کتاب صوتی چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم

نظرات کتاب صوتی چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم

Fahimeh Ghgh
۱۳۹۹/۹/۲
بنظرم اگه با صدای آقا باشه بیشترتاثیر گذار شبیه صدای خود نویسنده اما در هر صورت ممنون
Nadya Nazari
۱۴۰۰/۱/۴
خیلی خوب بود راضی بودم با بیان کردن داستانهای زیبا و تاثیر گذار💙💖
آتوسا متین رهبری
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
بسیار انگیزه بخش بود خدا رو مقدم بشمارید شکر گذار باشید تا موفق شوید
مشاهد همه نظرات (۱۵)