دانلود کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی

کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی مخصوص کسانی‌ست که در آرزوی داشتن کسب‌وکاری شخصی برای خود هستند و می‌خواهند با روشی صحیح در مسیر موفقیت و ثروت قدم بردارند. اگر شما هم نمی‌دانید که از کجا باید تجارت خود را آغاز کنید، این اثر ارزشمند می‌تواند راهنمایی مناسب برایتان باشد.

درباره کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی:

آیا می‌دانستید که 66 درصد از مشاغل کوچک در همان ابتدای راه شکست می‌خورند؟ اما علت این عدم موفقیت چیست؟ این پرسش همان چیزی‌ست که در کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی (The Entrepreneur Roller Coaster) به آن پرداخته می‌شود.

شاید هم اکنون عواملی مانند موقعیت مکانی، کیفیت کالا، رقابت بالا در بازار، وضعیت سرمایه و درآمد و... به ذهن‌تان خطور کند و آن‌ها را علت شکست یک کسب‌وکار بدانید، اما کتاب کارآفرینی به روش دارن هاردی عوامل بیرونی و اقتصادی را مشکل اصلی نمی‌داند، بلکه موضوعات احساسی و عاطفی را مهم‌ترین مسئله‌ای می‌شناسد که ممکن است یک کارآفرین را در مسیر کاری خود دچار تزلزل کند و در نهایت به شکست و ناامیدی برسد.

کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی شما را سوار بر قطار کارآفرینی می‌کند، اما در این راه باید تمامی ترس‌ها، تردیدها و خاطرات تلخ گذشته را از یاد ببرید و با افرادی مبارزه کنید که شاید از نزدیکان و دوستان شما باشند و در نهایت باید مهارت‌های لازم را فرا بگیرید و با انگیزه و استقلال شخصی کسب‌وکار خود را از به سمت موفقیت ببرید.

شما در این کتاب با بهترین استراتژی‌هایی روبه‌رو خواهید شد که دارن هاردی آن‌ها را از موفق‌ترین افراد دنیا جمع آوری کرده و در کنار آن چهار مهارت اساسی را نیز برای موفقیت کارتان معرفی کرده است. این چهار مهارت شامل: فروش، جذب نیرو، بهره وری و رهبری می‌شود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی:

- این کتاب می‌تواند به کسی که همیشه می‌خواسته کارآفرین باشد اما هرگز نمی‌دانسته از کجا شروع کند، کمک زیادی کند. (تونی هسیه، کارآفرین و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

- دارن هاردی مردی است که راهی برای پیشرفت شما در نظر می‌گیرد و به قدری سخاوتمند است که می‌تواند راهکارهایش را با شما به اشتراک بگذارد. (ست گودین، نویسنده کتاب قبایل)

- من واقعا آرزو می‌کنم بیست سال پیش که سفر کارآفرینی‌ام را شروع کردم، این کتاب را داشتم تا زودتر به یادگیری برسم اما اکنون زمان شماست که از این فرصت استفاده کنید. (دیوید باخ، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

- بیش از بیست سال طول کشید تا آنچه را که در دارن در این کتاب نوشته، یاد بگیرم. این کتاب را عمیقا بخوانید و حتی ببلعید! قطار سرعت به سوی ثروت موفقیت شما را تسریع می‌کند و رونق آینده شما را تغییر می‌دهد. (دیموند جان، سرمایه گذار و کارآفرین)

- دارن هاردی با بزرگان این عرصه مصاحبه و از آن‌ها آموخته است و تمام مطالعاتش را در یک کتاب آورده است. صادقانه بگویم چگونه دیگر می‌توانید به خرد برخی از بزرگ‌ترین ذهن‌های تجاری تاریخ دسترسی پیدا کنید؟ (دیو لینیگر، کارآفرین و سرمایه گذار)

کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر اهل کارآفرینی و راه اندازی کسب‌وکاری جدید برای خودتان هستید، اما برای شروع مسیر تردیدها و پرسش‌هایی در ذهن دارید، شنیدن این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

دارن هاردی را بیشتر بشناسیم:

او برجسته‌ترین مربی موفقیت سال‌های اخیر به شمار می‌رود که بیش از 20 سال در صنعت رشد و موفقیت شخصی به عنوان یک سخنران انگیزشی فعالیت کرده است. دارن هاردی (Darren Hardy) از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن 18 سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد.

هاردی هدایت سه شبکه موفق تلویزیونی را در کارنامه کاری خود دارد که بیش از 1000 نمایش تلویزیونی با تاثیرگذاری بالا تولید کرده و به مدت هشت سال یعنی تا سال 2015 ناشر و سردبیر مجله موفقیت یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است.

کار کردن، نوشتن، مصاحبه و گزارش برای این مجله باعث شد که با کارآفرینان و مدیران برجسته دنیا از جمله استیو جابز، مارک زاکربرگ، ایلان ماسک و... نشست و برخاست داشته باشد و همین امر راه را برای ورود او به دنیای موفقیت باز کرد.

هم اکنون دارن هاردی با بیش از دو میلیون نفر مخاطب در هر ماه، از طریق وبلاگ، توییتر، فیس بوک و صفحات شخصی خود، با مردم ارتباط برقرار می‌کند و بهترین اطلاعات و استراتژی‌های رسیدن به موفقیت را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. همچنین او به بسیاری از شرکت‌های بزرگ مشاوره می‌دهد و در هیئت مدیره چندین شرکت و سازمان غیرانتفاعی عضو است.

برخی از مهم‌ترین کتاب‌های دارن هاردی عبارتند از: «اثر مرکب، بهترین سال زندگی تو، مرد واقعی، 10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا، استثنا باشید، تغییر بزرگ، اتصال فروش. »

در بخشی از کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی می‌‌شنویم:

هر روز میلیون‌ها کار وجود دارد که شما می‌توانید وقت‌تان را صرف انجام آن کنید تا سواری‌تان ادامه پیدا کند و تجارت‌تان به حرکت درآید. از کشتی‌رانی، حمل و نقل، کنترل کیفیت و انتخاب فروشنده گرفته تا ترتیب دادن امور مالی و پرداخت صورت حساب‌ها.

جریان بی‌انتهایی وجود دارد؛ سیلی طغیان‌گر از کارهایی که باید انجام شود و درمورد آن‌ها تصمیم گیری شود. یکی بحرانی حساب می‌شود، یکی توجه شما را می‌طلبد و دیگری ضروری‌تر از بقیه به نظر می‌رسد. وقتی شما به همه‌شان نگاه می‌کنید، به نظر خیلی کوبنده و سخت می‌آید. یک صحنه تیره از جلوی چشمان‌تان می‌گذرد؛ درحالیکه کمربندهایتان محکم است، ذهن‌تان قادر به تمرکز بر روی هیچ یک از آن‌ها به تنهایی نیست.

یکی از بخش‌های ترسناک این سواری، تصمیم گرفتن در مورد این است که وقت و توجه باارزش‌تان را کجا صرف می‌کنید؟ این تهدید کاذبی نیست؛ وقت تلف کردن برای چیزهای بی‌اهمیت و غفلت از مواردی که کالسکه شما را از مسیر خارج می‌کند و شما را با صورت به زمین می‌زند، یک سواری کوتاه مدت روی یک مسیر کوتاه‌تر است.

 ۸ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۵۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰۰ ت - 14.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
مقدمه
۲۵ دقیقه
نیاز ارتفاع؛ برای بقا و رشد در تجارت چه باید کرد- بخش یک
۳۷ دقیقه
نیاز ارتفاع؛ برای بقا و رشد در تجارت چه باید کرد- بخش دو
۲۴ دقیقه
کمربندها را ببندید - بخش یک
۳۱ دقیقه
کمربندها را ببندید - بخش دو
۳۸ دقیقه
سوخت برای موتور - بخش یک
۳۷ دقیقه
سوخت برای موتور - بخش دو
۲۷ دقیقه
پر کردن صندلی خالی کنارتان - بخش یک
۳۱ دقیقه
پر کردن صندلی خالی کنارتان - بخش دو
۳۰ دقیقه
سواری در صندلی جلو - بخش یک
۲۷ دقیقه
سواری در صندلی جلو - بخش دو
۳۷ دقیقه
سرعت گرفتن - بخش یک
۳۰ دقیقه
سرعت گرفتن - بخش دو
۳۹ دقیقه
دست‌ها در هوا
۲۳ دقیقه
لبخندی برای دوربین - بخش یک
۳۱ دقیقه
لبخندی برای دوربین - بخش دو

راهنمای دانلود کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی

برای دانلود کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کارآفرینی به روش دارن هاردی

نظرات کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی

بهرام خوش رو
۱۴۰۰/۱/۱۹
این کتاب عالی است
با تشکر از آقا میلاد فتوحی
دو کتاب اثر مرکب و کارافرینی، دارن هاردی اصول و شالوده نحوه پیشرفت است.
مشاهد همه نظرات (۱)