دانلود کتاب صوتی کلید زندگی با قانون جذب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلید زندگی با قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کلید زندگی با قانون جذب

کتاب صوتی کلید زندگی با قانون جذب نوشته جک کنفیلد، شما را راهنمایی می‌کند تا به کمک قانون جذب، آگاهانه و هوشیارانه مسیر خود را انتخاب و زندگی‌تان را متحول کنید.

گفته‌اند معلم زمانی پدیدار می‌شود که شاگرد آمادگی داشته باشد. اگر شما کتاب کلید زندگی با قانون جذب (Jack Canfield's key to living the law of attraction) را برای شنیدن انتخاب کرده‌اید واضح است که آماده‌اید تا قدم بعدی را در راه تکامل فردی‌تان بردارید. شما آماده‌اید تا آگاهانه آنچه را که واقعاً در زندگی‌تان می‌خواهید، ایجاد و دریافت کنید. با بهره‌گیری آگاهانه و هوشیارانه از قانون جذب می‌توانید با تلاش کمتر و شادی بیشتر دقیقاً آنچه را که می‌خواهید به دست آورید.

هم‌اکنون اکثر مردم قانون جذب را تحت عنوان راز می‌شناسند ولی این قانون نه مطلبی جدید است و نه کشفی تازه و در واقع چند هزار سال است بخش عمده‌ای از تعالیم و آموزش‌ها را به خود اختصاص داده.

شما باید یاد بگیرید که در ساختن زندگی خود سهم دارید. هر یک از شما در دنیایی که در آن زندگی می‌کنید نقشی بر عهده دارید. با این کتاب پی می‌برید که اگر بخواهید اوضاع و احوال و سطوح داخلی و بیرونی زندگی‌تان دستخوش تغییر شود باید خود را از درون نیز متحول سازید، تحولی در آگاهی شما. این تحول در امواج هوا شناور است و شما می‌توانید آن را در اعماق روح خود احساس کنید.

به نظر می‌رسد همه انسان‌ها آرزو دارند به زمان و مکانی ساده‌تر و مسرت‌بخش‌تر بازگردند و ندایی از درون به آن‌ها می‌گوید که زندگی بیشتر از آن چیزی است که تاکنون تجربه کرده‌اند. شما می‌دانید که احساس رضایت بهتر و والاتری هم وجود دارد و برای آن خود را مهیا کرده‌اید.

شما در مقام انسان به درون خود می‌نگرید. اصول و شرایط خود را زیر سؤال می‌برید و معنایی عمیق‌تر را در زندگی خود جست‌وجو می‌کنید.

شما به واسطه این کتاب به درک چگونگی عملکرد قانون جذب در زندگی‌تان می‌رسید، همچنین شناخت بیشتری از خودتان به دست می‌آورید و این احساس در شما زنده می‌شود که واقعاً چه کسی هستید و چرا اینجایید. این کتاب ساده کلید هدایت شماست. این کلید دروازه‌ای را بر روی آینده‌ای که آرزویش را دارید می‌گشاید و شما را در مسیر مسرت، خوشبختی و وفور نعمت هدایت می‌کند.

هدف جک کنفیلد (Jack Canfield) این است که با شنیدن این کتاب الهام‌بخش و استفاده از ابزار، استراتژی‌ها و نکات اساسی موجود در آن پی ببرید که می‌توانید زندگی‌ای را که خواهان آن هستید خلق کنید. با بهره‌گیری از کتابی که در اختیار دارید هم‌اکنون به معنای واقعی می‌توانید یک زندگی هوشیارانه را آغاز کنید. زندگی‌ای که توأم با هدف و معناست.

با جک کنفیلد بیشتر آشنا شویم:

جک کنفیلد نویسنده، سخنران انگیزشی، مربی شرکت، رهبر سمینار و کارآفرین در 19 اوت 1944 در آمریکا به دنیا آمد. او دوران نوجوانی خود را در ویلینگ در غرب ویرجینیا سپری کرد و در سال 1962 از مؤسسه نظامی لنسلی فارغ‌التحصیل شد. جک سپس از دانشگاه هاروارد در رشته تاریخ چین در سال 1966 مدرک کارشناسی گرفت و در سال 1973 نیز از دانشگاه ماساچوست امهرست مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کرد. او در سال 1981 موفق به اخذ مدرک دکترای افتخاری از دانشگاه سانتامونیکا شد. کنفیلد یکی از نویسندگان کتاب سوپ مرغ برای روح به شمار می‌رود که در سراسر دنیا 500 میلیون نسخه به فروش رسید و به بیش از 40 زبان ترجمه شد.

در بخشی از کتاب صوتی کلید زندگی با قانون جذب می‌شنویم:

اولین قدم در زندگی با قانون جذب پی بردن به نحوه عملکرد آن در زندگی است. تاکنون دیدیم که افکار و احساسات ما چقدر قدرتمند هستند و از اهمیت رها کردن احساسات منفی و برقراری وضعیت احساسی مثبت گفته شد که در نتیجه آن می‌توانیم با ایجاد تطابق ارتعاشی رویاها و آرزوهایمان را جذب کنیم.

در کنار آن سرعت شگفت‌آور و پتانسیل بی‌کران ذهن ناخودآگاهمان را تصدیق کردیم و به اهمیت بهره‌گیری از آن برای جذب و خلق زندگی‌ای که در گذشته خواب و خیال می‌پنداشتیم پی بردیم. همچنین با تعیین هدف، رویاها و آرزوهایمان مشخص کردیم که چه چیزهایی را می‌خواهیم به زندگی‌مان جذب کنیم.

حال که بیشتر با نقش خود در روند قانون جذب آشنا شده‌اید می‌توانید مسئولیت هر چیزی را که هم‌اکنون به زندگی‌تان جذب می‌کنید، بپذیرید. حال که به نقش خود در آفرینش زندگی‌تان پی برده‌اید دیگر نمی‌توانید آینده‌تان را تصادفی و از پیش تعیین شده به شمار آورید.

 ۳ ساعت و ۳۶ دقیقه، ۲۰۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
مقدمه
۱۰ دقیقه
نویسنده ناشناس
۸ دقیقه
شما چه هستید؟
۱۸ دقیقه
شما کی هستید؟
۱۹ دقیقه
احساسات
۱۱ دقیقه
روی مثبت تمرکز کنید
۱۰ دقیقه
برکت و وفور نعمت
۱۲ دقیقه
هدف و شور زندگی
۲۴ دقیقه
رویاهایتان را تعیین کنید
۵ دقیقه
زندگی با قانون جذب
۱۶ دقیقه
تأییدات
۲۵ دقیقه
تجسم
۱۸ دقیقه
نگرش یا طرز فکر
۱۰ دقیقه
نیایش و مراقبه
۱۲ دقیقه
اقدام
۷ دقیقه
ایمان

راهنمای دانلود کتاب صوتی کلید زندگی با قانون جذب

برای دانلود کتاب صوتی کلید زندگی با قانون جذب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کلید زندگی با قانون جذب

نظرات کتاب صوتی کلید زندگی با قانون جذب

Hamid Mahdian
۱۳۹۹/۲/۲۵
جک کانفیلد یکی از نویسنده‌های مورد علاقه من هستش در حوزه آموزش موفقیت و انگیزه در زندگی، ازین رو بیشتر کتابهاش که البته ترجمه شده‌اند رو خوندم و واقعا تاثیرگذار بوده آموزه‌هاش برام. این کتاب یک نسخه جم و جور برای موفق شدن در راه موفقیت هستش. نویسنده یا شاید بشه گفت معلم سخت‌گیری نیست و راحت و سعی و خودمونی میکنه مطالب رو قابل فهم درک‌تر کنه برای مخاطب خودش و نشون بده شرایط خواننده رو درک میکنه و در راستای بهتر شدن زندگیش راهکار میده. در کل با این قیمت و حجم دقایق این کتاب در مرحله اول به صرفه و خوب به نظر میاد و در مرحله دوم مهم اینه که شماهم از نحوه نویسندگی خوشتون بیاد و اینکه، چقدر این کتاب تونسته بهتون کمک کنه. موفق و پیروز باشید. مرسی
بابک نیکوئیان
۱۳۹۹/۴/۳۱
بینهایت کتاب عالی ایی در زمینه قانون جذب میباشد که البته از آقای جک کنفیلد که یکی از بزرگان این عرصه است خیلی بعید هم نبود بنده تقریبا تمامی کتب قانون جذب کتابراه را مطالعه کرده‌ام و به نظرم این یکی از بهترین آثار صوتی در این زمینه میباشد اگر میخواهیم قانون جذب در زندگی مان عمل کند باید مدام خود را از آموزه‌های آن پر و آکنده نماییم یعنی با یک و دو کتاب در زمینه قانون جذب و خواندن یکبار آن‌ها خیلی بعید است نتیجه مورد نظرمان را دریافت نماییم لذا حداقل روزی یکساعت برای گرفتن نتیجه‌ی پایدار و مطلوب باید منابع قانون جذب را در هر روز مرور نماییم البته این نظر اغلب اساتید جذب بود که خدمتتان عرض کردم...
هما راستین
۱۳۹۹/۴/۱
این کتاب را قبلا خوانده بودم و بسیار در رسیدن به موفقیت و جذب اتفاق‌های خوب برایم موثر بود صوتی‌اش را گرفتم تا هنگام رانندگی گوش کنم پیشنهاد میکنم مطالعه‌اش کنید کتاب بسیار مفید‌ای است
مشاهد همه نظرات (۱۶)