دانلود کتاب صوتی کنت کارلشتاین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کنت کارلشتاین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کنت کارلشتاین

فیلیپ پولمن در کتاب صوتی کنت کارلشتاین، داستان هیجان انگیز و ترسناکی را برای شما به تصویر می‌کشد که در آن اهریمنی شکارچی به دنبال شکار و کشتن مردم دهکده‌ای کوچک است و برای این کار با مردی شرور و جاه طلب معامله‌ای وحشتناک انجام می‌دهد.

درباره کتاب صوتی کنت کارلشتاین:

هیچکس در دهکده کارلشتاین جرات نمی‌کند که در شب عید آمرزش ارواح از خانه بیرون بیاید؛ چرا که به اعتقاد اهالی روستا، زامیل اهریمن شکارچی در آن شب بیرون می‌آید و هرکس که سد راهش قرار بگیرد به دست او کشته می‌شود. با این حال کسی خبر ندارد که کنت کارلشتاین شرور با زامیل معامله‌ی وحشتناکی انجام داده و حاضر است در قبال ثروتی هنگفت، به مدت ده سال در شب عید یک انسان را برای او قربانی کند.

به همین خاطر کنت تصمیم می‌گیرد دو دختر برادر مرده‌اش را به اهریمن شکارچی هدیه دهد اما حضور دختری جسور به نام هلیدی که به عنوان خدمتکار در قلعه کنت کار می‌کند و کمک‌های برادر شجاعش پیتر، تمام نقشه‌ها کنت کارلشتاین را به هم می‌ریزد. به نظر شما دختران می‌توانند از سرنوشت مخوف‌شان فرار کنند و قربانی یک اهریمن شرور نشوند؟

کتاب کنت کارلشتاین (Count Karlstein) اولین رمان فیلیپ پولمن، برای کودکان و نوجوانان است. داستان این رمان در یک دهکده خیالی در سوئیس در سال 1816 اتفاق می‌افتد و نویسنده تلاش کرده تا با به تصویر کشیدن فضایی ترسناک و دلهره‌آور قصه خود را پیش ببرد. همچنین هر بخش از کتاب از زبان یکی از شخصیت‌ها روایت می‌شود و ابعاد گوناگون ماجرا به نمایش درمی‌آید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی کنت کارلشتاین:

- کتابی پر جنب و جوش و درخشان! (Publishers Weekly)

- داستانی تکان دهنده که از قلب‌های تاریک، دروغ، خیانت و در نهایت رستگاری تشکیل شده است و اتفاقات هیجان انگیزی را رقم می‌زند. (Kirkus Reviews)

- کتابی هیجان انگیز و جذاب در سبک گوتیک که به اندازه کافی در آن شکارچی شیاطین و نگهبانان اهریمنان و قلعه‌های تاریک وجود دارد که حتی حساس‌ترین خوانندگان را راضی کند. (School Library Journal)

کتاب صوتی کنت کارلشتاین برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان و نوجوانان طرفدار سبک فانتزی و ترسناک جذاب و شنیدنی خواهد بود.

فیلیپ پولمن را بیشتر بشناسیم:

او یکی از تحسین برانگیزترین و پرفروش‌ترین نویسندگان امروزی‌ست که به خاطر نوشتن سه گانه نیروهای‌ اهریمنی توانست به فروش بالایی برسد و خودش را به عنوان رمان‌نویسی مشهور معرفی کند. فیلیپ پولمن (Philip Pullman) در سال 2001 و 2002 به خاطر این مجموعه موفق شد دو جایزه بزرگ در حوزه ادبیات کودک دریافت کند و حتی سایت نیوزویک این سه کتاب را جزو 100 رمان برتر تمام دوران‌ها قرار داد.

در سال 2008 مجله تایم فیلیپ پولمن را یکی از 50 نویسنده برتر انگلستان انتخاب کرد و در نظرسنجی بی‌بی‌سی در سال 2004 او به عنوان یازدهمین فرد تاثیرگذار در فرهنگ انگلستان لقب گرفت و در سال 2019 نیز به خاطر خدمات فراوان به فرهنگ و ادبیات کشورش از او تقدیر شد.

برخی از مهم‌ترین آثار پولمن عبارتند از: «پل شکسته، دختر آتش ساز، مترسک و خدمتکارش، داستان‌های گریم برای پیر و جوان و ...»

جوایز و افتخارات فیلیپ پولمن:

- برنده جایزه Whitbread
- نامزدی در لیست طولانی جایزه بوکر
- برنده جایزه یادبود آسترید لیندگرن
- برنده مدال کارنگی در سال 1995 از سوی انجمن کتابخانه‌ها

در بخشی از کتاب صوتی کنت کارلشتاین می‌شنویم:

از جایم تکان نخوردم. مرد دیگر همان که نامش ماکس بود، به آرامی گفت: «هیچ برگه‌ای دارید دکتر کاداورتسی؟» مرد اول گفت: «هنوز نه. » او همانی بود که صدای بازیگرها را داشت و قیافه‌اش هم شبیه بازیگرها بود. کلاهی بزرگ و لبه پهن با یک پر گردگیری روی آن به سر داشت و شنلی بلند و سیاه پوشیده بود.

ماکس پیشخدمت او یا لااقل من اینطور حدس می‌زدم، لباسی ساده‌تر پوشیده بود؛ چهره‌ای شاد و صادق داشت. با خودم گفتم: «کاش این رو دیشب می‌دونستم. مطمئنم به ما آسیبی نمی‌رسوند. » دکتر خوش قیافه بود نمی‌شد این رو انکار کرد. سبزه بود، اندامی ورزیده، دندان‌های سفید و محکم و چشمانی براق داشت اما باز آن حالت بازیگری‌اش به ذهنم آمد. با خودم گفتم: «حالت گیرا داره اما من به اون اعتمادی ندارم.»

 ۶ ساعت و ۳ دقیقه، ۳۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
بخش اول - قسمت یک
۱۱ دقیقه
بخش اول - قسمت دو
۲۰ دقیقه
بخش اول - قسمت سه
۲۰ دقیقه
بخش اول - قسمت چهار
۱۹ دقیقه
بخش اول - قسمت پنج
۱۸ دقیقه
بخش اول - قسمت شش
۹ دقیقه
بخش دوم: روایات افراد مختلف - روایت لوسی
۲۲ دقیقه
روایت هیلدی
۱۳ دقیقه
گزارش شماره 354/21 پلیس
۹ دقیقه
روایت دوشیزه آگوستا دامپورت
۱۸ دقیقه
روایت شارلوت
۱۷ دقیقه
روایت ماکس گریندوف
۸ دقیقه
ادامه روایت هیلدی
۱۹ دقیقه
ادامه روایت دوشیزه آگوستا دامپورت
۱۵ دقیقه
ادامه روایت لوسی
۲۳ دقیقه
ادامه روایت هیلدی
۱۵ دقیقه
ادامه روایت لوسی
۳۳ دقیقه
بخش سوم: و باز هیلدی - قسمت یک
۲۴ دقیقه
قسمت دو - بخش یک
۲۶ دقیقه
قسمت دو - بخش دو
۵ دقیقه
قسمت سه

راهنمای دانلود کتاب صوتی کنت کارلشتاین

برای دانلود کتاب صوتی کنت کارلشتاین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کنت کارلشتاین

نظرات کتاب صوتی کنت کارلشتاین

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.