دانلود کتاب صوتی گانگ هو! (مدیریت شگفت انگیز)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گانگ هو! (مدیریت شگفت انگیز) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گانگ هو! (مدیریت شگفت انگیز)

کتاب صوتی گانگ هو! (مدیریت شگفت‌انگیز) اثر کن بلانچارد و شلدون بالز، به شما می‌آموزد که چگونه قدرت تولید، سود و موفقیت خود و سازمانتان را افزایش دهید. هم‌چنین شیوه‌ی زندگی سرشار از شور و شوق را نیز آموزش می‌دهد.

کتاب گانگ هو (مدیریت شگفت‌انگیز) (Gung Ho) داستان واقعی پگی سینگلر، مدیر موفقی است که توانست کارخانه‌ای را از بحران ورشکستگی و سقوط نجات دهد، در زمانی‌ که هیچ‌کس امیدی به بهبودی اوضاع نداشت. در حال‌ حاضر این کارخانه یکی از بهترین محیط‌های کاری به‌شمار می‌آید.

این کتاب در قالب داستان نشان می‌دهد چگونه در سه مرحله و با استفاده از سه اصل مهم که از نگرش به زندگی حیواناتی مثل سنجاب، ‌سگ آبی و غاز به دست آمده است، در افراد یک سازمان شور و شوق و انگیزه را برای رسیدن به هدفی ارزشمند ایجاد کرده و یکدیگر را در راستای رسیدن به آن هدف حمایت و تشویق کنیم.

کارکنان باید یاد بگیرند بدون اینکه رئیسی داشته باشند، کار خود را به‌ خوبی مدیریت کرده و با مهارت انجام دهند و بدانند که چرا کارشان پرارزش است. مدیر نیز باید بداند که هدف اصلی سازمان چیست و محیطی مناسب برای کارکنان خود ایجاد کند تا اعضای تیم سازمان را به سمت هدف موردنظر سوق دهند.

این کتاب اهدافی را دنبال می‌کند که عبارت‌اند از: سازمان خود را به‌ نحوی تغییر دهید که شاهد سودمندی آن برای همگان باشید؛ در راه رسیدن به هدف با ارزش تلاش کنید؛ دانستن اینکه چرا کارتان پرارزش است؛ مشخص‌کردن حیطه‌ی وظایف هر یک از کارکنان و احترام‌گذاشتن به افراد و ارزش قائل‌ شدن برای آن‌ها؛ دانستن هدف اصلی سازمان از مهم‌ترین وظایف مدیر است؛ تغییر عادت‌های قدیمی و جایگزینی آن با عادت‌های جدید.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی است و کتاب‌های بسیاری در این زمینه دارد. یکی از کتاب‌های او به نام مدیر یک دقیقه‌ای تاکنون به ۳۷ زبان دنیا ترجمه شده است و بیش از ۱۳ میلیون نسخه به فروش رفته است.

 ۱ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۸۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
مقدمه
۷ دقیقه
فصل اول
۷ دقیقه
فصل دوم
۶ دقیقه
فصل سوم
۵ دقیقه
فصل چهارم
۵ دقیقه
فصل پنجم
۶ دقیقه
فصل ششم
۶ دقیقه
فصل هفتم
۷ دقیقه
فصل هشتم
۶ دقیقه
فصل نهم
۷ دقیقه
فصل دهم
۶ دقیقه
فصل یازدهم
۶ دقیقه
فصل دوازدهم
۶ دقیقه
فصل سیزدهم
۳ دقیقه
فصل چهاردهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی گانگ هو! (مدیریت شگفت انگیز)

برای دانلود کتاب صوتی گانگ هو! (مدیریت شگفت انگیز) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گانگ هو! (مدیریت شگفت انگیز)
میلاد تقی زاده
۱۳۹۷/۴/۱۰
بسیار عالی
ehsan razzaghi
۱۳۹۸/۶/۱۶
کتاب بسیار جذاب و جالبی هست من لذت بردم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)