دانلود کتاب ضربه‌های شفابخش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ضربه‌های شفابخش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ضربه‌های شفابخش

چه می‌شد اگر مشکلات شما به یکباره از بین می‌رفتند؟ در کتاب ضربه‌های شفابخش اثر جک کنفیلد و پاملا برونر راهکارهای جدیدی ارائه شده است که دستیابی به موفقیت را تا حدود زیادی ساده تر می‌کند.

شما در دستان خود کتابی دارید که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد. اگر ساعت‌های بی‌شماری را صرف شرکت در همایش‌های مختلف، مطالعه کتاب‌های گوناگون کرده‌اید و هنوز به آن نتایجی که می‌خواستید، نرسیده‌اید، علتش این است که یک قطعه مهم پازل را گم کرده‌اید. این قطعه مهم که اغلب در قالب مفهوم دست کشیدن از مقاومت، باورهای مخرب و محدودکننده، آسیب‌های گذشته، احساسات منفی و همانند آن است، به روش زیبا در کتاب ضربه‌های شفابخش (Tapping Into Ultimate Success) مطرح شده‌اند.

جک کنفیلد (Jack Canfield) نه تنها به‌خاطر موفقیتش در نگارش کتاب‌های مجموعه غذای روح زبانزد خاص و عام است، بلکه به‌عنوان یک مربی کوچ‌ها و راهنمای موفقیت از اعتبار فراوانی برخوردار است. زندگی و موفقیت‌های او در تمام سطوح مالی، احساسی و اجتماعی به اندازه‌ای چشمگیر بوده که معنی‌دار و عاقلانه است که به حرف‌هایش گوش بدهیم و نتایج آن‌را تکثیر کنیم.

در کتاب ضربه‌های شفابخش کنفیلد با پاملا برونر که متخصص روان‌سازی، ضربه زدن و روان‌شناس انرژی است، همکاری داشته تا حاصل کار آن‌ها کتابی باشد که به شما در ابعاد مختلف زندگی‌تان کمک کند. کتابی که آن‌ها نوشته‌اند؛ نتایج مطلوب بر جای می‌گذارد.

در کتاب ضربه‌های شفابخش بیان شده که چگونه روش روان‌سازی کار می‌کند و چگونه می‌توانید از آن برای رفع مشکلات خود استفاده کنید. مطالعه کتاب اصول موفقیت؛ جک کنفیلد و ژانت سوایتزر نیز در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند، اما شما می‌توانید از این راهکارها برای از میان برداشتن هر مانع و محدودیتی که اجازه نمی‌دهد به موفقیت برسید، بهره‌مند شوید. این کتاب به‌طور مفصل به این اصول اشاره می‌کند و به‌صورتی نگارش یافته تا به خواننده کمک کند، بی‌نیاز از هر چیز دیگر به خواسته‌های خود برسد.

 ۳۲۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-682-8 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۷۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار
مقدمه
1. راهکاری جدید برای خلق موفقیت
2. غلبه بر هراس
3. غلبه بر باورهای منفی و محدودکننده
4. پایه و اساس موفقیت: مسئولیت و بخشیدن
5. شتاب بخشیدن به موفقیت: روان‌سازی برای نتیجه بهتر
6. التیام گذشته‌ها: از میان برداشتن عواملی که موفقیت شما را کند می‌کند
7. آفرینش یک شمای جدید: ضربه زدن برای قوی شدن و تحول
8. ایجاد عادت‌های جدید برای موفقیت
9. موفقیت مالی: ضربه زدن برای پول و موفقیت

راهنمای دانلود کتاب ضربه‌های شفابخش

برای دانلود کتاب ضربه‌های شفابخش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ضربه‌های شفابخش

نظرات کتاب ضربه‌های شفابخش

سعید افشار
۱۳۹۶/۳/۲۸
به از کتاب اصول موفقیت‌اش این دومین کتابیه که از‌کنفیلد دوستش داشتم و امسال خوندمش!جالبه!شاید از نظر خیلی‌ها جالب و عملی نباشه چون معتقده با ضربه زدن به هر نقطه از بدن میشه به ارامش و موفقیت رسیدو تمرینانی هم داره. من لذت برم. ممنون کتابراه
كتاب كتاب
۱۳۹۷/۴/۲۶
نسخه نمونه رو خوندم به نظر کتاب خوبی به نظر میرسه و
و همیشه کتابهای کنفیلد پر محتوا ست
و حتما نسخه کامل رو مطالعه میکنم
و نظر خودم رو خدمتتون عرض میکنم
با تشکر از کتابراه
مینا صوفیان
۱۳۹۶/۵/۲۴
ضربه‌های شفابخش جهت روان سازی فوق العاده هست. من انجام دادم و برام نتیجه بخش و عالی بود
مشاهد همه نظرات (۸)