معرفی و دانلود کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

عکس جلد کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

ژوزف مورفی در کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه، که در زمره‌ی پرفروش‌ها قرار دارد، به شما نشان می‌دهد که چگونه تغییر الگوهای فکری تأثیر چشمگیری بر دستیابی به اهداف و آرزوهایتان دارند و می‌توانید با تغییر افکار و دیدگاه خود به هر آنچه می‌خواهید دست یابید.

درباره‌ی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه:

تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که ذهن شما خودش هم «ذهن» دارد؟ درواقع، موجودیت دیگری به نام «ناخودآگاه» معمولاً ذهن ما را اداره می‌کند. کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه (The Power of your subconscious mind) از تأثیرات گسترده‌ی ضمیر ناخودآگاه بر تمام جنبه‌های زندگی ما مثل پول، روابط، شغل و خوشبختی می‌گوید.

ژوزف مورفی (Joseph Murphy) در این کتاب به ما نشان می‌دهد که اگر ناخودآگاه خود را کنترل و هدایت کنیم، می‌توانیم روند زندگی خود را تغییر دهیم و آن را بهبود ببخشیم. برای این کار باید در مقابل عادت‌هایمان بایستیم، عادت‌ها یعنی ویژگی‌هایی که ناخودآگاهمان آن‌ها را در اختیار دارد.

در این کتاب کلاسیک که از زمان انتشارش در سال 1963 میلیون‌ها نسخه فروش رفته، مورفی خرد معنوی و نتایج تحقیقات علمی خود را در هم می‌آمیزد تا روشن کند چگونه ناخودآگاه می‌تواند تأثیر عمده‌ای بر زندگی روزمره‌ی ما داشته باشد، به‌طوری که با درک ناخودآگاه می‌توانیم از شر ترس‌هایی که داریم خلاص شویم و زندگی‌ای سرشار از انرژی مثبت داشته باشیم.

نویسنده‌ی قدرت ذهن ناخودآگاه، در بیست فصل این کتاب، گام‌به‌گام موانع ذهنی‌مان را برطرف می‌کند و به ما می‌آموزد که چگونه راحت‌تر به ناخودآگاه خود دست یابیم. این کتاب، که یکی از درخشان‌ترین کتاب‌های خودیاری است، با مثال‌هایی ساده و کاربردی ما را به‌سمت موفقیت، خوشبختی، رفاه و صلح هدایت می‌کند.

کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به کتاب‌های خودیاری علاقه دارید و دوست دارید بیشتر درباره‌ی عملکرد ذهن و ناخودآگاه‌تان بدانید، این کتاب کاربردی را از دست ندهید.

با ژوزف مورفی بیشتر آشنا شویم:

این روان‌شناس و نویسنده‌ی ایرلندی بیش از نیم‌قرن به تدریس، سخنرانی و مشاوره مشغول بوده و در فعالیت‌های خود مردم را به صلح و آرامش و مهربانی فراخوانده است. مورفی از متفکران جنبش اندیشه‌ی نو به شمار می‌رود و تاکنون کتاب‌های بسیاری در زمینه‌ی خودیاری تألیف کرده است که بسیاری از آن‌ها به فارسی نیز برگردانده شده‌اند. ژوزف مورفی در سال 1981 از دنیا رفت.

در بخشی از کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه می‌خوانیم:

برای آشنایی بیشتر با کارکرد دو گانۀ ذهن، آن را همانند یک باغ تجسم کنید. شما باغبان آن هستید و در طول روز بذرها (افکار) را در ذهن ناخودآگاه خود می‌کارید و هر آنچه را که کاشته‌اید، در جسم و محیط خود درو خواهید کرد. اکنون، کاشت بذر (تفکر) صلح، محبت، عمل، خوشحالی و نیک‌خواهی را در ذهن ناخودآگاهتان آغاز کنید. با علاقه و آرامش به این ظرفیت‌ها فکر کنید و حضور آن‌ها را در ذهن آگاهانه و پرسشگر خود، پذیرا باشید. به کاشت این بذرهای (افکار) شگفت‌انگیز در باغ ذهن خود ادامه دهید تا برداشت شکوهمندی را تجربه کنید. ذهن ناخودآگاه را به خاک نیز تشبیه می‌کنند، که انواع بذر، خوب یا بد را در خود رشد می‌دهد. «گندم از گندم بروید جو ز جو». بنابراین، می‌توان گفت که هر فکر یک علت و هر وضعیت، معلول آن است. به همین دلیل، مراقبت از افکار، امری ضرور‌ی در خلق شرایط مطلوب است.

وقتی ذهن شما به درستی فکر می‌کند، وقتی حقیقت را می‌فهمید و هنگامی که افکار موجود در ذهن ناخودآگاه شما سازنده، هماهنگ و صلح‌آمیز هستند، قدرت جادویی ذهن ناخودآگاه شما به کار افتاده و بهترین شرایط را برای شما به ارمغان می‌آورد. هنگامی که شما کنترل افکارتان را در دست دارید، با استفاده از قدرت ناخودآگاه ذهن خود خواهید توانست در برابر گرفتاری‌ها و مشکلات پیروز شوید. به عبارت دیگر، تا می‌توانید به طور آگاهانه با قدرت نامتناهی و قانون قادر متعال، که بر همه چیز حاکم است، همگام شوید.

در هر جایی که زندگی می‌کنید، نگاهی به اطراف خود بیندازید. بیشتر کسانی که در این جهان زندگی می‌کنند، انسان‌های روشن‌فکری هستند که از دنیای درونشان لذت می‌برند. به یاد داشته باشید که دنیای درونی مجموعه‌ای از افکار، احساسات و تصاویر دنیای خارج می‌باشد. بنابراین، آنچه را که در دنیای پیرامون خود مشاهده می‌کنید، قبل از آن در دنیای درونی ذهن آگاهانه یا ناخودآگاهتان شکل گرفته است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمۀ مترجم
پیشگفتار
فصل اول: گنجینۀ درون شما
فصل دوم: نحوۀ عملکرد ذهن
فصل سوم: قدرت معجزه‌آسای ضمیر ناخودآگاه
فصل چهارم: ذهن‌درمانی در زمان‌های قدیم
فصل پنجم: ذهن‌درمانی در عصر جدید
فصل ششم: تکنیک‌های کاربردی در ذهن‌درمانی
فصل هفتم: تمایل ناخودآگاه به سوی زندگی
فصل هشتم: چگونگی دستیابی به نتایج دلخواه
فصل نهم: عملکرد ضمیر ناخودآگاه در دستیابی به ثروت
فصل دهم: ثروتمند بودن حق شماست
فصل یازدهم: ضمیر ناخودآگاه؛ شریک موفقیت‌های شما
فصل دوازدهم: استفادۀ دانشمندان از ذهن ناخودآگاه
فصل سیزدهم: ذهن ناخودآگاه و معجزات خواب
فصل چهاردهم: ذهن ناخودآگاه و مشکلات زناشویی
فصل پانزدهم: رابطۀ ذهن ناخودآگاه و حس شادی
فصل شانزدهم: ذهن ناخودآگاه و روابط انسانی
فصل هفدهم: استفاده از ضمیر ناخودآگاه در گذشت و بخشش
فصل هجدهم: چگونگی رفع موانع ذهنی به وسیله ضمیر ناخودآگاه
فصل نوزدهم: عملکرد ضمیر ناخودآگاه در برطرف کردن ترس
فصل بیستم: چگونگی جوان ماندن از نظر روحی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت ذهن ناخودآگاه
نویسنده
مترجممحسن شعبانی
ناشر چاپیانتشارات یوشیتا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۲۴
زبانفارسی
شابک978-622-7369-14-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

Mansoureh
۱۴۰۱/۶/۱۵
برام جالب بود که اول کتاب به مبحث دعا پرداخته بود،
در مورد کارکرد ذهن صحبت میکنن و قدرت تلقین
و قدرت دگر تلقینی صحبت‌های جالبی کردن،
راجب تاثیر ذهن ناخودآگاه در شفای بیماری‌ها مثال آوردن.
و تاثیر گذاری ذهن خود آگاه و ناخودآگاه و چگونگی تاثیر این دو بر هم صحبت کردن.
راجب سابقه‌ی درمان‌های و
مختلف ازجمله تلقین صحبت میکنن چیزی که خیلی به چشم خورد قدرت ایمان بود،
راجب دنیای درون و بخشش دیگران اینکه بخشش دیگران پلی به سوی بخشش خودمون هست، اینکه چطور دیگران رو ببخشیم.
اینکه بخشش واقعی در تغییر روش زندگی و عملکرد هست.
ترس‌های مختلف و مشکلات رایج رو هم به صورت جداگانه توضیح میدن و مثال میزنن که هرکدومش باید کار بشه.
Mahsa
۱۴۰۱/۶/۱۵
من که از خوندنش خیلی لذت بردم🤩، نکات و راهکارهای خیلی خوبی ارائه داده، تقریبا تمام روشهای جذب خواسته‌ها رو گفته، برای رسیدن به خواسته هامون کافیه حقیقت درونیمون که همون ذهن همیشه بیدار و هوشیارِ ناخودآگاهمون هست رو پیدا کنیم و بهش اعتماد کنیم چون همواره بهترین و عالی‌ترین چیزا رو برامون رقم میزنه،... خلاصه بگم، بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست /از خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی
زهرا شوهانی
۱۴۰۱/۶/۸
تا اینجایی که خوندم خیلی خوب بوده. البته به نظرم یه خورده سخته اگه کم دقت بخونید ولی اگه با آرامش و تمرکز بخونید قطعا نتیجه بهتر خواهد بود. ضمنا در نظر من همه آدمای موفق قدرت ذهن و ناخودآگاه رو میشناسن و ازش بهره میبرن. این یعنی اگر هر کسی در این زمینه کتاب بخونه و تحقیق کنه قطعا میتونه به خواسته هاش برسه. به امید ترویج فرهنگ کتابخوانی و موفقیت همه ایرانی ها.
یا حق
ملیحه یزدانی
۱۴۰۱/۶/۱۶
چندین مرتبه این کتاب رو خوندم و هر بار نکات جدیدی رو بدست میارم، همه چیز در دنیای خلاق ذهن اتفاق میفته و در دنیای فیزیکی خودش رو نشون میده، یاد بگیریم که از قدرت ذهن آگاهی پیدا کنیم و بیاد داشته باشیم که اون رو هر لحظه بیاد داشته باشیم و ازش برای رسیدن به خواسته‌ها و اهدافمون استفاده کنیم.
Mahtab
۱۴۰۱/۵/۳۰
این کتاب واقعا عالیه، و اینکه نظرم اینه زمیر ناخداگاه همون کائناتی هستن که بودایی‌ها به اون اشاره میکردم. اما به اسم و زبان دیگه، و از این دید زاویه احساس راحتتر و بهتر فهمیدن بیشتری داشتم، و‌ تاثیر فوق العادشو از همون فصل اول گرفتم. و هنوز ادامه داره😉
مرتضی حاتمی
۱۴۰۱/۷/۳
کتاب بسیار خوب و کاربردی هستش. خداوند در خلقت ما انسانها بر این جسم خاکی از روح خودش دمیده. پس انسان کارهای بزرگی میتواند انجام دهد به شرطی که به آن باور داشته باشد و ذهن و قلبش را درگیر آن کند. مدیریت و هدایت ضمیر ناخودآگاه کلید موفقیت انسانهای بزرگ است.
علی پیوست
۱۴۰۱/۶/۲۰
کتابی بسیار خوبی هست، منو از سردرگمی و انتخاب اهداف مختلف و رها کردن آن‌ها نجات داد، معمای شادی و موفقیت در زندگی را به من آموخت
ابتدا از قدرت ذهن صحبت کرد و سپس درباره طرز تفکر در مورد موقعیت‌ها و شرایط زندگی توضیح داد
نرگس سیف
۱۴۰۱/۲/۲۴
هنوز کامل نخوانده‌ام اما همان صفحات اول من را دعوت به خواندن بیشتر کتاب می‌کند 🌹
و از زحمات نویسنده و مترجم عزیز تشکر جانانه میکنم که انقدر با ملاحظه با افکار مردم راه می‌روند. 🌹🌹
امیر اشرفی
۱۴۰۰/۱۰/۱۰
من این کتاب رو دقیقا بعد از کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا خوندم. فوق العاده و بی نظیره. به شدت پیشنهاد میشه
زهره پاکدل
۱۴۰۱/۶/۲۰
سلام به همراهان کتابراه. کتاب فوق العاده‌ای هست درباره اینکه به جای اینکه توی ذهنمون افکار منفی رو پرو بال بدیم با تکنیک‌های میتونیم افکار مثبت رو توی ذهنمون تکرار کنیم و به خواسته‌های خودمون برسیم.
محسن برومند
۱۴۰۱/۶/۵
این کتابی بسیار مفید و عالیست که به روشنی با مثالهایی، کارکرد ضمیر ناخوداگاه را توضیح می‌دهد. به شدت توصیه می‌کنم انرا چندین بار بخوانید و تمارین انرا انجام دهید تا به ارزو‌ها و خواسته هایتان برسید.
مرضیه
۱۴۰۱/۱/۸
کتابی بسیار مفید و عالی هست نثر روانی دارد و به خوبی ذهن ناخودآگاه را تشریح کرده و راهکارهای خوبی هم آورده است توصیه می‌کنم حتما کتاب رو بخونید 🌹🌹🌹
Amir Hossein
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
خوبه، خیلی اطلاعات جدید شخصا بدست نیاورم چون از قبل راجب قانون جذب و ضمیرناخودآگاه زیاد مطالعه کردم، ولی تمرینات و نکات خوبی داره و کمک کنندس
مریم احمدی
۱۴۰۱/۶/۱۴
سلام و خداقوت به همه دست اندرکاران اپلیکیشن کتابراه، کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه، کتاب فوق العاده عاااااالی و کاربردی است، سپاسگزارم از برنامه پربارتون
Hassan Mochani
۱۴۰۱/۶/۱
بهترین کتابی که در حوزه شناخت ضمیر ناخوداگاه مطالعه کردم والان نتایجی فوق العاده‌ای ازش گرفتم که میتونم به داستان‌های شیرین این کتاب اضافه کنم.
مشاهده همه نظرات ۵۲

راهنمای مطالعه کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

برای دریافت کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.