دانلود کتاب معجزه کار با آینه: زندگی خود را در ۲۱ روز بهبود دهید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب معجزه کار با آینه: زندگی خود را در ۲۱ روز بهبود دهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب معجزه کار با آینه: زندگی خود را در ۲۱ روز بهبود دهید

لوئیز ال هی در کتاب معجزه کار با آینه: زندگی خود را در ۲۱ روز بهبود دهید به شما یاد می‌دهد چطور با نگاه کردن به آینه به‌ سادگی زندگی خود را تغییر بدهید. قدرتمندترین عبارات تأکیدی آن‌هایی هستند که وقتی در مقابل آینه ایستاده‌اید با صدای بلند بیان می‌کنید.

آینه احساس‌هایی را که شما در مورد خودتان دارید به شما برمی‌گرداند و بلافاصله شما را آگاه می‌کند که کجا مقاومت می‌کنید و کجا باز و پذیرا هستید؛ به‌ وضوح به شما نشان می‌دهد که اگر می‌خواهید یک زندگی شاد و موفق داشته باشید، کدام فکرهایتان را باید تغییر بدهید.

کار با آینه نگاه کردن عمیق به چشم‌هایتان و تکرار عبارات تأکیدی مثبت مؤثرترین روشی است که لوئیز ال هی (Louise L Hay) پیدا کرده‌، تا به شما یاد بدهد خودتان را دوست بدارید و دنیا را جایی امن و دوست‌داشتنی ببینید. از همان زمانی که او تکرار عبارات تأکیدی را به آدم‌ها یاد داد، کار کردن با آینه را هم به آن‌ها آموخت.

به زبان ساده، هر چیزی که ما می‌گوییم یا به آن فکر می‌کنیم یک جمله تأکیدی است. همه خودگویی‌ها و محاورات درون سرتان سیلی از تأکیدات هستند. این تأکیدات پیام‌هایی هستند برای ذهن نیمه‌ هوشیار شما که روش‌های عادتی طرز تفکر و عملکرد شما را می‌سازند. تأکیدات مثبت در وجود شما افکار و عقاید شفابخشی را ثبت می‌کنند که به شما کمک می‌کنند اعتماد به‌ نفس و عزت‌ نفس خود را بالا ببرید و به آرامش ذهن و شعف درونی دست پیدا کنید.

وقتی شما یاد می‌گیرید با آینه کار کنید، از حرف‌هایی که می‌زنید و کارهایی که انجام می‌دهید بسیار بیشتر آگاه می‌شوید. آن‌ وقت یاد خواهید گرفت بسیار بیشتر از قبل از خودتان مراقبت کنید. وقتی چیز خوبی در زندگی شما اتفاق می‌افتد، می‌توانید جلوی آینه بروید و بگویید: «متشکرم، متشکرم، خیلی عالی بود! ممنونم که این کار را کردی.» اگر اتفاق بدی برایتان افتاد، می‌توانید جلوی آینه بروید و بگویید: «اشکالی ندارد، من باز هم تو را دوست دارم. اتفاقی که افتاده است خواهد گذشت؛ اما من تو را دوست دارم، تا آخر هم دوستت خواهم داشت.»

برای بسیاری از ما در وهله اول سخت است در مقابل آینه بنشینیم و با خودمان روبه‌رو شویم، به همین دلیل نام آن را کار با آینه می‌گذاریم؛ اما وقتی به این عمل ادامه می‌دهید، انتقاد شما از خودتان کاهش پیدا می‌کند و آن‌ وقت می‌توانیم به این کار، بازی با آینه بگوییم.

خیلی زود آینۀ شما هم‌دمتان می‌شود و به‌ جای دشمن، حکم دوستی عزیز را برایتان پیدا می‌کند. کار کردن با آینه یکی از بهترین هدایایی است که شما می‌توانید به خودتان بدهید. فقط یک آن طول می‌کشد که به خودتان بگویید: «سلام پسر!» یا «چقدر خوب به نظر می‌رسی!» یا «جالب نیست؟» بسیار مهم است که شما در طول روز پیام‌های کوتاه مثبت به خودتان بدهید.

در زمان‌های سخت هرقدر بیشتر از آینه‌ها برای تعریف و تمجید از خودتان و تأیید و حمایت از خویشتن استفاده کنید، ارتباط‌ با خودتان عمیق‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌شود. شاید تعجب کنید چرا یک برنامه بیست‌ و یک‌ روزه؟ یعنی می‌توانید فقط در طول سه هفته زندگی خود را به‌ کلی عوض کنید؟ شاید زندگی شما کاملا عوض نشود؛ اما می‌توانید بذرهای تغییر را بکارید. همین‌ طور که به کار با آینه ادامه می‌دهید، این بذرها به عادات ذهنی جدید و سالمی تبدیل می‌شوند که در را به روی یک زندگی شاد و موفق برای شما می‌گشایند.

لوییز هی یک معلم و سخنران مسائل مابعدالطبیعی است که از سال 1984، که اولین کتاب پرفروش خود را با نام شفای زندگی به چاپ رساند، به هزاران نفر روحیه بخشیده است. بیش از چهل‌ میلیون نسخه از این کتاب در سرتاسر دنیا به فروش رفته است.

لوییز به این امر شهرت دارد که نشان می‌دهد عبارات تأکیدی در به وجود آوردن تغییرات مثبت در زندگی انسان‌ها چه قدرتی دارند. او بیش از سی جلد کتاب برای کودکان و بزرگسالان تألیف کرده است که برخی از کتاب‌های پر فروش از قبیل نیرو درون شماست و شفای جسم را نیز شامل می‌شود.

کتاب‌های زندگی عاشق شماست و کارت‌های زندگی عاشق شماست، هر دو با همکاری روبرت هولدن تألیف شدند و مفاهیم عمیق‌تر و کاربردهای عملی عبارات تأکیدی را که روش خاص لوییز هی هستند، مورد بررسی قرار می‌دهند.

در بخشی از کتاب معجزه کار با آینه: زندگی خود را در ۲۱ روز بهبود دهید (Mirror work: 21 days to heal your life) می‌خوانید:

بیایید عشق‌مان را با همه آدم‌ها سهیم شویم، اعم از این‌که آن را بپذیرند یا نپذیرند. بیایید تمام موجودات این سیاره را به قلب‌هایمان راه بدهیم: حیوانات، گیاهان و همه آدم‌ها را؛ آدم‌هایی را که ما از دست‌شان عصبانی هستیم و از آن‌ها رنجیده‌ایم؛ آن‌هایی را که به روش ما عمل نمی‌کنند و آن‌هایی را که اصطلاحا آدم‌های بد می‌گویند بیایید تا آن‌ها را هم به قلب خودمان راه بدهیم تا آن‌ها با احساس امنیت بتوانند بفهمند که واقعا چه کسی هستند.

 ۱۶۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-818-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۴۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

خوش آمدید
هفته اول
روز اول: خود را دوست بدارید
روز دوم: آینه‌تان را دوست خود کنید
روز سوم: مراقب خودگویی‌هایتان باشید
روز چهارم: گذشته خود را رها کنید
روز پنجم: عزت‌نفس خودتان را بسازید
روز ششم: از سرزنش کردن خودتان دست بردارید
روز هفتم: خودتان را دوست بدارید: مرور هفته اول شما
روز هشتم: کودک درون‌تان را دوست بدارید قسمت اول
روز نهم: کودک درون‌تان را دوست بدارید قسمت دوم
روز دهم: بدن‌تان را دوست بدارید، دردهایتان را شفا بدهید
روز یازدهم: حال خوب، رها کردن خشم است
روز دوازدهم: بر ترس خود غلبه کنید
روز سیزدهم: روزتان را با عشق شروع کنید
روز چهاردهم: خودتان را دوست بدارید: مرور هفته دوم شما
روز پانزدهم: خود و کسانی را که موجب اذیت و آزار شما شده‌اند ببخشید
روز شانزدهم: روابط خود را بهبود دهید
روز هفدهم: بدون استرس زندگی کنید
روز هجدهم: از سعادتی که به‌ سوی شما می‌آید استقبال کنید
روز نوزدهم: به زندگی سپاس‌گزارانه نگاه کنید
روز بیستم: کار کردن با آینه را به کودکان‌تان بیاموزید
روز بیست‌ویکم: همین حالا خودتان را دوست بدارید
مؤخره
12 روش برای این‌که شما همین حالا و برای همیشه، خودتان را دوست بدارید
درباره نویسنده

راهنمای دانلود کتاب معجزه کار با آینه: زندگی خود را در ۲۱ روز بهبود دهید

برای دانلود کتاب معجزه کار با آینه: زندگی خود را در ۲۱ روز بهبود دهید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  معجزه کار با آینه: زندگی خود را در ۲۱ روز بهبود دهید

نظرات کتاب معجزه کار با آینه: زندگی خود را در ۲۱ روز بهبود دهید

Ahmad Saraei
۱۳۹۷/۶/۲۱
کتاب خوبی برا اونایی که تردید‌هایی نسبت به خودشون و ارزش خودشون دارند و فکر میکنن دچار ضعف یا عیب نقصی هستن و در واقع مواجه با خود بهترین روش خودسازی تا جایی که می‌تونید رو اینکه شما شاهکار شگفت انگیز فوق العاده و منحصر به فرد خلقت پروردگارید تمرکز کنید و ایمان خودتون به خلقت بی‌نظیرتون معطوف کنید روز به روز هم قوی تر میشید هم احساس بهتری نسبت به خودتون خواهید داشت همینطور ترسا و اضطراب‌ها و قضاوت‌های دیگران که میگن شما همینید و یا نمی‌تونید دیگه براتون بی‌معنی میشه و ازتون روز به روز دورتر میشه و زندگی با هم مشکلات و سختی هاش در برابر ذات قدرتمند شما به زانو در میاد و شما میشید غول بزرگ مشکلاتتون نه اونا غولی دست نیافتنی برا شما حتما رو خودسازی و عشق به خود زیاد کار کنید شگفتی‌های بسیاری درون ما هست که ازش بی‌خبری مطمئن باشید به وجد میاین وقتی بفهمید کی هستین و چقدر ارزش مندین
مرجان تهرانی
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
اگه میخواین خودتونو دوست داشته باشین وعاشق خودتون بشین این کتابو حتما بخونید ‌.
کاری باهاتون می‌کنه که خودتونو به خاطر تمام اشتباهاتی که در گذشته کردین می‌بخشین. زندگیتون رنگ تازه به خودش می‌گیره.
ممنون کتابراه.
Eli Gh
۱۳۹۹/۱۱/۹
کتاب خوبیه، من همزمان با این کتاب، کتاب شفای کودک درون را هم میخونم و تمرینات هر دو را انجام میدهم خیلی به هم نزدیک هستن 👌👌 ممنون بابت نظراتی که در مورد کتاب گذاشتید چون من همیشه اول نظرات رو میخونم بعد کتابو میخرم👌👌👌
مشاهد همه نظرات (۵۹)