دانلود کتاب نترسید انجام دهید (درس هایی برای زندگی و تجارت)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نترسید انجام دهید (درس هایی برای زندگی و تجارت) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نترسید انجام دهید (درس هایی برای زندگی و تجارت)

بهترین درسی که در زندگی‌ام آموختم این بود که دست به کار شوم و کاری انجام دهم.
اگر در شروع به انتها فکر کنید، اگر به همه مایل‌هایی که می‌خواهید طی کنید بیندیشید و اگر به همه خطراتی که ممکن است با آن‌ها روبه‌رو شوید نظر کنید، ممکن است هرگز قدم اول را بر ندارید. در زندگی اگر برای رسیدن به هر آنچه که می‌خواهید تلاش لازم را نکنید، هرگز به هدفتان نخواهید رسید.
قدم اول را بردارید و چالش‌های فراوان پیش روی خواهید داشت. ممکن است با موانعی روبه‌رو شوید، اما در نهایت موفق می‌شوید.
اولین‌بار روز جهانی کتابِ سال 2006 از من خواسته شد کتاب نترسید، انجام دهید را به رشته تحریر درآورم. هدف این بود که مطالبی دوست‌داشتنی و الهام‌بخش برای علاقه‌مندان کتاب بنویسم تا آن‌ها به خواندن کتاب‌های بیشتر تشویق شوند.
چاپ اول این کتاب کم‌حجم بیش از حد انتظار من فروش کرد و در اقصی نقاط جهان به فروش رفت. این کتاب مقام اول فروش را در کشور افریقای جنوبی به دست آورد و در استرالیا در شمار کتاب‌‌های برتر سال قرار گرفت. از استقبالی که از این کتاب شد در پوست نمی‌گنجیدم. خیلی‌ها برایم نامه نوشتند و یادآور شدند این کتاب به آن‌ها الهام بخشیده و تشویقشان کرده است. در ضمن به این نتیجه رسیدم فقط خوانندگان نوظهور، که در واقع کتاب برای آن‌ها نوشته شده، از خواندن آن لذت نبردند.
یک‌ سال بعد از من خواستند ویراست دوم کتاب را به چاپ برسانم و مطالبی به آن اضافه کنم تا جمع بیشتری از‌ آن بهره ببرند. در ویراست جدید تمام درس‌های اولیه من در زندگی همراه با مطالب جدیدی که به آینده نگاه داشت به چاپ رسید.
در هر مرحله از نگارش کتاب بی‌آن‌که عمد و قصدی در کار باشد، درس‌هایی جدید آموختم. درس‌آموزی از زمانی شروع شد که جوان بودم. آموزش در مدرسه ادامه یافت و در تجارت پیگیری گردید. من هنوز در حال یادگیری هستم و هرگز این یادگیری متوقف نمی‌شود. این درس‌ها در تمام مدت زندگی به من کمک کرده‌اند و امیدوارم شما نیز با خواندن این کتاب به مطالبی پی ببرید که به شما الهام دهند.

 ۱۶۸ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-789-4 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۶۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
1. فقط انجام دهید
2. خوش باشید
3. شجاع باشید
4. خود را به چالش بکشید
5. روی پای خودتان بایستید
6. در لحظه زندگی کنید
7. برای افراد خانواده و دوستانتان ارزش قائل شوید
8. احترام قائل شوید
9. سرمایه‌داری گایا
10. نوآور باشید
11. کمی نیکی کنید
12. سرعت عمل به خرج دهید
13. جوان فکر کنید
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب نترسید انجام دهید (درس هایی برای زندگی و تجارت)

برای دانلود کتاب نترسید انجام دهید (درس هایی برای زندگی و تجارت) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نترسید انجام دهید (درس هایی برای زندگی و تجارت)

نظرات کتاب نترسید انجام دهید (درس هایی برای زندگی و تجارت)

Reza .r
۱۳۹۷/۲/۶
با توجه به انرژی درون جملات این کتاب و قیمتش واقعاً حیف همچین کتاب انگیزشی تو کلکسیون کتابهای انگیزشی و موفقیتتون نباشه!!!خیلی جاها از شروع و حرکت ترس داریم اما شرلیط و امکانات را بهانه میکنیم، با ذره‌ای تأمل و مطالعه چنین کتابهایی میشه فهمید که چرا همه چیز در زندگیمون متوقف شده و از کجا باید شروع کرد!!!
كتاب كتاب
۱۳۹۹/۷/۶
بسیار عالی
با داستانهاى واقعى و سفرها ى خودش
که همونجورى که از اسم کتاب پیداست به شجاعت و ایمان داشتن و نترسیدن اشاره میکنه
که اگر بهش عمل بشه و ترس هامون رو رها کنیم
و با شجاعت پیش بریم میتونه مثمر ثمر باشه تو تمام مراحل زندگی مون
با تشکر از کتابراه
nima nima
۱۳۹۷/۵/۲۳
کتاب خوبیست.
آقای برانسون به سادگی به آدم انگیزه می‌دهد و اهداف بلند و نحوه پیشرفت خود را با خواننده در میان می‌گذارد و به این طریق مخاطب راه و چاه پیشرفت را می‌آموزد.
ترجمه خوب آقای قراچه داغی هم نکته مثبتی است که نباید نادیده گرفته شود.
مشاهد همه نظرات (۵۷)