دانلود کتاب همکاریابی ممتاز: پیشنهادهای ‌ویژه و سیستم‌های شروع سریع


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همکاریابی ممتاز: پیشنهادهای ‌ویژه و سیستم‌های شروع سریع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همکاریابی ممتاز: پیشنهادهای ‌ویژه و سیستم‌های شروع سریع

در کتاب همکاریابی ممتاز: پیشنهادهای ‌ویژه و سیستم‌های شروع سریع، با تام شرایتر همراه شوید و با به دست آوردن مهارت‌های جدید بازاریابی چند سطحی، فرصت‌های جدیدی که در انتظار شما هستند را کشف کنید.

داشتن یک سیستم پویا و همه‌‌گیر یکی از ارکان فعالیت مؤثر و قابل‌ تکثیر در بازاریابی شبکه‌ای است. به خصوص در ابتدای کار که افراد تازه‌ وارد، چیز چندانی از این حرفه ندانسته ولی توقع دارند که هرچه زودتر به نتیجه‌ی مطلوب دست یابند. در این حالت، یک سیستم سریع و مؤثر می‌تواند آنان را در مسیر نگه داشته و به هدف برساند.

سیستم را باید طوری طراحی کرد که برای اغلب افراد مناسب و عملی باشد. طراح سیستم باید تجربه زیادی در این حرفه داشته و چم و خم راه را بلد باشد. و چه‌ کسی بهتر از «بیگ اَل» برای این منظور.

همان‌طور که می‌دانید تام شرایتر (Tom Schreiter) ملقب به «بیگ اَل» از قدیمی‌ترین و موفق‌ترین افراد در حوزه بازاریابی شبکه‌ای است که بسیاری از آموزش‌های مفید این صنعت را وی طراحی کرده. او سخنرانی ماهر و با تجربه است. آن‌هایی که در سلسله سخنرانی‌های بیگ اَل در ایران حضور داشته و از نزدیک جادوی کلام وی را دیده‌ و شنیده‌اند می‌دانند چه می‌گویم.

تجربه و دانش بی‌نظیر «بیگ اَل» سبب شده که برای هر مسئله‌ای در تجارت ما، راه‌حلی ساده و مؤثر پیشنهاد بدهد. به ویژه در رابطه با طراحی یک سیستم ساده و سریع برای شروع کار. این کتاب، مناسر برای همۀ شبکه‌گران نوین ایران است.

اگر از تلاش بی‌فایده و جنون‌ آمیز خود دست برداشته و کمی وقت صرف یادگیری مهارت‌های مؤثر نمایید بی‌شک آن مهارت‌ها تا آخر عمر به کارتان خواهد آمد.

به قول تام پاردز، متخصص MLM، «شما باید آموزش ببینید، حتی اگر در رستوران مک‌ دونالد، وظیفه این‌ رو آن‌رو کردن همبرگر را داشته باشید. چرا توقع دارید که برای یادگیری مهارت‌های لازم در حرفه‌ی بازاریابی شبکه‌ای، وقت و انرژی صرف نکنید؟»
وقتی توزیع‌کنندگان جدید، جرات کرده و وارد MLM می‌شوند چه اتفاقی می‌افتد؟

در کتاب همکاریابی ممتاز (Super Prospecting) در می‌یابید که نه‌ تنها باید ابزارهای جدید را تهیه کنید بلکه باید راه استفاده از آن‌ها را نیز بیاموزید. باید برای تکمیل مهارت‌های راه‌ اندازی تجارت خود در این جامعه پر هرج‌ و مرج، کمی نظم داشته و زمان‌تان را سرمایه‌‌گذاری کنید.

پرداختی؟ هرقدر شما بخواهید. تنها کاری که باید انجام دهید، اراده کردن برای تغییر است. هر چه باشد میکل‌ آنژ وقتی از نقاش کف زمین به مقام نقاش سقف رسید که شغل نمازخانه‌ی سیستین را قبول کرد...

در بخشی از کتاب همکاریابی ممتاز می‌خوانیم:

جشن فارغ‌التحصیلی برادرزاده جو بود. در این میهمانی جو، پسر عمویش بن را دید. جو پرسید: «هی بن، این روزها چه می‌کنی؟ هنوز در IBM مشغولی؟»

بن پاسخ داد: «من محصولات رژیمی می‌فروشم که به مردم کمک می‌کند به‌ سرعت وزن کم کنند. بعلاوه من همیشه دنبال کمک بیشتر هستم تا این اطلاعات را با دیگران در میان بگذاریم. ظاهراً این روزها مردم بیشتر و بیشتر می‌خواهند که درآمد اضافی داشته باشند».

جو پرسید: «اوه، جداً؟ جریان درآمد اضافی چیست؟»
بن درباره‌ی محصولات رژیمی شرکت بازاریابی چند سطحی خود و فرصت درآمد اضافی آن توضیح داد. جو گفت: «می‌دانی بن، من سال‌هاست که MLM کار می‌کنم. فکر نمی‌کردم که از MLM خوشت بیاید. فرصت تو برایم زیاد جالب نیست چون خودم با یک شرکت MLM کار می‌کنم ولی برایت آرزوی موفقیت دارم. راستی چرا شغل امن خودت را در IBM رها کردی؟»

بن پاسخ داد: «کدام امنیت؟ من چند ماه پیش استعفا دادم. الآن تمام‌ وقت MLM کار می‌کنم. در کار کردن برای دیگران، امنیتی نیست. آن‌ها می‌توانند هر وقت دلشان خواست تو را اخراج یا تعدیل نیرو کنند. الآن احساس امنیت بیشتری می‌کنم چون مهار زندگی‌ام را خودم به دست گرفته‌ام».

 ۱۲۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-95060-5-7 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۱۲۵۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره‌ی نویسنده
چگونه افراد معمولی را به همکاران احتمالی گرم و مشتاق تبدیل کنید
روش درونی برای دستیابی به معارفه‌ی فرصت
چگونه پیشنهادهای قوی می‌توانند باعث رشد کسب‌وکار MLM شما گردند
واژه‌ی سرّی در پیشنهادهای عالی
بررسی موردی برای پیشنهادهای بهتر
پیشنهادهای محصول‌ْمحورِ بهتر، توجه توزیع‌ کنندگان بالقوه را نیز جلب می‌کند
چند نمونه پیشنهاد قوی
پس چه نوع پیشنهادی باید برای محصولات یا خدماتم بدهم؟
داوطلب‌ گیری از طریق نامه با سرمایه شخصی و کمپین‌های تبلیغاتی: دروغ و واقعیت
اگر کل بودجه‌ی شما برای تبلیغات داوطلب ‌گیری فقط 600 دلار باشد چه می‌کنید؟
پیوستن به این حرفه را ساده کنید
چرا مردم از فروختن متنفرند؟
اگر وارد حرفه‌ی MLM تو بشوم، چقدر پول در می‌آورم؟
راز درونی برای موفقیت در MLM
سیستم A.S.K.
اگر از بسته‌های حمایتی خودکار استفاده نکنید چه روی می‌دهد؟
راهنمایی‌هایی برای تهیه سی‌دی صوتی شخصی شما
سناریوهای مثالی برای سی‌دی صوتی شما
سه برابر کردن نتایج بسته حمایتی خودکار (A.S.K.)
استراتژی‌های بیشتر در ارتباط با بسته حمایتی خودکار (A.S.K.)
از همین مترجم

راهنمای دانلود کتاب همکاریابی ممتاز: پیشنهادهای ‌ویژه و سیستم‌های شروع سریع

برای دانلود کتاب همکاریابی ممتاز: پیشنهادهای ‌ویژه و سیستم‌های شروع سریع و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همکاریابی ممتاز: پیشنهادهای ‌ویژه و سیستم‌های شروع سریع
علی حسن تبار
۱۳۹۸/۵/۱۱
یک کتاب بی‌نظیر تو قسمت عضوگیریه
Saeid Naghipoor
۱۳۹۷/۱۱/۱۵
ایده‌ها و دیالوگ‌های فروش و دعوت و الگوهایی که توی این کتاب میشه گرفت عالیه.
اشرف استادی
۱۳۹۷/۱۱/۱۰
کتاب بازاریابی شبکه‌ای در ۹۰ روز عالی بود دوست داشتم تجربه ماهها رو میتوان در عرض ۲ ساعت بدست آورد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)