دانلود کتاب هم خانه با خدا در حیات جاویدان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هم خانه با خدا در حیات جاویدان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هم خانه با خدا در حیات جاویدان

کتاب هم خانه با خدا در حیات جاویدان نوشته‌ی نیل دونالد والش، برای تمام افرادی است که از ساز و کار زندگی اطلاعات چندانی ندارند و نمی‌دانند پس از مرگ چه اتفاقی خواهد افتاد و کسانی که در مورد تمام این مسائل مطلع هستند، اما تردید دارند که آیا درست می‌اندیشند و آنان که فقط ترسیده‌اند.

هم خانه با خدا در حیات جاویدان (Home with God) از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز، یک رونوشت کلمه به کلمه از گفت‌وگویی مقدس با خداوند در مورد هم‌خانه بودن با پروردگار است. آخرین بخش از یک گفت‌وگوی بی‌نظیر که نیل دونالد والش (Neale Donald Walsch)، آن را طی یازده سال در نه جلد و سه هزار صفحه به رشته‌ی تحریر درآورده است و تمام جوانب زندگی بشر را در بر می‌گیرد.

این اثر جنبه‌های بسیاری از تجربه‌های انسانی را با ژرفنای بیشتری نسبت به قبل بررسی نموده است و به طور خاص مبحث مرگ، مردن و حیات اخروی را مد نظر قرار می‌دهد. این گفت‌وگو دورترین مرزهای معنویت را می‌پیماید، یعنی نظام عالم وجودی در تمام طول زندگی؛ نگاهی اجمالی و نفس‌گیر به واقعیت نهایی می‌کند و آن را از طریق مثال شرح می‌دهد.

به زبان ساده و قابل فهم، دلیل و مقصود زنده بودن را آشکار می‌سازد و راه‌هایی را نشان می‌دهد که انسان‌ها بتوانند مسرت بخش‌ترین اوقات را به دست آورند. ماهیت سفری را توصیف می‌کند که تمام شما عازم آن هستید و پایان شگفت‌انگیز آن را به نمایش می‌گذارد، پایانی که به هیچ عنوان پایان محسوب نمی‌شود، بلکه یک میان پرده‌ی هیجان‌انگیز بین تجربه‌ای باشکوه و مداوم می‌باشد که توضیح مفصل آن تمام تصورات شما را تغییر خواهد داد.

گفت‌وگو دایره‌وار ادامه می‌یابد و شما را به محیط‌های حیرت‌انگیز جدیدی می‌برد که تاکنون توصیف و تصور نشده‌اند؛ سپس عقب می‌رود تا اطمینان حاصل کند برای اکتشافات تکان دهنده‌ بعدی، زیربنایی مستحکم را پی‌ریزی کرده است. اگر تا آخر کتاب و در واقع تا آخر عمر صبر کنید، هدیه‌ای ارزنده‌ دریافت خواهید کرد.

پیام این اثر یکی از امیدبخش‌ترین و پرمنفعت‌ترین پیام‌هایی محسوب می‌شود که بشریت تاکنون دریافت نموده است. خداوند این صفحات را روبه‌روی شما قرار داده است. دفعات بی‌شماری مثل همین دفعه در یک زمان مشخص و به شیوه‌ای خاص به آرامی شما را به سمت کلماتی سوق می‌دهد که در این کتاب پیدا کرده‌اید و چنین اتفاقی فقط نتیجه‌ی مداخله‌‌ی روح مقدس شماست که بدون کوچک‌ترین تقلایی این تجربه را فراهم می‌کند. اگر گوش به زنگ باشید، آن کلمات برایتان معنا و مفهومی متفاوت می‌یابند.

این اثر در اختیار شما قرار گرفته، زیرا کائنات دریافته است که به آرامی در جست‌وجوی پاسخ سؤال‌هایی بودید که تمام انسان‌ها به دنبال آن می‌باشند. واقعاً چه اتفاقی در این زندگی پیش می‌آید و هنگامی که پایان می‌یابد، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ آیا به عزیزانی که از دست داده‌اید ملحق می‌شوید؟ آیا خداوند به استقبال شما می‌ایستد؟ آن روز، همان روز داوری به حساب می‌آید؟ آیا در جهنم جاودان خواهید ماند؟ آیا از آن جا راه گریزی به بهشت هست؟ اصلاً می‌دانید پس از مرگ چه اتفاقی می‌افتد؟ اصلاً اتفاقی رخ خواهد داد؟

جملات برگزیده‌ی کتاب هم خانه با خدا در حیات جاویدان:

- مرگ یک هدیه بی‌عیب و نقص است.
- تمام جهان بر یک اصل بنا شده است، متفاوت رفتار کردن.
- هدف از تجربه‌ها این است که خود را تمام و کمال بشناسی.
- مرگ روندی است که با آن هویت خود را دوباره بازسازی می‌کنی.
- وقتی به درستی به کائنات بنگری، متوجه می‌شوی که هیچ رمز و رازی در آن وجود ندارد.

در بخشی از کتاب هم خانه با خدا در حیات جاویدان می‌خوانیم:

یک بار دیگر به کلی از آن چیزی که فکر می‌کردم قرار است کشف کنیم دور افتاده‌ایم، بحثی جالب می‌شود؛ اما به موضوع من که تجربه مرگ و زندگی است مربوط می‌شود؟
اینجا همه چیز در هم تنیده شده است. هیچ واقعیتی در مورد زندگی و آنچه مرگ می‌نامی از دیگری جدا نیست، همه به هم مربوط است.
بسیار خب، به این سؤال پاسخ بده، اگر همه چیز یک باره اتفاق می‌افتد پس چرا ما اتفاقات را به گونه‌ای تجربه می‌کنیم که انگار به صورت مجزا و پشت سر هم هستند؟
در واقع تو تصمیم گیرنده هستی که چگونه به وقایع نگاه کنی و این یک راهنمای کاربردی بی‌نظیر در مسیر کنونی زندگی توست. تجربه‌های تو را چشم‌انداز‌هایی خلق می‌کنند که به آن‌ها نگاه می‌کنی. واضح‌تر بگویم، توسط حرکت تو در زمان و مکان خلق می‌شود.
ممکن است دوباره توضیح دهی؟
بگذار یک خیال‌پردازی ساده کنیم تا شاید درکش برای تو آسان‌تر شود.
خدایا، با تمام وجود تلاش می‌کنم تو را دنبال کنم؛ اما احتیاج به کمک دارم تا بتوانم مسئله را بفهمم.
بسیار خب، بگذار اینگونه بگوییم که تو وارد یک اتاق شده‌ای، یک اتاق بزرگ و بیش از حد آراسته. شاید کتابخانه یا یک خانه بسیار مجهز.
خوب است. می‌توانم تصویرسازی کنم.
وارد اتاق می‌شوی و همان ابتدا به بعضی چیزها دقت می‌کنی، شاید یک جفت مجسمه غول‌آسای عریان در گوشه اتاق وجود داشته باشد و به طور طبیعی نگاه تو را به خود جلب کند. جلو می‌روی تا آن را بررسی کنی. شاید چیزهای دیگری هم وجود داشته باشد که به همان اندازه چشمگیر باشند، مثلاً مجسمه خرس بزرگ و یک تلویزیون با صفحه نمایش پهن روی یک طرف دیوار که سر و صدای زیادی به راه انداخته است. بی‌درنگ حواس تو را به خود معطوف می‌کند ذهن تو به سرعت به آن سمت کشیده می‌شود.

 ۳۵۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-933-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۶۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۹۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هم خانه با خدا در حیات جاویدان

برای دانلود کتاب هم خانه با خدا در حیات جاویدان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هم خانه با خدا در حیات جاویدان

نظرات کتاب هم خانه با خدا در حیات جاویدان

ماری م
۱۳۹۹/۵/۳
کتاب خوب و جالبی هست. یک کتاب معنوی.
اما برای خوانندگانش ممکنه کمی سنگین باشه. باید برای درک کتاب مباحث مرگ و تجربه کرده باشی.
بعضی از بخشهاش از نظر من جای فکر داره.
به نظرم پایه دینی و اخرت شناسی باید قوی باشه برای خواندن کتاب. چون همه مطاللش بنیاد قوی ندارند برای همین ممکنه گیج کننده باشه و
مارو از خودشناسی و خداشناسی صحیح دور کنه.
در بحث جهنم که در انتهای کتاب آمده جالب هست که مدام می‌گه جهنم وجود نداره و توجیه و تفسیرهایی در این مورد آورده.
درباره حقیقتی که وجود داره توجیهاتی آورده شده که سعی بر پوشاندن این حقیقت داره
پیشنهاد می‌کنم برای درک بهتر ماجرای جهنم و واقعیت اون به تجربه‌های مرگ موقت کسانی مراجعه کنید که پس از خروج موقت از بدن صحنه‌های جهنم رو از نزدیک دیدند و لمس کردند و وقتی به بدن خودشون برگشتند و دوباره زنده شدن درباره این واقعیت حرف زدن.
پرویز ستایشی حق
۱۳۹۸/۵/۴
کتابیست فوق العاده از نویسنده و عارفی بزرگ. از اون کتابهایی است که دیدگاه مان را نسبت به خدا، معنای زندگی، ارتباطاتمان با دیگران و نهایتا" خودمان زیر و رو میکند. این کتاب در اصل هدیه ایست از سوی پروردگار که نیل دانلد والش وسیله آن شده است.
آتنـا مهدوی
۱۳۹۸/۸/۲۲
کتاب گفتگو با خدا اثر این نویسنده رو خوندم، البته کامل نه.
واقعا عالی هست، کلامش گیرا و اثرگذار هست و مارو از توهمات ذهنیمون رها میکنه.
واقعا دید آدمو نسبت ب برخی مسائل تغییر میده.
مشاهد همه نظرات (۱۵)