دانلود کتاب چگونه عاشقانه زندگی کنیم؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه عاشقانه زندگی کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه عاشقانه زندگی کنیم؟

چگونه کیفیت زندگی خود را بالا برده و به آن عمق ببخشیم.

سلام، من تونی السندرا هستم. وین و من در سه قاره باهم بوده‌ایم. من با تمام وجود می‌توانم بگویم که او یکی از درست‌ترین افرادی است که تا به حال با آنها آشنا شدم. وین با آنچه آموزش می‌دهد، زندگی می‌کند. اصولی که در مورد آنها صحبت می‌کند را عملی می‌کند و توانایی فوق‌العاده‌ای در انتقال ارزش‌هایش به دیگران دارد تا آنها هم بتوانند آرامش، فهم و روشنگری که خیلی مهم هستند (اما در عین حال گریزان) را حس کنند. کار وین، دعوت به تفکر بسیاری از سخنرانان، آموزش‌دهندگان و نویسندگان مهم و همچنین من را تحت تاثیر قرار داده است. من روی ایجاد روابط مستحکم افراد باهم در کسب و کار و همچنین در زندگی شخصی تمرکز می‌کنم. اگر فردی عزت نفس کمی داشته باشد یا با وجود درونی خود در تعادل نباشد، برای آنها مشکل است با دیگران روابط سالمی داشته باشند.

وین به ما یاد می‌دهد که چطور به خودمان ایمان داشته باشیم. وین واقعاً این موهبت را دارد که به دیگران نشان دهد که چطور زندگی‌شان را بهتر کنند، چه از نظر احساسی، روحی یا روانشناختی. شما نمی‌توانید با او مواجه شوید و انسان بهتری نشوید. به وین دایر گوش کنید و شکفتن زندگی و روابطتان را تماشا کنید.

 ۹۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-49-3 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

چگونه عاشقانه زندگی کنیم؟
روابط کارگر میافتند
روابط سحرآمیز، روابط سحرآمیز!
خلاقیت
همة ما در مسیر هستیم.
تمرین کنید
روابط فوق‌العاده ایده‌آل
عشق خالصانه

راهنمای دانلود کتاب چگونه عاشقانه زندگی کنیم؟

برای دانلود کتاب چگونه عاشقانه زندگی کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه عاشقانه زندگی کنیم؟

نظرات کتاب چگونه عاشقانه زندگی کنیم؟

شایان سپهر
۱۳۹۶/۲/۱۴
کتاب هلی دکتر وین دایر عزیز وصف ناشدنی است و عشق در کلمه به کلمه‌ی ان موج می‌زند. خوشا به حال انانی که توانسته به این پایه از عشق و ایمان برسند.
romina izakgoli
۱۳۹۵/۹/۱
نویسنده و کتاباشون فوقالعادست و شکی توش نیست!! ازتون خواهش میکنم کتاب مدیتیشن وین دایر هم بگذارید متشکرم
صفا قاسمی
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
این کتاب واسه کسایی که درک عشق بدون شرط را می‌خواهند خیلی مفید است
مشاهد همه نظرات (۱۵)