دانلود کتاب یکی از ما داره دروغ می‌گه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یکی از ما داره دروغ می‌گه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یکی از ما داره دروغ می‌گه

کتاب یکی از ما داره دروغ می‌گه رمانی رازآلود، اثر کارن ام. مک منس از عناوین پرفروش نیویورک‌تایمز در سال 2017 است که با داستان یک قتل گره خورده است! آن هم قتل در دبیرستان بوسیلۀ یک نوجوان! قاتل چه کسی است؟

این رمان یکی از معروف‌ترین آثار نویسنده امریکایی، کارن ام. مک منس (Karen M. McManus) است که تا به حال به 37 زبان ترجمه شده و همچنین نامزد بهترین داستان ادبیات کودک و نوجوان گودریدز در سال 2017 میلادی نیز بوده است. داستان یکی از ما داره دروغ می‌گه (One of us is lying) درباره سرنوشت پنج دانش‌آموز مدرسه است که با قتل پسری گوشه‌گیر به نام سایمون گره می‌خورد. سایمون برنامه‌ای ساخته که در مدرسه غوغای زیادی به راه انداخته و توجه همه را به خود جلب کرده است. دو دختر به نام‌های برانوین و اَدی و دو پسر به نام‌های نیت و کوپر متهمین اصلی این قتل هستند. هر کدام از این شخصیت‌ها در سبک زندگی خود در تضاد با دیگری قرار می‌گیرد. برانوین دختری باهوش و قانون‌مدار است؛ اَدی دختری جذاب و زیبا است؛ نیت زندگی بی‌بند و بار و خلافکارانه‌ای دارد و سایمون ورزشکاری با استعداد و آینده‌دار است. تحقیقات به عمل آمده از جنایت، تصادفی نبودن حادثه را تایید می‌کند و این آغازی بر ماجراهای شگفت‌انگیز و تاثیرگذاری است که شخصیت‌های این رمان را به شدت درگیر خود می‌کند.

چرا خواندن رمان یکی از ما داره دروغ می‌گه را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

قتل همواره از اشخاص بزرگسال سر نمی‌زند، ولو بعضی وقت‌ها نوجوانان هم به علت مشکلات روان‌شناختی و گذشته‌ای که سپری کرده‌اند، دست به این عمل می‌زنند. کتاب «یکی از ما داره دروغ می‌گه» قصۀ گروه دوستانه‌ای است که با بر ملا شدن رازشان به گونه‌ای مشکوک، ماهیت اصلی‌شان ثابت می‌شود. از این رو، خواندن این رمان می‌تواند شما را با جهان ناهمگون دیگری روبه‌رو کند.

در بخشی از کتاب یکی از ما داره دروغ می‌گه می‌خوانیم:

روز دوشنبه طبق معمول براى رفتن به مدرسه حاضر مى‌شوم. درست ساعت شش است و نیم ساعت است که من در حال این طرف و آن طرف رفتن هستم. ساعت شش و نیم حلیم با برى و آب پرتقال مى‌خورم و ده دقیقه‌ى بعد دوش مى‌گیرم. موهایم را خشک مى‌کنم، لباس مى‌پوشم و ضد آفتاب مى‌زنم. ده دقیقه نیویورک تایمز را ورق مى‌زنم. ایمیل‌هایم را چک مى‌کنم، کتاب هایم را جمع مى‌کنم و مطمئن مى‌شوم که گوشى‌ام شارژ دارد.

تنها چیزى که با همیشه فرق مى‌کند، قرار ملاقات ساعت هفت و نیم من با وکیل است.

اسم این خانم وکیل رابین استفورد است و بنا به گفته‌ى پدرم وکیل مدافع بسیار موفقى در امور جنایى است. اما رزومه‌ى خیلى بلندبالایى ندارد. او از آن دسته وکلایی ‌نیست که به ناچار با پولداران خلافکار که سعى مى‌کنند با پول از شر خلاف خود راحت شوند، در ارتباط باشد. او درست به موقع مى‌آید و وقتى میو او را به طرف آشپزخانه راهنمایى مى‌کند، به من لبخندى گشاده و گرم مى‌زند.

نمى‌توانم از روى قیافه سن و سالش را حدس بزنم ولى زندگینامه‌اى که دیشب پدرم به من نشان داد، مى‌گوید که او چهل و یک ساله است. او کت وشلوارى کرم رنگ پوشیده که با رنگ پوست تیره‌اش در تضاد است، جواهرات ظریفى انداخته و کفش‌هاى گرانقیمتى پوشیده که در حد برند جیمى چو نیست.

او پشت میز آشپزخانه‌ى ما و درست روبروى من و والدینم مى‌نشیند.» برانوین از دیدن تو خوشحالم. بگذار درباره‌ى آنچه که باید امروز انجام دهى و اینکه چطور باید مدرسه را مدیریت کنى، حرف بزنیم.»

 ۳۹۲ صفحه، ۸۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-99932-7-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: حرف‌هاى سایمن
1. برانوین
2. ادى
3. برانوین
4. ادى
5. برانوین
6. کوپر
7. ادى
8. برانوین
9. ادى
بخش دوم: قایم موشک
10. برانوین
11. نیت
12. برانوین
13. کوپر
14. ادى
15. نیت
16. برانوین
17. ادى
18. برانوین
بخش سوم: حقیقت یا شجاعت
19. نیت
20. کوپر
21. برانوین
22. کوپر
23. ادى
24. نیت
25. برانوین
26. برانوین
27. برانوین
28. کوپر
29. ادى
30. نیت
پایان سخن

راهنمای دانلود کتاب یکی از ما داره دروغ می‌گه

برای دانلود کتاب یکی از ما داره دروغ می‌گه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یکی از ما داره دروغ می‌گه
لیلا شیرازی
۱۳۹۹/۱/۶
جذاب و سرگرم کننده.
کاربر b
۱۳۹۹/۱/۶
خود کتاب زیباست اما در مورد ترجمه نظر خوبی ندارم من کتاب انگلیسی رو خوندم و ترجمه قسمت نمونه هر دو کتاب رو با متن انگلیسی مقایسه کردم. اون قسمتی که من مقایسه کردم مترجم این کتاب به متن وفادار بوده در بیشتر...
مبین درویشی
۱۳۹۸/۹/۹
جالب بود...فقط ترجمش میتونست بهتر باشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)