دانلود کتاب 13 راز زندگی که باید قبل از مرگتان بدانید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 13 راز زندگی که باید قبل از مرگتان بدانید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 13 راز زندگی که باید قبل از مرگتان بدانید

کتاب 13 راز زندگی که باید قبل از مرگتان بدانید به قلم لیوینگستون ایمونیتی، با ارائه‌ی راهکارهایی بسیار ساده اما کاربردی به شما کمک خواهد کرد تا در سخت‌ترین شرایط خود محکم بوده و مسیر زندگی‌تان را در جهتی درست پیش ببرید.

درست هنگامی که زندگی‌تان در سراشیبی تند و انبوهی از مشکلات قرار گرفته و به نظر می‌رسید هیچکدام هرگز حل نخواهند شد، کتاب 13 راز زندگی که باید قبل از مرگتان بدانید (13Secrets You Should know About Life Before You Die) می‌تواند حلال مشکلات شما باشد. شما نه تنها بعد از مطالعه این کتاب با همه مشکلاتی که بر سر راهتان است می‌توانید مبارزه کنید، بلکه مصمم و محکم به زندگی لبخند خواهید زد و به اهدافی که در سر دارید فکر می‌کنید.

هیچ چیز در زندگی افراد ماندگار نخواهد بود مگر عشق. از مشکلات و سختی‌ها نباید ترسید و تسلیم شد، حتی اگر تنها هستید. در هر شرایطی که هستید باید بدانید، که تنها عشق است که هرگز از یادها نخواهد رفت.

زندگی مجموعه‌ای از انتخاب‌هاست و هر کاری که در زندگی خود انجام می‌دهیم به همین انتخاب‌ها برمی‌گردد. شما هستید که انتخاب می‌کنید کل روز را در تخت بمانید یا اینکه بیدار شوید و به سر کارتان بروید، آنچه که انتخاب می‌کنیم در واقع انعکاسی از شخصیت ماست. آنچه که شخصیت واقعی ما را نشان می‌دهد توانایی‌هایمان نیست بلکه انتخاب‌های ماست. اگر تصمیم اشتباهی بگیرید در موقعیت اشتباهی قرار خواهید گرفت و برعکس.

با لیوینگستون ایمونیتی بیشتر آشنا شویم:

لیوینگستون ایمونیتی (Livingstone Imonitie) دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه Benin در Edo State نیجریه است. او یک بلاگر، دارای مدرک معتبر بازاریابی آنلاین از گوگل، سخنران، نویسنده و سفیر ROI آفریقا؛ سفیر ROI مدافع و مروج دانش آفریقاست. از دیگر آثار او می‌توان به، 70 روش برای موفقیت و مقاله‌ی رویای خودت باش، که نظرات مثبت زیادی از کشورهایی همچون نیجریه، اوگاندا، تانزانیا، فنلاند، چین، هند و امریکا به سوی خود جذب کرد، نام برد.

در بخشی از کتاب 13 راز زندگی که باید قبل از مرگتان بدانید می‌خوانیم:

دیوید بسیار سختکوش است، او هر روز کار می‌کند تا مطمئن شود همه چیز برای خانواده‌اش فراهم باشد ولی او یک چیز را فراموش کرده است. از آنجاییکه بسیار سرش شلوغ است نمی‌تواند وقتی به فرزندان خود اختصاص دهد. او صبح خیلی زود قبل از اینکه بقیه بیدار شوند، خانه را ترک می‌کند و شب‌ها بعد از اینکه همه خوابیدند به خانه بازمی‌گردد. او در جشن تولد آن‌ها حضور نداشت، مسابقه‌ی فوتبال آن‌ها را ندید و در مراسم جشن فارغ‌التحصیلی پسر بزرگش از دبیرستان هم نبود. فرزندانش واقعا از او ناراحت بودند و این موضوع مشکلاتی برای خانواده ایجاد کرده بود.

فرزندان ما نمی‌دانند اوضاع از چه قرار است، آن‌ها نمی‌دانند شما دوست دارید وقت بیشتری را با آن‌ها سپری کنید ولی نمی‌توانید چون باید هر روز کار کنید تا بتوانید غذای آن‌ها را فراهم کنید، برایشان لباس بخرید و بهترین شرایط تحصیلی را برای آن‌ها فراهم کنید. تنها چیزی که می‌دانند این است می‌خواهند وقتی به شما نیاز دارند، شما در دسترس باشید.

در هر شرایطی لطفا تلاش خود را بکنید و وقتی را به فرزندان‌تان اختصاص دهید آن‌ها شدیدا به حضور شما نیاز دارند. همه چیز در زندگی به لحظات خوب بستگی دارد و اینکه بتوانید تعادل درستی بین کار، خانواده و دوستان خود برقرار کنید.

 ۱۰۸ صفحه، ۷۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6413-05-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

راز اول: مسئولیت‌پذیر باشید
راز دوم: هدفمند باشید
راز سوم: از شکست نترسید
راز چهارم: همه چیز به نوع انتخاب‌های ما برمی‌گردد
راز پنجم: دوست‌یابی
راز ششم: همیشه به دنبال یادگیری باشد
راز هفتم: زندگی کنید، سفر کنید
راز هشتم: قبل از خرج کردن، پس‌انداز کنید
راز نهم: شرافتمند باشید.
راز دهم: خانواده از همه چیز مهم‌تر است
راز یازدهم: بخشنده باشید
راز دوازاهم: همیشه بهترین باشید
راز سیزدهم: وقتی را به دعا اختصاص دهید
یادداشت آخر
درباره‌ی نویسنده

راهنمای دانلود کتاب 13 راز زندگی که باید قبل از مرگتان بدانید

برای دانلود کتاب 13 راز زندگی که باید قبل از مرگتان بدانید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  13 راز زندگی که باید قبل از مرگتان بدانید
بهار یزدانی
۱۳۹۸/۱۰/۱۵
کتاب خوبی بود، به شرطی ازش استفادهپبشه
Edward Payne
۱۳۹۸/۱۰/۲۱
میدونین، خیلی عالییه ولی به شرطی که ازش استفاده کنین 👌
حسین سلیری
۱۳۹۸/۱۰/۱۵
۱۳ تا راهکار بهمون میده که هر کدوم راهگشای ماهستن.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۶)