دانلود کتاب 40 فکر سمی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 40 فکر سمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 40 فکر سمی

حتی یک لحظه هم این افکار را باور نکن!

حالا وقتش است که نگاهی به باورهای نادرست سمی‌تان بیندازید.

با خواندن و به کار بردن مطالب این کتاب تا حدودی قادر خواهید شد یکی دو یا چندین باور نادرست سمی‌تان را شناسایی کنید که باعث شده‌اند بدون دلیل ناراحت و ناراضی باشید. اما مهم‌تر این است که با به کار بردن پادزهرهای مختلف مطرح در این کتاب، می‌توانید افکارتان را سم‌زدایی کنید و مسیر را برای زندگی متعادل‌تر و از نظر روان‌شناختی سالم‌تر و ارضاکننده‌تر، هموار سازید.

جای تعجب است که هنوز اشخاص باهوش و روشنفکر زیادی که خودشان را مردمانی مطلع و آگاه می‌دانند، از عقاید و فلسفه‌هایی پیروی می‌کنند که شادمانی خودشان را تخریب می‌کند و آرامش و سلامت دوستان و خانواده‌شان را از بین می‌برد. این کتاب برای اشخاصی که زندگی خود و عزیزانشان را تخریب می‌کنند، نوشته شده است.

اگر سفرتان را از مسیری اشتباه شروع کنید، گم خواهید شد. چنین مسأله ای در مورد سفر زندگی نیز صدق می‌کند. در اطراف ما آن قدر باورهای نادرست و اطلاعات بی‌معنا وجود دارد که نقشه ای ناقص برای طی مسیر به دستمان دهد. در نتیجه، در مسیرهایی که به ناکجاآباد منتهی می‌شود، قرار می‌گیریم. اغلب در الگوهایی گرفتار می‌شویم که در ما تنش، افسردگی، اضطراب، گناه و عصبانیت ایجاد می‌کند.

اگر به همه‌ یا تعدادی از این باورهای نادرست معتقدید، از شما می‌خواهیم به دقت باورهایی را که در این کتاب مطرح شده‌اند، مدنظر قرار دهید و دوباره به گونه ای روش مند درباره ی این باورهای سمی بیندیشید و آن ها را حذف کنید.

اگر بازنگری فکری داشته باشید، به احتمال زیاد خیلی شادتر خواهید بود و توانایی بیشتری برای سازگاری و مشکلات کمتری خواهید داشت. ما باور داریم که روشمان درباره‌ی باورهای نادرست سمی و پادزهرهای خاص آن‌ها، بی بروبرگرد به شما کمک خواهند کرد.

 ۱۸۴ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-412-967-4 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۸۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 40 فکر سمی

برای دانلود کتاب 40 فکر سمی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  40 فکر سمی

نظرات کتاب 40 فکر سمی

سروش شمس
۱۳۹۹/۸/۲۰
الان تقریبا ۳۰ درصد کتاب را مطالعه کردم
در عین سادگی مطالب عمیق و زباله‌های ذهنی که تا ۸ سالگی در ذهن بسیاری از ماها کار گذاشته شده که خودمون هم از وجود آن بی خبر هستیم
را مطرح می‌کنه و باز می‌کنه و برامون قابل تشخیص میشه
و شناخت مارو عوض می‌کنه نسبت به موضوع
البته برای رفع موضوع مورد نظر کتاب
راه حل خاصی نداره و هر یک از این ۴۰ فکر سمی می‌تونه یک کتاب عملیاتی برای رفع اون مطالعه بشه
ولی تشخیص بسیار مهمه
امیدوارم در انتخاب کتاب کمکتون کنه
همواره در مثلث رستگاری باشید خوشبختی رشد، لذت
سلامتی، شادی، ثروت
سلدا رییس
۱۳۹۹/۵/۶
خیلی عالی بود. به نظرم باید اسمش رو میزاشتن ۴۰ راهکار معجزه گر. خیلی کتاب خوب و تاثیر گذاری بود و نکاتی که درون اون اشاره شده با اینکه جزیی هست اما انگار برای اکثر ماها اتفاق افتاده و این خیلی خوبه که این کتاب به تک تک اون‌ها پرواخته و برای هرکدوم راهکار گذاشته. از کتابراه واقعا ممنونم. بین چند تا کتابی که از کتابراه خوندم این کتاب وکتاب نه بشنو و ثروتمند شو خیلی برام تاثیدگزار بود.
رویا رحیم زاده
۱۳۹۹/۱/۱۵
سلام و تشکر فراوان از کتابراه.. من تا فکر سمی ۵ خوندم. بار اول فقط خوندم و بعد از کمی تامل برگشتم و دوباره ازاول مرور کردم وتازه متوجه شدم ک خودم هم دچار یکی از فکرهای سمی بودم و چند روزه دارم ب رفتارام فکر میکنم و هنوز درگیرم.... . . و تا همینجا خداروهزاربار شکر میکنم ک این کتاب و سرراه من قرار داد... و هزاران تشکر از کتابرا.... . حتما بخونید البته بدون ادعا
مشاهد همه نظرات (۱۵۶)