معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی 10 قانون موفقیت مالی رابرت کیوساکی

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی 10 قانون موفقیت مالی رابرت کیوساکی
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید پادکست
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی 10 قانون موفقیت مالی رابرت کیوساکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی 10 قانون موفقیت مالی رابرت کیوساکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی 10 قانون موفقیت مالی رابرت کیوساکی

پادکست  10 قانون موفقیت مالی رابرت کیوساکی، نیروی ذهنی شما را در امور مالی تقویت خواهد کرد تا بسته به شرایط خود، راه حلی برای بهبود بخشیدن درآمدتان پیدا کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانهٔ اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

رابرت کیوساکی می‌گوید: برای داشتن آی کیوی اقتصادی باید بدانید که سه مدل درآمد وجود دارد. افرادی که در دستهٔ کارمندان و صاحبان شاغل هستند، سخت کار می‌کنند برای بدست آوردن درآمد. مشکلی که در این روش وجود دارد این است که نرخ مالیات برای این مدل درآمد بسیار بالا است. یا براساس حرف وارن بافت باعث شرمندگی که منشی ایشان مالیات بیشتری نسبت به وارن بافت میده، درحالی که وارن بافت میلیاردها دلار درآمد دارد.

دومین مدل درآمد، درآمد از راه سرمایه و سهام داشتن در بورسه که در این درآمد ۲۰ درصد مالیات بهش تعلق می‌گیرد. این مدل درآمد را درآمد کاپیتالی می‌گویند. یعنی اگر من سهامی به ارزش ۱۰ دلار بخرم و به قیمت ۵۰ دلار بفروشم، اون ۴۰ دلاری رو که به دست می‌آورم، ۲۰ درصد از آن ۴۰ دلار رو باید مالیات بدم. و اگر خانه‌ای به ارزش ۱۰۰ هزار دلار بخرم و به قیمت ۲۰۰ هزار دلار بفروشم، بهش می‌گویند درآمد کاپیتالی. که باید به خاطرش مالیات زیادی بدهید.

سومین مدل درآمد، که بهترین نوع درآمد است، درآمد غیر فعال نام دارد، درآمدی که به طور روتین هر ماه بدست می‌آورید. یکی از دلایلی که من الان ثروتمندم و میتوانم در سن پایین بازنشسته بشم این است که من روی درآمد غیر فعال کار کردم و وقت گذاشتم، نه حقوق ماهیانه و نه روی بازار سهام و بورس و اینا، من دلم درآمد غیرقعال می‌خواهد.

شما باید بدانید که اگر سخت کار می‌کنید، برای چه چیزی به سختی کار می‌کنید و چه مدل کاری را انجام می‌دهید و برای داشتن چه مدل درآمدی به سختی کار می‌کنید؟

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۱ دقیقه
بخش دوم
۱ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۱ دقیقه
بخش پنجم
۱ دقیقه
بخش ششم
۲ دقیقه
بخش هفتم
۱ دقیقه
بخش هشتم
۱ دقیقه
بخش نهم
۳ دقیقه
بخش دهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی 10 قانون موفقیت مالی رابرت کیوساکی
نویسنده
گویندهمحسن زرآبادی پور
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید پادکست

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی 10 قانون موفقیت مالی رابرت کیوساکی

سعیده ترابی
۱۴۰۰/۴/۸
عالی بود همه ما لایق داشتن زندگی خوب و بدون نگرانی از آینده هستیم و برای رسیدن به اون لازمه آموزش ببینیم و آموزش‌های رابرت کیوساکی به زبانی ساده و دلنشین واقعا گویا و کاربردیه. این کتاب خیلی کوتاه و سلیس نکات خوبی رو ارائه داده
سمیه تاجیک
۱۴۰۰/۴/۱۲
زیاد از حد خلاصه بود، بیشتر انگار داشت کد‌های مالی رو می‌گفت تا ده تا قانون بگه... ولی یک بار گوش دادنش برای اونهایی که علاقه مند به موفقیت مالی هستند خوبه اما توقع زیادی ازش نداشته باشید
شیرین ترین رویای زندگی
۱۴۰۰/۴/۱۸
سلام خداقوت خوب بود. تو ۱۰ تا بخش دو تا سه دقه‌ای بود ولی خب موضوع اصلی و بازش نکرد. درامد غیرفعال چیه وچجوری بدست میاد؟؟ کتابی هس که بتونه دراین زمینه کمکم کنه؟؟
فرانک عبداللهی
۱۴۰۰/۴/۲۰
قوانین موفقیت زندگی آدم رو متحول می‌کنه اعتیاد به کتاب‌های نظیر این کتاب تا ابد فرکانس شمارو بالا نگه می‌دارد فرکانس مالی موفقیت و......
منصوره اسماعیل بگی
۱۳۹۹/۸/۲۶
رسا بوک یعنی تولید کننده این کتاب صوتی یه دزد واقعیه و این کتاب صوتی یه افتضاح بود واقعا متاسفم
سعید رحیمی
۱۳۹۹/۴/۳۱
دربخشی از کتاب میگه پدرم فقیر بود ولی در جایی دیگر عنوان میکنه پدرش ثروتمند بوده. من که علت این تناقض گویی رو نفهمیدم
sepideh farokhnia
۱۳۹۸/۱۱/۱
خیلی خیلی کم بود و هیچ موضوعی رو باز نکرد و در واقع اطلاعاتی به شنونده نمیده
مهدی نوری
۱۳۹۷/۵/۲۲
سرعت بیان مطالب بالاست. عنوان سرفصلها باید در ابتدای هر فصل گفته بشه
مشاهده همه نظرات ۳۴

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی 10 قانون موفقیت مالی رابرت کیوساکی

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی 10 قانون موفقیت مالی رابرت کیوساکی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.