معرفی و دانلود خلاصه کتاب زندگیتو خوب کن

عکس جلد خلاصه کتاب زندگیتو خوب کن
قیمت:
۲۸۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب زندگیتو خوب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب زندگیتو خوب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب زندگیتو خوب کن

میکروکتاب زندگیتو خوب کن به قلم لوئیز ال هی، به شما نشان می‌دهد هرگونه درباره‌ی خود فکر کنید، همان فکر به واقعیت تبدیل می‌شود و هر فکری که از ذهنتان می‌گذرد، آینده‌ی شما را رقم می‌زند.

هر یک از انسان‌ها با تفکرات و احساساتشان تجربه‌هایی نو، برای خود خلق می‌کنند. اندیشه‌هایی که به ذهن شما راه می‌یابند و همچنین کلماتی که بر زبان می‌آورید، سبب آفرینش تجربه‌های شما می‌شوند. این خود انسان است که چگونگی شرایط زندگی‌اش را رقم می‌زند اما هنگام ناکامی، دیگران را ملامت می‌کند.

نفرت، احساس گناه، ترس و... بیشتر از هر چیز دیگری در زندگی شما مشکل ایجاد می‌کنند. این حس‌ها که مسائل عمده‌ای را در زندگی تغییر می‌دهند، حاصل سرزنش دیگران و همچنین فرار از بار مسئولیت است. هر اتفاقی که در زندگی شما بیافتد از تفکر درونی شما سرچشمه می‌گیرد.

اگر می‌بینید کسی می‌گوید: همه با من چنین و چنان می‌کنند، از من انتقاد می‌کنند، هرگز مطابق خواسته‌ام رفتار نمی‌کنند و... همین الگوی آن فرد است و باعث می‌شود در زندگی واقعی او نیز چنین مسائلی پیش بیاید. این یعنی در وجود او اندیشه‌ای وجود دارد که انسان‌هایی را به سویش می‌کشاند که چنین رفتاری از خود نشان می‌دهند. زمانی که دیگر اینگونه فکر نکند آن‌ها به جای دیگری می‌روند و این کارها را با فرد دیگری می‌کنند زیرا او دیگر آن‌ها را جذب خود نمی‌کند.

این میکروکتاب را به طور کامل مطالعه کرده و تمرینات آن را گام به گام انجام دهید. زمانی که تمام مطالب ذکر شده را رعایت کردید، یک هدیه‌ در اختیار شما قرار می‌گیرد. اینکه در در چه موقعیتی قرار دارید، اهمیتی ندارد. به کمک این کتاب قادر خواهید بود زندگی‌تان را دگرگون کنید.

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

جملات برگزیده‌ی میکروکتاب زندگی‌تو خوب کن:

- درون‌نگری خطری ندارد.
- حقیقت جزء دگرگونی‌ناپذیر من است.
- گذشته کوچک‌ترین اقتداری بر من ندارد.
- من لایق بهترین هستم و اکنون بهترین را می‌پذیرم.
- الگوهای خود را می‌بینم و دگرگونی‌ها را انتخاب می‌کنم.

لوئیز ال هی را بیشتر بشناسیم:

لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay) نویسنده‌ی کتاب‌های پر‌فروش بسیار، سخنران، مدرس علوم ماورای طبیعت و همچنین از جمله پیشگامان در حوزه‌ی خودیاری و رشد شخصی است. وی چندین کتاب در زمینۀ روانشناسی و موفقیت به چاپ رسانده و یکی از بزرگ‌ترین رهبران تفکر نوین محسوب می‌شود.

در بخشی از میکروکتاب زندگی‌تو خوب کن می‌خوانیم:

در مورد ثروت اعتقادات مختلفی وجود دارد که اگر شما به آن باور داشته باشید، ثروتمند نمی‌شوید. مثال: «پول چرک کف دسته، پول راحت میاد راحت‌تر میره، هر کی پولداره کلاهبرداره، هیچ وقت به کسی نگو چقدر پول داری». اگر به این افکار اعتقاد دارید، ثروت را از خودتان دور می‌کنید.

مهم نیست چگونه این اعتقادات را آموخته و یاد گرفته‌اید، باید آن را رها کنید تا همه چیز درست شود. هر احساسی که نسبت به پول داشته باشید آن را به واقعیت تبدیل می‌کنید. باید بپذیرید که شما استحقاق توانگری را دارید. اعتقادات خود را محدود نکنید. فکر نکنید که ثروت فقط برای دیگران است. شما هم لایقش هستید.

همانطور که ذهن خود را پاکسازی می‌کنید به خانه تکانی زندگی هم بپردازید تا ثروت را در هر قسمت از زندگی‌تان وارد کنید. سراغ یخچال بروید و هر چیزی که مدتی زیادی در یخچال مانده را دور بریزید. سراغ کمد لباس‌هایتان بروید و هر چیزی که کهنه است را از کمد خارج کنید.

جا را برای هر چیز تازه‌ای باز کنید. همانطور که ذهنتان را پاکسازی می‌کنید، به محیط اطراف خود هم اهمیت بدهید. خودتان را آماده‌ پذیرش ثروت، نیکی و فراوانی کنید. سعی کنید هر کسی که ثروتمند است را دوست بدارید و از اینکه در دنیا ثروتمندان زیادی وجود دارند خوشحال باشید. از هر منبعی که پول را وارد زندگی‌تان می‌کند سپاسگزار باشید.

ثروت فقط بُعد مالی ماجرا نیست، همین که می‌توانید در نهایت سلامت کار کنید و از زندگی‌تان لذت ببرید، ثروتمند هستید. وقتی بتوانید ثروت‌های عظیم و بی‌شمار زندگی خودتان را تشخیص دهید و به خاطر آن از خداوند سپاسگزار باشید، گردش پولی و معنوی دارایی‌های شما افزایش خواهد یافت.

فهرست مطالب کتاب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول
آنچه معتقدم
جلسه‌ای با لوییز
مشکل چیست؟
مشکل از کجا پدید می‌آید
آیا حقیقت دارد؟
حالا چه کار می‌کنیم؟
فصل دوم
مقاومت در برابر تحول
روش تحول
نوسازی
تمرین روزانه
فصل سوم
به کار بردن آرمانها
روابط
کار
موفقیت
ثروت
جسم
فهرست بیماری‌ها
داستان من
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابخلاصه کتاب زندگیتو خوب کن
نویسنده
مترجمفاطمه فراهانی
ناشر چاپی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۹
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه الکترونیک
۲۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب زندگیتو خوب کن

هادی شمس الدینی
۱۴۰۰/۹/۱۳
کتاب واقعا مفید و کاربردی هستش که در زمانی که دچار افسردگی هستید میتواند کمک شایانی به شما بکند ولی خب در نظر بگیرید هر کتابی و هر دستوری نیاز به اجرایی دارد تا نتیجه حاصل شود صرف خواندن تنها کمکی خاصی به شما نمیکند اما اگر با دقت و با هر خواندنی اجرایی پشتش باشد قطعا نتیجه‌های خیلی خوبی حاصل میشود. یاعلی
مریم زمانی
۱۴۰۰/۵/۹
کتاب خوبیه و به محص شروع کردن به خوندنش احساس امید و مثبتی به ادم می‌ده ولی در سطح شناختی من تغییری حس نکردم گویا فقط احساساتم در طی خوندن مثبت می‌شد و اون لحظات خوب بود.
Hz Mlk
۱۴۰۱/۳/۲۹
خلاصه خیلی فشرده‌ی کتاب شفای زندگی هست اون کتابو بخونین خیلی بهتره با ترجمه خانم گیتی خوشدل
سیمین شهابی
۱۴۰۱/۱/۱۵
کتاب خوبی بود و به خواننده انگیزه تغییر شرایط و درست کردن شرایط بهتر از زندگی را میدهد.
Bina Sameipour
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
برای من مفید و سازنده بود بر اساس شرایط فعلی که در ان وجود دارم کمک بسیار بز گی بود
سیدمبین موسوی
۱۴۰۰/۱۰/۲۸
خوبه میشه تغییر کر دولی سختی تو شروع کار ممکن عادت کردن به تغییر یکم زمان ببره
سهیلا توکلی
۱۴۰۰/۵/۶
واقعا با این کتاب دربهای تغییر و تحول به روی انسان باز میشود
ن ب
۱۳۹۹/۶/۱۱
کتابی که کامل و جامع و روان و تاثیرگذار
آیلار مقدم
۱۳۹۹/۱/۲۴
واقعا عالی بود و جامع و کامل و تاثیر گذار
کیارش بختیاری
۱۴۰۰/۴/۲۱
عالی بود کامل ٬ساده ودلنشین. خیلی به من کمک کرد
Lili .Lili
۱۳۹۹/۲/۱۴
عالی بود و ارزش خوندن و داشت واقعا
ایرج حسینزاده
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
باسلام راهکارهای خوبی داره ولی عمل کردنش سخته
ندا شاپوری
۱۴۰۰/۴/۳
عالی بود.. کلی لذت بردم
حورا S
۱۴۰۰/۳/۱۷
مثل همه کتابای لوییز هی عالی بود
مائده قره چولو
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
کتاب خوبی بود. ممنون
مشاهده همه نظرات ۱۶

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب زندگیتو خوب کن

برای دریافت خلاصه کتاب زندگیتو خوب کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.