معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی خداوند اوضاع را درست می‌کند

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی خداوند اوضاع را درست می‌کند
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی خداوند اوضاع را درست می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی خداوند اوضاع را درست می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی خداوند اوضاع را درست می‌کند

جول اوستین در پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند به شما می‌گوید که چگونه با عشق و اعتماد به خداوند تمامی مشکلات در زندگی‌تان رفع می‌شود. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

در همه‌ی مراحل زندگی مشکلاتی در مقابل ما هستند و ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم ولی هیچ تغییری نمی‌بینیم، خیلی راحت ممکن است نگران شویم و گمان می‌کنیم وضع بهتر نمی‌شود، اما خدا درستش می‌کند.

خداوند بر همه چیز حاکم است و می‌بیند چه اتفافی می‌افتد و راه حل درست در دستان اوست. نیازی نیست شما راه چاره را بفهمید. ممکن است پاسخ عقلانی‌ای وجود نداشته باشد. خداوند راه‌حل‌هایی برای انجامش دارد که اصلا به فکر‌مان هم نمی‌رسد.

در این مواقع باید آرامش داشته باشیم و به خداوند فرصت بدهیم تا اوضاع زندگی ما را درست کند. زمانیکه کار را به خدا می‌سپارید، نه تنها سنگینی و بار از روی دوش‌تان برداشته می‌شود بلکه خدا کارهایی را درست می‌کند که شما نمی‌توانستید از پسش بر بیاید. شرایط سخت تغییر می‌کنند به شرطی که اعتقاد داشته باشید که خداوند همه‌ی مشکلات را از سر راه ما برمی‌دارد.

شاید دلایل زیادی برای نگرانی داشته باشید. ایمان‌تان را حفظ کنید؛ خدا درستش می‌کند. فقط باید زمانش برسد تا همه چیز به نفع شما تغییر کند. پس آرامش درونی خودتان را حفظ کنید و به خداوند متعادل اعتماد کامل داشته باشید. مشکلی که شما دارید ممکن است بزرگ‌تر و قوی‌تر از شما باشد ولی راه‌های خدا از راه‌های ما بهتر و کاربردی‌تر است و او می‌داند چه چیز برای شما بهتر و به صلاح شماست. زمانیکه ایمان‌تان را حفظ کنید و به خداوند اعتماد کنید، اتفاقات شگفت‌انگیز و حیرت‌انگیزی برای شما رقم می‌خورد.

جول اوستین (Joel Osteen)، نویسندۀ کتاب خداوند اوضاع را درست می‌کند، نویسنده، مجری تلویزیونی، واعظ آمریکایی، و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان است. مردم دنیا او را با نام مستعار "کشیش خنده‌رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکا است. اوستین تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴ دقیقه
بخش اول
۱۰ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۹ دقیقه
بخش چهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی خداوند اوضاع را درست می‌کند
نویسنده
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۸۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی خداوند اوضاع را درست می‌کند

paaydar greenlife
۱۳۹۹/۲/۸
خداروشکر که جویل اوستین هست تا در شلوغی و روزمرگی‌ها و استرسهای دنیای تکنولوژی امروز به ما یادآوری کنه که همگی تحت رحمت نیروی خیلی بزرگتری هستیم و باعث ایجاد آرامش در قلب‌ها هامون بشه... خداروشکر که کتابراه وسیله‌ای شد تا از صحبت‌های اون استفاده کنیم و ایمان را قوی تر کنیم😇
سیدجعفر بوستانی
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
خوب بود. صدای گوینده پر از احساس و تاثیر گذار بود. به نظر می‌رسد ترجمه گفتار زیاد روان و ساده نبود و بیشتر شبیه ترجمه همزمان یک سخنرانی بود. با این حال شنیدن آن را به صورت مکرر توصیه می‌شود تا در ضمیر ناخودآگاه به عنوان ملکه ذهنی ثبت وضبط شود. خدا هست همیشه و همه جا
محمدحسن سعادت
۱۳۹۹/۱۱/۲۷
سلام. از پوچی و هیچ من رو ساخت، کارهام رو هم درست می‌کنه! این کتاب بهم چیزهایی رو میگه که می‌دونم ولی ازش هیچ استفاده‌ای نمی‌کنم و در راس اونها خداوندِ که باورش برام سخت شده.
باید خدا رو باور کنم
هانی مرادی
۱۳۹۹/۵/۸
فوق العاده بود، ب من احساس قدرت داد، اینکه تا با خدا هستی هیچ چیزی نمیتونه بررتو غلبه کنه و تو رو از پا دربیاره، خدا همیشه حواسش ب مشکلات تو هست و اونهارو حل میکنه
سودابه منشئی
۱۳۹۹/۲/۲۸
این کتاب با وجود اختصار دربردارنده جملات کلیدی نابی هست که رهگشا و ارامش بخش است کتاب انگیزشی خوبی بود که حس خوبی را در انسان ایجاد میکند البته لحن صدا بنظرم اصلا مناسب نبود
نرگس زرد
۱۳۹۹/۲/۱۰
جول مثل همیشه بسیار مفید و عالی بود بسیار ارزشمند هستند به دوستان نیز توصیه میکنم از انتخاب‌های عالی کتابراه سپاسگزارم گوینده در جذب شنونده و گفتن مطالب بسیار عالی
نیل امجد
۱۳۹۹/۹/۱۳
تو روزای نگرانیم گوش دادم و آروم شدم، ممکنه این صحبتها رو قبلا شنیده باشیم اما کلام این نویسنده در قلب نفوذ میکنه، در ضمن صدای گوینده عالیه
Sara Saffari
۱۳۹۹/۱/۱۷
خیلی خوبه.... در حقیقت سپردن‌ خودمون به خدای مهربون هست.. اگه بشه بیشتر کتابهای صوتی دراین زمینه باشن عالیه
Zahra Taheri Rad
۱۳۹۹/۷/۲۱
فوق العاده، بی نظیر، صدا گوینده دلنشین بود، من که همیشه تو زندگیم به خدا ایمان داشتم و دارم همیشه
معصومه جلالی
۱۳۹۹/۳/۷
کتابهای جول اوستین بسیار حال خوب کن و انگیزه باشه. برای وقتایی که حالتون بده خیلی پیشنهادش میکنم
Masoumeh F
۱۳۹۸/۱۰/۲۷
عالیه ولی کوتاهه... صدای گوینده هم خیلی خوبه
آذر شادمان
۱۳۹۸/۵/۱۰
بی نظیر👌جول اوستین واقعا کتاب و گفته هاش تاثیر گذاره بی‌نقص هست..
الناز فرجی
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
عاشق جول اوستینم و خیلی مطالعم در زمینه مسیحیت هم ارتقا یافت البته صدای اقای قناعت پیشه بسیار موثره در تاثیر کتاب
رویا ایرانمنش
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
عالی بود من از این گونه مطالب لذت می‌برم وسرشار از انرژی میشم واین واقعیت در زندگی‌ام اتفاق افتاده
اسی نوروز
۱۳۹۹/۴/۲۹
انسان میتونه با تکیه به خداوند به هر جایگاهی که میخواد برسه ان شاءالله
مشاهده همه نظرات ۹۰

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی خداوند اوضاع را درست می‌کند

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی خداوند اوضاع را درست می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.