معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت
قیمت:
۹۸۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت (میکروکتاب) به قلم جیم ران و کریس وایدنر، رازهای فوق‌العاده و بی‌نظیری جهت موفقیت و پیشرفت در زندگی به شما ارائه می‌کند تا به خواسته‌ها و نیازهایتان در مدت زمان کمی برسید.

درباره‌ی میکروکتاب صوتی دوازده ستون موفقیت:

این میکروکتاب صوتی راهکارها و شیوه‌های قابل اعتمادی به شما جهت رسیدن به موفقیت ارائه می‌دهد. جیم ران حدود 40 سال در حال سفر به دور جهان بود و حاصل تجربیات ارزنده‌ی خود را در کتاب دوازده ستون موفقیت (Twelve pillars of success) در قالب 12 ستون برای دستیابی به موفقیت گردآوری کرد. با شنیدن این کتاب گام‌های دستیابی به موفقیت را آسان‌تر، سریع‌تر و محکم‌تر خواهید برداشت.

این میکروکتاب صوتی شیوه‌های شگفت‌انگیزی را شرح می‌دهد که با استفاده از آن‌ها تحولی شگرف در مسیر زندگی شما رخ می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا به آن جایگاهی که همیشه در پی آن بوده‌اید، برسید. موفقیت نیز مانند دیگر ارکان زندگی حاوی اصول و قواعدی است که می‌توان آن را شبیه ستون‌های یک ساختمان به شمار آورد.

میکروکتاب صوتی دوازده ستون موفقیت، به روایت زندگی مردی به نام مایکل جونز می‌پردازد که ماشینش کنار جاده خراب شده است، جونز از عمارتی باشکوه به نام دوازده ستون در آن نزدیکی درخواست کمک می‌کند. چارلی که سرایدار عمارت است، در تعمیر ماشین به مایکل کمک شایانی می‌کند و در این حین برای او از اسرار موفقیت آقای دیویس، صاحب توانا و ثروتمند عمارت صحبت می‌کند.

تمام افراد در آرزوی موفقیت و رسیدن به مراتب بالاتر هستند و اگر بخواهند، قدرت دستیابی به آن را نیز دارند. اما تعداد محدودی از آن‌ها به این آرزو می‌رسند، به عبارت بهتر بیشتر مردم به یک زندگی پیش پا افتاده و معمولی تن می‌دهند، بی‌آنکه توانایی نامحدود خود برای رسیدن به خوشبختی را بشناسند و از آن‌ها بهره ببرند. باور داشته باشید در جهان چیزهای مهم، آسان و از روی شانس به دست نمی‌آید. برخی از مردم فکر می‌کنند که شاید بخت و اقبال با آن‌ها یار بوده اما حقیقت این است که افراد موفق، به خاطر استعداهای و توانایی‌هایی که دارند به موفقیت رسیده‌اند.

جملات برگزیده میکروکتاب دوازده ستون موفقیت:

- از سلامت جسم و درون خودت غافل نشو.
- اوضاع وقتی تغییر می‌کند که خودت تغییر کنی.
- درآمد هر کس رابطه‌ای مستقیم با رشد فردی او دارد.
- رهبری کردن، یعنی کمک به اصلاح افکار، باورها و اعمال دیگران.
- رابطه یعنی تلاش دو یا چند نفر برای رسیدن به تفاهم. وقتی که آن‌ها با هم متحد می‌شوند، از نیروی خارق‌العاده‌ای برخوردار خواهند شد.
- طوری زندگی کن تا از لحاظ جسمی، فکری، ملی، معنوی و روابط برای دیگران مفید باشی. اینطوری می‌تونی به الگوی زندگی دیگران تبدیل بشی.

نویسندگان میکروکتاب دوازده ستون موفقیت را بیشتر بشناسیم:

جیم ران (Jim Rohn) یکی از درخشان‌ترین و پرطرفدارترین نویسندگان در زمینه‌ی موفقیت و همچنین سخنران انگیزشی در قرن کنونی به شمار می‌آید. او علاوه بر موارد ذکر شده به عنوان فیلسوف تجاری هم شناخته می‌شود. جیم ران توانسته جایزه معتبر سخنرانی و یکی از چهره‌های ماندگار و محبوب را از آن خود کند. نکته قابل توجه در مورد او این است که در سن 25 سالگی در اوج فقر زیسته، اما پس از خواندن کتابی فوق‌العاده و گرفتن تصمیم جدی جهت تغییر، در 31 سالگی به یک میلیونر تبدیل می‌شود.

کریس وایدنر (Chris Widener) نیز نویسنده، سخنران و تاجری موفق و برجسته است که سخنرانی‌هایش طرفداران بسیاری دارد. او سرپرستی تیم توسعه شخصی شرکت‌های بزرگ در جهان را به عهده دارد و کتاب‌های بسیاری درباره‌ی تاثیرگذاری به نگارش درآورده است. او همچنین یکی از مدرسان رهبری در سازمان است.

میکروکتاب صوتی دوازده ستون موفقیت برای چه کسانی مناسب است؟

شنیدن این میکروکتاب صوتی به تمام اشخاصی که می‌خواهند در مسیر موفقیت گام بردارند، به اوج برسند و زندگی بهتری داشته باشند، پیشنهاد می‌شود.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی دوازده ستون موفقیت می‌شنویم:

«با افراد سهل‌انگار همراه نشو، چون سد راه موفقیت تو می‌شوند؛ با کسانی همراه شو که اهداف و آرزوهای بزرگی دارند و برای رسیدن به خواسته‌های ارزشمندشان سخت تلاش می‌کنند»

از آخرین ملاقات چارلی و مایکل در رستوران 3 هفته گذشته بود. مایکل می‌خواست که چارلی را در جریان تمرین‌هایی که باید انجام می‌داد قرار دهد. به همین دلیل به سمت عمارت حرکت کرد. وقتی به آن جا رسید، چارلی را دید که در حال تمیز کردن استخر است. به او نزدیک شد و بعد از جویا شدن احوال یکدیگر، مایکل گزارش‌های خود را ارائه داد و گفت: «چارلی واقعا خوشحالم و خبرهای خوبی دارم. رابطم با همسرم خیلی خوب شده، اهداف مهم توی زندگیم رو نوشتم و حالا برای رسیدن به هر کدومشون هم برنامه‌هایی رو ترتیب دادم».

چارلی هم از این موضوع خیلی خوشحال شد و به مایکل گفت: «ببینم پسر تو دوست داری به کجا سفر کنی»؟ «معلومه، من عاشق ایتالیا هستم و دوست دارم اونجا رو ببینم. تو گفتی وقتی اهدافمون رو بنویسیم، راه رسیدن به اون هدف هم به ذهنمون می‌رسه. راستش الان همینطوری شده، برای هر هدفم می‌دونم از چه راهی می‌تونم بهش برسم و این برای من هیجان‌انگیزه».

مایکل از چارلی خواست که ستون‌های دیگر موفقیت را هم به او بیاموزد. چارلی هم بعد از کمی فکر کردن گفت: «ستون ششم اینکه که بهترین آدما رو دور خودت جمع کنی. هر انسانی که توی زندگی تو قرار داره، تاثیر زیادی در موفقیت و هم بدبختیت می‌زاره».

چارلی گفت: «مایکل ما باید به آدمایی که دور خودمون جمع کردیم، دقت کنیم. حالا بگو ببینم، بهترین دوستات چه کسایی هستند».

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول: ستون اول، ستون دوم، ستون سوم
۱۱ دقیقه
فصل دوم: ستون چهارم، ستون پنجم، ستون ششم
۸ دقیقه
فصل سوم: ستون هفتم، ستون هشتم
۱۸ دقیقه
فصل چهارم: ستون نهم، ستون دهم، ستون یازدهم، ستون دوازدهم
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت
نویسنده،
مترجمفاطمه فراهانی
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۹۸۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

نوش آفرین سلیمانی
۱۴۰۱/۱۱/۷
سلام کتاب خوبی از این لحاظ که به چندین بعد اساسی موفقیت مثل هدف گذاری، برنامه ریزی، شناخت خود و نقاط قوت و ضعف خود، توجه به عوامل محیطی و بیرونی موثر در موفقیت پرداخته است فرد را به این نکته هدایت می‌کند که برای موفقیت در اینده توجه به اکنون و حال مساله بسیار مهمی است که باید بر روی آن متمرکز شده و برای ان برنامه و هدف داشته باشی.
Reyhan Maleki
۱۴۰۱/۱۰/۳
کتاب خوبی بود و دوازده نکته کلیدی که نویسنده اونا رو دوازده ستون موفقیت معرفی میکنه رو یادآور میشه. این میکرو کتاب طوری خلاصه شده که با گوش کردنش کلیت کتاب رو درک میکنی و مجبور نیستی برای درک بهتر، اصل کتاب رو بخری. پیشنهاد میکنم حتما این دوازده نکته کاربردی رو گوش کنید و بکوشید بهترینِ خودتون باشید. شاداب و موفق باشید
Mohamad Jazayeri
۱۴۰۱/۷/۲۸
سلام به دوستان عزیز
این کتاب رو باید بارها گوش داد و مفاهیمش رو مدام به خودمون یادآوری کنیم.
لیستی از 12 ستون رو طراحی کنید و رو به روی هر کدوم بنویسید که چطور باید هر ستون رو در زندگی‌مون عملی و پیاده کنیم.
دونستن این 12 ستون به تنهایی کافی نیست و باید با عملگرایی همراهشون کنیم.
جواد ذبیحی
۱۴۰۰/۶/۲۲
سلام. کتاب خوبی است و براساس مطالب نویسنده، فرد نیاز دارد خود را بشناسد و بعد در مسیر خودسازی قدم بردارد به این معنی که در انسان‌های منفعل و دارای زندگی بی برنامه و روزمره تاثیر گذار نیست و بیشتر در افرادی که اراده تغییر در زندگی را دارند، تاثیر خوبی می‌تواند داشته باشد.
Mohammad Aboodarda
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
بدون شک، این کتاب کوتاه، قطعاً یکی از بهترین و تأثیرگذارترین خریدهای من بود که بدون تردیدمطالعه و خواندن آنرا به هر کسی که تشنه موفقیت است، صمیمانه توصیه می‌کنم. اُمیدوارم این کتاب صوتی، هم به همان خوبی و شگفتی بوده باشد....... 😃 👀😃👀 😃
مرغِ نَر
۱۴۰۱/۱۰/۲۵
داستانی درباره اینکه چگونه یک فرد عادی با مشکلات فراوان و بدون هدف، توسط اسرار جهان هستی، با فردی آشنا شد که با جستجو و پیروی از توصیه‌های او (12 ستون) زندگی او را تغییر داد. شما می‌توانید این تاریخ شگفت انگیز را تنها در 2 ساعت گوش دهید
Halet Chetore
۱۳۹۹/۵/۱۴
مونده یه راه اونم همینه بخون کتاب رو
کمر خم نکن برو جلو به هیچ دغدغه‌ای فکر نکن. حرکت کن شفاف کن خواستت رو چشم وا میکنی انجامش دادی. به ذات خدا هم مبادا (شرک بورزی) لا تشرک بالله
چطوری دوست موفق من. اسمم بنده‌ی خداست صدام میکنن عباس
moradi morteza
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
کتاب بسیار مفید و عالی هست و به صورت خلاصه میتوان گفت با تعامل برقرار کردن در ستون‌های درون نه تنها آرامش را لمس نمود بلکه منظره زیبایی برای نگاه کردن دیگران برای ساختن چنین ساختار زیبا و پر عطمتی در وجودشان می‌شود.
نویده صادقزاده
۱۴۰۰/۵/۲۶
یکی از جملات عالی که تو این کتاب خوندم" برای کسب موفقیت باید درد انضباط و تغییر رو تحمل کنی" کتاب خوبیه پیشنهاد میدم دوستان بخونن یا گوش بدن
Sisi Abd
۱۴۰۱/۱۰/۹
کتابی عالی مختصر اموزنده و کاربردی بود و قابل تامل من چند بار گوش دادن و حتما نیاز به نکته برداری داره
ممنون از گوینده عزیز
مهناز سعیدی
۱۳۹۹/۶/۲۹
عالی. مطالبی داشت که تکراری نبود و خداروشکر انگیزه خوبی گرفتم تا طبق اصول راهنمایی شده اقدام کنم انشالله نتیجه مطلوب و کسب کنم
میلاد رهنوردی
۱۳۹۹/۵/۱۷
سلام کتاب بدی نیست، ولی متاسفانه شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای وقبلا شرکت‌های هرمی کم وبیش ازاین قبیل کتاب ها (دولت فرزانگی و...) ازاین کتاب برای روانشانی ذهن و.... استفاده میکردن
Nasrin
۱۴۰۱/۵/۱۴
فعلا ستون اول هستم... تا انتهای کتاب اگر به موفقیتی رسیدم میام و دوباره براتون پیام میذارم و نتیجه رو میگم
مهرداد عبدی
۱۴۰۱/۱/۲
کتاب خوب و کاربردیه بالاخص اینکه نویسندش جیم ران هستن، کتاب کوتاه و مفید و مختصره با محتوای بسیار عالی.
فاطی کمانی
۱۴۰۰/۸/۱۵
واقعا واقعا ۱۲ ستون موفقیت رو به ما معرفی میکنه و نشون میده که چقدر راحت و دلنشین میشه به اهدافمون برسیم
مشاهده همه نظرات ۹۶

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.