معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد

پل گیلدینگ در خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد تلاش کرده تا ضمن ارائه‌ی چشم‌اندازی از وضعیت نابه‌سامان منابع طبیعی در جهان امروز، راه‌ حل‌های نجات زمین از خطر نابودی کامل را نیز به طور مختصر به بحث بگذارد. اثر حاضر ذیل مجموعه سخنرانی‌های تدتاک به انتشار می‌رسد.

درباره خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد:

از زمان طرح اولیه‌ی موضوع تهدیدات زیست‌محیطی و خطرات اقلیمی چندین دهه می‌گذرد؛ اما این بحث در هیچ برهه‌ای از زمان به اندازه‌ی امروز داغ و جنجال‌برانگیز نبوده است. رشد بی‌شتاب صنعت، افزایش فزاینده‌ی جمعیت، اوج‌گیریِ مهارناپذیر فعالیت‌های کارخانه‌ای، گسترش شهرها، تخریب بی‌وقفه‌ی مناطق طبیعی، گرمایش جهانی و غیره و غیره، عواملی‌اند که مدت‌هاست زنگ خطری جدی را برای دوست‌داران محیط‌زیست به صدا درآورده‌اند؛ زنگ خطری که بی‌توجهی بدان بی‌شک عواقبی بی‌بازگشت، نه فقط برای آدمی، بلکه برای تمام حیات زمینی، به دنبال خواهد داشت.

پل گیلدینگ (Paul Gilding) در خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد (The Earth is Full) به بررسی همین موضوع پرداخته است. او در این اثر که در واقع نسخه‌ی ترجمه‌شده‌ی یکی از سخنرانی‌هایش می‌باشد، به این پرسش پاسخ داده که برای نجات زمین از خطرِ تهی شدن از منابعِ بی‌بازگشت، باید دست به چه اقداماتی بزنیم. توصیه‌های او، از آن جهت که معطوف به سیاست‌گذاری‌های کلان‌اند، خصوصاً باید مورد توجه دولت‌مردان در اقصی نقاط جهان قرار گیرند.

خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به مسائل اجتماعی و زیست‌محیطی، دو دسته از مخاطبین اصلی خلاصه کتاب صوتی حاضرند.

با پل گیلدینگ بیشتر آشنا شویم:

پل گیلدینگ فعال محیط زیست و سخنران اهل استرالیاست. او در سال 1959 متولد شده و این روزها هفتمین دهه از زندگی‌اش را پشت سر می‌گذارد.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد می‌شنویم:

دیگه وقتشه که دست از انکار کردن برداریم و بپذیریم که هیچ اقدامی نمی‌کنیم. حتی نزدیکش هم نیستیم و قرار نیست تا زمانی که به اقتصاد ضربه بزنه کاری بکنیم. برای همینه که پایان رشد اقتصادی مسئله‌ی محوری و اتفاقیه که باید براش آماده بشیم. این انتقال کی شروع می‌شه؟ این فروپاشی کی شروع می‌شه؟

به نظر من که شروع شده! می‌دونم که خیلی‌ها قضیه رو به این صورت نمی‌بینن. ما اصولاً تمایل داریم دنیا رو نه به اون شکلی که هست، یعنی یکپارچه، بلکه به صورت مشکلات مستقل از هم ببینیم. اعتراضات تسخیر وال استریت رو می‌بینیم. بحران مالی فزاینده رو می‌بینیم. افزایش نابرابری رو می‌بینیم...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
قسمت یک
۵ دقیقه
قسمت دو
۵ دقیقه
قسمت سه
۵ دقیقه
قسمت چهار
۵ دقیقه
قسمت پنج

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد
نویسنده
گویندهرضا خاکی زمانی
ناشر صوتی شرکت توسعه محتوای لحن دیگر
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی علمی و آموزشی
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی زمین دیگر جا ندارد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.