معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی دیگه گند نزن

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی دیگه گند نزن
قیمت:
9800 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی دیگه گند نزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی دیگه گند نزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی دیگه گند نزن

کتاب صوتی دیگه گند نزن (میکروکتاب) نوشته‌ی گری جان بیشاپ، به شما می‌آموزد که بهانه گرفتن را رها کنید و به جنگ افکار و رفتارهای منفی زندگی‌تان بروید. نویسنده پرفروش نیویورک تایمز راه‌حل‌هایی را پیش‌رویتان خواهد گذاشت که با انجام آن‌ها در نهایت به شادی و موفقیت می‌رسید.

درباره میکروکتاب صوتی دیگه گند نزن:

آیا هرگز احساس کرده‌اید که در چرخه‌ی مخربی گیر افتاده‌اید که شما را از زندگی دلخواه‌تان دور می‌کند؟ شما با شنیدن میکروکتاب صوتی دیگه گند نزن (Stop doing that sh*t) می‌توانید گذشته را به امروز متصل کرده و با شناخت درون خود، تغییری عمیق در زندگی‌تان و وقفه‌ای در این چرخه معیوب ایجاد کنید.

اگر نمی‌توانید پس‌انداز کنید، اگر در روابط سمی و غلط همیشگی قرار دارید، اگر احساس می‌کنید مورد بی‌مهری قرار گرفته‌اید این کتاب برای شماست.

بیشاب می‌خواهد به شما بگوید اگر باید کاری را انجام دهید اما از انجام آن سر باز می‌زنید و یا برعکس، کاری را نباید انجام دهید اما انجام می‌دهید؛ دلیلش هرچه که باشد فرقی نمی‌کند، این بدین معنی است که شما مشکل خودتخریبی دارید. برای اینکه یک زندگی فوق‌العاده‌ و غیر معمول داشته باشید، به کارگیری شیوه‌های معمولی و پیش ‌پا افتاده کافی نیست و نمی‌تواند شما را در دستیابی به آرزوهایتان یاری دهد.

باید منفی‌ترین احساسات و افکار خود را بررسی کنید و در نهایت در مسیر تغییر دادن آن‌ها قدم بردارید چون انسان نمی‌تواند به خود دروغ بگوید و همه مسائل در گوشه‌ای از ذهن باقی می‌مانند.

گری جان بیشاپ را بیشتر بشناسیم:

نویسنده پرفروش نیویورک تایمز گری جان بیشاپ (Gary John Bishop) یکی از متخصصان برجسته خودسازی و توسعه شخصی به شمار می‌رود که تاکنون با نوشته‌ها و فلسفه منحصر به فرد خود ده‌ها هزار نفر در جهان را تحت تاثیر قرار داده است. برند شخصی بیشاپ فلسفه محلی یا فلسفه شهری نام دارد که پس از سال‌ها مطالعه و تحقیق بر روی آثار بزرگانی چون مارتین هایدگر، هانس گئورک، گادامر و ادموند هوسرل توانسته آموزه‌های شخصی خود را تولید کند و در کیفیت و عملکرد زندگی مردم تاثیرگذار باشد.

گری جان بیشاپ با روش منحصر به فرد خود مشکلات عمیق درون انسان‌ها را کشف می‌کند و موانعی را که باعث نرسیدن به توانایی و قدرت فردی می‌شود، کشف و به مرور از بین می‌برد. درواقع راهکارهای پیشنهادی او ساده و بدون دنگ و فنگ است که همین باعث شده، هر روز طرفدارانش بیشتر شوند و کتاب‌هایش کاربردی جهانی و ماندگار داشته باشند.

او که در گلاسکو اسکاتلند به دنیا آمد، در حال حاضر همراه با خانواده خود در فلوریدا آمریکا زندگی می‌کند و مدیر برنامه‌ی یکی از شرکت‌های توسعه‌یافته‌ جهان است.

جملات برگزیده میکروکتاب صوتی دیگه گند نزن:

- سرزنش کردن کسی، چیزی را حل نمی‌کند.
- بگذار همه چیز، خودِ خودش باشد و آن را بپذیر.
- بخش مهمی از روز تو به حالت خودکار می‌گذرد.
- بین حقیقت تو و حقیقت محض، تفاوت زیادی وجود دارد.
- اشتیاق انسان به بر حق بودن، عامل اصلی تخریب اوست.
- تو شیفته راه‌حل‌های خودت هستی و در سراب نامعلوم آینده، گُم شدی.
- زندگی برای ما یعنی خواستن چیزهای جدید و غرق شدن در داستان‌های گذشته.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

میکروکتاب صوتی دیگه گند نزن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید به زندگی شخصی و شغلی خود سر و سامانی بدهید و با راهکارهایی درست و عملی به جنگ مشکلات بروید، این میکروکتاب صوتی برای شما مناسب است.

در بخشی از میکروکتاب صوتی دیگه گند نزن می‌شنویم:

گفتن برخی از این جملات نمی‌تواند زندگی تو را نجات بدهد؛ مثلا وقتی به خودت می‌گویی، من فردا صبح از خواب بیدار می‌شوم و به اینکه رابطه خودم را با نامزدم بهم بزنم، فکر می‌کنم. در این صورت من بهت پیشنهاد می‌دهم که وقتت را با شنیدن این میکروکتاب به هدر نده و به سراغ ورزش یوگا برو. شاید فکر کنی که هیچ وقت این کارها را انجام نمی‌دهی و هر روز صبح به تخریب خودت نمی‌پردازی اما اگر اینطور نیست پس چطور تا اینجای زندگی‌ات گند بالا آوردی و همه چیز را خراب کردی؟ همه این فرآیندها به طور ناخودآگاه اتفاق افتاده و از اعماق ذهنت سرچشمه می‌گیرد. اما به خودت نگیر؛ اینکه ناگهان افکار ناراحت کننده و تخریب گری به ذهنت می‌رسد این است که ضمیر ناخودآگاهت در خفا و مثل یک مهمان ناخوانده کار می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
میکروکتاب چیست؟
2 دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
10 دقیقه
مقدمه
8 دقیقه
فصل اول: یک زندگی تخریبی
13 دقیقه
فصل دوم: سوال
11 دقیقه
فصل سوم: اسفنج جادویی کوچک
11 دقیقه
فصل چهارم: تاج و تخت پرتاب شدگان
8 دقیقه
فصل پنجم: ثابت کردن حقیقت
4 دقیقه
فصل ششم: سه خرابکار
4 دقیقه
فصل هفتم: تو
3 دقیقه
فصل هشتم: آن‌ها
6 دقیقه
فصل نهم: زندگی
4 دقیقه
فصل دهم: نقطه بزنگاه
4 دقیقه
فصل یازدهم: از همینی که هستی، تغییر مسیر بده و توانایی خودت را پیدا کن
7 دقیقه
فصل دوازدهم: تو یک تجلی هستی که می‌توانی آینده‌ات را شکل دهی
2 دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی دیگه گند نزن
نویسنده
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
9800 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی دیگه گند نزن

امیر شیری
۱۴۰۱/۸/۳۰
هر فردی در زندگی و در رابطه ممکن است دچار اشتباه و خطا شود، ولی باید روش‌ها و تکنیک‌های خاص جبران اشتباه را به یاد داشته باشیم می‌توانیم بهبود رابطه حاصل شود و مسائل را حل نماید. همه ما در زندگی و روابطمان ممکن است دچار مشکلاتی شوید. گاهی شاید از همه اشتباهی سر بزند و این کار باعث رنجیده شدن طرف در مقابل می‌شود. برای جبران اشتباه رابطه باید قبل از هر چیزی آن اشتباه را قبول کنید، پذیرش اشتباه و زندگی نشانگر شجاعت و اعتماد به نفس است، و سپس با راهکارهایی درصدد جبران آن اشتباه باشید تا زندگی شما به حالت نرمال برگردد. وقتی در زندگی مرتکب خطا می‌شوید، تلاش کنید که روشی برای جبران کردن خطا پیدا کنید، با این کار به طرفهای مقابل خود این حس را می‌دهید که انان برای شما بسیار ارزشمند‌اند و رابطه با انها بسیار مهم است. اقدام به جبران، به طرفهای مقابل حس آرامش می‌دهد و می‌تواند آزردگی او را کمتر کند. شناختن نگرش طرف مقابل خودباید از دیدگاه‌ها و نگرش‌های شخص مقابل خود اطلاع داشته باشید تا هر وقت که مشکلی پیش آمد با اختلاف کمتری روبرو شوید. شناختن نگرش‌های همدیگر باعث می‌شود که بتوانید خیلی راحت تر مشکلات خود را بررسی کنید و با شریک زندگی خود بهتر هم فکری کنید. بموقع اقدام کنید و اقدام کنید و نزارید بار خطایی روی دوشتان بماند
سینا صمدی
۱۴۰۲/۴/۱۳
واقعا واسه هرکسی تو هر شرایطی چه شغلی چه اجتماعی و و و گوش دادن به این کتاب میتونه واسش جرقه‌ای باشه تا بتونه از اونجا شروع به تغییرات بزرگی در درون خودش کنه... بزرگترین سرمایه گذاری هرفرد روی خودشه
بهار اسکندری
۱۴۰۲/۵/۱۰
نکته‌هایی که میگفت چیزایی بودن که اکثر ما میدونیم، حداقل برای من اینطور بود. اول کتاب نویسنده تعریفای زیادی کرد ولی خب جوری که انتظار داشتم نبود.
SoBhAn Rezaei
۱۴۰۰/۷/۱۰
جنبه خاطراتی داره در کنار جملات مفیدی که میگه بد نیست چون معمولا حرف کتاب‌های انگیزشی رو میگه و میگه باید تلاشت بیشتر باشه تا بتونی به اهدافت برسی
زهرا جولائی
۱۴۰۰/۳/۲۳
کتاب فوق العاده‌ای برای کنار اومدن با شرایط و پذیرش خود و دور کردن زمزمه‌ها و افکار منفی نسبت خود آدمه
👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
شهرزاد شاه حسین زاده
۱۴۰۰/۶/۲۶
پر از نکته‌های مفید و راهنمایی‌های واقع گرایانه
مخصوصا برای زمانی که فهمیدی وقتشه تغییر کنی!
عالی بود...
e sh
۱۴۰۱/۸/۳
ارزش شنیدن داشت واقعا. روزی چندبار گوش میدم. تاحالا شاید بالای ۵۰ بار گوش کردم. صدای راوی و محتوای کتاب فوق العادس👍👌
Karin
۱۴۰۰/۱۲/۲۰
این کتاب رو به افرادی که زیادی درگیر فکر کردن قبل از هر عمل هستن پیشنهاد میکنم.
مجتبی شیخ محمدی
۱۴۰۰/۵/۲۷
مسائلی رو بیان میکنه که در طول روز نیاره بهش فکر بشه البته این در مورد بنده هست
رضا مردانی
۱۳۹۹/۸/۱۵
پیشنهاد میکنم بخونید.
عادل قهاری
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
بیانش عالی کتابم جالب
سما حیدری
۱۴۰۰/۴/۱۵
خیلی عالی بود و تاثیرگزار
سهیل قهرمانی
۱۴۰۰/۴/۲
کتب جان گری بیشاپ عالی هست
محسن بیاتی
۱۳۹۹/۹/۳
مناسب شرایط استرسی
Zahra Sheikh Hosseiny
۱۴۰۰/۱/۶
بسیارعالی و به موقع
مشاهده همه نظرات 16

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی دیگه گند نزن

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی دیگه گند نزن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.