معرفی و دانلود کتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی

عکس جلد کتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی
قیمت:
55900 تومان - 10.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی

کتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی نوشتۀ برایان تریسی، ایده‌ها و راهبردهایی برای رسیدن به موفقیت به شما ارائه می‌دهد که بار‌ها و بارها مؤثر بودنشان به اثبات رسیده است.

اکنون زمانی مناسب برای زنده‌ بودن است. هرگز به اندازۀ امروز برای تعداد بیشتری از مردم برای رسیدن به اهداف بیشترشان، چه شخصی و چه حرفه‌ای، فرصت‌های بیشتر وجود نداشته است. به هر حال با گذشت هر سال وضعیت شما در حال بهتر و بهتر شدن است.

چرا چنین است؟ ساده‌ترین پاسخ این است که شما امروز در مقایسه با گذشته، در مورد کسب نتایج بهتر در حوزه‌های بیشتری از تجارت بیشتر می‌دانید و این اطلاعات، ایده‌ها و بینش‌ها مانند آب در همه جا و برای هرکس که پذیرای آن‌هاست و می‌خواهد از آن‌ها استفاده کند، جریان دارد.

هدف کتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی (The 100 absolutely unbreakable laws of business success) سهیم کردن شما در سیستم اصول یا قوانین اثبات ‌شده است که موفق‌ترین مردان تجارت در هر جا، هر نوع سازمان، چه بزرگ چه کوچک، و در سراسر تاریخ کارآفرینی تجاری کشف، بازکشف، آزموده و اجرا کرده‌اند. شما با عمل به این قوانین لبه برنده خود را به دست خواهید آورید.

برایان تریسی (Brian Tracy) عصاره یافته‌های عقلانی خود را از تجربه‌هایش با مردم و شرکت‌ها در سراسر امریکا و جهان طی سال‌های مدید، در این کتاب به شما ارائه می‌کند.

نکته شایان توجه در مورد اطلاعات و ایده‌ها این است که آن‌ها بی‌نهایت تقسیم‌ پذیر هستند. اگر شما ایده‌ای داشته باشید که بتواند به دیگری کمک کند که در بخش‌هایی از کسب ‌و کارش مؤثر‌تر باشد و شما آن را با او به اشتراک بگذارید، شما هر دو غنی شده‌اید. اگر آن فرد نیز این ایده را بعدها با کسی دیگر به اشتراک بگذارد و آن فرد هم آن را با دیگری به اشتراک بگذارد، وضعیت هر کس که ایده جدید را دریافت می‌کند بهتر می‌شود.

دانش خاصیت انباشتگی دارد، یک ‌بار که ایجاد شود تکثیرش متوقف نمی‌شود، بیشتر و بیشتر در دسترس مردم قرار می‌گیرد و به‌ صورت تصاعدی رشد می‌کند. هر دانش جدید ارتباطات و پیوندها با دیگر رشته‌های دانش را براساس الگویی خود تقویت ‌کننده و شتاب ‌دهنده آشکار می‌کند. هر پیشرفت در دانش فرصت‌های جدیدی خلق می‌کند که همزمان با بهره‌‌برداری از آن دانش، توسعه و تکثیر پیدا می‌کنند.

رقابت نیروی محرکۀ انفجار دانش و توسعه فناوری است. این رقابت بیش از گذشته تهاجمی، مصمم، خلاق و بی‌رحم است و به نظر حتی در ماه‌ها و سال‌های پیش رو، سخت‌تر نیز خواهد شد.

رقابت تجاری شدید است. بسیاری از بهترین متفکران و با استعدادترین افرادی که تا کنون وجود داشته‌اند در حال تفکر و کار شبانه‌ روزی برای یافتن راه‌هایی هستند تا مشتریان را با محصولات و خدمات جدید و بهتر راضی کنند. مسابقه آغاز شده است. فقط آن‌هایی باقی می‌مانند که می‌توانند سریع‌تر از رقبایشان بهترین ایده‌ها و روش‌ها را یاد بگیرند و به کار ببرند.

شما به اندازه‌ای در کسب‌ و کار و زندگی موفق هستید که درمی‌یابید چه اصلی جواب می‌دهد و بعد آن را در مکان و زمان مناسب به کار می‌گیرید تا نتیجه‌ای خاص را به دست آورید. این کتاب قصد دارد ایده‌ها و راهبردهایی به شما ارائه بدهد که بار‌ها و بارها مؤثر بودنشان اثبات شده است.

سالیان متمادی هزاران شرکت تنزل کردند یا حتی از چرخه تجارت خارج شدند، زیرا کسانی که تصمیمات مهم را می‌گرفتند یا از قوانین و اصول جهانی بی‌اطلاع بودند یا تلاش کردند با نقض این قوانین به هر صورت موفق شوند. حتی هرساله بیش از صدها هزار یا حتی میلیون‌ها شرکت به سبب نقض یک یا چند قانون از رسیدن به ظرفیت‌های حقیقی خود در فروش و سود دهی باز می‌مانند.

در بخشی از کتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی می‌خوانیم:

حقیقت شگفت‌انگیز این است که شما همیشه در حال تلاش برای رسیدن به اهدافی هستید که برای خود ترسیم کرده‌اید. چنانچه هدف شما کوچک باشد، برای مثال رسیدن به منزل و تماشای تلویزیون، حتماً به آن خواهید رسید و چنانچه هدفتان بزرگ باشد، مانند رسیدن به موفقیت اقتصادی، ثروت یا متشخص شدن بین کسانی که با آن‌ها زندگی می‌کنید، آن را هم به دست خواهید آورد.

مغز شما مکانیسم ارتباطی دارد که مدام در حال دنبال کردن اهداف است. به‌ محض اینکه برای رسیدن به یک هدف یا خواسته در ضمیر ناخودآگاه خود برنامه‌ریزی می‌کنید، ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه بدون توجه به اینکه آن هدف چیست، قدرتی را ایجاد می‌کنند که اراده و میل اجتناب ‌ناپذیر شما برای کسب آن هدف را به وجود می‌آورد.

بدین ‌صورت به نظر می‌رسد فرایند رسیدن به اهداف به‌ طور طبیعی و خودکار آغاز می‌شود. استعداد رسیدن به اهدافِ ذهنی مانند توانایی دم و بازدم را خداوند در انسان قرار داده است. سختی کار در این است که شما توانایی تعیین اهداف روشن در وحله اول را داشته باشید. زمانی که این مهارت بسیار مهم را یاد می‌گیرید و تمرین می‌کنید، بی‌درنگ به سطح بالاتر این مهارت می‌رسید و اهدافتان را سریع‌تر به دست می‌آورید و پیش‌بینی موفقیت‌تان برای‌تان واضح‌تر است.

رمز فعال کردن قوانین موفقیت برای شما در این است که همان‌گونه که یک خانه را بدون برنامه‌ریزی نمی‌سازید، کاملاً واضح آنچه را می‌خواهید و شرایطی را که در آن به این منظور می‌رسید، برای خودتان ترسیم کنید. برای ساختن زندگی عالی باید فهرست دقیق و واضح اهدافی را داشته باشید که به‌ دنبال آن‌ها هستید و یک ‌سری اقداماتی که مرحله به مرحله برای اجرای آن هدف لازم است.

فهرست مطالب کتاب

درباره مترجم
پیشگفتار
درباره نویسنده
مقدمه
داستان من
فصل اول: قوانین زندگی
1. قانون علت و معلول
2. قانون عقیده
3. قانون انتظارات
4. قانون جذب
5. قانون تطابق
فصل دوم: قوانین موفقیت
6. قانون کنترل
7. قانون شانس
8. قانون مسئولیت‌پذیری
9. قانون هدفمندی
10. قانون پاداش
11. قانون خدمت
12. قانون تلاش کاربردی
13. قانون پاداش بیش از حد
14. قانون آماده‌سازی
15. قانون کارایی اجباری
16. قانون تصمیم‌گیری
17. قانون خلاقیت
18. قانون انعطاف‌پذیری
19. قانون پایداری
فصل سوم: قوانین کسب‌وکار
20. قانون هدف
21. قانون سازمان
22. قانون رضایت مشتری
23. قانون مشتری
24. قانون کیفیت
25. قانون کهنه شدن
26. قانون نوآوری
27. قانون عوامل حیاتی موفقیت
28. قانون بازار
29. قانون تخصص
30. قانون تمایز
31. قانون تقسیم‌بندی
32. قانون تمرکز
33. قانون برتری
فصل چهارم: قوانین رهبری
34. قانون صداقت
35. قانون شجاعت
36. قانون واقع‌گرایی
37. قانون قدرت
38. قانون بلندپروازی
39. قانون مثبت‌اندیشی
40. قانون همدلی
41. قانون انعطاف‌پذیری
42. قانون استقلال
43. قانون بلوغ احساسی
44. قانون اجرای عالی
45. قانون آینده‌نگری
فصل پنجم: قوانین پولی
46. قانون فراوانی
47. قانون مبادله
48. قانون سرمایه
49. قانون دورنمای زمانی
50. قانون پس‌انداز
51. قانون محافظت
52. قانون پارکینسون
53. قانون سه
54. قانون سرمایه‌گذاری
55. قانون بهره مرکب
56. قانون جمع‌آوری
57. قانون ربایش
58. قانون تسریع شتاب
فصل ششم: قوانین فروش
59. قانون فروش
60. قانون تعیین
61. قانون نیاز
62. قانون مشکلات
63. قانون اقناع
64. قانون ایمنی
65. قانون خطر
66. قانون اعتماد
67. قانون روابط
68. قانون دوستی
69. قانون جا‌گیری
70. قانون دورنما
71. قانون برنامه‌ریزی از پیش
72. قانون انگیزه منحرف
فصل هفتم: قوانین مذاکره
73. قانون جهانی مذاکره
74. قانون آینده
75. قانون برد برد یا معامله نکردن
76. قانون احتمالات نامحدود
77. قانون چهار
78. قانون زمان‌بندی
79. قانون شرایط
80. قانون پیش‌بینی
81. قانون قدرت
82. قانون برگشت
83. قانون قدرت بیشتر
84. قانون تمایل
85. قانون عمل متقابل
86. قانون منصرف شدن
87. قانون مرحله نهایی
فصل هشتم: قوانین مدیریت زمان
88. قانون شفافیت
89. قانون اولویت‌ها
90. قانون تعویق‌ها
91. قانون ارزشمندترین سرمایه
92. قانون برنامه‌ریزی
93. اصل پاداش‌ها
94. قانون تداوم
95. قانون قدرت نفوذ
96. قانون وقت‌شناسی
97. قانون تمرین
98. قانون فشار زمان
99. قانون بررسی تک‌ به تک
100. قانون شایستگی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی
نویسنده
مترجمفرهنگ جعفری فشارکی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات344
زبانفارسی
شابک978-964-236-970-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
55900 ت - 10.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی

حوا عابدینی
۱۴۰۱/۱۱/۶
کتاب بسیار عالیه و بسیار هدفمنده،
هرکس بخواد می‌تونه ایده خیلی خیلی خوب بگیره و در زندگی بکار ببره
Maryam Amiri
۱۴۰۰/۱/۲۳
کتابی! الی وجذاب واموزنده است ممنونم از نویسنده
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی

برای دریافت کتاب قوانین موفقیت در تجارت و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.