معرفی و دانلود PDF کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3: داستان‌های کوتاه با امکان داستان‌نویسی برای کودکان

عکس جلد کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3: داستان‌های کوتاه با امکان داستان‌نویسی برای کودکان
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3: داستان‌های کوتاه با امکان داستان‌نویسی برای کودکان

کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3 از آن‌ کتاب‌هایی است که کودکان عاشقش خواهند شد. علیرضا کریمی با استفاده از نقاشی‌های هانس ویلهلم مجموعه‌ای ده جلدی خلق کرده است تا کودکان بتوانند با استفاده از آن، قوه‌ی تخیل خود را تقویت کنند. در این کتاب بچه‌ها با نگاه کردن به تصاویر و ادامه دادن چند خط داستانی که در ابتدای هر صفحه آمده است، قصه‌ی مختص به خودشان را تعریف می‌کنند.

درباره‌ی کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3

آیا می‌خواهید که با دنیای فرزندتان آشنا شوید و بیشتر او را بشناسید؟ شخصیت بچه‌ها شاید پیچیده به نظر برسد. شما نمی‌دانید آن‌ها به چه فکر می‌کنند و چه رویاهایی در سر دارند. اگر در صدد شناخت بیشتر آن‌ها هستید، می‌توانید از کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3 بهره ببرید.

شناخت فرزندان فقط یکی از مزیت‌های خواندن و استفاده از این کتاب است. علیرضا کریمی در زمان نگارش این اثر، بیشتر به پرورش تخیل و بهبود تفکر خلاقانه‌ی کودکان نظر داشته است. او از نقاشی‌های هانس ویلهلم استفاده کرده و برای هر نقاشی، یک یا چند خط توضیح داستانی نوشته است. توضیحات کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3 فقط برای این است که کودک شما متوجه کلیت ماجرا شود و با تخیل خودش داستان را ادامه دهد. شما در مراحل بعدی می‌توانید از کودکتان بخواهید که با نگاه کردن به تصویر هر صفحه و بدون توجه به نوشته‌ها،‌ داستانی مختص به همان صفحه و تصویر بگوید. این روش توانایی داستان‌گویی کودک را تقویت می‌کند و بر دایره‌ی لغاتش می‌افزاید.

کودک شما در خلال این کتاب با خرسی خوش‌قلب و مهربان به‌نام والدو آشنا خواهد شد که عاشق کمک کردن به دیگران است. کتاب‌های فیل و فنجون که زیرمجموعه‌ی واحد کودک و نوجوان انتشارات عارف کامل به‌شمار می‌رود،‌ کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3 را به قلم علیرضا کریمی منتشر کرده.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است، لطفاً قبل از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

درباره‌ی مجموعه کتاب داستان بخون داستان بساز

مجموعه کتاب داستان بخون داستان بساز، داستان خرسی به نام والدو است که به‌ دنبال دوست‌های جدید می‌گردد و همیشه می‌خواهد به آن‌ها کمک کند. تصویرهای کتاب برگرفته از تصویرگری‌های هانس ویلهلم برای مجموعه کتاب‌های والدو است. هدف اصلی علیرضا کریمی از نگارش این کتاب تقویت خلاقیت و قدرت تخیل کودکان است. هر جلد از مجموعه کتاب داستان بخون داستان بساز 13 صفحه دارد و هر صفحه شامل یک تصویر همراه با دو یا سه خط داستان می‌شود. این چند خط سرنخی برای کودکان به‌شمار می‌رود تا داستان را ادامه دهند. این مجموعه 10 جلد دارد و کتاب‌های فیل و فنجون که واحد کودک و نوجوان انتشارات عارف کامل است، هر 10 جلد را به چاپ رسانده است.

کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3 برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3 برای کودکان در رده‌ی سنی 6 تا 8 سال مناسب است. درست زمانی که کودک دایره‌ی لغات وسیعی دارد و می‌تواند با استفاده از قدرت تخیل خود، داستانی منطقی روایت کند.

با هانس ویلهلم بیشتر آشنا شویم

هانس ویلهلم متولد 1945 در آلمان، نویسنده و تصویرگر کتاب‌های کودک است. او بیش از 220 کتاب برای کودکان و بزرگسالان نوشته و بسیاری از آن‌ها به 30 زبان ترجمه شده‌اند. شاید زندگی پرماجرای او باعث شده است که داستان‌های زیادی برای تعریف کردن داشته باشد. او بعد از تحصیل در آلمان، 12 سال به آفریقای جنوبی رفت و کارهایی مانند نقاشی و بازیگری در یک گروه تئاتر طنز را انجام داد. او سفری دو ساله به دور دنیا داشت و در کشورهای مختلفی زندگی کرد. وی هم‌اکنون در آمریکا زندگی می‌کند و هنوز هم تجربیات پربار خود را در قالب کتاب یا تصویرگری با خوانندگان خود به اشتراک می‌گذارد.

در بخشی از کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3: داستان‌های کوتاه با امکان داستان‌نویسی برای کودکان می‌خوانیم

شب بود و والدو قبل از اینکه بخوابد به زیبایی آسمان و ستاره‌های درخشان نگاه می‌کرد. وقتی خوابش برد، خواب دید که به آسمان زیبا رفته و... (داستان را ادامه بده)

والدو در خانه بود و متوجه شد که دودکش خانه کار نمی‌کند و دودها به داخل خانه برمی‌گردد. پنجره را باز و به دودکش نگاه کرد. با تعجب دید... (داستان را ادامه بده)

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3: داستان‌های کوتاه با امکان داستان‌نویسی برای کودکان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات عارف کامل
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-600-8653-23-3
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3

برای دریافت کتاب داستان بخون داستان بساز - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.