معرفی و دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

عکس جلد کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها اثر شگفت‌انگیز رابین شارما، یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌ها در زمینۀ موفقیت و روانشناسی خودسازی است که تاکنون به چندین زبان در کشورهای مختلف ترجمه شده است. خواندن این اثر تحولی شگرف در مدیریت فردی ایجاد می‌کند.

سحرخیز باش تا کامروا شوی! اگر این سخن معروف برایتان بی‌اهمیت و کلیشه‌ای به نظر می‌آید این کتاب مناسب شماست تا به قدرت بی‌نظیر سحرخیزی و تاثیر عمیق آن بر زندگی و موفقیت واقف شوید. رابین شارما (Robin Sharma) در کتاب باشگاه پنچ صبحی‌ها (The 5 AM Club) تمرکز ویژه‌ای بر برنامه‌ریزی و اجرای آن در زمان خاص دارد که اجرای این برنامه پیشنهادی نویسنده مستلزم بیدار شدن در ساعت 5 صبح است؛ زیرا به اعتقاد او بدن و ذهن انسان در این ساعت دارای قدرت فوق‌العاده و تمرکز بالایی است که بهره‌گیری از آن موجب موفقیت‌های کوچک و تکرار و تداوم آن باعث کامیابی در زندگی می‌شود.

باشگاه 5 صبحی‌ها (The 5 AM Club) روایت گفتگوی یک بی‌خانمان میلیاردر و یک خانم کارآفرین و یک آقای هنرمند درجهت یافتن راه‌های موفقیت است. در راستای گفتگوی این سه نفر برای رسیدن به موفقیت، یکی از شخصیت‌های داستان سعی دارد آن دو نفر را از قدرت جادویی بیدار شدن در صبح زود آگاه کند. رابین شارما سعی دارد در غالب دیالوگ شخصیت‌ها، به مخاطب تاثیر شگفت‌انگیز سحرخیزی و داشتن برنامه را یادآوری کند. سبک نگارش جالب شارما باعث شده موضوعی که شاید به ظاهر کسالت‌آور باشد، بسیار خواندنی و جذاب شود.

این کتاب علاوه بر تمام آموزه‌های نظریه‌ای گوناگونی که در خصوص موفقیت فردی دارد، راهکارهایی به صورت تمرین‌های عملی ارائه می‌کند که برای تمامی افراد قابل اجراست. به گفتۀ او قدرتی در انسان نهفته است که با بیدار شدن در ساعات اولیه صبح، می‌تواند تمام خواسته های خود را عملی کند. عامل مهم دیگری که شارما در مسیر رسیدن به موفقیت اشاره می‌کند، دوری از حواس‌پرتی و تمرکز ذهنی است که اتفاقا راهکارهای این کتاب از جمله سحرخیزی به تمرکز ذهنی کمک می‌کند. خواندن این کتاب به تمامی افرادی که در جستجوی موفقیت هستند و در برنامه‌ریزی روزانه مشکل دارند، پیشنهاد می‌شود.

رابین شارما را بیشتر بشناسیم:

رابین شارما نویسنده و روانشناس متولد 1965 و اهل کاناداست. تحصیلات او در زمینه حقوق است و تا سن 25 سالگی نیز مشغول وکالت بود. وی پس از مدتی تصمیم می‌گیرد به نوشتن در زمینه خودباوری بپردازد و نخستین کتابش را در سال 1994 منتشر می‌کند. شارما امروزه به عنوان یکی از موفق‌ترین نویسندگان این سبک شناخته می‌شود. وی همچنین با برگزاری سخنرانی‌های موفق انگیزشی توانسته است مخاطبان خود را از سراسر دنیا جذب کند.

جملات برگزیده کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها:

- جوری زندگی نکنید که گویی ده هزار سال دیگر از عمرتان باقی مانده است. سرنوشت شما بر سرتان معلق است. تا وقتی که هنوز زندهاید و روی زمین وجود دارید تمام تلاشتان را بکنید تا به یک انسان بزرگ تبدیل شوید. (مارکوس آئورلیوس، امپراطور روم)

- صبحت را کنترل کن تا زندگی‏ات را ترفیع دهی.

- هرگز اجازه نده آتش درونت ذره‏ ذره در مرداب زمزمه‌هایی چون «هنوز نه» «اصلا ممکن نیست» خاموش شود. اجازه نده قهرمان درونت با سرخوردگی به آنچه که لیاقت رسیدنش را داشتی و نرسیدی از بین رود. دنیایی که آرزویش را داری، میتوانی برنده شوی. آن دنیا وجود دارد. واقعی است. امکان رسیدن دارد. مال توست. (آین رند)

- زندگی و شانس هر کس در دستان خود اوست، مثل مجسمه‌سازی که سنگ خام را شکل میدهد. مهارت‌های لازم برای تبدیل سنگ به مجسمه را بایستی یاد بگیریم و در خود پرورش دهیم. (یوهان ولفگانگ فون گوته)

در بخشی از کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها می‌خوانیم:

بی‌خانمان با اشتیاق خاصی گفت: نه کاملا جدی‌ام. در روستای سالیتود خانه‌ای دارم. به من اعتماد کنید. اسم این منطقه به درستی انتخاب شده است. هنگامی‌که از شلوغی‌ها و تمام دردها در حال فرار هستی و به یک آرامش پناه می‌بری در همین‌جا می‌توانی درک کنی که هدف از به دنیا آمدنت چه بوده است؟ برای زندگی کردن با تمام وجود بله بگویید. به قول سخنران پیر: «هر چقدر بیش‌تر از فرصت‌هایی که سر راهت قرار می‌گیرد استفاده کنید قطعا جادوی بزرگی در زندگیتان پدید می‌آید.» پس همین کار را انجام دهید. چگونه می‌توان در یک بازی که شروع نشده است، برنده بود؟ در حقیقت زندگی همه چیز را تلافی می‌کند. اما در این بین شما باید نقش خودتان را بازی کنید و تمام پنجره‌های فرصت را بر روی خود بگشایید. اگر در ایرلند به خانه‌ی من بیایید تنها خواهش من از شما این است که دراز مدت در آن‌جا ساکن باشید تا من بتوانم تمام فلسفه و روش‌هایی که مرشدم به من یاد داد را به شما بیاموزم. پیوستن به باشگاه پنج صبحی‌ها به زمان زیادی نیاز دارد.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: اقدام خطرناک
فصل 2: فلسفه‌ی روزانه برای اسطوره و افسانه شدن
فصل 3: رویارویی غیرمنتظره با یک بیگانه‌ی شگفت‌انگیز
فصل 4: رها کردن تمام چیزهای متوسط و عادی
فصل 5: ماجرایی عجیب و غریب در کنترل صبحگاهی
فصل 6: پرواز به قله بهره‌وری، استعداد و شکست‌ناپذیری
فصل 7: آماده‌سازی برای انتقال در بهشت
فصل 8: روش 5 صبحی: برنامه‌ی صبحگاهی سازندگان دنیا
فصل 9: چهارچوبی برای نمایش عظمت و بزرگی
فصل 10: چهار مرحله‌ی تمرکز افراد تاریخ‌ساز
فصل 11: هدایت کشتی به سمت زندگی
فصل 12: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها به آداب و رسوم به کار گرفته شده عادت می‌کنند
فصل 13: اعضای باشگاه پنج صبحی فرمول 20/20/20 را میآموزند
فصل 14: اعضای باشگاه پنج صبحی ضرورت وجود خواب را درک می‌کنند
فصل 15: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها درباره‌ی 10 تکنیک نبوغ و استعداد در تمام طول زندگی آموزش می‌بینند
فصل 16: اعضای باشگاه پنج صبحی عملکرد نوابغ را به آغوش میکشند
فصل 17: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها به قهرمان زندگیشان تبدیل می‌شوند
سخن آخر: پنج سال بعد

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب باشگاه پنج صبحی‌ها
نویسنده
مترجممینا تاجری نیکنام
ناشر چاپیانتشارات فرشته
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۲۰
زبانفارسی
شابک978-622-7275-34-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

Amir Shams
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
یه کتاب که با محوریت داستانگونه‌اش سعی داره اطلاعات مفیدی را به ما بده. واقعا کتابیه که ارزش چند بار خوندن را داره، ولی نکته اصلی اینه که باید به نکات آن عمل کرد وگرنه همون بهتر که این کتاب را نخوند. قبول دارم بعضی جاها ترجمه کتاب اذیت میکرد ولی در کل عالیه.
میخوام دستاوردی که میشه از این کتاب را
بدست آورد بگم علاوه بر سحرخیزی باعث افزایش اعتماد به نفس، خویشتن دوستی، عزت نفس، شخصیتی قوی و منظبط و... میشود
در آخر باز تاکید کنم ایده‌های بزرگ مهم نیست مهم اینه که به اون ایده کوچک عمل کرد تا نتایج بزرگ را بدست آورد هرچند که ایده سحرخیزی را همه مان میدانیم ولی اکثرا آن را انجام نمیدهند یا به درستی انجام نمیدهند امیدوارم با این کتاب ایده عمل به سحرخیزی در ما شکل گیرد و مطمعن باشید برای شروع تغییرات بزرگ باید از صبح شروع کنید. موفق باشید
بهزاد چودار
۱۴۰۰/۱۲/۱
نویسنده کتاب، یک کتاب انگیزشی و با بهترین آموزش‌ها برای پیشرفت رو بصورت یک فیلم سینمایی جالب نوشته که از موریس شروع میشه و به تاج محل میروند و تمام مسیر پر از اتفاقات جالب و آموزنده هست، مطعنا میتونم به راحتی بگم کسی نمیتونه بگه این کتاب و خوندم و به گفته هاش عمل کردم و نتیجه‌ای نگرفتم..... غیر ممکنه..... من تا به الان نزیک ده بار خوندمش، واقعا لذت بخش و آموزندست
شیرین رحیمی
۱۴۰۰/۲/۲۳
وااای کتابش فوق العاده اس خوشحالم ک به نظرات منفی اهمیت ندادم و خوندمش اولین فصلاش ویرایشش بد نیس حالت کتابای قدیمی را داره چون نقل قول از زبان یه سخنران قدیمیه اما هر چی میری جلوتر ویرایشش کاملن درس میشه و کتاب جذابتر در کل یکی از بهترین کتابایی بود ک خوندم و اون انگیزه‌ای ک برای زود بیدارشدن میخاستما بهم داد مررررسی از کتابراه🌹♥️
محمد کریمی
۱۴۰۱/۲/۴
با سلام.
بنده تا الان حدود ۷۰ صفحه از ۳۲۰ صفحه رو مطالعه کردم و به نظرم محتوای خوبی داره و به صورت داستان وار ترغیب میکنه آدم رو که جلو ببره مطالعه ش رو. ذکر بعضی مشخصات جزئی پوشش شخصیت‌های داستان به نظر الزامی به ترجمه اونها نیست و گفتن خود اون شخصیت کافیه. در صفحه ۶۱ نیز بهتره که در ترجمه پارس کردن سگ از کلمه واق واق استفاده بشه و ملیت پارسی بودن خود رو حفظ کنیم.
با تشکر
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
احمدرضا صالحی مورکانی
۱۴۰۰/۴/۳
کتاب داستان گونه ست و یکی از مواردی هست که باعث شد خیلی زود از خوندن این کتاب دست بکشم و گاهی به عمد چند خط رو جا بندازم.
بر خلاف کتاب‌هایی مثل بهانه ممنوع که که کلمه به کلمه کتاب رو به دقت مطالعه کردم و از توی هر صفحه چندین نکته طلایی رو یادداشت کردم.
درواقع این کتاب به یک رمان بیشتر شباهت داره، و برای من که هیچ وقت اهل خوندن رمان نبودم و دنبال کتاب‌هایی با موضوع موفقیت بودم اصلا مناسب نبود.
امیدرضا توتونچی تبریزی
۱۴۰۰/۴/۱۰
خواندن این کتاب را به جوانانی توصیه میکنم که دنبال موفقیت هستند و از مزایای آغاز فعالیت سحرگاهی غافل مانده‌اند. شاید بتوان با این گروه دوستان هم باشگاهی، فواید جایگزین کردن بیدار خوابی شبانه را با اوقات بهتری بالاخص صبح زود بهتر متوجه شد هر چند... کتمان نمی‌شود کرد زمانبندی انجام بعضی کارها اجباری است نه اختیاری. ایام به کام
آرزو بیگلر
۱۴۰۰/۵/۱۵
دلم میخواد خط به خط این کتاب و بارها و بارها بخونم. با پیوستن به کلاب 5 صبح و ورزش کردن بعد از بیدار شدن دیگه اثری از سردردهای وحشتناکم که بخاطرش هر روز مسکن مصرف میکردم نیست. 5 صبح یعنی سلامتی. خدارو هزاران بار شاکرم که این کتاب رو بدستم رسوند و مطاله‌اش کردم. و ممنون از کتابراه
Aylar Bahrami
۱۳۹۹/۱۲/۱
ترجمه که خیلی ضعیف بود. بنظرم مطالب خود کتاب هم بعضی جاها دیگه خیلی از بحث اصلی دور میشد. شاید اگر ترجمه درست بود بیشتر ارتباط برقرار می‌کردم. البته‌ی سری چیزهایی رو هم پیشنهاد کرد که می‌خوام امتحانشون کنم و برام جالب بود
Zahra B
۱۴۰۱/۷/۲۰
یکی از بهترین کتاب‌ها، هم یاد میده چطور ذهنتون و درست کنید هم قلبتون، اصلا فهم کتاب سخت نیست چون به صورت رمان گفته شده، و خیلی جذاب و شیرین، حوصلتون موقع خوندن کتاب سر نمیره، خط به خطش نکته‌های زیباست،
احمد عباسی
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
نمیدونم چرا کتابای این شکلی یه مفهوم را صدبار تکرار میکنن. کتاب تصنعی و نچسبه اما مشخصا نویسنده حرفای خوبی برای گفتن داره. تقریبا در هر صفحه یه نقل قول موندگار داره که از نقاط قوت کتابه. خیلی تو مود من نیست
میم .غ
۱۳۹۹/۹/۴
کتاب فوق العاده‌ای بود به همه کسانیکه به دنبال کتاب موثری در زمینه خودسازی هستند به شدت پیشنهاد میکنم
nafiseh heidari
۱۴۰۱/۴/۲
این کتاب سعی کرده در قالب داستان مزایای مدیریت زمان و سحر خیزی و تاثیراتش در طول مدت رو به خوانندگان نشون بده.
من حس میکنم این قالب داستانیش زائده یه مقداری اما در کل کتاب خوبیه و ارزش خوندن داره.
Bashir Kamali Yazdi
۱۳۹۹/۱۱/۴
کتابی بسیار موثر در تغییر رفتار صبحگاهی ما و متعاقبا تاثیرات مثبت این رفتار در زندگی روزمره ما. حتما پیشنهاد میکنم برای بهبود بخشیدن به زندگی‌روزمره خود از این کتاب شروع کنید
مرضیه عسکری
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
کتاب عالی من چندوقته شروع کردم واین کتاب راساعت پنج صبح که بیدارمیشم میخونم. واقعا سحرخیزی روی همه‌ی کارهام اثرخوبی گزاشته. ممنون ازکتابراه.
نسیم شارقی
۱۴۰۱/۵/۲۷
«کنترل صبحت رو به دست بگیر کنترل زندگیت رو به دست گرفتی.» اگر می‌خوای چیزهایی که در زندگی میخوای رو بدست بیاری فقط کافیه عادتهای درست در خورد ایجاد کنید برای شروع کنترل عادت خواب
مشاهده همه نظرات ۹۰

راهنمای مطالعه کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

برای دریافت کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.