معرفی و دانلود کتاب احساس کلید تحقق آرزوست

عکس جلد کتاب احساس کلید تحقق آرزوست
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب احساس کلید تحقق آرزوست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب احساس کلید تحقق آرزوست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب احساس کلید تحقق آرزوست

نویل گادارد در کتاب احساس کلید تحقق آرزوست، با بهره‌گیری از قانون جذب و ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه راهکارهایی به شما ارائه می‌دهد تا این باور را در خود پرورش دهید که به آرزو و اهدافتان دست خواهید یافت.

درباره‌ی کتاب احساس کلید تحقق آرزوست:

کتاب حاضر همانند گنجی است که در مورد هنر رسیدن به خواسته‌ها صحبت می‌کند و مسیر تحقق رویاهایمان را مشخص می‌کند. اگر فرض بر این بود که با دلایل محکم و قطعی می‌توان عقیده را به دیگران انتقال داد، کتاب احساس کلید تحقق آرزوست (Feeling is the Secret) باید حجمی چندین برابر می‌داشت؛ با این حال به ندرت می‌شود این کار را با تبیین یا استدلال‌های کتبی انجام داد؛ زیرا منطقی است که گفته شود نویسنده صادق نبوده یا قصد فریب مخاطب را داشته است.

از این رو نویل گادارد (Neville Goddard) تمامی استدلال‌ها و شواهد را حذف کرده و به سادگی ما را با تمرین قانون آگاهی که در این کتاب مطرح شده به چالش می‌کشد. موفقیت‌های فردی بسیار متقاعدکننده‌تر از تمام کتاب‌هایی هستند که در این زمینه نوشته شده‌اند. به علاوه گادارد برای نگارش کتاب احساس کلید تحقق آرزوست از کتاب‌هایی توحیدی چون قرآن مجید، انجیل و نیز اصول هفت‌گانۀ هرمس استفاده کرده است.

گادارد در فصل اول به دانستن قانون آگاهی و روش اجرای این قانون می‌پردازد و آموزه‌های خود را در چهارده بخش ارائه می‌دهد. فصل دوم کتاب حاضر در مورد خواب صحبت می‌کند؛ در خواب (حالت آلفا)، آدمی وارد ضمیر ناخودآگاه می‌شود و رهنمود خود را دریافت کند. این فصل نیز شامل پانزده بخش است.

فصل سوم کتاب احساس کلید تحقق آرزوست در مورد دعا است؛ دعا نوعی شِبه خواب است که تأثیرات دنیای بیرون را کم می‌کند و ذهن را پذیرای پیشنهادهای درونی می‌کند. ذهن در دعا در حالتی از آرامش و پذیرش است و مشابه احساسی است که درست قبل از خواب به دست می‌آید. راهکارهای این فصل در شش بخش تنظیم شده‌اند. در نهایت فصل چهارم در سه بخش به شما می‌گوید که چگونه با استفاده از نیروی قوی و منحصربه فرد «احساس» به خواسته‌های خود دست پیدا کنید.

کتاب احساس کلید تحقق آرزوست مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید راه رسیدن به اهداف و آرزوهای خود را پیدا کنید، مطالعه‌ی این اثر را از دست ندهید. تمامی دوستداران کتاب‌های انگیزشی و توسعه فردی را به خواندن کتاب احساس کلید تحقق آرزوست دعوت می‌کنیم.

جملات برگزیده کتاب احساس کلید تحقق آرزوست:

- ضمیر ناخودآگاه فراتر از عقل و مستقل از قیاس است.
- جهان و هرچه در آن است آگاهی شرطی شدۀ عینیت یافتۀ انسان است.
- در تعیین هدف خود، فقط باید به خود هدف توجه داشته باشید. نحوۀ تجلی یا دشواری‌های موجود نباید توسط شما در نظر گرفته شود.
- و شما همان چیزی هستید که احساس می‌کنید هستید، به همان اندازه که دربارۀ دیگران هر آنچه هستند را به‌عنوان واقعیت احساس می‌کنید.

در بخشی از کتاب احساس کلید تحقق آرزوست می‌خوانیم:

13

پذیرش غایت به‌طور خودکار ابزار تحقق را اراده می‌کند. در این مورد هیچ اشتباهی نکنید. اگر هنگام آماده شدن برای خواب، آگاهانه خود را در حالت خواستۀ تحقق یافته احساس نکنید، مجموع عکس‌العمل‌ها و احساسات بیداری در روز را با خود به ضمیر ناخودآگاه خواهید برد و در هنگام خواب، طرز تجلی آن‌ها برای فردا و به شما دیکته می‌شود. شما با این باور که یک عامل آزاد هستید، برمی‌خیزید و متوجه نمی‌شوید که هر عمل و رویداد در روز توسط تصور شما از خود در هنگام خواب از پیش تعیین شده است. پس تنها آزادی شما، آزادی در واکنش است. در انتخاب احساس و واکنش خود به نمایش روز آزاد هستید، اما نمایش، یعنی کردار، رویدادها و ماوقع روز، قبلاً مشخص شده است.

14

تا زمانی که آگاهانه و تعمداً نگرش ذهنی را که با آن به خواب می‌روید تعریف نکنید، ناآگاهانه در نگرش ترکیبی ذهن که از همۀ احساسات و واکنش‌های روز تشکیل شده است به خواب می‌روید. هر واکنشی تأثیر ناخودآگاه بر جای می‌گذارد، مگر اینکه با یک احساس متضاد و قوی‌تر خنثی شود و همان علت کنش آینده است.

ایده‌هایی که در احساس احاطه شده‌اند، اعمال خلاقانه هستند. از حق الهی خود عاقلانه استفاده کنید. از طریق توانایی خود در فکر کردن و احساس کردن، بر تمام خلقت تسلط دارید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمۀ مترجم
پیشگفتار
فصل اول: قانون جذب و عملکرد آن
فصل دوم: خواب
فصل سوم: دعا
فصل چهارم: روح - احساس

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب احساس کلید تحقق آرزوست
نویسنده
مترجممهرناز نوروزی
ناشر چاپینشر ترنگ
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات58
زبانفارسی
شابک978-622-7741-34-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب احساس کلید تحقق آرزوست

محمد آرزومند
۱۴۰۱/۱۲/۲۱
وقتی ۵ تا ستاره این کتاب رو زدم جمله‌ای که زیرش نوشت این بود: عالی بود. این جمله کمه واسه این کتاب. فوق العاده بود. خاص بود. درجه یک بود. هیجان انگیز بود. حرف به حرفش رو باید طلا نه. الماس گرفت. اغراق نمیکنم. من کتاب اینچنینی با این محتوا کم که چه عرض کنم زیاد خوندم. موضوعاتش و متنش هم برام جدید و نبود حتی میتونستم حدس بزنم پاراگراف بعدیش رو چطور می‌خواد ادامه بده به خاطر تعدد کتاب‌هایی که تو این زمینه خوندم ولی این کتاب یه چیز دیگست انگار جادو میکنه حرف و کلمه رو. خواننده مسحور کلام نویل میشه چون تک به تک کلماتش از عمق وجودش میاد و حساب شدست هیچ جمله اضافه‌ای نداره اصل قضیه رو میگه و تیر خلاص رو میزنه کلا کتاب جوهره کلی معلومات و اطلاعات نویل. خلاصه و مفید. پیشنهاد میکنم نه یک بار نه دو بار. چند بار کتاب رو بخونید چون به قول کوین ترودو شما با هر بار خوندن یک کتاب مفید به شخصیت جدیدی تبدیل میشید و با خوندن مجدد اون کتاب شخص جدید اون کتاب رو میخونه پس سطح عمیق تری از مطالب کتاب رو متوجه میشید که تو خوندن قبلی متوجهش نشده بودید. پس مطالب بیشتری رو درک میکنید. مثل من که الان دفعه سوم که مجدد خوندمش تا الان و دارم به توصیه هاش عمل میکنم.
F K
۱۴۰۱/۷/۷
داشتن احساس خوب شاه کلید رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهاست، راحتترین و کوتاهترین راه برای رسیدن به خواسته‌ها داشتن احساس خوبه..
این کتاب هم با اینکه خلاصه و کوتاهه ولی کتاب باارزشیه، چون‌ بحث احساسو باز کرده و توضیح داده..
دو فصل از کتاب اختصاص داده شده به احساسی که قبل از خواب و موقع دعا کردن داری
و تو همین دو فصل، علت رسیدن یا نرسیدن به خواسته‌ها را بیان میکنه...
خوندنشو توصیه میکنم، مخصوصاً برای کسایی که دنبال مباحثی چون قانون جذب و موفقیت هستن..
البته‌ درمورد ترجمه فکر میکنم میتونست بهتر از اینم باشه.
با تشکر
Mina
۱۴۰۱/۱۱/۲۷
کتابش خوبه اما خیلی زیاد خلاصه شده حرف اول اخرش اینه که شما هر چیو میخوای رو احساس کن رسیدی
اون حسی که بهت وارد میشه رو فرستادی تو جهان هستی و کیفیت حس حال و یقینی که داری خواستت رو نزدیک میکنه
این حس قبل خواب جواب دهیش بهتره چون فکر کردی حس کردی فرستادی تو ذهن ناخودآگاه و ثبت شده و سری بهش میرسی
عادل آتشین
۱۴۰۱/۶/۷
تکرار چندباره‌ی هر مطلب نوشته را از قدرت گیرایی میکاست و مطالب میتونست تحت عنوان یه مقاله ارائه بشه نه کتابچه، ولی در کل محتوای پرداخته شده در کتاب محتوای ارزشمندیست و بکارگیری این نکات ظریف و حیاتی تفاوتی شگرف در آینده ایجاد میشه، در کل موفق باشید
الهه ی ناز
۱۴۰۲/۳/۱۳
خیلی مطالب پیچیده ترجمه شده بود. بعضی جملاتش رو اگر صدبار هم برگردی بخونی باز متوجه نمیشی چی گفته اما من خلاصه شو بتون میگم اینکه هرچیزی رو باتمام وجود احساس کنید همون به واقعیت میپیونده پس آرزوهاتون با تمام وجود حس کنید که برآورده شده ان
نازیلا پاکرو
۱۴۰۲/۵/۵
کتاب خیلی خیلی خلاصه است، من نظرات دوستان را که خوندم فکر کردم واقعا چیزه خاص و جدیدی رو بدست میارم با خوندنش ولی نه، دوستان برای قانون جذب کتاب راندا برن و استر هیکس خیلی بهتره و ارزش هزینه کردن رو داره.
فرییا باغگر
۱۴۰۲/۸/۱۹
کتاب بسیار خوبیه. ترجمه‌اش یکم ضعیف بود ولی در کل عالیه. ممنون از مترجم‌های کشورم که با ترجمه‌ی این کتاب‌های قوی و قرار دادنشون در اختیار ما، به ما در درک قوانین جهانی کمک می‌کنند.
تارا وجود
۱۴۰۱/۱۰/۱۳
بعضی جاها رو متوجه نمیشی منظورش چیه ولی در مجموع مطلب رو متوجه میشی مفاهیم جدیدی بودن و اینکه احساسات ما هست که تعیین میکنه چی سر خواسته هامون بیاد تحقق پیدا کنه یا شکست بخوره
محمد
۱۴۰۱/۳/۲۷
کتابی که اختصار و شفافیتش، ارزشمند بود. ممنون از نشر ترنگ که کتاب‌های خوبی رو منتشر می‌کنه و همینطور از مترجم و البته کتابراه.
فاطمه بادرستانی
۱۴۰۲/۲/۲۴
اولش که دانلود کردم دیدم تعداد صفحاتش خیلی کمه اما فکر نمی‌کردم انقدر غنی باشه واقعا بینظیر بود ممنون از نویسنده محترم و ممنون از کتابراه
م ج
۱۴۰۲/۹/۱
این کتاب واقعا با ارزشه حتما مطالعش کنید، البته توضیح زیادی نداده ولی خب با تکرار زیاد نکته کلیدی‌اش باعث فهم بهتر میشه
احد رضایی
۱۴۰۱/۱۲/۳
کتاب خوبیه و به طور کلی با خلاصه نویسی روبرو هستیم. خلاصه‌هایی از مولفه‌ی قانون جذب و هر آنچه که میخوایید رو جذب کنید.
SALIM
۱۴۰۱/۸/۱۱
خیلی مختصر و مفید کتاب جامع و عالی هستش پیشنهاد میکنم حتما حتما بخونید
احساسات و افکار ما در واقعیت پدیدار میشه.
فاطمه نوازی
۱۴۰۲/۹/۳
این کتاب بخونید متوجه میشوید پدر قانون جذب ایشونه و همه افزاد برجسته از کتاب ایشون الهام گرفتند
حسن حیدری زادی
۱۴۰۲/۸/۲۶
کتاب فوق العاده از جناب نویل گادراد. واقعا احساس همه چیز هست و باعث تجلی خواسته میشه
مشاهده همه نظرات 27

راهنمای مطالعه کتاب احساس کلید تحقق آرزوست

برای دریافت کتاب احساس کلید تحقق آرزوست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.