معرفی و دانلود کتاب پروژه بهره وری: دستیابی به موفقیت‌های بیشتر با مدیریت درست زمان، توجه و انرژی

عکس جلد کتاب پروژه بهره وری: دستیابی به موفقیت‌های بیشتر  با مدیریت درست زمان، توجه و انرژی
قیمت:
28100 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پروژه بهره وری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پروژه بهره وری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پروژه بهره وری: دستیابی به موفقیت‌های بیشتر با مدیریت درست زمان، توجه و انرژی

کندوکاوی تازه، شخصی و سرگرم‌کننده در عرصه‌ای که دغدغه همه ماست؛ چطور در محل کار و در هر جنبه‌ای از زندگی به بهره‌وری بالاتری برسیم. کریس بیلی در کتاب پروژه بهره وری به شما کمک می‌کند تا با مدیریت درست زمان، توجه و انرژی به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنید.

درباره کتاب پروژه بهره وری:

برای نگارش کتاب پروژه بهره وری (The productivity project)، کریس بیلی پیشنهادهای شغلی سودآور را کنار زد تا به دنبال رویای تمام عمرش برود؛ او یک سال کامل را صرف اجرای سلسله‌ای از آزمایش‌های فراگیر و عمیق در حوزه بهره‌وری کرد.

بیلی از نوجوانی شیفته مفهوم بهره‌وری بود. پس از اینکه مدرک دانشگاهی خود در رشته مدیریت کسب‌وکار را دریافت کرد، تارنمایی در اینترنت درست کرد تا مجموعۀ یافته‌های آزمایش‌ بهره‌وری برروی خود را در برنامه‌ای یک‌ساله با دیگران به اشتراک بگذارد. در این فرصت، او به پژوهش‌ و مصاحبه‌ با برخی از کارشناسان نام‌آوازۀ دنیا ادامه داد، شخصیت‌های مشهوری از جمله چارلز دوهیگ و دیوید آلن.

در میان آزمایش‌هایی که او انجام می‌داد، تلاش کرد به مدت چندین هفته خوابش را محدود کند، مصرف قهوه و شکر را پایین بیاورد و به مدت 10 روز پی‌در‌پی در تنهایی کامل به سر ببرد. او به مدت سه ماه از تلفن همراهش فقط روزی یک‌ساعت استفاده کرد، حدود پنج کیلو به حجم عضلات بدنش اضافه کرد، زمان کاری هفتگی‌اش را به 90 ساعت رساند. او که مثل خفاش تا نیمه‌های شب بیدار می‌ماند، خودش را عادت داد تا به مدت سه ماه هر روز ساعت 5:30 صبح از خواب بیدار شود.

کریس بیلی (Chris Bailey) در تمام این مدت، اثرگذاری آزمایش‌های خود را بر روی کیفیت و کمیت حرفه‌ای و زندگی روزمره‌اش سنجش و پایش کرد و حالا کتابی که پیش‌رو دارید با عنوان «پروژه بهره‌وری»! همراه با درس‌هایی که کریس بیلی آموخت و نتایجی که در آن سفر یک‌ساله گرفت تا با دیگران سهیم شود.

کریس بیلی در قالب کتابی سرشار از محتوای آموزنده و سراسر گیرا، گنجینه‌ای زیرزمینی از توصیه‌های طلایی همراه با بیش از 25 تمرین کاربردی را برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر در کار و زندگی به شما هدیه می‌دهد. امیدواریم از خواندنش نهایت لذت را ببرید!

نکوداشت‌های کتاب پروژه بهره وری:

- کریس بیلی ممکن است سازنده‌ترین مردی باشد که امیدوار بودید ملاقات کنید. (TED Blog)

- در اینجا کتابی هست که در عنوانش، وعده داده شده هزینه خودش را پرداخت خواهد کرد و حقیقت این است که، فقط در عرض چند روز این کار را انجام خواهد داد و از آن همچون یک سفر لذت خواهید برد. (Seth Godin, Author of Linchpin)

- کتاب پروژه بهره وری فوق‌العاده، سرگرم‌کننده، کاربردی و در عین حال مفید است. من این کتاب را دوست داشتم. (Marshall Goldsmith)

- کریس تنها این را نمی‌خواهد که بهره‌وری بیشتری داشته باشید؛ او می‌خواهد شما زندگی بهتری را تجربه کنید. این کتاب یک بلیط دو ساعته نه تنها برای بهره‌وری بیشتر، بلکه برای شادی واقعی است. (Neil Pasricha)

- کریس یک کتاب راهنمای عالی برای به آتش کشیدن زندگی شما نوشته است! (Laura Vanderkam)

کتاب پروژه بهره وری برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید مدیریت زمان خود را به دست بگیرید و در زندگی شخصی و شغلی‌تان بهره‌وری بیشتری پیدا کنید، این کتاب برای شماست.

با کریس بیلی بیشتر آشنا شویم:

این کارآفرین، نویسنده و مشاور در سال 1989 در کانادا به دنیا آمد. او با مخاطبانش در سرتاسر دنیا درباره شیوه‌هایی که می‌توانند برای بهره‌وری بیشتر از آن‌ها بهره بگیرند سخن می‌گوید. آثار او تاکنون به 17 زبان به چاپ رسیده‌اند. او بیشترین زمان خود را به خواندن، نوشتن، مراقبه، تحقیق و تجربه با بهره‌وری اختصاص می‌دهد.

در بخشی از کتاب پروژه بهره وری می‌خوانیم:

از وقتی که یادم می‌آید، مجذوب سحرخیزی بوده‌ام. قبل از شروع پروژه‌ام، بیشتر مواقع در خیالات خود به این فکر می‌کردم کاش چند دقیقه‌ای قبل از آنکه زنگ هشدار ساعت 5:30 دقیقه به صدا درآید بیدار شوم، و خود را از رختخواب بیرون بکشم و به سنت همیشگی، قهوه‌ای را آماده کنم، سری به خبرها بزنم تا بدانم در شب گذشته چه رخ داده، مراقبه‌ای انجام دهم، و بعد قبل از آنکه بقیۀ دنیا از خواب بیدار شوند، به دوی صبحگاهی‌ام برسم. در این خیال‌ها، خود را می‌دیدم که با میلا کونیس بیدار شده‌ام، اما این برای کتاب دیگری است.

البته بگویم که قبل از شروع یک‌سال بهره‌وری، با خود قرار گذاشته بودم که هر روز صبح سر ساعت 5:30 دقیقه از خواب بیدار شوم - حتی اگر تمام سال هم همین برنامه باشد.

قبل از پروژه‌ام، با وجود آنکه علاقۀ بسیاری به بهره‌وری داشتم، اما برنامه‌های شبانه و صبحگاهی‌ام به شکلی بود که نمی‌توانستم آن روال صبحگاهی مدنظر را اجرا کنم. پس از آنکه کار روزانه‌ام را به اتمام می‌رساندم (طبیعی است، تا جای ممکن کارآمد)، اغلب وقت خود را صرف خواندن، معاشرت با دوستانم، یا گشت‌وگذار در سخنرانی‌های آنلاین کیهان‌شناسی می‌کردم و بدین ترتیب دیگر جان یا زمانی برایم نمی‌ماند. گرچه خیلی دنبال آن بودم که سحرخیز باشم، اما سحرخیز بودن به معنای آن بود که باید تغییرات کاملی در برنامه‌های شبانه و روال‌های صبحگاهی‌ام ایجاد کنم، که خب حس می‌کردم خارج از توان من است.

از بین تمام آزمون‌های بهره‌وری که در طول آن یک سال بهره‌وری انجام دادم، بیدار شدن سرِ ساعت 5:30 دقیقه از همه چالش‌برانگیزتر بود. در ابتدا، دریافتم که هدف رفتن به رختخواب در ساعت 9:30 به سرعت در حال از بین رفتن است و اغلب باید دست به انتخاب می‌زدم: صبح خیلی زود بیدار شوم تا به کارها سروسامان دهم، یا تا دیروقت بیدار بمانم و دیرتر هم از خواب برخیزم. بیشتر مواقع هنگامی که بالاترین میزان انرژی، تمرکز و خلاقیت را داشتم باید خود را مجبور می‌کردم به رختخواب بروم - می‌دانید من به صورت طبیعی آدم دیروقت و شب‌زنده‌داری هستم - و خب تصمیم گرفتم که تا دیروقت بیدار بمانم. همچنین از دوستان و نامزدم خواستم که پس از اتمام پژوهش و نوشتن با آن‌ها معاشرت کنم و بیرون بروم، که اگر می‌خواستم زود بخوابم دیگر برایم غیرممکن می‌شد.

فهرست مطالب کتاب

سخن مترجم
مقدمه
دربارۀ این کتاب
تعریفی جدید از بهره‌وری
بخش اول: زمینه‌سازی
1. از کجا شروع کنیم
2. همۀ وظایف و امور با هم برابر نیستند
3. سه وظیفۀ روزانه
4. آمادگی برای بهترین زمان
بخش دوم: وقت تلف‌کردن
5. انجام کارهای ناخوشایند
6. ملاقات با خودِ... آینده
7. چرا اینترنت قاتل بهره‌وری است
بخش سوم: فرجام مدیریت زمان
8. اقتصاد زمان‌محور
9. کمتر کار کردن
10. تقویت انرژی
11. نظافت منزل
بخش چهارم: ذن بهره‌وری
12. ذن بهره‌وری
13. تقلیل امور غیرمهم
14. حذف کارهای غیرمهم
بخش پنجم: آرامش ذهن
15. تخلیۀ ذهن
16. از بالا نگریستن
17. ایجاد فضا
بخش ششم: عضلۀ توجه
18. ارادی‌تر شدن
19. ربایندگان توجه
20. هنر انجام یک کار
21. بخش مراقبه
بخش هفتم: ارتقای سطح بهره‌وری
22. تأمین
23. نوشیدن برای انرژی
24. قرص ورزش
25. روش مطلوب خواب برای بهره‌وری
بخش هشتم: گام نهایی
26. گام نهایی
سخن پایانی: یک سال بعد

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پروژه بهره وری: دستیابی به موفقیت‌های بیشتر با مدیریت درست زمان، توجه و انرژی
نویسنده
مترجمفاطمه تقی پناهی
ناشر چاپیانتشارات راوشید
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات158
زبانفارسی
شابک978-622-7458-58-9
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت و رهبری، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
28100 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پروژه بهره وری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب پروژه بهره وری

برای دریافت کتاب پروژه بهره وری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.