معرفی و دانلود کتاب اقدام فوری: یک برنامه 7 روزه برای غلبه بر اهمال‌کاری و به دست آوردن انگیزه

عکس جلد کتاب اقدام فوری: یک برنامه 7 روزه برای غلبه بر اهمال‌کاری و به دست آوردن انگیزه
قیمت:
15000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اقدام فوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اقدام فوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اقدام فوری: یک برنامه 7 روزه برای غلبه بر اهمال‌کاری و به دست آوردن انگیزه

آیا از اهمال‌کاری و به‌تعویق‌انداختن کارهایتان خسته شده‌اید و یا دیگران شما را به عنوان یک فرد تنبل و بی‌مسئولیت می‌شناسند؟ تیبو موریس در کتاب اقدام فوری یک برنامه هفت روزه بی‌نظیر را در اختیارتان قرار می‌دهد که به‌کمک آن می‌توانید بر اهمال‌کاری غلبه کنید و انگیزه ازدست‌رفته‌تان را برگردانید.

درباره‌ی کتاب اقدام فوری

همه آدم‌ها اندکی اهمال‌کاری درون خود دارند و ممکن است انجام بعضی از کارهای کوچک و دم‌دستی را مدام به تعویق بیندازند! اما گاهی حجم اهمال‌کاری و عقب‌انداختن کارها آنقدر زیاد می‌شود که یک آشوب بزرگ در زندگی ایجاد می‌کند. آشوبی که گاهی آینده شغلی، تحصیلی و یا روابط آدم‌ها را به سمت‌وسوی منفی می‌کشاند! بهترین و دقیق‌ترین تعریف از اهمال‌کاری این است که شما از وجود وظایف خود و لزوم اجرای آن‌ها آگاهی دارید، اما برای انجام آن‌ها احساس ناتوانی می‌کنید. در این شرایط کارکرد مغز شما نسبت به مسائل مختلف تغییر کرده و فعالیت مورد نظرتان را به عنوان یک کار خطرناک و یا آسیب‌زننده شناسایی می‌کند و به‌همین‌دلیل به شکل دائم انجام آن را عقب می‌اندازد.

مثلا تابه‌حال برایتان اتفاق افتاده که درست شب تحویل پروژه و یا زمانی که می‌دانید باید خروجی کارتان را به رئیس تحویل دهید، به جای تمام کردن آن به گردش بروید و یا ساعت‌ها در شبکه‌های مجازی خود مشغول باشید؟ این دقیقا شکلی از اهمال‌کاری یا بی‌انگیزگی است که مشکلات زیادی را برایتان ایجاد خواهد کرد!

کتاب اقدام فوری (Immediate Action) یکی از بهترین منابع برای بازیابی انگیزه و غلبه بر اهمال‌کاری است که می‌تواند شیوه فکر و عمل شما را به خوبی تغییر دهد. تیبو موریس (Thibaut Meurisse) در این کتاب بهترین راه‌کارهای دوری از تنبلی و درمان اهمال‌کاری را در اختیار شما قرار می‌دهد که با عمل به آن‌ها و انجام تمرین‌هایی که در انتهای هر فصل آمده است، می‌توانید تغییرات بسیار مثبتی را در خود ایجاد کنید.

با خواندن این اثر به‌عنوان یک راهنمای عملی بی‌نظیر،‌ سرچشمه تمایل خودتان را به اهمال‌کاری پیدا می‌کنید و سبک زندگی‌تان را تغییر می‌دهید. در این کتاب 7 برنامه کاربردی برای روزهای هفته شما نوشته شده است که به کمک آن می‌توانید به کارهای خود نظم ببخشید و در انتهای هفت روز شاهد تغییرات بسیار مثبت و شگفت‌انگیز کارهایتان باشید!

نکوداشت‌های کتاب اقدام فوری

- تیبو موریس دقیقا می‌داند چطور خوانندگان کتابش را به خودش علاقه‌مند کند! (Amazon customer)
- یک کتاب مختصر و دقیق! (Kare Bear)
- کتاب شگفت‌انگیزی که دستورالعمل‌های روشنی در مورد نحوه مقابله با اهمال‌کاری و چگونگی بازیابی انگیزه ارائه می‌دهد. (Luvi M)

کتاب اقدام فوری مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای همه کسانی که همیشه کارهایشان را به‌تعویق می‌اندازند و به خاطر انجام ندادن به‌موقع وظایفشان دچار خجالت و شرمندگی می‌شوند، ‌بسیار مناسب است.

با تیبو موریس بیشتر آشنا شویم

وجود یک راهنمای قوی در هر مسیری که قرار است به آن وارد شوید، می‌تواند سریع‌تر شما را به هدفتان برساند. تیبو موریس بلاگر و نویسنده خلاق در زمینه موفقیت‌های شخصی است که روش صحیح خودآگاهی را به شما می‌آموزد. این نویسنده تاکنون بیش از 20 عنوان کتاب نوشته است که به انواع زبان‌های زنده دنیا ازجمله فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، چینی، تایلندی و روسی ترجمه شده است. موریس تلاش می‌کند که افراد عادی را برای رسیدن به تجربیات شگفت‌انگیز در زمینه خودآگاهی و موفقیت همراهی کند.

جملات برگزیده کتاب اقدام فوری

- یک روزی، جزو روزهای هفته به شمار نمی‌آید.
- هیچ‌چیز به اندازه معلق ماندن ابدی در یک کار ناتمام، خسته‌کننده نیست.
- چیزهای خوب برای کسانی پیش می‌آید که صبر کنند، اما کسانی که عجله می‌کنند، چیزهای خوب را از دست می‌دهند.
- نه یک مرد خردمند و نه یک مرد شجاع، روی ریل‌های تاریخ دراز نمی‌کشد تا منتظر قطار آینده باشد تا از روی او گذر کند.

در بخشی از کتاب اقدام فوری می‌خوانیم

از دیدگاه بیولوژیکی، مغز ما تا حد زیادی، برای زنده ماندن و تولیدمثل ما طراحی شده است. مغز ما از هدر دادن انرژی یا ریسک کردن، متنفر است؛ مگر اینکه واقعاً ضروری باشد. وقتی احساس می‌کنید که نیاز دارید کارهایتان را به تعویق بیندازید، بیشتر اوقات به این دلیل است که مغز شما این کار را هدر دهنده انرژی یا یک حرکت خطرناک تلقی می‌کند.

به‌عبارت‌دیگر، اهمال‌کاری را می‌توان به‌عنوان یک مکانیسم محافظتی در نظر گرفت که توسط ذهن شما ایجاد می‌شود تا شانس زنده ماندن و تولیدمثل شما را افزایش دهد.

بااین‌حال، امروزه، ما در دنیایی بسیار متفاوت نسبت به اجدادمان زندگی می‌کنیم. بسیاری از ما، به‌طور روزانه، با موقعیت‌های بسیار مهم مواجه نمی‌شویم. به‌این‌ترتیب، اهمال‌کاری تا حد زیادی به یک مکانیسم حفاظتی تبدیل شده است که دیگر کاربردی ندارد. و اگر مراقب نباشیم، این مکانیسم ما را از دستیابی به توانمندی واقعی خود بازمی‌دارد.

ما می‌توانیم به اهمال‌کاری با این دید نگاه کنیم که به‌منزله بهایی است که برای انسان بودن می‌پردازیم. برخلاف سایر موجودات زنده، به ما این توانایی داده شده است که انتخاب کنیم و آینده خود را خلق کنیم. اما هر چیزی، هم خوبی‌هایی دارد و هم یک سری بدی؛ در واقع، این ما هستیم که باید دائماً تصمیم بگیریم که آیا دست به اقدام بزنیم یا خیر و چه زمانی بر ترس‌های خود غلبه کنیم یا اینکه از آن‌ها فرار کنیم.

فهرست مطالب کتاب

این کتاب برای چه کسانی نوشته شده است؟
مقدمه
منظور از اهمال‌کاری چیست؟
روز اول: ذهن خود را پاکسازی و مرتب کنید
روز دوم: علت اهمال‌کاری خود را مشخص کنید
روز سوم: میزان درک خود را از اهمال‌کاری افزایش دهید
روز چهارم: در مورد اهداف و خواسته‌های خود آگاهی کاملی به دست بیاورید
روز پنجم: تمرکز بالایی داشته باشید
روز ششم: ترس خود را رها کنید
روز هفتم: برنامه روزانه خود را اجرا کرده و نتیجه منسجمی را هم ایجاد کنید
نتیجه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اقدام فوری: یک برنامه 7 روزه برای غلبه بر اهمال‌کاری و به دست آوردن انگیزه
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات52
زبانفارسی
شابک978-964-233-451-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
15000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اقدام فوری

حسین احمد کلهری
۱۴۰۱/۸/۲۳
کتاب بسیار عالی و کاربردی هست. در این کتاب نویسنده ابتدا به شرح و توضیح مشکل پرداخته و در گام بعدی به راه حل اشاره کرده و آن را بطور کامل شرح کرده و بسط داده است و بدین گونه بطرز شگفت انگیزی تسلط خود را نسبت به موضوع و مهارت در ارائه راه حل‌ها نشان داده است.
دانیال احمدی
۱۴۰۱/۹/۷
کافیه درست و منطقی به کارهای گفته شده عمل کنید
امین دشتی
۱۴۰۱/۷/۲۳
فوق العاده کتاب ارزشمندی بود
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب اقدام فوری

برای دریافت کتاب اقدام فوری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.