معرفی و دانلود کتاب صورتت را بشور، دختر جان!

عکس جلد کتاب صورتت را بشور، دختر جان!
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صورتت را بشور، دختر جان! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صورتت را بشور، دختر جان! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صورتت را بشور، دختر جان!

کتاب صورتت را بشور، دختر جان! اثر نویسنده پرفروش ریچل هالیس، به شما کمک می‌کند تا دروغ‌هایی که در تمام زندگی به خودتان گفته‌اید را شناخته و آن‌ها را نابود کنید.

ریچل هالیس (Rachel Hollis) به دروغ‌هایی که زنان و دختران سالیان سال به عنوان باور شناخته‌اند، می‌پردازد. به علاوه کمک‌تان می‌کند تا شادی را انتخاب کنید و خودتان کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید.

او در کتاب صورتت را بشور، دختر جان! (Girl, wash your face) داستان‌های متفاوتی که عجیب، شرم‌آور، ناراحت کننده و یا دیوانه‌وار هستند را برای شما روایت می‌کند و با آن‌ها به شما نشان می‌دهد که زندگی شما فقط و فقط دست خودتان است و این باور میسر نمی‌شود مگر اینکه دروغ‌هایی که در زندگی داشته‌اید را از سر راهتان بردارید.

صورتت را بشور، دختر جان! دروغ‌های آزار دهنده مانند من به ‌قدر کافی خوب نیستم، باید جلوتر از این می‌بودم، از فردا شروع می‌کنم و... و یک حقیقت مهم را به شما نشان می‌دهد. این حقیقت که فقط خودتان مسئول چیزی هستید که در نهایت به آن تبدیل می‌شوید.

ریچل راهکارها و توصیه‌‌هایش را در این کتاب با سبکی طنزگونه و به همراه با مثال‌هایی واقعی از زندگی روزمره و شخصی خودش در اختیار شما قرار می‌دهد. در واقع سبک نوشتار او و اینکه راهکارها را با خاطراتش ترکیب کرده این کتاب را به یکی از جذاب‌‌ترین کتاب‌های روز دنیا تبدیل کرده و در لیست پرفروش‌‌ترین کتاب ‌های آمازون و نیویورک تایمز قرار داده است.

اگر این نویسنده به شما می‌گوید صورتت را بشور، بی‌معطلی شیر آب را باز کنید چرا که او مربی‌ای است که هر زنی به او نیاز دارد از مادرها گرفته تا زنان شاغل.

حرف‌های او ترکیب جذابی از صحبت‌های یک مربی امیدبخش و بهترین دوست‌تان است. صداقتش خواننده را شوکه می‌کند. در واقع این کتاب هدیه‌ای است به تمام زن‌هایی که قصد دارند رشد کنند و با شجاعت زندگی مناسبی برای خود بسازند.

در این کتاب که اولین اثر غیرداستانی ریچل هالیس است، خواهید دید که او کمتر سردسته‌ی هواداران، و بیشتر مربی زندگی است. یعنی شما با مطالعه‌ی آن، صرفا چیزهایی از نویسنده الهام نمی‌گیرید، بلکه کتاب را در حالی می‌بندید که به ابزارهای درست و مناسب برای رسیدن به رویاهایتان دست یافته اید.

ریچل از معدود افرادی است که در یک پاراگراف، می‌تواند هم شما را بخنداند و هم کاری کند در مورد کل زندگی‌تان فکر کرده و تجدید نظر کنید.

در نهایت ریچل هالیس به شما کمک می‌کند تا جرأت پیدا کنید و بپذیرید که قوی، شجاع و جنگجو هستید. شما فقط یک بار زندگی خواهید کرد پس از آنچه کمتر از لیاقت‌تان است دست بردارید و ارزش واقعی خود را بشناسید.

در بخشی از کتاب صورتت را بشور، دختر جان می‌خوانیم:

وقتی واقعاً چیزی را می‌خواهید، راهی را پیدا خواهید کرد. ولی وقتی واقعاً چیزی را نمی‌خواهید، بهانه‌ای پیدا می‌کنید. ناخودآگاه‌تان چطور فرق بین آن چیزی که می‌خواهید و آنچه تظاهر می‌کنید می‌خواهید را می‌فهمد؟ به تاریخچه‌ی چگونگی رویارویی شما با چیزهای مشابه در گذشته نگاه می‌اندازد. آیا سر قولتان مانده‌اید؟ وقتی تصمیم می‌گیرید کاری انجام دهید، آن را به اتمام می‌رسانید؟ وقتی به مشکلی برمی‌خوریم، به دنبال پایین‌ترین سطح استاندارد می‌گردیم و پایین‌ترین سطح استاندارد معمولاً بالاترین سطح تمرین ماست. این جمله کمی غیرمعمول به نظر می‌رسد، پس بگذارید توضیح دهم.

اگر تصمیم گرفته‌اید که امروز پنجاه کیلومتر بدوید، فکر می‌کنید بی‌توقف به ‌آسانی تا کجا پیش می‌روید؟ به بالاترین سطح تمرینتان می‌رسید. پس اگر بیش‌ترین مسافتی که به آسانی دویده‌اید شش کیلومتر باشد، در همان حول ‌و حوش به تحلیل می‌روید. مطمئناً آدرنالین شما را کمی جلوتر هم می‌برد و ذهنیت شما در این باره نیز بی‌تأثیر نیست؛ اما معمولاً بدنتان به آن حالتی بازمی‌گردد که می‌شناسد و راحتی بیش‌تری را با آن حس می‌کند.

این مسئله در مورد قول دادن به خودتان هم صدق می‌کند.

اگر برای خود هدفی بگذارید - مثلاً «می‌خام یه رمان بنویسم» یا «می‌خام ده کیلومتر بدوم» ناخودآگاه شما احتمال وقوع آن را بر پایه‌ی تجربیات پیشین می‌گذارد. بنابراین، وقتی در روز چهارم خسته می‌شوید و نمی‌خواهید بدوید، به بالاترین سطح تمرین ذهنی خود بازمی‌گردید. آخرین باری که در چنین موقعیتی قرار گرفتید، چه اتفاقی افتاد؟ آیا پافشاری کردید، عادتی ایجاد کردید و آن را به انجام رساندید؟ یا بهانه آوردید و آن را به وقت دیگری موکول کردید؟

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: دروغ: چیز دیگری مرا خوشحال می‌کند
فصل دوم: دروغ: از فردا شروع می‌کنم
فصل سوم: دروغ: من به ‌قدر کافی خوب نیستم
فصل چهارم: دروغ: من از تو بهتر هستم!
فصل پنجم: دروغ: عشق ورزیدن به او برایم کافیست
فصل ششم: دروغ: «نه» جواب آخر است
فصل هفتم: دروغ: من در رابطه‌ی جنسی خوب نیستم
فصل هشتم: دروغ: نمی‌دانم چطور مادری کنم
فصل نهم: دروغ: من مادر خوبی نیستم
فصل دهم: دروغ: باید جلوتر از این می‌بودم
فصل یازدهم: دروغ: بچه‌های دیگران خیلی تمیزتر، بهتر، منظم‌تر و باادب‌تر هستند!
فصل دوازدهم: دروغ: باید خود را کوچک‌تر کنم
فصل سیزدهم: دروغ: من می‌خواهم با مت دیمون ازدواج کنم
فصل چهاردهم: دروغ: من یک نویسندهی دَرِپیتم
فصل پانزدهم: دروغ: هرگز از این وضعیت خلاص نمی‌شوم
فصل شانزدهم: دروغ: نمی‌توانم حقیقت را بگویم
فصل هفدهم: دروغ: وزنم مرا تعریف می‌کند
فصل هجدهم: دروغ: فقط یک راه درست برای بودن وجود دارد
فصل نوزدهم: دروغ: من به یک قهرمان نیاز دارم
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب صورتت را بشور، دختر جان!
نویسنده
مترجمساره خسروی
ناشر چاپیانتشارات فانوس دنیا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات245
زبانفارسی
شابک978-622-6097-28-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب صورتت را بشور، دختر جان!

محدثه دختر متفکر
۱۳۹۹/۷/۸
این کتاب از پرفروشترین‌ها و موثرترین کتابهاست که هر خانمی باید یک بار توی زندگیش بخونه، فقط من نمیدونم کدوم انتشارات و مترجم امانت داری متن اصلی رو بیشتر رعایت کرده، تو فهرست برخی انتشارات این کتاب ۲۰ فصله برخی جاها ۱۹ فصل! و عنوانهای برخی فهرست‌ها طور دیگری ترجمه شده، انگار منشوری بودن، مثل فصل ۷ درباره روابط جنسی و یکی از فصل‌های آخر درباره مصرف الکل... کاش کتابراه این امکانو فراهم میکرد که همیشه یه نشر و ترجمه برگزیده از هر کتابی موقع سرچ بیاد بالا.
ناز سلطانپور
۱۳۹۹/۵/۴
کتاب خوبیه. بعضی جملات و پاراگرافها منو خیلی تحت‌تاثیر قرار داد. کاش منم می‌تونستم به خانوم هالیس نامه بنویسم و بگم اگر همسری مثل دیو کنار خودش نداشت بازم می‌تونست بحرانهای زندگیشو پشت سر بذاره؟!!! اگه در آمریکا به دنیا نیامده بود بازم میتونست ورزش مورد علاقه‌شو دنبال کنه و کنار مردم ورزش کردن و رقصیدن لذت ببره؟
زهرا امانتی
۱۳۹۸/۹/۱۳
خیلی خووووب بود خوندنش بر هر خانومی واجبه و از همه مهم تر اینکه یک کتاب تخیلی روانشناسی نبود و انگار خواهرت کنارت نشسته و حرفای فوق العاده بهت میگه
هاجر رمضانی
۱۳۹۸/۸/۱۸
با سلام می‌خواستم بدونم کتابراه در خصوص رعایت امانت در متن کتاب‌های منتشره و همچنین فایل‌های صوتی منتشره چه تضمنی به خواننده هاش میده؟
پریسا عباسی
۱۳۹۹/۱/۹
این کتاب واقعا مفید است مخصوصا برای دخترهایی که عزت نفس پایین دارند یا هنوز خودشون و توانایی هاشون رو باور ندارند.
fatemeh shafiei
۱۳۹۸/۴/۲۵
کتاب خوبی هست برای تمرین باورهای خود در جهت رشد و رسیدن به اهداف
فاطمه فروغی
۱۳۹۸/۱۱/۳
بنظرم همون کتاب خودت باش دختر هست، اما بهرحال عاااااااالیه
mahshid abbasnezhad
۱۳۹۸/۴/۲۵
تازه تا صفحه‌ی ۱۸ خوندمش.... کتابه آدمو غیرتی میکنه.... باحاله💪
Niloofar Zamani
۱۳۹۸/۱۱/۸
فوق العاده تاثیرگذار👌🏽
Amazing 👌🏽
الناز النازی
۱۳۹۸/۷/۲۷
کتابی بسیار جذاب و پر از نکات کاربردی.
مصطفی عظیمی
۱۳۹۸/۶/۱۹
خیلی برنامه عالیست من برایش بسیار عااقه دارم
نازیلا سلیمانی
۱۳۹۸/۶/۱۷
محشره، کتاب‌های ریچل فوق العادست
نرگس گمار
۱۳۹۸/۶/۶
این همون کتاب خودت باش دختره
Parisa Afshari
۱۳۹۸/۴/۱۴
پیشنهاد میکنم حتما بخونید.
rezaei
۱۴۰۱/۶/۸
عالی بود میتونید ازش استفاده کامل کنید
مشاهده همه نظرات 21

راهنمای مطالعه کتاب صورتت را بشور، دختر جان!

برای دریافت کتاب صورتت را بشور، دختر جان! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.