معرفی و دانلود کتاب دنیای من در دستان من است

عکس جلد کتاب دنیای من در دستان من است
قیمت:
۹۹۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دنیای من در دستان من است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دنیای من در دستان من است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دنیای من در دستان من است

شما می‌توانید کنترل جهان خود را در دست بگیرید. کافی‌ست افکار خود را تغییر دهید. این چکیده‌ی چیزی‌ست که صدیقه آدینه در کتاب دنیای من در دستان من است قصد دارد به شما بگوید. او در این اثر ارزشمند به شما می‌آموزد چگونه به خودباوری برسید، در تعادل با جهان قرار بگیرید و به سمت نور قدم بردارید.

درباره کتاب دنیای من در دستان من است:

نهایت و عمق باور انسان به یک چیز‌ ایمان نامیده می‌شود. اگر ایمان داشته باشیم که عملی پایانی موفقیت‌آمیز دارد،‌ حتما با موفقیت انجام خواهد شد و اگر ایمان به شکست داشته باشیم، بهره‌ی ما چیزی جز شکست نخواهد بود. صدیقه آدینه در کتاب شگفت‌انگیز خود، دنیای من در دستان من است، به ما می‌گوید که بنیادی‌ترین ایمانی که می‌تواند زندگی هر فرد را متحول کند،‌ ایمان به یک چیز است و آن در یک جمله خلاصه می‌شود:‌ «من خالق دنیای خودم هستم».

تفاوت چندانی ندارد که شما به این جمله آگاه هستید یا خیر، چه آگاهانه و چه ناآگاهانه، تو دنیای خودت را می‌سازی. این امر به راحتی در دنیای اطراف قابل مشاهده است. چه بسا انسان‌هایی که دقیقا بر اساس باورهایشان دنیای خود را ساخته‌اند. انسانی که مریض است، جز درباره‌ی بیماری از چه سخن می‌گوید؟ چه می‌شود که انسان‌های ثروتمند روزبه‌روز بر ثروتشان افزوده می‌شود و یک آدم فقیر هم چنان فقیرتر؟

همه‌ی ما دوست داریم آسوده‌تر زندگی کنیم و تجربه‌ی مطلوب‌تری برای خود رقم بزنیم. نگارنده در کتاب خود بر این باور است که برای رخ دادن این امر، باید به رعایت چندین نکته بپردازیم. به عنوان مثال،‌ یکی از این نکات کنترل کردن ورودی‌های ذهنمان است. ورودی‌های ذهن تمام آن چیزهایی‌ست که باعث می‌شوند توجه ما به موضوعی خاص جلب شود. از اخبار و برنامه‌های تلویزیونی گرفته تا کتاب‌هایی که می‌خوانیم. او به ما می‌آموزد که چگونه می‌توان از طریق ایمان این ورودی‌ها را با خواسته‌هایمان هم‌فرکانس کرد.

خبر خوش اینجاست که خداوند به عنوان آفریننده‌ی جهان با کسی دوستی یا دشمنی نداشته و سرنوشت هر کس را به خودش واگذار کرده است. بدین معنا که همه باید روی خود کار کنند تا بتوانند جهان خود را دگرگون سازند. با مطالعه‌ی این اثر مفهوم تازه‌ای از آرامش را تجربه خواهید کرد.

کتاب دنیای من در دستان من است مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید آرامش بیشتری در زندگی تجربه کنید و بیاموزید که رقم‌زننده‌ی سرنوشت خود هستید،‌ کتاب دنیای من در دستان من است مناسب شماست.

جملات برگزیده‌ی کتاب دنیای من در دستان من است:

- ما باید با خودشناسی دقیق، باورهای ریشه‌ای خود را در زمینه‌های مختلف زندگیمان به طور دقیق بررسی کنیم.
- در مورد شرایط جسمی وجودی خود ذره‌ای به خدای خود شک نکنید. تو بهترین مخلوق او هستی.
- رای رسیدن به خواسته‌هایمان و ساختن جهانی که خواستار آن هستیم در همه ابعاد سلامتی، روابط، موفقیت، ثروت، خوشبختی، معنویت، ما باید با خواسته هایمان هم فرکانس شویم.
- در هر شرایط و اوضاعی که هستید، شرایط و اوضاع نباید تعیین کننده احساس شما باشد، داشتن احساس خوب است که ما را با خواسته‌هایمان هم فرکانس می‌کند.

در بخشی از کتاب دنیای من در دستان من است می‌خوانیم:

موتور حرکتی این جهان هستی عشق است.جهان تنها بر اساس عشق آفریده شده است. هرچیز که در این جهان موجود است براساس عشق آفریده شده است.سعادت همواره جاری است وچیزی جزء سعادت و عشق این جهان را اداره نمی کند. اگر بیماری، فقر، جدایی و طلاق، غم و غصه ای دراین جهان وجود دارد، نشانه عدم حضور عشق است. علت وجود، غم نبود شادی است، علت وجود بیماری نبود سلامتی است، علت وجود فقر، نبود ثروت است. علت وجود، جدایی نبود محبت است. پس غم و غصه و فقر و جدایی و بیماری وجود خارجی ندارد، بلکه در اثر نبود عشق و سعادت به طور ثانویه به وجود آمده‌اند و خالق آن‌ها خدای یکتا نیست. بلکه به خاطر توجه نکردن ما به به انرژی عشق و سعادت که جهان را اداره می‌کند و دور شدن ما از مدار عشق ایجاد شده است. هر جا عشق نادیده گرفته شده است، آرامش از بین رفته است.

عشقی که ما از آن صحبت می‌کنیم منظورمان رابطه عاشقانه بین دو جنس مخالف نیست، البته که این رابطه هم جزیی از عشق حقیقی است که در موردش صحبت می‌کنیم. عشق حقیقی که جهان را اداره می‌کند، مظهر همه خوبی‌ها و خیرها و برکت‌هاست. عشقی که بسیاری از مردم از آن صحبت می‌کنند با احساسات تنفرآمیزی مثل احساس مالکیت، حسادت و خشم آغشته شده است که مدام چرخه عشق و نفرت را دور می‌زند، این احساسات عشق نیستند. عشق یکسره احساس آرامش است، احساس شادی درونی است، احساس ساده زندگی کردن است، احساس نفس کشیدن با هوای سپاسگزاری است. احساس دیدن زیبایی هاست، احساس حضور خدا در تک تک لحظات زندگی است، احساس یکی بودن و متحد بودن با جهان هستی است، احساس هیچ بودن است، و هزاران احساس ماندگار و آرامش بخش دیگر که هرکس به شکلی آن را تجربه می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
فصل اول: ایمان و هم‌فرکانسی با خواسته‌هایمان
فصل دوم: باورها
فصل سوم: خودباوری
فصل چهارم: آشنایی با سازوکارجهان هستی
فصل پنجم: رها کردن خواسته‌هایمان
حرف پایانی نویسنده با خوانندگان عزیز
تمرین‌های پیشنهادی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دنیای من در دستان من است
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات یوحنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۰
زبانفارسی
شابک978-622-968043-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۹۹۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دنیای من در دستان من است

آیریک جون 🙃
۱۴۰۰/۸/۲۷
با خواندن کتاب دنیای من در دستان من است واقعا دنیای من در دستان من قرار گرفت و در تمام خواسته‌ها و انتخاباتم دستان خدا را در کار دیدم و با سپاسگزاری عمیق تر از نعمتها و سپاسگزاری بابت داشته هایم نعمتهای بیشتری وارد زندگیم شد که هر لحظه خدارا بابت داشتنشان شاکرم. از نویسنده عزیز که ما را با نور الهی هدایت و اثرات سپاسگزاری در زندگی و تاثیر داشتن فرکانس و احساس مثبت و خوب در ایجاد موفقیت و رسیدن به خواسته هایمان، بیشتر آشنا کرده سپاسگزارم. 💞
Setayesh °
۱۴۰۰/۸/۲۸
وقتی شروع به خواندن این کتاب کردم مجذوب انرژی خارق العاده کلمات آن شدم. متنش انرژی مثبت نویسنده را به من منتقل کرد و به راحتی توانستم آن اصول را در زندگی پیاده کنم. معجزه قانون جذب را بارها در زندگی‌ام مشاهده کردم و اتفاقات قشنگی برای من افتاد. این کتاب باعث شد که شادابی و نعمت بیشتری را به سمت خودم جذب کنم و بسیار سپاسگزار نعمت‌های خداوند باشم. آرامش بهترین هدیه این کتاب به من بود.
سبد گل
۱۴۰۰/۹/۱۰
سادگی کلام نویسنده مهمترین ویژگی این کتاب است. من کتاب ہای زیادہ در مورد قانون جذب مطالعہ کردم ولی در این کتاب بسیار سادہ وعملی بکارگیری قانون جذب را آموزش دادہ است. راہ رسیدن بہ خواستہ ہایم را در کتاب عملا آموختم. من فقط این کتاب را نخواندم بلکه فصل به فصل این کتاب را زندگی کردم. آرزو هایم تبدیل به حقیقت شد.
F 💜
۱۴۰۰/۹/۴
من از خواندن این کتاب بسیار لذت بردم محتوای این کتاب عالی بود. به من خیلی کمک کرد و من تونستم باور‌های خودم را تقویت کنم و با دید مثبت تر به زندگی نگاه کنم و از لحظات شاد زندگی‌ام لذت ببرم. بسیار قدردان نعمتهای خداوند هستم و نسبت به قبل خیلی بیشتر سپاسگزاری می‌کنم. 🙏
N GH
۱۴۰۰/۸/۲۷
این کتاب دیدگاه من را نسبت به اطرافم عوض کرد باعث شد زیبایی‌ها ونکات مثبت زندگی‌ام را بهتر ببینیم. سپاسگزاری یکی از عادت‌های من شده، خوندن این کتاب رو بهتون توصیه میکنم ❤️
هدایت امیری
۱۴۰۰/۸/۲۰
عالی بود
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب دنیای من در دستان من است

برای دریافت کتاب دنیای من در دستان من است و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.