معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح

عکس جلد کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح

یوزف گیرل و میشل هان در کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح با ارائه اطلاعات درست، اصول و قواعد کامل کرال سینه و پشت، قورباغه، پروانه و... را به شما می‌آموزد، تا بتوانید قدمی موثر برای بالا بردن توانایی‌های بدنی خود بردارید.

درباره کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح:

شنا به عنوان ورزشى جامع و کامل از گذشته تاکنون مورد توجه انسان‌ها قرار دارد؛ چرا که با تمرینات آن مى‌توان کلیه قابلیت‌هاى جسمانى را تقویت نمود. امروزه بشر، ویژگى‌های منحصر به فرد ورزش شنا را هم به لحاظ افزایش توانایى‌هاى جسمى و ترمیم و درمان عضوهاى آسیب دیده و هم به لحاظ تأمین سلامت روحى و روانى به خوبى شناخته است، به همین دلیل در بیشتر کشورهاى جهان، ساخت و راه‌اندازى استخرهاى شنا را با امکانات و تجهیزات جانبى به میزان قابل توجهى افزایش داده‌اند.

در حال حاضر دانشگاه‌ها و بسیارى از سازمان‌ها، استخرهاى اختصاصى دارند و مدیران شهرهاى بزرگ و کوچک نیز به دنبال ایجاد این گونه تأسیسات هستند تا بتوانند پاسخگوى نیاز شهروندان باشند.

آب تنی و شنا نه تنها در تقویت و درمان جسم، بلکه برای تمدد اعصاب و روان انسان بسیار مفید و موثر است. به عنوان مثال پس از یک ساعت شنا در آب، نشاط و شادابی قابل ملاحظه‌ای در فرد به وجود می‌آید. اکنون به دلیل اهمیت شنا و تمرینات شنا، یوزف گیرل (Josef Giehrl) و میشل هان (Michael Hahn) بر آن شدند تا کتابی جامع با تکیه بر تکنیک‌های پیشرفته روز را در اختیار علاقه‌مندان این ورزش شادی بخش قرار دهند.

کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح (Richtig schwimme) جزو معدود آثاری است که شناهای کلاسیک را از مراحل مقدماتی تا حرفه‌ای آموزش می‌دهد و همچنین تمرینات و بازی‌های آبی، برنامه‌های افزایش توان جسمانی شنای معلولین، آشنایی با فنون نجات غریق و سفارشات مهم و اصولی در رابطه با شنا در استخر و آب‌های آزاد را به نحوی نوین و علمی به علاقمندان یادگیری این رشته ورزشی عرضه می‌کند.

فصل اول تا پنجم این کتاب حاوی ابزار کمک آموزشی، مهم‌ترین مباحث تخصصی، آموزش و یادگیری و... است و فصل ششم تا نهم شامل تمرینات آمادگی جسمانی، بازی‌های درون آب و اقدامات درست در زمان آب‌تنی و شنا می‌شود.

کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح مناسب چه کسانی است؟

این کتاب به جهت تأکیدی که بر یادگیری دارد و اهمیتی که برای جنبه آموزشی این ورزش قائل است می‌تواند مورد استفاده آموزشگاه‌ها و همه اقشار مختلف جامعه در هر رده سنی قرار گیرد.

در بخشی از کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح می‌خوانیم:

نیروی محرک، نیرویی است که از پایین برخلاف جسم شناور در آب اثر می‌کند. وقتی که وزن جسم و وزن آبی که پس زده می‌شود به یک اندازه باشد، جسم شناور می‌شود. در صورتی که وزن جسم کمتر از نیروی محرک باشد قسمت‌هایی از جسم (سر و کمر) از آب بیرون می‌آید. اگر وزن جسم بیش از وزن و نیروی آبی باشد، که جسم را پس می‌زند، جسم در آب فرو می‌رود. به خاطر بخش فوقانی استخوان‌های پا و قفسه سینه پر از هوا. جسم انسان بندرت به شکل جسد» بر سطح آب شناور می‌ماند. پس از مدتی، ابتدا پاها و سپس کل بدن در آب فرو می‌رود.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار مترجم
مقدمه
پیشگفتار
ابزار کمک آموزشى
مفاهیم تخصصى
دانستنى‌هاى اساسى
آموزش و یادگیرى
توانایى‌هاى اساسى
تکنیک و تمرین
تمرین و آمادگى جسمانى
بازى‌هاى درون آب
رفتار صحیح به هنگام آب تنى و شنا

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح
نویسنده،
مترجممجید واحدى زاده
ناشر چاپیانتشارات بامداد کتاب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲۴
زبانفارسی
شابک978-964-8131-40-6
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح

برای دریافت کتاب آموزش و تمرینات شناى صحیح و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.