معرفی و دانلود کتاب بهبود و شفای چاکرا: راهنمایی ابتدایی برای تکنیک‌های خود درمانی که چاکراها را متوازن می‌سازد

عکس جلد کتاب بهبود و شفای چاکرا: راهنمایی ابتدایی برای تکنیک‌های خود درمانی که چاکراها را متوازن می‌سازد
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بهبود و شفای چاکرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بهبود و شفای چاکرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بهبود و شفای چاکرا: راهنمایی ابتدایی برای تکنیک‌های خود درمانی که چاکراها را متوازن می‌سازد

برای ایجاد تعادل بین ذهن و بدن خود از کتاب بهبود و شفای چاکرا کمک بگیرید. مارگاریتا آلکانتارا در این اثر پرفروش آمازون، با ارائه‌ی یک راهنمای کامل، نحوه ایجاد هماهنگی بین درون و بیرون بدن را به شما نشان داده و مراکز انرژی‌تان را بیدار می‌کند.

درباره کتاب بهبود و شفای چاکرا:

درون هر موجود زنده‌ای مراکز قدرتمندی از انرژی وجود دارد که به آن «چاکرا» می‌گویند. چاکراها توانایی بهبود و ترمیم را در بدن و روح ما دارند. اما نحوه یادگیری سیستم چاکراها به دانش کافی و آمادگی ذهنی نیاز دارد. کتاب بهبود و شفای چاکرا (Chakra Healing) طوری نوشته شده که شما را در مسیر بهبود بسیاری از دردهای جسمی و روحی قرار می‌دهد. با انجام دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های این کتاب می‌توانید تشخیص دهید که چه چیزی شما را رنج می‌دهد و کدام چاکرا باعث این رنج شده است.

نویسنده در این کتاب به رایج‌ترین بیماری‌های امروز پرداخته و بهترین روش‌های درمانی را برای بهبود انسداد انرژی و متعادل کردن چاکراها ارائه داده است. مارگاریتا آلکانتارا همچنین انواع تکنیک‌های ترمیم کننده‌ی چاکراها و یافتن بهترین پاسخ برای نیازهای خود را به شما یاد می‌دهد.

کتاب بهبودی و شفای چاکرا تکنیک‌های مختلفی مثل مدیتیشن، یوگا، تنفس متمرکز و رژیم غذایی را پیشنهاد می‌دهد که از طریق آن‌ها بتوانید با چاکراهای خود ارتباط برقرار کنید. همچنین برای درک بهتر تمرین‌ها، عکس‌هایی در کتاب درج شده و توضیحات در قالب این عکس‌ها قابل فهم‌تر شده‌اند.

تکنیک‌های موجود برای هر کسی که می‌خواهد سلامت عاطفی، جسمی و معنوی خود را بهبود بخشد، مناسب است. از طریق این روش‌ها می‌توانید قدرت تعادل چاکراهای خود را کشف کنید.

از جمله بیماری‌هایی که از طریق بهبود چاکرا درمان می‌شوند می‌توان به آسم و آلرژی، کمر درد، خستگی، مشکلات عصبی، مشکلات گوارشی، افسردگی، مشکلات پوستی و سردرد اشاره کرد.

نکوداشت‌های کتاب بهبود و شفای چاکرا:

- بهبود و شفای چاکرا همراه با اطلاعات ترکیبی برای بدن، ذهن و روح پر شده است. یک کتاب عالی برای شروع کار روی لایه‌های مختلف بدن با تمرکز بر سلامتی، یوگا و استفاده از کریستال‌ها به این دلیل جالب توجه است که از آن‌ها برای ایجاد یک سبک زندگی بهتر استفاده می‌کنند. (StarSpirit Woman)

- بهبود و شفای چاکرا یک کتاب راهنمای مناسب برای جعبه ابزار هر پزشک شفابخشی یا برای خوددرمانی و مراقبت از خود است. مارگاریتا منطقه وسیع از چاکراها را با اطلاعات مختصر و آسان همراه با کاربردهای عملی آن و بسیاری از سیستم‌های ترمیمی جایگزین، پوشش می‌دهد. این کتاب شما را به درک بهتر سیستم چاکرا سوق خواهد داد! (Anjahlia Kate Loye)

- اگر به دنبال یک کتاب برای شروع سفر شفابخشی خود هستید، بهبود و شفای چاکرا کتابی است که شما به آن نیاز دارید. این راهنمای مبتدی در چاکراها بسیار جامع است. من این کتاب را به شدت برای هر کسی که به دنبال غلبه بر الگوهای جسمی و عاطفی است که آن‌ها را از داشتن زندگی سالم باز می‌دارد، توصیه می‌کنم. (Corrina Steward)

- این یک کتاب دوست‌داشتنی است برای همه کسانی که می‌خواهند چاکراها و نحوه ارتباط آن‌ها با سلامت جسمی، روانی، عاطفی و معنوی را بفهمند و کاملاً خوب، قابل درک و جامع نوشته شده است. ایده‌هایی در مورد چگونگی بهبود هر چاکرا با استفاده از مدیتیشن، بلورها، روغن‌ها یا یوگا توصیه‌های ارزشمندی ارائه می‌دهد و تصاویر ژست‌های یوگا و بلورها بسیار مفید هستند. خواندن آن لذت بخش و آموزنده است! (Penelope Quest)

کتاب بهبود و شفای چاکرا به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این اثر برای مبتدیان و کسانی که با مفاهیم چاکرا و مدیتیشن آشنایی ندارند مناسب است. همچنین اگر دوست دارید با چاکراها بیشتر آشنا شوید و بین ذهن و بدن خود تعادل ایجاد کنید، مطالعه این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

با مارگاریتا آلکانتارا بیشتر آشنا شویم:

یکی از متخصصان طب سوزنی ریکی مارگاریتا آلکانتارا (Margarita Alcantara) است. او به افراد کمک می‌کند که از نظر جسمی، عاطفی و معنوی بهبود یافته و به بالاترین اهداف خود برسند و از طریق هماهنگی و تعادل بین ذهن و بدن، بیشترین لذت را از زندگی ببرند. مارگاریتا در مطب خود در نیویورک به دیگران کمک می‌کند تا از طریق علم چاکراها با درون خود دوباره ارتباط برقرار کرده و به تعادل برسند.

این نویسنده علاوه بر طب سوزنی، درمان‌های متعددی را از طریق ادغام روش‌های مختلف برای بهبودی مراجعین خود استفاده می‌کند. او از طریق این روش‌ها به درمان انسداد چاکراها کمک کرده و روند بهبودی آن‌ها را سرعت می‌بخشد.

جملات برگزیده کتاب بهبود و شفای چاکرا:

- مدیتیشن نوعی ورزش ذهنی است که ذهن را آموزش می‌دهد تا روی یک موضوع، هدف یا احساس خاص مانند تنفس متمرکز بماند.

- با حفظ تمرکز از طریق راه‌هایی مانند تنفس، مانترا یا ابزار دیگر، ذهن می‌تواند سرگردانی و گم شدن در افکار، احساسات یا سایر حواس پرتی‌های ذهنی را متوقف کند.

- اولین قدم برای ترک عادت‌های قدیمی ایجاد آگاهی در مورد عادت بد و همچنین ایجاد آگاهی در مورد موضوع یا مشکلی است که ما در یک چاکرای خاص نگه داشته‌ایم.

- غذا نه‌تنها راهی برای تقویت بدن یا بعد فیزیکی شماست، بلکه راهی برای حمایت از بعد انرژی شما نیز است. غذاهایی که می‌خورید می‌توانند به بهبود انرژی چاکراها کمک کنند.

در بخشی از کتاب بهبود و شفای چاکرا می‌خوانیم:

شما در حال حاضر با جسم فیزیکی خود آشنا هستید. شما می‌دانید که خم شدن یا کشیدن ناحیه‌ای از بدن چگونه است. عضلات شما به استخوان‌هایتان متصل هستند. اعصاب شما سیگنال‌هایی را به اندام، تنه و سرتان می‌فرستد و آنچه می‌خورید و می‌نوشید بر سلامتی‌تان تأثیر می‌گذارد. از این طریق، شما می‌توانید ببینید که چگونه جنبه‌های بخش فیزیکی‌تان به یکدیگر متصل شده‌اند، و چگونه ادراکات شما از طریق لمس، بو، چشایی، بینایی و شنوایی به یکدیگر اطلاع می‌دهند و تجارب زندگی‌تان را ایجاد می‌کنند.

با این حال، جسم فیزیکی‌تان تنها بخشی نیست که دارید. خواه در حال خواندن چاکراها یا فیزیک کوانتوم باشید، می‌فهمید که همه چیز انرژی است، با فرکانس ارتعاش خاص خود. از اساسی‌ترین اتم‌ها که سلول‌ها، اندام‌ها، استخوان‌ها، ماهیچه‌ها و سیستم‌های بدنمان را ایجاد می‌کنند تا گسترده‌ترین سیاره منظومه شمسی، همه چیز از انرژی تشکیل شده است. و این انرژی دارای نام‌های زیادی مانند چی، کی، کای، پرانا، مانا، نیروی ادیک، بیوپلاسم و انرژی نیروی حیات و بسیاری نام دیگر است.

بُعد جسمی انرژی، میدان انرژی انسان است که فراتر از جسم فیزیکی گسترش می‌یابد. همانطور که جسم فیزیکی‌تان شامل لایه‌های بسیاری است - سیستم عصبی، ماهیچه‌ها و سیستم اسکلتی - با عملکردهای پیچیده و دارای اشتراک، بُعد انرژی شما نیز از لایه‌های متقابل بسیاری تشکیل شده است. مانند جسم فیزیکی تان، هر لایه هدف خاصی را دنبال می‌کند و لایه‌ها بصورت همه جانبه کار می‌کنند. لایه‌های بدنِ انرژی‌تان با هم، هاله نامیده می‌شوند. هاله شما با جسم فیزیکی و همچنین مراکز انرژی یا چاکراها تعامل دارد.

فهرست مطالب کتاب

نگاهی به پیش رو
سخن مترجم
مقدمه
I. ساختار قدرتمند چاکراها
فصل 1: مروری بر چاکراها
فصل 2: کار با چاکراها
II. شفای چاکرای شما
فصل 3: علائم و بیماری‌های رایج و معمول
اعتیاد
ضعف یا خستگی آدرنال
خشم
آنورکسیا (بی اشتهایی عصبی) و بولیمیا (پرخوری عصبی)
اضطراب
آسم و آلرژی
کمردرد
سرطان
هم وابستگی
تعارض
یبوست
افسردگی
مشکلات گوارشی
قطع ارتباط با خود و دیگران
خستگی
ترس
اندوه
حس گناه
سردرد
هموروئید (بواسیر)
درد مفصل ران یا استخوان لگن
ناباروری
درد فک / درد مفصل گیجگاهی فکی (TMJ)
درد پا
تنهایی
گردن درد
نوروپاتی
حمله پانیک یا وحشت زدگی
سیاتیک
نفرت از خود
سوء استفاده جنسی
عفونت‌های منتقله از راه جنسی
شرم
درد سینوس
مشکلات پوستی
درد و اختلالات معده
استرس و فشار روانی
اختلالات تیروئید
فیبروئیدهای رحمی و کیست‌ها
مسائل مربوط به وزن
فصل 4: درمان‌ها و راه حل‌های شفابخشی
چاکرای ریشه
چاکرای شبکه خاجی
چاکرای شبکه خورشیدی
چاکرای قلب
چاکرای گلو
چاکرای چشم سوم
چاکرای تاج
چاکراهای چند منظوره
پیوست A: حالت‌های یوگا
پیوست B: کریستال‌ها
درباره نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بهبود و شفای چاکرا: راهنمایی ابتدایی برای تکنیک‌های خود درمانی که چاکراها را متوازن می‌سازد
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۹۷
زبانفارسی
شابک978-964-233-337-0
موضوع کتابکتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بهبود و شفای چاکرا

کیوان مرادی
۱۴۰۰/۳/۱۳
به شدت علاقه داشتم در مورد چاکراهای درونی خودم اطلاعات کسب کنم. کتاب
تا اینجا عالی بود و مطالب واقعا خوب و زیادی در مورد کریستال و روغن و اسانس ها
هم ارائه کرده. هر روز با ذوق و اشتیاق کتاب رو میخونم.
نیما رشید
۱۴۰۱/۱/۱۱
تازه میخوام شروع کنم ب خوندش و دوستم از خارج کشور توصیه کرد و حس خوبی ب کتاب دارم
فاطمه رنجبر
۱۴۰۰/۱۰/۱۶
فوق العاده بود. من که عاشقش شدم. بنده انرژی درمانگرم. واقعا اطلاعاتش عالیه
Somayeh Binaeifar
۱۴۰۰/۵/۴
برای من موضوع چاکراها خیلی جذابه پس دوسش داشتم
Ehsan Parsa
۱۴۰۰/۴/۲۰
کتاب فوق العاده خوبیه
AmirHossein Assadpour Ass
۱۴۰۰/۱۲/۱۵
جالبه ولی کاملتر میشد باشه
علی محمدی
۱۴۰۱/۲/۲
عالی بود توضیح روان
رضا امیرنژاد
۱۴۰۰/۱۱/۲
کتابی سرشار از علم
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب بهبود و شفای چاکرا

برای دریافت کتاب بهبود و شفای چاکرا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.