معرفی و دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن

عکس جلد کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن
قیمت:
۱۹۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن

ویلیام اچ. مک ریون کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن را بر اساس تجربیات خود در مقام ژنرال سابق نیروی دریایی به نگارش درآورده است. او در این اثرِ پرفروشِ نیویورک تایمز، از ده اصلِ راهنما برای ایجاد تغییرات سازنده در زندگی سخن گفته است.

درباره کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن:

«بزرگ‌ترین تحولات در زندگی، از مجرای بی‌شمارْ تغییرِ کوچک و به ظاهر بی‌اهمیت رخ می‌دهند!» این آموزه‌ را مردی در اختیار ما قرار داده که نیمی از عمر خود را بر صحنه‌ی بی‌کران دریاها گذرانده؛ ژنرالی که می‌توان سراسر زندگی‌اش را در عبارتی کوتاه خلاصه کرد: مقابله با طوفان‌ها! این مرد، ویلیام اچ. مک ریون (William H. McRaven) نام دارد؛ سرهنگ بازنشسته‌ی نیروی دریایی که این روزها به نویسندگی و سخنرانی مشغول است.

مهم‌ترین و مشهورترین اثر ویلیام اچ. مک ریون همین کتاب تختخوابت را مرتب کن (Make Your Bed) است که هم‌اکنون نسخه‌ی صوتی آن را در دست دارید. این کتاب نخستین بار در سال 2017 به انتشار رسید و اندک زمانی بعد به فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز راه پیدا کرد؛ میلیون‌ها نفر در سراسر جهان آن را خریدند، مطالعه کردند، و اینجا و آنجا از تأثیرات سازنده‌اش بر زندگی خود گفتند.

از کتاب تختخوابت را مرتب کن ده اصل مهم و اساسی را خواهید آموخت که در سراسر مراحل زندگی به کارتان خواهند آمد. چنانکه گفتیم، ژنرال مک ریون این ده اصل را طی سال‌ها زندگی پرمشغله و پرماجرا فرا گرفته. بنابراین، به جرئت می‌توان چنین ادعا کرد که فهم دقیق مطالب این کتاب، علاوه بر مدد رساندن به شما در طی مراحل خودسازی، به نوعی در تجربه‌ی زیسته‌ی مردی دنیادیده نیز شریکتان می‌سازد.

در پایان یادآوری نکته‌ای را لازم می‌بینیم: کتاب تختخوابت را مرتب کن تاکنون به قلم مترجمین گوناگونی به فارسی منتشر شده؛ پس شاید آن را با عناوینی چون «تخت خوابت را آنکارد کن» و «چیزهای کوچکی که می‌تواند زندگی‌تان و شاید دنیا را عوض کند» نیز دیده و شناخته باشید.

افتخارات کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن:

- حضور در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز
- حضور در فهرستِ «کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد»

نکوداشت‌های کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن:

- اثری موجز و هوشمندانه. (Forbes)
- یک اثر مهم و قدرتمند. (USA Today)
- کتاب تختخوابت را مرتب کن حاوی مطالبی روشنگر و الهام‌بخش است. (Barnes & Noble)

کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حیطه‌ی خودسازی مخاطبین اصلی کتاب تختخوابت را مرتب کن از ویلیام اچ. مک ریون‌اند.

با ویلیام اچ. مک ریون بیشتر آشنا شویم:

ژنرال پرافتخار نیروی دریایی آمریکا، ویلیام اچ مک ریون، در سال 1955 به دنیا آمده و اکنون به آغاز هفتمین دهه از زندگی خود نزدیک می‌شود. او پیش از بازنشستگی سی‌ و هفت سال به‌ عنوان یگان ویژه‌ی نیروی دریایی خدمت کرد و تمام مقام‌های رده بالا در کادر فرماندهی را به نوبت تصاحب نمود. مک ریون در مأموریت نهایی با درجه‌ی دریاسالاری، فرماندهی کل نیروهای عملیات ویژه‌ی ایالات متحده را بر عهده داشت.

به جز کتاب حاضر اثری با نام «رمز قهرمانی» نیز از ویلیام اچ. مک ریون به فارسی ترجمه شده که مطالعه‌‌ی آن نیز ابداً خالی از لطف نیست.

جملات برگزیده کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن:

- شکست شما را قوی‌تر می‌کند.
- زندگی عادلانه نیست؛ راه خود را ادامه دهید.
- اگر می‌خواهی دنیا را تغییر دهی از سیرک نترس.

در بخشی از کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن می‌شنویم:

در همان اوایل دوره‌ی آموزشی یگان ویژه، ارزش کار تیمی را درک کردم. نیازی به تکیه کردن به یک نفر دیگر برای کمک در انجام وظایف دشوار. برای آن دسته از ما که بچه قورباغه بودیم و امید داشتیم که به مردان قورباغه‌ای نیروی دریایی تبدیل شویم، کلک کائوچویی سه متری، این درس حیاتی را به ما یاد داد. در فاز اول آموزش یگان ویژه، هرکجا که می‌رفتیم باید این کلک را همراه می‌بردیم.

همچنان که از پادگان بیرون می‌رفتیم تا به آن طرف بزرگراه برویم و بعد به غذاخوری برسیم، آن را روی سرمان می‌گذاشتیم. وقتی از تپه‌های شنی بالا و پایین می‌دویدیم، آن را کنار پایین‌تنه نگه می‌داشتیم. در امتداد ساحل، از شمال تا جنوب و در میان امواج خروشان، بی‌وقفه در کلک پارو می‌زدیم...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
معرفی
۳ دقیقه
پیشگفتار
۱۰ دقیقه
فصل اول: روزت را با تکمیل یک کار شروع کن
۱۲ دقیقه
فصل دوم: به تنهایی از پس آن بر نمی‌آیی
۱۳ دقیقه
فصل سوم: فقط باید دل بزرگی داشته باشی
۹ دقیقه
فصل چهارم: زندگی منصفانه نیست
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: شکست تو را قوی‌تر می‌کند
۸ دقیقه
فصل ششم: باید حسابی جسور باشی
۸ دقیقه
فصل هفتم: جلوی قلدرها محکم بایست
۹ دقیقه
فصل هشتم: بر مشکلات غلبه کن
۱۳ دقیقه
فصل نهم: به دیگران امید بده
۱۳ دقیقه
فصل دهم: هیچ‌وقت کنار نکش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن
نویسنده
مترجمزهره مرصوص
گویندهمحمد طالشیان
ناشر چاپیانتشارات شیرمحمدی
ناشر صوتیانتشارات رمانو
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۹۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن

ابوالفضل عبدالهی
۱۴۰۱/۲/۳۰
کمک خوبی برای بالا بردن سطح معلومات است
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن

برای دریافت کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.