معرفی و دانلود کتاب صوتی باورهای غلط شما: تفکرات منفی را رها کنیم

عکس جلد کتاب صوتی باورهای غلط شما: تفکرات منفی را رها کنیم
قیمت:
40000 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باورهای غلط شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باورهای غلط شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی باورهای غلط شما: تفکرات منفی را رها کنیم

وین دایر در کتاب صوتی باورهای غلط شما درباره‌ی سازوکارهای مدیریت ذهن و روش‌های غلبه بر افکار منفی به بحث پرداخته است. اثر حاضر یکی از پرفروش‌ترین عناوین نیویورک تایمز و از کلاسیک‌های ژانر موفقیت و خودیاری به شمار می‌رود.

درباره کتاب صوتی باورهای غلط شما:

وین دایرِ فقید در تمام طول زندگی خود به دنبال یافتن راه‌حلی معنوی برای درمان اساسی و همیشگی بحران‌های روحی - روانی انسان مدرن بود. سمینار دایر در دانشگاه سنت جان، با موضوع شیوه‌های چیرگی بر افکار منفی، برای اولین بار نام او را بر سر زبان‌ها انداخت. همان زمان بود که بسیاری از دانشجوها ترغیب شدند در کلاس‌های آموزشی وی شرکت کنند. در همین ایام، وین دایر با یاریِ یک بنگاه انتشاراتی، ایده‌های اصلی خود را در کتابی به نام باورهای غلط شما (Your Erroneous Zones) منتشر ساخت. البته این اثر در روزهای نخست انتشار چندان مورد استقبال واقع نشد و اصطلاحاً خیلی سر و صدا نکرد؛ اما هر چه گذشت به مرور مخاطبین بیشتری یافت؛ به زبان‌های دیگر برگردانده شد و بالاخره، به یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های قرن بدل گشت.

وین دایر در کتاب باورهای غلط شما با همان لحن گرم، آشنا، نشاط‌انگیز و اطمینان‌بخش خود، برای شما از شگفتی‌های بی‌بدیلی سخن گفته که در درون خود دارید. هدف او از یادآوری این شگفتی‌ها، گوشزد کردن این نکته بوده که غلبه بر افکار منفی، دوری از احساسات مخرب و سرکوب اندیشه‌های تیره و تار، اگرچه دشوار، اما مقدور و ممکن است. برای این کار، تنها کافی‌ست که قلمرو اشتباهات خود را بشناسید و با تشخیص تفکرات منفی و تخریب‌گر، علیه سلطه‌ی آن‌ها بر ذهن خود اقدام کنید.

دایر در این کتاب به شما نشان می‌دهد که برای تمام معضلات روحی - روانی، راه‌حلی مشخص وجود دارد؛ اگرچه این واقعیت را تنها کسانی به تجربه درخواهند یافت که به درستیِ آن باور داشته باشند. اگر خواهان به محکِ آزمون گذاشتن ایده‌های دایر هستید، به سخنان او در خلاصه کتاب پیش رو گوش فرا دهید و توصیه‌هایش را در زندگی روزمره‌ی خود به کار گیرید.

در پایان ذکر نکته‌ای دیگر را نیز خالی از فایده نمی‌بینیم: اثر حاضر، چنانکه گفتیم، از مشهورترین کتاب‌های نویسنده به شمار می‌رود. گواه این امر علاوه بر فروش بالای کتاب در سطح جهانی، وجود ترجمه‌های گوناگون از آن در زبان فارسی‌ (با عناوینی چون «قلمرو اشتباهات شما» و «نقاط ضعف شما») است.

در نکوداشت کتاب صوتی باورهای غلط شما:

- حاوی راه‌حل‌هایی معنوی و حکمت‌آمیز برای مشکلات گوناگون... (Amazon)

کتاب صوتی باورهای غلط شما مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حوزه‌ی موفقیت و خودسازی مخاطبین اصلی این کتاب صوتی‌اند.

با وین دایر بیشتر آشنا شویم:

وین دایر (Wayne Dyer) به سال 1940 و در شهر دیترویت، واقع در ایالت میشیگان به دنیا آمد. بیشتر کودکی او در پرورشگاه گذشت؛ شاید همین امر بود که به روحیه‌ی در حال رشد او کیفیتی حساس و باریک‌بین بخشید. وین بعدها به کار تحقیقی در دانشگاه سنت جان پرداخت، و در همین ایام برای نخستین بار مطالبی در مجلات و روزنامه‌ها از خود منتشر کرد. او همچنین به صورت موقت مشغول انجام درمان‌هایی بر روی مراجعین خصوصی خود شد. دایر که به روان‌درمانی علاقه‌ داشت، متوجه بود که مشکل بسیاری از مراجعینش، نه روانی، بلکه روحی‌ و معنوی‌ست. در همین راستا او به تدوین مجموعه‌ای از آموزه‌های درمانی نوین پرداخت و آن را در آثار پرشمار خویش با دیگران به اشتراک گذاشت.

از میان کتاب‌های وین دایر می‌توان به عناوین پیش رو اشاره داشت: «بهانه‌ها را بی‌خانمان کنید، خود مقدس شما، قدرت تعادل.»

در بخشی از کتاب صوتی باورهای غلط شما می‌شنویم:

اگر شما فکر می‌کنید احساس تأسف یا نگرانی بیش از حد به شما کمک می‌کند گذشته یا آینده را تغییر دهید، باید گفت شما در سیاره‌ای دیگر و با واقعیات متفاوتی زندگی می‌کنید. در سراسر زندگی دو احساس گناه، درباره‌ی آنچه انجام داده‌ایم و نگرانی درباره‌ی آنچه پیش خواهد آمد، از جمله بیهوده‌ترین و بی‌حاصل‌ترین انواع احساسات هستند. این دو تخریب‌گر بزرگ، نگرانی و گناه، گناه و نگرانی هستند. وقتی این دو باور غلط را تجربه کنید، یا نگرانی و گناه، یا گناه و نگرانی، متوجه نحوه‌ی ارتباطشان با یکدیگر خواهید شد. گناه به این معنی است که شما لحظه‌های فعلی زندگی خود را به دلیل رفتارهای گذشته‌ی خود به سکون و بی‌تحرکی می‌گذرانید. در حالی که نگرانی عاملی‌ست که شما را به دلیل چیزی که ممکن است در آینده اتفاق بیفتد، در زمان حال دچار سکون و بی‌تحرکی می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
17 دقیقه
مقدمه
56 دقیقه
فصل اول: مسئولیت خود را بر عهده بگیرید
55 دقیقه
فصل دوم: اولین عشق
61 دقیقه
فصل سوم: شما نیازی به تأیید آن‌ها ندارید
34 دقیقه
فصل چهارم: رهایی از گذشته
72 دقیقه
فصل پنجم: احساسات غیرمفید
62 دقیقه
فصل ششم: کشف ناشناخته‌ها
70 دقیقه
فصل هفتم: هیچ قاعده، قانون یا سنتی فراگیر نیست
31 دقیقه
فصل هشتم: دام عدالت
33 دقیقه
فصل نهم: پایان دادن به تعلل و مسامحه‌کاری
54 دقیقه
فصل دهم: مستقل بودن خود را بیان کنید
33 دقیقه
فصل یازدهم: خداحافظی با خشم
39 دقیقه
فصل دوازدهم: تصویر کسی که باورهای غلط را کنار گذاشته

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی باورهای غلط شما: تفکرات منفی را رها کنیم
نویسنده
مترجمپروین ادیب
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیبنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
40000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی باورهای غلط شما

ناهید دبیری
۱۴۰۱/۹/۱
وین دایر برای من مانند یک پدر بسیار فرهیخته و اندیشمنده؛ بسیار مهربان؛ دلسوز و دانا؛ ست و این کتاب مانند تمام کتابهای؛ اون شادروان آدموبه راهی میکشونه؛ که انتهاش خوشبختی؛ آگاهی؛ و زندگی راحت است؛ او مانند یک پیامبر؛ شکیبا؛ با راهنماییهایش راه زندگی روهموار میکند؛ و با کتابها؛ سمینارها؛ وسخنرانیهاش؛ حال تمامم ادم هاروخوب میکنه؛ ایشون منو به شدت به یاد؛ آقای جویل اوستین؛ میندازه؛ روحش شاد؛ وممنونم ازکتابراه🌹🌹🌹
علی نیسی
۱۴۰۱/۱/۳۰
فصل سوم 👌🏻 (شما نیازی به تأیید آن‌ها ندارید)
چند باور در این راستا نوشتم:
۱. جلب رضایت وقتی از خواسته تبدیل به نیاز شود، مفهوم شرک به خود می‌گیرد.
۲. افرادی که نیاز به جلب رضایت دیگران دارند، هیچگاه به رسالت حقیقی خود در زندگی دست پیدا نمی‌کنند.
۳. راز رهایی از باور (نیاز به تأیید شدن و جلب رضایت دیگران) در تقویت باور وفور و فراوانی است.
Leyla Ghorbani
۱۴۰۱/۳/۹
وین دایر یکی از افرادی هست که در زمینه خودسازی کتابهای فوق‌العاده‌ای داره این کتاب شاهکاره یکی از پر فروشترین کتابهای ایشونه به نظرم هر کسی دنبال آرامش درونه کتابهاشو امتحان کنه کتاب ندای درون هم فوق العاداس
صدیقه فتحی
۱۴۰۱/۶/۶
مانند همه کتابهای وین دایر کتاب فوق العاده‌ای بود
آنچه زندگی و وقایع آن را می‌سازد تک تک باورهای ما هستند و بازنگری تک تک باورها زمینه ساز پیشرفت در همه جوانب زندگی می‌باشد
فاطمه عبداله زاده
۱۴۰۱/۸/۱۲
کتاب بسیار عالی بود و به شما کمک میکنه که جوری دیگه فکر کنید دنبال تایید بقیه نباشید سنت‌ها رو عوض کنید از برنامه استفاده کنید و کلی ویژگی خوب دیگه
ریحانه خاوری
۱۴۰۱/۵/۳۰
توصیه میکنم برای دوستان، کتاب خوبیه ب آدم کمک میکنه راحت زندگی کنه نکات مهمی رو میگه ساده ب نظر میاد ولی اگه توی زندگی اجرا کنی فوق العاده تاثیر گذاره
ریحانه Nk
۱۴۰۱/۴/۱۸
یک کتاب عالی برای تغییر باورهای اشتباه با لحن خوب گوینده، ولی من کتاب‌های غیر صوتی رو بیشتر میپسندم چون تو کتاب‌های صوتی حواسم زیاد پرت میشه
الهام جلیلی
۱۴۰۱/۳/۶
سلام. کتاب خوبی برای شناخت و آگاهی از افکار و شخصیت خود است. به‌درستی که انسان را با باورهای غلط خود رودررو می‌کند.
زیبا حاتمی
۱۴۰۱/۱۱/۳۰
همه‌ی اثاروین دایرو میپسندم و استفاده میکنم و کمک کننده آن و پیشنهادشم میدم به بقیه
Nazi Ghiasvand
۱۴۰۱/۵/۲۳
بعد از مطالعه این کتاب درهای روشنی در زندگی من باز شد ممنون از کتابراه عالی هستین
مرضیه دادوند
۱۴۰۱/۲/۳۱
نگارش خوبی نداره. از نظر انشایی و نگارشی ایرادهای کمی در ترجمه داره. ولی مطالب خود کتاب عالیه
امین رضائی
۱۴۰۱/۸/۷
از نظر محتوی و کیفیت ضبط بسیار عالی است.
farshad mahdavi
۱۴۰۱/۱/۳۱
کتاب خوبی هست می‌تونه کمک کن به درک علل و ریشه‌های افکار منفی
Ehsan Bahmani
۱۴۰۱/۵/۱۷
من این کتابو دوس داشتم و به نظرم به موارد مفیدی اشاره میکنه
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۱/۳/۱۴
باور‌های شما همه زندگی شماست
مشاهده همه نظرات 15

راهنمای مطالعه کتاب صوتی باورهای غلط شما

برای دریافت کتاب صوتی باورهای غلط شما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.