معرفی و دانلود کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس

عکس جلد کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس
قیمت:
۳۱۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس

با تغییر دادن دیدگاه‌تان نسبت به خود، زندگی‌تان برای همیشه تغییر می‌کند! برایان تریسی و کریستیانا تریسی در کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس، تکنیک‌های عملی و قدرتمندی به شما آموزش می‌دهند که با کمک آن‌ها می‌توانید قدرت پذیرش را در خود تقویت کنید و موانع را از سر راه خوشبختی‌تان کنار بزنید.

درباره کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس:

بزرگ‌ترین مانع هرکسی برای رسیدن به خوشبختی و موفقیت، منفی‌نگری و تفکرات آسیب‌زا است. بسیاری از روان‌شناسان و درمانگران عقیده دارند هیچ موقع نباید این تفکرات و احساسات منفی را انکار کنید یا آن‌ها را نادیده بگیرید. برعکس باید به آن‌ها توجه کنید، آن‌ها را بپذیرید و با روش‌های خودمراقبتی این مسائل را تبدیل به احساس خوب کنید.

برایان تریسی عقیده دارد همهٔ این افکار و احساسات بد و منفی مثل قورباغه‌ای هستند که با وجود ظاهر زشت و زننده، باید آن‌ها را پذیرفت و چه‌بسا آن‌ها را بوسید! بله، تریسی روش بوسیدن این قورباغه را به شما یاد می‌دهد. از نظر او تا زمانی که آن را نبوسید، نمی‌توانید از شر آن‌ها خلاص شوید و مسیر خوشبختی و شادی را بیابید.

کتاب قورباغه‌ات را ببوس (Kiss That Frog) درمورد این موضوع صحبت می‌کند که بزرگ‌ترین مانع شما برای رسیدن به اهدافتان خودتان و افکارتان هستید. هرکسی قورباغهٔ خاص خود را دارد که او را از به‌دست‌آوردن آن چیزی که می‌خواهد بازمی‌دارد. باید ببینید قورباغهٔ شما چیست و به سمتش بروید. بنابراین کیفیت زندگی شما را تنها افکارتان و دیدگاهتان نسبت به خود تعیین می‌کند، پس اگر دیدگاهتان درمورد خودتان را تغییر دهید، زندگی‌تان نیز شروع به تغییر می‌کند.

برایان تریسی به همراه دخترش کریستینا تریسی از تجربیات خود در همایش‌ها، سخنرانی‌ها، جلسات مشاوره و هزاران ساعت کار برای نگارش این کتاب استفاده کرده‌اند. شیوه‌ها و راهکارهایی که آن‌ها در این کتاب ارائه داده‌اند، بسیار ساده و کاربردی هستند و می‌توانند اعتمادبه‌نفس را به شما بازگردانند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس:

- توصیه می‌کنم این کتاب را بخرید، بخوانید و از آن استفاده کنید؛ زیرا زندگی شادتر تنها چند ساعت با شما فاصله دارد. (دیوید بچ - نویسنده آمریکایی)

- قورباغه‌ات را ببوس می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. اجازه دهید برایان تریسی و کریستینا تریسی به شما کمک کنند افکار منفی را که ممکن است نگرش روزانه شما را بیش از آنچه تصور می‌کنید کنترل می‌کنند، کنار بگذارید. (کن بلانچارد - نویسنده و کارشناس مدیریت آمریکایی)

- برایان قول داد که کتابش راه‌های جدیدی برای غلبه بر ترس را به من نشان دهد و ذهنم را از خاطرات ناخواسته پاک کند؛ بنابراین من آن قورباغه را بوسیدم و هیچ‌چیز بد نبود و در واقع عالی بود. توصیه می‌کنم شما هم آن قورباغه را ببوسید. (رابرت جی. آلن)

- کتابی به‌موقع که به ما کمک می‌کند تا به‌جای یافتن عیب و ایراد، بر یافتن خوبی در شخص یا موقعیت دیگر تمرکز کنیم. خواندن این کتاب باید برای همه ضروری باشد. (تونی آلِسِندرا)

- قورباغه‌ات را ببوس به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید پتانسیل نامحدود خود را برای یک زندگی موفق آزاد کنید. (اکر، تی. هارو - نویسنده، تاجر و سخنران انگیزشی)

- برایان تریسی بار دیگر نقشه راهی به ما می‌دهد که با کمک آن می‌توان نگاتیوها را به مثبت تبدیل کرد و زندگی سالم و با ارزشی داشت. (پاتریشیا فریپ)

کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید افکار منفی را برای همیشه از خود دور کنید، شنیدن این کتاب می‌تواند به شما کمک زیادی کند. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعه فردی و موفقیت از شنیدن این کتاب لذت خواهند برد.

با نویسندگان کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی (Brian Tracy) در سال 1944 در کانادا به دنیا آمد. او در دوران نوجوانی تحصیلات را رها کرد و به دنبال کسب درآمد رفت. این نویسنده و سخنران برجسته در آثار خود تجربه‌هایی را که در زندگی کاری و شخصی کسب کرده، پیاده کرده و به دیگران نیز کمک می‌کند که در زندگی خود موفق باشند و به اهداف خود برسند.

از مهم‌ترین آثار تریسی می‌توان به «حرف نزن، عمل کن، قورباغه‌ات را قورت بده، هنر بیان، مدیریت درونی، معجزه انضباط فردی، بهانه ممنوع، قدرت برنامه‌ریزی موفقیت و هدف» اشاره کرد.

کریستینا تریسی استاین (Christina Tracy Stein) روان‌درمانگر خصوصی است که به مراجعین خود کمک می‌کند تا روابط مؤثرتری داشته باشند. او همچنین روش‌هایی برای کنترل استرس و اضطراب و ایجاد لذت و رضایت بیشتر از زندگی را به مخاطبان خود ارائه می‌کند. وی به‌عنوان یک مربی توسعه فردی و حرفه‌ای فعالیت می‌کند و به رشد فردی مراجعین خود کمک زیادی می‌کند.

کتاب دیگر او «نقطه تعادل خود را پیدا کنید» است که با برایان تریسی آن را به رشته تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس می‌شنویم:

دو دورهٔ زمانی در زندگی شما وجود دارد که یکی گذشته و دیگری آینده است. زمان حال یگانه لحظهٔ موجود بین آن دو دورهٔ زمانی محسوب می‌شود. ما حقایق را در کدام دورهٔ زمانی قرار می‌دهیم؟ مشکلات را در کدام دوره قرار می‌دهیم؟

حقیقت این است: بسیاری از حقایق که شما را اندوهگین می‌کنند، به گذشته مربوط می‌شوند. آنچه درگذشته اتفاق افتاده است، گونه‌ای حقیقت محسوب می‌شود. این حقیقت را نمی‌توان تغییر داد. پی‌بردن به این موضوع اهمیتی بسیار دارد زیرا بسیاری از انسان‌ها فقط به این دلیل در زمان حال اندوهگین و پریشان خاطر هستند که رویدادی درگذشته به شیوهٔ دلخواه آنان پیش نرفته است. به‌هرحال، چنین رویدادی درگذشته اتفاق افتاده یا نیفتاده است و به همین دلیل به حقیقتی تغییرناپذیر در زمان حال تبدیل می‌شود. غمگین شدن دربارهٔ حقیقتی تغییرناپذیر هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
۸ دقیقه
مقدمه: قورباغه و شاهزاده‌خانم
۱۵ دقیقه
فصل اول: هفت حقیقت درباره شما
۱۰ دقیقه
فصل دوم: شاهزاده خوش قیافه خودتان را تصور کنید
۲۶ دقیقه
فصل سوم: مستقیم به چهره قورباغه خودتان بنگرید
۲۲ دقیقه
فصل چهارم: برکه زندگیتان را از قورباغه زشت پاک کنید
۲۶ دقیقه
فصل پنجم / قسمت اول: مردابتان را خشک کنید
۲۱ دقیقه
فصل پنجم / قسمت دوم: دلیل تراشی
۲۶ دقیقه
فصل ششم: آب برکه خودتان را عوض کنید
۲۰ دقیقه
فصل هفتم / قسمت اول: زیبایی را در قورباغه‌ها جستجو کنید
۱۹ دقیقه
فصل هفتم / قسمت دوم: مشکلات به راستی گریزناپذیر هستند
۱۳ دقیقه
فصل هشتم: با اعتماد به نفس به جلو بپرید
۱۹ دقیقه
فصل نهم: با قورباغه‌های زشت‌تان خداحافظی کنید
۱۵ دقیقه
فصل دهم: بهترین‌ها را از قورباغه‌ی خودتان انتظار داشته باشید
۲۴ دقیقه
فصل یازدهم / قسمت اول: قورباغه‌های رنج‌آورتان را رها کنید
۲۳ دقیقه
فصل یازدهم / قسمت دوم: نامه بنویسید یا گفتگو کنید
۱۲ دقیقه
فصل دوازدهم: هفت عامل مهم برای تبدیل شدن به شخصیتی مثبت‌اندیش
۵ دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس
نویسنده،
مترجمسیما فرجی
گویندهمریم پاک ذات
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۱۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس

zakiye abbasi
۱۴۰۰/۸/۲۷
همه ما به درک مطالبی که تو این کتاب بهش اشاره شده احتیاج داریم
Hassan R
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
در مجموع کتاب خوبیه
مریم کریمی
۱۴۰۰/۷/۹
تا جایی که خوندم عالیییی
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس

برای دریافت کتاب صوتی قورباغه‌ات را ببوس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.