معرفی و دانلود کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی

عکس جلد کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی

حقیقت این است که ما در جهان تنها نیستیم و هستی به ما بی‌اعتنا نیست. کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی به قلم آنا ماریا دی مارزو هفتادویک پیام آسمانی را در بر می‌گیرد که به شما کمک می‌کند زندگی مطلوب‌تری را رقم بزنید و از عدم قطعیت، تردید و نگرانی همیشگی‌تان عبور کنید. پس از گوش سپردن به این اثر سحرآمیز حتی در تاریک‌ترین و تلخ‌ترین لحظات خود نیز احساس تنهایی نخواهید کرد.

درباره کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی:

اگر بگوییم مسأله‌ی راهنمایان معنوی یکی از اساسی‌ترین مسائل الهیاتی‌ست، اغراق نکرده‌ایم. آنا ماریا دی مارزو (Anna Maria Di Marzo) در کتاب شنیدنی خود، فرشتگان و راهنماهای معنوی (Angels and Spirit Guides)، به ما نشان می‌دهد که چرا در جهان تنها نیستیم و با دنبال کردنِ ردِّ پیام‌ها و نشانه‌هایی که کائنات برای ما باقی می‌گذارد، می‌توانیم به چنان حمایت و آسایشی از سوی فرشتگان دست یابیم که نظیر آن را هرگز در جایی دیگر نخواهیم یافت.

ما برای طی کردن این سفر زمینی، نیازمند یاری هستیم. ما انسان‌ها، گاه خسته و سرگردان و گاه کمی امیدوارتر تلاش می‌کنیم تا به آنچه که می‌‌خواهیم دست یابیم. اما اغلب نه تنها به خواسته‌های خود نمی‌رسیم، بلکه درونمان چنان مشوش می‌شود که گویی تنهاترین انسان روی زمین هستیم. خب باید به شما بگوییم که شما تحت حمایت موجوداتی معنوی قرار دارید. به‌کاربستن پیام‌‌هایی که آن‌ها برای شما ارسال کرده‌اند، آسایشی مثال‌زدنی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

زندگی پس از مرگ، عشق خداوند، دنیای فرازمینی،‌ سایر اشکال زندگی و نیازهای معنوی از جمله مباحثی‌ست که نویسنده در کتاب برجسته‌ی خود بیان کرده است. از جمله ویژگی‌هایی که این کتاب صوتی را از باقی آثار در این زمینه متمایز می‌سازد، این امر است که هیچ قاعده‌ی خاصی برای گوش سپردن به آن وجود ندارد. شما می‌توانید متناسب با نیازهای خود بخش مورد نظرتان را مطالعه کنید. پس از گوش سپردن به این اثر شادی، نور و معنویت چنان قلبتان را در بر می‌گیرد که باورش حتی برای خودتان هم سخت خواهد بود! بنابراین، بیش از این تعلل نکنید. به سراغ کتاب فرشتگان و راهنماهای معنوی بروید و اینگونه مرهمی برای سختی‌ها و زمان‌های تنهایی‌تان پیدا کنید.

کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های مرتبط به ماوراء‌الطبیعه علاقه دارید، از کتاب شگفت‌انگیز فرشتگان و راهنماهای معنوی غافل نشوید.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی:

- ابتدا به رفع نیازهای روحی خود توجه کنید.
- عاشقانه زندگی کن، در عشق زندگی کن و دیگر هیچ جدایی و دردی احساس نخواهی کرد.
- از تولد دوباره نترسید، از پذیرفتن فطرت الهی خود نترسید زیرا در شماست و فقط منتظر تجلی شدن است.
- هر مدلی که برای تجلی تولد دوباره‌تان انتخاب شود، پایان همیشه یکسان است: کشف مجدد ذات الهی، معنویت خودتان و مخلوقات روحانی بودن.

در بخشی از کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی می‌شنویم:

بیدار شدن به معنای کسب آگاهی جدید است. به این معنی است که آگاه باشید که هستید و به کجا می‌روید. بیداری از رخوت وضعیت انسان می‌تواند به طرق مختلف صورت گیرد. گاهی بر اثر ضربه یا حوادث دردناک ناگهانی، فوراً رخ می‌دهد و روح را به ماهیت و حالت وجودی خود می‌رساند. بااین‌حال، در بیشتر موارد، بیداری در پایان یک فرآیند، گاهی حتی بسیار طولانی، رخ می‌دهد که از طریق آن روح پس از جستجوی طولانی و دیوانه‌وار برای حقیقت به خودآگاهی می‌رسد.

با هر روشی که از طریق آن به بیداری معنوی خود دست می‌یابید، بدانید که بیداری یک گام ضروری است، هدفی که هر یک از شما به سوی آن می‌روید. برخی افراد در لحظه مرگ از خواب بیدار می‌شوند. با مشاهده ماهیت زودگذر زندگی، آنچه دنبال کرده‌اند و آرزو داشته‌اند، متوجه می‌شوند همه چیز توهمی بوده و واقعیت کاملاً متفاوت است. ما آرزو می‌کنیم شما زود از خواب بیدار شوید تا همه چیزهایی را که زندگی برایتان در نظر گرفته آگاهانه تجربه کنید.

بیداری نور جدید، آگاهی جدید، تصور جدیدی از خود و محیط اطرافتان به ارمغان می‌آورد. روح بیدار روحی است که از حوادث روزانه ناامید نمی‌شود. روحی که مضطرب نمی‌شود و اجازه نمی‌دهد در مشکلات مادی آشفته شود بلکه در شادی و آرامش ابدی زندگی می‌کند.

این دقیقاً بیداری است که به شما امکان می‌دهد در صلح و هماهنگی با دیگران زندگی کنید زیرا بیداری مستلزم تغییر است. بیدار شدن یعنی اینکه بدانی کی هستی، کجا می‌روی، آگاه شدن از خصوصیت تجزیه‌ناپذیر انسان‌ها و ارتباط بین خودت و دیگران و کل.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
یادداشت نویسنده
۱۴ دقیقه
بخش اول تا هشتم
۲۱ دقیقه
بخش نهم تا دوازدهم
۱۷ دقیقه
بخش سیزدهم تا شانزدهم
۱۸ دقیقه
بخش هفدهم تا بیست‌ودوم
۱۵ دقیقه
بخش بیست‌وسوم تا سی‌ودوم
۲۲ دقیقه
بخش سی‌ویکم تا سی‌وسوم
۱۹ دقیقه
بخش سی‌وچهارم تا چهلم
۱۶ دقیقه
بخش چهل‌ویکم تا چهل‌وچهارم
۲۰ دقیقه
بخش چهل‌وپنجم تا پنجاه‌ویکم
۲۴ دقیقه
بخش پنجاه‌ودوم تا پنجاه‌ونهم
۲۳ دقیقه
بخش شصت تا شصت‌وچهارم
۲۵ دقیقه
بخش شصت‌وپنجم تا هفتادویکم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
گویندهحجت یوسفی
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب‌های ماوراء الطبیعه
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی

مرضیه نوید
۱۴۰۱/۳/۶
یکی از بهترین کتابهایی که شنیدم، به نظرم واقعیت‌های فیزیکی و ماواءالطبیعه و روح ادمی و جهان هستی را بی کم و کاست توضیح دا‌ده و با یکبار گوش دادن کفایت نمیکنه باید بارها و بارها این کتاب را به جان و دل گوش جان بسپارید و استفاده بهینه ازش داشته باشیم، ممنون از دست اندرکاران کتابراه نویسنده عزیز کتاب 👏👏🌹🌹
مریم رجبی
۱۴۰۱/۷/۲۴
این کتاب فوق العاده است گوش دادن به آن را به همه توصیه میکنم. مخصوصا کسانی که در کار انرژی وریکی هستن چون فرشته‌ها و راهنماهای معنوی اگر ازشون کمک بخواهیم بدون شک به ما کمک می‌کنند.
مهرداد صفا
۱۴۰۱/۵/۲۸
کتابی بسیار مفید و جذاب در زمینه اگاه سازی شخصی با صدای بسیار رسا و گویا پیشنهاد می‌کنم کتاب‌های الهام فرشتگان دایان کوپر و پیام فرشتگان یوآن ناکاموری را هم بهمراه این کتاب گوش بدید
ماندانا گرد
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
عالی بود.. ضمن اینکه کتاب رو یک دور تا اخرشنیدم هر رو یک فصل از این کتاب رو به دقت گوش میدم
معصومه غزلباش
۱۴۰۱/۲/۲۰
خوب بود مارا به دنیای معنوی و عالم بالا برد تا بهتر با جهان که همه به سوی او می‌رویم آشنا بشیم. تشکر
سوگند فیروزی
۱۴۰۱/۷/۱۰
این کتاب تعاریف جذاب و متفاوتی از احساسات، کلمات و توصیفات ارائه داده
پریسا فرهنگ
۱۴۰۱/۷/۲
بسیار عالی بود و امید بخش. مثل همیشه عالی بود. ممنون کتابراه
Maryam Arab
۱۴۰۰/۱۲/۸
عالی آموزش زیادی داره
Ava Soltani
۱۴۰۱/۵/۱۶
پیشنهاد میکنم خوندنش کلی به روح و روحیه ادم کمک میکنه
آیلار خواجه بحری
۱۴۰۱/۱/۲۸
گوش دادن بهش مسیر زندگی آدم رو عوض میکنه
شاهرخ یزدانی
۱۴۰۱/۱/۲۵
بینظیره حتما بخونید شک نکنید
Samira Noorishirazi
۱۴۰۱/۱/۲
نتونستم ارتباط برقرار کنم
انتظارم شنیدن موضوعات دیگری بود.
منصور زارع
۱۴۰۱/۹/۲۹
واقعا در زمینه خودشناسی کتاب خوبیه.
سارا مراحم
۱۴۰۱/۹/۸
عالی بود پیشنهاد میکنم
مصطفی عزتی راد
۱۴۰۱/۶/۲۷
در یک کلمه، امید بخش بود.
مشاهده همه نظرات ۱۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی

برای دریافت کتاب صوتی فرشتگان و راهنماهای معنوی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.