معرفی و دانلود کتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر

کتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر پنج داستان کوتاه هیجان‌انگیز را دربرمی‌گیرد که جملگی در قالب ژانر «چت‌استوری» روایت شده‌اند. گروهی از گویندگان برجسته‌ی کشورمان صداپیشگی و تولید این اثر شنیدنی را بر عهده داشته‌اند.

درباره کتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر:

«امروز یه آدم عجیب اومد توی مغازه. قهوه سفارش داد و ازش اسمش رو پرسیدم تا روی قهوه‌اش بنویسم. همینجوری وایساده بود، لبخند می‌زد و هیچی نمی‌گفت. موهای بلند مشکی داشت با چشم‌های سیاه.»

داستان «آسانسور» با جملات فوق آغاز می‌شود. دو زن جوان مشغول گفت‌وگو با یکدیگرند. یکی از آن‌ها شروع می‌کند به تعریف کردن ماجرای دیدار با مردی عجیب در محل کار و دیگری باید بسته‌ای که اشتباهاً به او تحویل داده شده را به صاحبش برساند. همه‌چیز عادی به نظر می‌رسد تا این که دختر دوم، هنگام تحویل بسته در آسانسورِ ساختمان گرفتار می‌آید. آسانسور مدام بالا و پایین می‌شود و از بیرون صدایی مرموز به گوش می‌رسد. ضربان قلب دختر هر لحظه بیشتر و بیشتر می‌شود. وحشت سرتاپای او را فرا گرفته. این ماجرا در نهایت به کجا ختم خواهد شد؟

همانطور که از عنوان اثر حاضر آشکار می‌شود، کتاب آسانسور و چند داستان مهیج دیگر مجموعه‌ای از داستان‌های هیجان‌انگیز را که به قلم گروهی از نویسندگان به رشته‌ی تحریر درآمده، در برمی‌گیرد. بد نیست اشاره کنیم محمدعلی سراجق و سحر مرعشی این اثر را به فارسی ترجمه کرده‌اند. عناوین این داستان‌ها چنین‌اند: «آسانسور، حیاط‌پشتی، موج‌ها، لاستیک پنچر و ابرهای سیاه».

کتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر مناسب چه کسانی است؟

اگر به داستان‌های کوتاه هیجان‌انگیز علاقه دارید، از کتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر غافل نشوید.

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونه‌ی داستانی جدیدی‌ست که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به نحوی که در آن به ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند، و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چت‌رومِ پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعه‌ی چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییر یافته‌ و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر می‌شنویم:

- تو بلدی پنچری لاستیک ماشین رو بگیری؟
- آره. چطور مگه؟
- دنی ماشینو زد کنار تا پنچری لاستیک ماشین یه زن و شوهر رو بگیره. اما فکر نکنم بلد باشه. از ماشین پیاده شد و حالا هر سه تاشون همین‌جوری ایستادن و زل زدن بهش.
- باشه من کمکت می‌کنم. اما این وقت شب چرا بیرونید؟
- به تو مربوط نیست.
- کجایی؟
- دقیق نمی‌دونم. طرفای جاده‌ی چهل‌وشش. شاید حدود نیم ساعت دورتر از شهر.
- پس خوب با هم خلوت کردید

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
آسانسور
۲ دقیقه
حیاط‌پشتی
۶ دقیقه
موج‌ها
۷ دقیقه
لاستیک پنچر
۶ دقیقه
ابرهای سیاه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر
نویسنده
مترجمسحر مرعشی، محمدعلی سراجق
گویندهمریم لطفی، هادی شوشتری، مهشاد پهلوان صادق، ریحانه حاجی علیخانی، داریوش شمس، ندا عسگری، لیلا سلطانی
ناشر صوتی شرکت توسعه محتوای لحن دیگر
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر

برای دریافت کتاب صوتی آسانسور و چند داستان مهیج دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.